Jump to content
H22_turbo_Vtec

Doggy-Проблем

Recommended Posts

Така е Едмундо,може би тойотата обърква положението в момента,ако я нямаше-нямаше да иматакава тема.Но факта е че я има.За добро или лошо е факт!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей теро развесели ме.Може подсъзнателно заради него да съм се надул,хахаха

Ако искаш и ти да ме развеселиш кажи: " Като се засечем някой път живот и здраве ще ти дам едно кръгче с Тойотата" :huh::) (или поне да седна в нея)

 

п.п. заминавам да зяпам снимки ;)

 

п.п.п. Ако не дадеш кръгче вярно си са надул ;);) ;)

 

п.п.п.п. doggy, да знаеш че ще си го търся като наследство ;) (особено това)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш грижи за кръгчето,само Галин да ме остави да я довърша

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш грижи за кръгчето

аааааааа Жоре спазари кръгче и не казваш ;) само да нее около нея :huh: и мен ме пишете :) тая кола си е класика ;) Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на модовете че аз станах причина за толкова писания,но в крайна сметка станах по известен :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Извинявам се на модовете че аз станах причина за толкова писания,но в крайна сметка станах по известен :o

Много повече известен, сега глей са надуй още, като дойда във Варна само да ми кимваш. ;) Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

doggy, смятам, че би било морално от твоя страна да му осигуриш полуоски и да му върнеш толкова пари, колкото би му струвал монтажът. Изречение като "ще ти дам полуоските, но повече не ми звъни" звучи като "много се радвам, че за последен път ме питаш кога ще ти върна 50-те лева, които взех назаем" ;)

 

Но все пак типична българска черта е да се промени коренно държанието и човещината в същия момент, в който паричките вече са на топло в джобчето... именно затова е редно да НЕ СЕ плаща предварително, а чак след като работата е изпълнена на 100%, за което Галин сам си е виновен! Все пак никой не е застрахован от това да попадне на търгаши! :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да добавя че в цената влиза и монтажа от мен

Дам и аз прочетох цялата тема, виждал съм се с doggy във Варна,

стори ми се пекан но изглежда не е и мъжкар,

 

Защото дадеш ли дума или 'дупе', връщане назад няма ;) пък то било и след 6 месеца,

да беше сложил давност на 'монтажа', това че нямаш време са пълни глупости всеки може така да се 'извинява',

че дори не му се и извиняваш на колегата ами го нападаш, като толкова нямаш време му дай пари за монтажа :o

 

 

Към колегата Галин моите съболезнования за нервите и парите

които си потрошил и тепърва ще троши заради еди кой си ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да дам аз един пример откъртих бронята на една паркирала жигула с Хондата заради трета кола преминала бясно покрай нас.Обещах на човека да му я оправя когато каже!!!Мина доста време около 5 месеца и идва вчера три часа преди да тръгна за месечната Хонда среща и пита ще я оправим ли хванах се с бащата и половин час преди да тръгна бяхме готови.Можех да му откажа и да го накарам друг ден,но реших да спазя думата си.Щом не сме се разбрали за някакъв срок няма как да кажа ма ти са сети да дойдеш след толкова време.Та по темата просто в нервите си човек се изпуска и казва тежки думи за другия,но ако и двамата са точни винаги може да се разберат и да постигнат разбирателство :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като няма обявена цена със/без монтаж значи последният е бонус. В момента на продажбата Doggy е имал възможност (време, гараж и т.н.) и е предложил тази услуга. Но след 1 година някой да претендира за нещо от което не се е възползвал когато му е било времето го няма никъде в бизнеса. Ако Румбата беше заминал в чужбина и примерно е решил да остане там щеше ли да пуснеш тема че са те излъгали? Това че ти си нямал възможност една година да финализираш нещата не означава че отсреща трябва да те чакат в готовност с ГСМ и тресчотка в ръка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

.

Редактирано от uBaHoB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което аз разбрах от цялата работа е че и двамата сте направили лоша сделка. Единия продава двигател с монтаж а няма къде да го монтира,другия купува двигател с монтаж и той няма къде да го монтира,нещата се проточват във времето и в един момент поне според мен задълженията на продавача за монтаж отпадат и остава само честната дума.Опита ми показва че с подобни уговорки трябва да се деиства възможно най-бързо иначе работата се вмирисва и кой крив кой прав вече няма значение всеки е прав за себе си.И към купувача-колега услуга се плаща след извършването и, не предварително,за мен е непонятно как си предплатил монтаж на двигател една година предварително ,естествено че сега когато си решил вече да си правиш колата може ответната страна вече да не е "на кеф" -работата е изстинала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тъкмо се чудих пише ли се по темата.Май само Na sakoto yakata и dex2ex разбраха смисъла на проблема.Никъде не съм написал че няма да дам полуоските,кво ви става ве хора???Това че също Галин ми даваше зор,бърза и ми предлагаше куци оферти и в състояние на афект съм му казал като бърза да се спасява,също не означаваше че аз нещо съм отказал.И колега ИВАНОВ,ще те помоля да не пишеш повече глупости,на които и ти сам не можеш да си отговориш,ставаш банален вече,стига вече.Това че съм казал че нямам време значи че нямам.Това че не давам срок значи че не съм сигурен кога ще мога,щото и да бях дал но не успея да го спазя,пак щеше Галин да си пусне тема и даже да ме нарича и лъжец и пак да е прецакан.Стига ме бъркахте с търгаш(вече става дразнещо)четете постовете.Пак се повтарям,но цялата минала година бях на разположение на Галин.И кво става-хоп аз си купувам кола и съм си заел времето до толкова че да нямам даже за кафе дет се казва и кво става----Хайде да сложим двигателя ама ако може сега или утре или другиден да стане(в преносен смисъл го казвам)Та какво излиза?Трябва да съм на разположение на Галин по всяко време ли?Той дефакто затова се сърди,щото като е казал не е станало на неговата.Аз пък съм виновен че не съм му казал точната дата на монтажа???Ееееееееееее ае стига вече.Не се чувствам като търгаш който нарежда хората,поради простата причина че не съм.Пак пиша че когато имам време бих му сложил двигателя,никъде не съм отказал,просто не съм дал точния ден(все пак пак подчертавам че бях на разположение цяла година-демек 2009г.)Ако Галин бърза за монтажа,проблема вече е от друго естество,в случая.Естествено че имам право да се съобразя и с моите си дела и проблеми.Не мисля че е правилно след толкова чакане да хвърля всичките си задължения и да се занимая с проблем от миналата година,просто трябва да има разбирателство.Да видим дали Галин го разбира.

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Н22а = 3 000 лведно телефонно обаждане..безценно :D А за другото...Истината е винаги някъде по средата :D Дано стигнете до спорозумение

Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой си ти Бе Иванов, че да наричаш Догито, нагъл а? Откъде изпълзя и взе да раздаваш правосъдие тука?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

.

Редактирано от uBaHoB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен колегата си е много точен!!! Проблема е че май сеирджийте станаха много :D !

Пак го казвам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да, или аз съм много тъп и не разбирам проблема или наистина много станаха сеирджиите.Кое точно ми е нагло на държанието???С кое съм се "кашонирал"(това някаква нова модерна дума ще да е),аз да не съм денонощно на компютъра?Ето прибирам се от работа,сядам,чета и почвам да пиша и без да се оправдавам,само се защитавам с факти,ама уви,криза е, в проблема е намесена и сума пари,четат опарени и заядливи потребители и аз съм кошчето в което тряя да се излее помията която се е събрала.Ок няма проблем,но досега аз не прочетох една критика към мен с някакво основание.Карай да върви,продължавам да съм нагъл и да чета.

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Н22а-3000лв вероятно ме мислете за луд.Още тогава си бях намерил за 2000лв, а сега се продава даже за 1200лв :D океу 3000лв,3000.Направих си една проста сметка.Офертата на догито беше такава мотора обслужен и с монтаж.Казах си -е малко повече ще инвестирам но поне човека си го е потдържал, сменил ремъци и монтажа си влиза няма да се занимавам, което мен ме устройва защото не съм майстор.Сега сметната става 3000лв+500монтаж =3500лв якооо. А не виждам нищо златно по пустия мотор.Имах 3-4 предложения до сега към Доги всички бяха отхвърлени.1.ро След като каза, че не може да изкара АЕ86 от гаража и нямал много време-това му бяха точните думи.Аз му влезнах в полужение (сега наистина няма как да си изкара TOYOTATA от гаража). И му предложих идеята с гаража.БЕЗ РЕЗУЛТАТСлед като не ми беше отговорено директно и косфено ми бе отказано.Досещайте се как.2.ро Предложение Бях го питал дали пази Интейка и Външното запалване които бяха на мотора и си ги свали, което не беше правилно но все пак пазарлъка си се пазарлък, Все пак предпочитах да ми сложи мотора.БЕЗ РЕЗУЛТАТ ВЪОБЩЕ НЕ БЕШЕ КОМЕНТИРАНО.3то предложение.Аз си продължавах да търся идеалният вариант.Тука идва писмото с 2/3 от мен и 1/3 от него демек едни 100лв реванш.Е ТУКА ЯКО УДАРИХ НА КАМЪК И ОТРЯЗАН ЖЕСТОКО.ТУКА ВЕЧЕ МИ СВЕТВА, ЧЕ ВАРИАНТА Е ДА СИ ЧАКАМ ПИСМОТО ОТ УМРЯЛ.ПОЧНАХ ДА СИ ТЪРСЯ ПОЛУОСКИТЕ, КОЕТО БЕШЕ БЕЗ РЕЗУЛТА ДО ПРЕДИ 2ДЕНА, КОГАТО ПУСНАХ ТЕМАТА, АКО НЕ БЯХ ВЕРОЯТНО ОЩЕ ЩЯХ ДА СИ ЗВЪНЯ БЕЗ РЕЗУЛТАТНО. 4 ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ ДОГИТО.1.АЗ ТЕ ОСТАВЯМ ДА СИ НАПРАВИШ ,,СКРАПА" цитирам те.КОГАТО ИМАШ ВРЕМЕ НЯКОГА СИ!!!2.ПРЕДЛАГАМ НА НЯКОЙ ОТ ФОРУМА ДА СИ НАПРАВИ САУПА ПРИ ДОГИТО НА ПОЛОВИН ЦЕНА 150ЛВ.ПОНЕЖЕ МИ ИСКАТ НА МЕН 300ЛВ ЗА МОНТАЖ И ЗАТОВА СЛАГАМ 150ЛВ КОИТО ЩЕ МИ БЪДАТ ДАДЕНИ НА МЕН КАТО РЕВАНШ. И ТАКА МИСЛЯ ЧЕ ДАЖЕ 3 СТРАНИ ЩЕ СА ДОВОЛНИ.АЗ КАТО РЕВАНШИРАНДОГИТО КАТО НЕ СЕ ЗАНИМАВА СЕГА.3ТИЯ ЩЕ СИ СЛОЖИ МОТОРА НА ПОЛОВИН ЦЕНА!!!.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой си ти Бе Иванов, че да наричаш Догито, нагъл а? Откъде изпълзя и взе да раздаваш правосъдие тука?

Как кой колега?Иванов е!И не е изпълзял, а съвсем легално е във форума.Обиждаш съфорумец!Той, ако е обидил Доги, има модератори, обърни се към тях, не се саморазправяй!Лошото в тази криза е че все повече почват да преобладават тези теми, които в последствие се трият!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Галине имам чувството че ти по скоро не търсиш вариант,ами по скоро някакво твое възмездие,няма проблем,аз си оставам черен за теб и един куп хора.Щом продължаваш да се чувстваш прецакан,тази седмица ще намеря вариант полуоските да са при теб и прекратяваме взаимоотношенията си.Цитат:2.ро Предложение Бях го питал дали пази Интейка и Външното запалване които бяха на мотора и си ги свали, което не беше правилно но все пак пазарлъка-Това никъде не е упоменато нито договорено по никакъв начин че влиза в цената,сега ти ставаш нагъл.Лека вечер на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МОДЕРАТОРИТЕ ДА СЕ САМОСЕЗИРАТ.МАЙ ДОСТА БЯХ ОБИЖДАН.АЗ НЕ СЪМ ОБИЖДАЛ И ОТПРАВЯЛ НАПАТКИ НА НИКОЙ, ДОРИ И НА ЛИЧНИ, ЗА РАЗЛИКА ОТ НЯКОИ ХОРА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора ! Вземете се малко в ръце.... дано хора които не са изчели цялата тема не пишат повече!!! Догито си е в правото ... Неможе когато на някой му кефне той да е на линия ... ами ако Галин беше купил кола след 2-3 години ... какво ... "Абе ти сещаш ли се едно време ми беше обещал монтаж..." Я стига !!! Човека си каза че няма време ... и аз да съм и аз ще постъпя като него ... Ако му се чака на момчето да чака да се освободи Догито и да му го монтира ... КОлата му нали има двигател сега ... ще покара няколко месеца с него ... И хайде да не се обиждаме ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой си ти Бе Иванов, че да наричаш Догито, нагъл а? Откъде изпълзя и взе да раздаваш правосъдие тука?

Как кой колега?Иванов е!И не е изпълзял, а съвсем легално е във форума.Обиждаш съфорумец!Той, ако е обидил Доги, има модератори, обърни се към тях, не се саморазправяй!Лошото в тази криза е че все повече почват да преобладават тези теми, които в последствие се трият!
Подкрепям. :D Интересно ми е дали всеки след като си напише поста го прочита и дали е прочел поста ,на който отговаря.Много адвокати се изказаха ,много прокурори имаше също.И КФО????Не се ли отворихте ,че така се изпокарахте без да имате дори идея защо го правите.Как пък един не каза нещо,което може да помогне за разрешаване на проблема а се нахвърлихте "едните" срещу "другите".Най грозното е ,че се изказваха хора дето не познават нито единия ,нито другия,използвайки епитети и определения неподходящи дори за свада в селската кръчма.С риск да навлека гнева и на двете групи ще изразя мнението си:1. Галине,много плачеш и можеше да си подредиш нещата с повече диалог и мъжка приказка.Дори ти си нямал план ,пък искаш Доги да има за твойте проблеми с закупуването на колата и свободното ти време.2. Доги,колата дето е запушила канала ти може да се мръдне за 5 минути и пак да се върне там зада извадиш скапаните полуоски стига да имаш желание да го направиш.За монтажа на двигателя просто може да се фиксира дата(все пак е платен).Айде сега ме изяжте и ме наврете в кучи гъз за да не се опитвам да развалям хубавия лаф друг път в подобни теми :P:D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ам ам ам ам ;):D(офтопик) :P:D:P

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнение на страничен наблюдател липсваше наистина... Всеки клони към една или друга страна...Скорошно разбирателство, иначе баба Марта ще ви покаже :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове ... защо се правите на адвокати и съдии ?без дори да имате яснота каква точно е драмата и проблема ?дайте двамата да си се изяснят .. и просто и от двамата по един пост да кажат до къде са стигнали сега само се месите и правите проблема още по шибан?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Изчетох темата до последната думичка. Резултата е, че немога да напиша нищо смислено МНОГО МЕ БОЛИ ГЛАВАТА :DОт десетките постове решение не се намери. Единственото което постигнахте е поредната свада между 2 агитки съфорумци...ВИНОВНИ 50:50 Резултата е голяма поука за двамата главни герои и всички прочели цялата тема :D

Редактирано от jamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега doggy аз съм онзи заекващия(както ме нарече в една друга тема преди време),та ако си мъжкар земи направи суапа във сервиза който е до моргатави(само като идея).Нали там ги правите тези смени на двигатели.Да нямаш срог за завършването на тази TOYOTA,че си се отдал изцяло на нея.Колегата Галин,дано твоя твигател да нее като този който аз купих от тях,без съеденител и бълващ сини пушилки.Иначе на 100 и нещо хил.км.но направо ми излезе златен.А това с полуоските е направо смешно,цяла автоморга за хонди и едни полуоски за H22 да няма.Опа забравих че те паднали в канала а TOYOTATA е по дълга от този канал. Не заемам ничия страна и вярвам че съдбата си знае работата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове ... защо се правите на адвокати и съдии ?без дори да имате яснота каква точно е драмата и проблема ?дайте двамата да си се изяснят .. и просто и от двамата по един пост да кажат до къде са стигнали сега само се месите и правите проблема още по шибан?!

Колега qkb не си прав. Това е ФОРУМ. Всеки има право да пише каквото поиска. След като техният си личен проблем се пренася тук, никой не може да се оплаква че имало сеирджии.Като искат никой да не им се меси, да използват тази технология, мобилни телефони. И да спрат да занимават всички ни с техните си неща.Темата да се затърква, и да се забрави за всичко. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Така.

Ето ви мнение на страничен,нали това търсите-държите се като деца:D (никой да не се убижда.аз съм на 23)

Единия си купил двг без да има кола,а другия знаейки това му е обещал монтаж в подходяша такава ;) Това е малко като къси кинти за без нищо...или по-скоро"имам 3 бона от закуски я да си купя двг.нз за кво ми е,но поне ще си го чистя от окис" ;)

Обаче една година по-късно се купува подходяща кола и вече нещата стават интересни,защото монтажника няма време и се почва спора. :D Това вече е лошо.намесва се форума,хабят се нерви....doggy ето ти вариант-намираш къде,кога и кой и щом сте стиснали ръце при сделката и за монтаж,го плащаш. :P и излизаш пич от всичконе е нужно да се карате и убиждате.вярно,че една година си имал готовност,но като не сте се разбрали за дата е така.

 

 

п.п. утре може ти да си в тази ситуация и би ли искал да те въртят?

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не си прав да си търсиш правата за монтажа чак след 1 год. Ако човека не беше в БГ пак ли щеше него да изкараш виновен понеже не те е почакал още 2-3 год. за да си купиш прелюда ? Защо не търсиш вината си в теб и другият път да си купиш първо купето после двигателя пък виж ти може да си го намериш и по тънко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не си прав да си търсиш правата за монтажа чак след 1 год. Ако човека не беше в БГ пак ли щеше него да изкараш виновен понеже не те е почакал още 2-3 год. за да си купиш прелюда ? Защо не търсиш вината си в теб и другият път да си купиш първо купето после двигателя пък виж ти може да си го намериш и по тънко.

Да разбирам те колега, аз се опитвам да гледам всички гледни точки.Преди да тръгна да пробвам мотора бях спазарил прелюд(сливен, сив от италия)(казах на човека отивам във варна да си купя ДВГто и като се върна утре ще ти се обадя да се разберем за понеделник в колко часа да се чакаме за прехвърляне.Какво стана спазарихме мотора.Всичко точно.Връщам се в стз разбрах се с пича за 9сутринта и педала не дойде.Почвам аз да звъня съответно любимото ми не се вдига отсреща.Подивях.Такааа- не стана сделката.Дигнах телефона и обясних на Доги какво е станало.Каза няма проблем мотора ще стои при мен докато си намериш кола.Мина време станаха едни хубави неща(криза).Догито се обади и каза да си прибера мотора защото пречи.Оки взех си го няма да съм му в тежест я.На разговори си се разбрахме, като си намеря колата ще ми го сложи, да не се притеснявам.Както и той твърди.В всичките разговори никъде не ставало на въпрос, че няма да стане.(вече не вярвам но това е друга бира)ПРОБЛЕМА е:КОГАТО СИ НАМЕРИХ КОЛАТА ВЯРНО СЛЕД 1Г.ПОЧНАХ ПРЕГОВОРИ, ПАК С НИЩО НЕ РАЗБРАХ, ЧЕ НЯМА ДА СЕ СЪСТОИ МОНТАЖА, ДО ПРЕДИ ТАЗИ ТЕМА.НЕ ЗНАМ ЗАЩО ДОГИТО СЕ АФЕКТИРА ТОЛКОВА ПРИ ВОДЕНЕТО НА РАЗГОВОРИТЕ, ЧЕ СЪМ ГО ЧУЛ ЕДИН ПЪТ САМО (ПО ТЕЛЕФОНА) И МУ ПРЕДЛОЖИХ ВАРИАНТА С ГАРАЖА.И СЛЕД ТОВА СЕ ПОКРИ БЕЗ ДА МИ СЕ ДАВА ОБЯСНЕНИЕ КОГА МОЖЕ.(ТОВА ПОКРИВАНЕ И ТРУДНО СВЪРЗВАНЕ БЕШЕ НАД 40ДЕНА.ИМАЖ ЖЕЛАНИЕ ДА СЕ ВИДИМ ВЪВ ВАРНА ЗА ЕДНО КАФЕ ДА СИ СЕ РАЗБЕРЕМ КАКВО ЩЕ ПРАВИМ ИЛИ НЕ ПРАВИМ.В СЪЩОТО ВРЕМЕ ИЗЛИЗА С МОЯ ПОЗНАТ ДИМО НА КАФЕ(ДА РЕЧЕШ ДА НЯМА ВРЕМЕ) И В СЪщОТО ВРЕМЕ СЕ КРИЕ(Е МЕН МЕ ИЗНЕРВИ ТОВА МНОГО)ТЕМАТА Я ПИСАХ ЗАЩОТО НЕ МОЖЕХ ДА НАМЕРЯ ВРЪЗКА С НЕГО (НЕ МИ ВДИГАШЕ) КОЕТО БЕШЕ ГЛАВНИЯТ ПРОБЛЕМ.ИСКАХ ДА СИ ВЗЕМА ПОЛУОСКИТЕ.1стъпка връзка зрез драгича знаете какво стана.2 стъпка помощ от публиката(форума)ТУКА ПИТАМ СЛЕД КАТО АЗ СЪМ ЗАКЪСНЯЛ С 1Г С КОЛАТА. ТОЙ КАКВО ПРАВИ С ТИЯ ПОЛУОСКИ 7-8МЕСЕЦА СЛЕД КАТО ДУМИТЕ ПРИ ВЗЕМАНЕТО НА МОТОРА БЯХА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА ЩЕ ТИ ГИ ПРАТЯ ПО ДИМО.ДАЛИ Е БИЛ НА ЛИНИЯ МИНАЛАТА ГОДИНА САМО МОЖЕМ ДА ГАДАЕМ.ПАК МОЖЕШЕ ДА СЕ ПОВТОРИ ТЕМАТА НО ВЕЧЕ ДА СЕ ТВЪРДИ БЯХ НА ЛИНИЯ 6МЕСЕЦА И ТАКА.според мен поведението на Доги е добре планирано и предполага незибежното ни скарване и негото измъкване от уговорката.Много е лестно да опънеш нервите на някой с поведение(,,мишка,,), а не мъжка дума (сега не мога дай да се чуем следващия месец или 2ва, ще направя всичко възможно да си освободя малко време)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не познавам нито Доги, нито Н22, не познавам и останалите 10 572 потребитела. Знам само един, защото посещавам сервиза отвреме-навреме.И какво - да не си казвам мнението ли ?!Я да попитам, когато Доги продаде двг-то, знаеше ли че другият няма кола ? Знаеше. Обещал ли е да монтира двигателя - обещал е. Кога - когато Н22 си купи колата. Който е търсил колата която иска, знае колко време отнема това.Сега няма възможност да го монтира - ок, но не е ли редно да се разбере мъжки с Х22/Галин, все пак му е взел пари за монтаж(може да си свали от тях магазинаж, дето двг е стоял в гаража, но си мисля, че и престоят там е бил включен в цената)Дотук добре..Обаче факта, че Доги "НЯМАЛ ВРЕМЕ И ВЪЗМОЖНОЖСТ ДА ИЗВАДИ ПОЛУОСКИТЕ ОТ ГАРАЖА" - те това на мен ми говори, че просто иска да разкара Н22 от главата си. Баси - човекът(колега от форума, който ти е платил 3000 преди година и може би сега мрънка повече от необходимото) ИСКА ДА ПРАВИ ОТДАВНА МЕЧТАНИЯ СУАП, има кола, има двг, намерил си е начин и средства да го направи, а да го спъват само тези НЕдостъпни полуоски - е тва не е мъжко и не е колегиално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Ти като си купиш билет за градски транспорт в софия, днес ли трябва да го употребиш или е безсрочен? Има сделка за продажба на двигател и МОНТАЖ в съответното превозно средство. Сделката е била сключена безусловно. Платена е изрядно. СЛЕДОВАТЕЛНО самата идея за "аз на теб не съм ти длъжен" НЕ е етична.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не колега сега се оказа, че мога да си ползвам моите, но трябваше да пусна темата за да го разбера, ако догито си беше вдигнал тъпия телефон щеше да кеже полвай си твоите защото са по добри.И добре, че я написах, защото щях да си продам мотора със тях защото си мислех, че не са съвместими и после щях да сложа неговите, които предполагам нямаше да имам АБС и да кажем трябваше да търся пак други, пак пари за демонтаж и монтаж.Питам се защо винаги когато проблема стане публичен, някак си стават нещата.Ако не бях пуснал темата кога щях да се свържа с Догито и кога щах да си взема полуските и вероятно още щах да му звъня, като олигрофен без резултат и мислейки си, че без тези полуоски не мога да си почна мотора без да си купя такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познавам и двамата,и двамата са много готини хора с които лесно човек се разбира. Но наистина е минало доста време от покупката на двигателя,а от тогава много неща са се променили и няма как Галин да се сърди на Румен. Човек найстина може да е зает и да няма време да се занимава с други неща в момента. Доги не е казал, че няма да му го монтира,а просто не иска да се ангажира с точна дата за да не стане после че го лъже.Стига сте писали глупости за да ги скарвате допълнително. Аз съм сигурен, че ще се разберът.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Галине,ти си знаеш своето.Стига се хваща затова че не съм ти вдигнал.Всеки човек изпада в затруднения и не му е до друго,както и при мен.Кой ти е казал че се покривам?Като си разбрал че съм ходил с Димо на кафе защо не дойде и ти?Явно е че когато ми се освободи възможност,щяхме да се чуем и да се разберем,но ти реш да тръгнеш с рогите напред-ок?В самото начало когато ми се обади,ти обясних че съм зает и че няма време в момента-зает гараж и.т.н.Ти ми пртедлагаш друг,нали?На теб в акъла ти остава че на мен само гаража ми е зает,но не и аз,търсиш си алтернатива за монтажа.Чисто и просто думите ми бяха:Каот се поосвободя ще се уговорим и ще сложим двигателя,въобще не ми споменавай че съм отбивал номера само.Това че са минали 40 дена(не ги оспорвам не съм ги броил щото не съм дребнав)не значи че е дошъл момента на монтажа и ща не ща трябва да го сложа.Да не почвам да изтъквам и климатичните порблеми които настанаха в началото на годината,че едва ли не беше бедствено положение че беше зверски студ и.т.н.Е то кво стана?От 40 дена останаха 20 май!Ясно ми е че ще продължаваш да пишеш от твоята гледна точка,да видим докога.Ето ще цитирам думите на Бенджи:Доги не е казал, че няма да му го монтира,а просто не иска да се ангажира с точна дата за да не стане после че го лъже:Кое е трудно за схващане?пп.Ocean аз не съм на работа в моргата от 5 месеца,няма как да използвам сервизапп2.Един пропуск че сега го прочетох:Галине при основание че двигателя беше при мен половин година(не знам точното време,дали съм щял да ти откажа за монтажа???Накарах те да си го прибереш,защото го прескачах страшно много време,все пак никъде не бях ти обещал че ще съм склад за него докато си купиш кола.Ти си го взе с ясното съзнание че докато не си купиш прелюда,дефакто този двигател трябва да е прибран някъде.Доколко аз продължавам да съм некоректен?-или вече на теб така ти отърва

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доги не е казал, че няма да му го монтира,а просто не иска да се ангажира с точна дата за да не стане после че го лъже.

де ли ще го е казал ... синтезирано:

 

Сега спокойно можеш да си закараш колата и двигателя да ти го сложат.

И пак ще го повторя,не може когато ти скимне и кефне на теб аз да съм на разположение да ти монтирам двигателя,мисля че достатъчно време те изчаках и бях на разположение за да търсиш в момента вина в мен.

Мина повече от година.100 пъти ти споменах а и при самата продажба на двигателя тти дадох доста части които бях поръчал за обслужване на двигателя,но ти не го имаш като приоритет. Каквото имах да напиша го написах.Когато имам Възможноста да ти пратя полуоските ще го направя,но моля те почече не ми звъни !!!

пп.3Също така не съм виновен че кризата те е забавила с покупката на колата ти.Дефакто ти може и след 10 години да си я беше купил-пак ли на мен щеше да се обадиш понеше съм обещал монтаж?

Като не може с точна дата да се ангажира с точен месец или поне година ... да изясни дали става дума за тоя живот ... иначе става "човека взе парите, качи се на самолета, каза 'ще видим' " ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...