Jump to content
Ombre

Национална Хонда Среща 2010

Национална Хонда Среща 2010  

190 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Браво Янчо, едно наистина много добро предложение :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след това предложение все още ли си оставаме на Узана или ще се пусне за майтап и Сливен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най накрая някой да направи смислено предложение за срещата :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Янчо, чета темата отдавна и още не съм се обадил за Сливен, въпреки, че виждам много предложения.Хотелът се намира на 5 мин. пеша от нас и ако се организираме за тук, ще съдействам с най-голямо удоволствие.Защо казах, че не се обаждам още.Най-важното нещо за колегите, а именно пистата в Сливен НЕ функционира вече! Последното място от където можеше да се влиза е заградено с бариера!Въпреки това хора успяват да влязат някакси, но точно след 30 мин. идва полицията и раздухва панаира!Пробвано е да се говори с общината много пъти за летището ама уви!Ако ви е успеете....Освен това трябва да информираме колегите, че хотелът се намира почти в центъра на Сливен и е много вероятно да се засечете със собственика - г-н Лечков :whistle: Има вариянт за Карандила, но там няма достатъчно голям хотел да ни побере.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А няколко малки хотелчета, които да са в близост един до друг няма ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споменатият от ian и Krelion хотел Спорт Палас мисля, че го коментирахме вече ето тук . Бях на национално съвещание на застрахователната компания, в която работя, там в края на февруари и описаните от Ian неща са така с изключение на паркинга. Когато пристигнахме паркинга беше ПЪЛЕН, а компанията не сме поече от 100-120 коли. При условие, че очакваме около 200 коли ( поне аз така си мисля ) то това ще се окаже проблем. А да и наистина се снимах с Лечков там :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дадеш ли идея, какво точно да зависи от мен, теб и още 200-300 души, които ще присъстват на срещата ? Освен да се скараме едно хубаво, не ми идва на акъла с какво друго да помогнем ... ;)

Може би , като пропуснем да се скараме ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички прочетах цялата тема и сам за Узана, но исках да питам (все пак за 1 път искам да ходя на такъв събор на феновете) освен многото бензин и пари за престой трябва ли да даваме някои лев на организаторите (все пак те ще свърщат бая работа) и като се реши каде ще се ходи как става работата сас запазване на места по хотелите.Предварително се извинявам за странни въпроси ама не ползвам кредитни карти и не обичам да се разхождам с излищни 1000 лева в джоба. ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички прочетах цялата тема и сам за Узана, но исках да питам (все пак за 1 път искам да ходя на такъв събор на феновете) освен многото бензин и пари за престой трябва ли да даваме някои лев на организаторите (все пак те ще свърщат бая работа) и като се реши каде ще се ходи как става работата сас запазване на места по хотелите.

Предварително се извинявам за странни въпроси ама не ползвам кредитни карти и не обичам да се разхождам с излищни 1000 лева в джоба. ;) ;)

Здрасти колега.Ще се нагърбя да обясня колкото мога. ;)

Значи наи-вероятно ще се процедира като миналата година.Ще се привеждат парите за нощувките и таксите предварително,по банков път.Таксите са за допълване на финансирането на мероприятията ако не стигнат парите от спонсори.

Впрочем можеш да разгледаш записването и регистрацията от миналата година- записване за Н.С. 2009

На организаторите не се заплаща нищо!Всичко е на доброволни начала и дай боже така да си остане. :P

Та общо взето,няма да ти се налага да се шляеш с хилядарки в брой! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички прочетах цялата тема и сам за Узана, но исках да питам (все пак за 1 път искам да ходя на такъв събор на феновете) освен многото бензин и пари за престой трябва ли да даваме някои лев на организаторите (все пак те ще свърщат бая работа) и като се реши каде ще се ходи как става работата сас запазване на места по хотелите.

Предварително се извинявам за странни въпроси ама не ползвам кредитни карти и не обичам да се разхождам с излищни 1000 лева в джоба. ;):D

Здрасти колега.Ще се нагърбя да обясня колкото мога. :P

Значи наи-вероятно ще се процедира като миналата година.Ще се привеждат парите за нощувките и таксите предварително,по банков път.Таксите са за допълване на финансирането на мероприятията ако не стигнат парите от спонсори.

Впрочем можеш да разгледаш записването и регистрацията от миналата година- записване за Н.С. 2009

На организаторите не се заплаща нищо!Всичко е на доброволни начала и дай боже така да си остане. :D

Та общо взето,няма да ти се налага да се шляеш с хилядарки в брой! ;)

 

Мерси много за информация, напрово ме исчерпа ;):P:D;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дадеш ли идея, какво точно да зависи от мен, теб и още 200-300 души, които ще присъстват на срещата ? Освен да се скараме едно хубаво, не ми идва на акъла с какво друго да помогнем ... :)

Може би , като пропуснем да се скараме ? :D
май не ме разбра ... темата беше за предложения, а не за мнения ... Ян дава предложение, а "аз съм за Узана" е мнение ... даването на мнения не променя резултата - повярвай ми :)Това за скарването с Шмиргела няма да го пропуснем - и за това ми вярвай :) .. истирията ни от скандали е твърде дълга за да я разваляме за точно тая среща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Само да та скивам и глей кво ставаДобре, че го има форума, че да мога периодично да ти удрям по една майна, че тия срещи са ми много на рядко

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Krelion, @PoweRG: Колеги, дано не сте ме разбрали погрешно... аз, както и бях написал, просто споделих информация за подходящо място за преспиване в СЛИВЕН. Най-малко съм искал да отправя упрек към някого или пък да твърдя, че Сливен е Мястото.

 

Знам, че беше обсъждано като вариант... и тъй като беше отхвърлено като възможност по причини като цените там, паркинга, мястото за палатки, това дали 4-звезден ще ни иска за клиент или не... и тъй като имах възможност на място да проуча тези неща и да видя, че всъщност всичко е постижимо, както и да установя, че според мен е подходящо място и покрива огромната част от нуждите на организацията, вкл. и с разни бонуси (а 100% няма никъде и в нищо, както всички сигурно са съгласни) - затова споделих информацията... "за информация".

 

По отношение на пистата, която не функционирва... летището и т.н.... - не съм запознат и нямам информация. Само като коментар мога да споделя от опит, че обикновено човек, който загражда нещо не винаги го прави, защото иска нещото да НЕ бъде използвано... много често целта му е просто нещото да не бъде използвано БЕЗРАЗБОРНО и НЕКОНТРОЛИРУЕМО... какъвто нашият случай не е. И отново - нямам конкретна представа за хавата по този въпрос.

 

Поздрави на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айде бре хора кажете и дата и да се свършва с тия тиради и словоизлеяния. Честно казано прочетох темата от 1 до 20 страница и ми стана доста досадно...Решете и кажете раз-раз, какво дъвчем "тука да е че ми е по-близо, там да е че не ми допада" -по вкус и по цвет товарищи нет! го е казал руския народ. Няма да може да се угоди на всеки. Дайте дата и място (най-вероятно ще е Узана :) ) и който може може, който не другата година. А ако се разбере отсега за юни примерно много хора ще могат да си организират почивни дни (да се уговорят с шефовете си), за да дойдат.Извинявам се ако пришпорвам нещата, но доста се поразтегли и поразми темата!Пак се извинявам за тона, дано не съм обидил някой!Поздрави!

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айде бре хора кажете и дата и да се свършва с тия........................ много хора ще могат да си организират почивни дни (да се уговорят с шефовете си), за да дойдат.

Извинявам се ако пришпорвам нещата, но доста се поразтегли и поразми темата!

Пак се извинявам за тона, дано не съм обидил някой!

Поздрави!

Пак ще се пробвам да помогна. :)

Колеги,много моля да прочетете заглавието на темата-"Национална Хонда Среща 2010, идеи,анализи,предложения".

Сигурно ще се пусне друга тема за стартиране на кампанията по записването с вече уточнени место,дати,мероприятия и т.н.

Впрочем модераторите се отнасят доста либерално към нас,който творим тук,за което ги поздравявам. :o

Но ще е хубаво,някои от организаторите да каже с две,три изречения какво,кога и как аджеба ще се случва.

Наистина за всеки от нас ще е от голяма полза.За планиране на почивни дни,измиване на колите за срещата,..... :o

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че наистина е по-необходимо да се знае датата, отколкото мястото, защото повечето колеги наистина навити да ходят на тва мероприятие (като мен), ще идат, кадето и да се проведе то, но трябва да знаят по от рано! ;) Аз например тая седмица си оправих графика за отпуските с шефовете, но като незнам точно за кога да си я искам почивката, стана малко бъркотия!? За това написах от 07.06 до 23.06 и се моля датата на срещата да е някаде в този период! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги крайно време беше миналата година беше страхотно тази очаквам да е още по добра :lol: ии не забравяйте обиколката !! тя беше най-доброто от целия купон !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дадеш ли идея, какво точно да зависи от мен, теб и още 200-300 души, които ще присъстват на срещата ? Освен да се скараме едно хубаво, не ми идва на акъла с какво друго да помогнем ... :lol:

Може би , като пропуснем да се скараме ? ;)
май не ме разбра ... темата беше за предложения, а не за мнения ... Ян дава предложение, а "аз съм за Узана" е мнение ... даването на мнения не променя резултата - повярвай ми :)Това за скарването с Шмиргела няма да го пропуснем - и за това ми вярвай :lol: .. истирията ни от скандали е твърде дълга за да я разваляме за точно тая среща :lol:
Оппс , извинете ме двамата със Шмиргела тогава ;) Не искам да навлизам във дебрите на вашите , явно дълго изстрадани ;) ,взаимоотоншения :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да е на 25,26,27 юни Узана. Най ми е добре тогава и съм свободен, няма да пътувам щото живея в Габрово. Моля организаторите да се съобразят с моето скромно желание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ идеално... но тъй като си "домакин", следва като дойдем да почерпиш ;):D ...да се включа и аз подобаващо в тази съдържателна тема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам, какво не ви харесва, просто хората са проявили чувство за хумор. А пък какво му беше лошото на "Татовото време"? Единие, пииние и чат-пат, някоя сгодна комсомолка. Ех време, време що не се върнеш, че да видите как са живее.

Само едно лееееко уточнение по Татово време нямаше Хонди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 страници писано и над 300 мнения не мислите ли че е време малко по малко да почнете да конкретизирате дати места организация....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,прочетох всичките коментари и мисля че тази тема е изчерпана и няма смисъл да се обсъжда още,най много хора има твърдо гласуващи за УЗАНА,която най добре приляга за срещата.Твърдо гласувам за там :D Според мен остава да се реши датата,няма какво да се моткаме още :D И се пазете за срещата,всички трябва да сме на лице! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...