Jump to content
darius

Пушачи и непушачи!

Пушачи и непушачи!  

445 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Не пушач от 2005 година. Много се радвам, че ги отказах след 22 години пушене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един непушач. Изненадан съм от текущия резултат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 10 този месец правя 3 месеца от както ги отказах.Прецених,че след 5-6 години с едно прекъсване от точно 1 година :) е време да ги махна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 месеца от както съм оставил цигарите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пуша. В момента опитвам да откажа колегите да пушат в офисите, шофьорите на обществения транспорт да пушат в превозните средства, майстор като ми дойде в къщи да не пуши в нас и да не си гаси фасовете по стените на входа и да ги хвърля на стъпалата. Трудно е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да напомня за една стара тема!Бизнеса се успокои, забраната е в сила вече 3-та година.Новото правителство има други дертове и няма да пипа закона.Гласувайте!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм палил цигара,дърпал съм си 1-2 пъти и до там :cool: Предпочитам тия 5 лв на ден да ги дам за нещо друго,а и никога не ми е било приятно "лапето" от съседната маса да ми дими в лицето !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм пушил, надявам се и да не започвам, не намирам нито смисъл, нито нещо приятно в пушенето.Смятам, че забраната е нещо хубаво, което защитава правилните интереси. Сега че пушачите имат права да пушат, че горките са изгонени на вън, това изобщо не е довод да вредиш на някого със своя глупав порок и всъщност пушач, които пита дали не ти пречи е рядка находка, тоест хората нямат толерантност и достатъчно акъл, за да се съобразяват, така че забраната помага отчасти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пушач съм, но скоро съм решил пак да се пробвам да ги спирам, да видим дали ще се получи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си пуша...но много се радвам,че по-голямата част гласували в анкетата за непушачи,все се каня да ги спирам и ...нищо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От пушачите съм! Обаче пък си е гадно да ми се усмърдява и г*за в някое заведение както преди се пушеше за спорта една след друга.Сега според мен си е по готино да изпушиш по 1 цигара на час, а не по кутия. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Непушач, не ме кефи а и немога да си го позволя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Непушач. Губи ми се идеята да се тровя срещу 200лв на месец :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гордо мога да заявя, че от 4 години не съм палила цигара :) На цената на няколко кила отгоре се сдобих със страхотно обоняние още на 4-тата седмица. Успех на всички, които ще се опитат да оставят цигарите. Трудно е, но не е невъзможно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм непушач,но съм за пушенето в кафета,ресторанти,барове,нали сума ти пари се дадоха за винтилация, която върши работа,а тия найлонови гюмезарници ,които нямат никаква такава са отвратителни. Палил съм още в трети клас,също и казармата,но не ми е страст и,не ме влече.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пуша предпочитам да ги дам тия 5лв. за бензин от колкото за димПубликувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цигари не пуша повече от 5 години! Обаче съм категорично против тая шибана забрана! Един път в годината имам желание да си запаля пура и не мога! Един път в годината искам да си запаля лулата и не мога. Освен това довода бил "пазим децата" и "пазим здравето на другите". Първо в заведения където се сервира алкохол лица под 18 години е забранено да влизат (поредно безумие малоумщина и други такива всеки от нас като дете е бил там и знае че Торбалан НЕ ЖИВЕЕ в тия заведения). Второ пазим здравето на другите, айде моля ви се. Нивото на запрашеност в София поне е като в средностатистически рудник. Какво точно пази този закон не мога да разбера. Освен това статистиката показва във световен мащаб че подобрение на ситуацията с пушачите няма. Освен това акциза от тях отива за здравеопазване. От чисто финансова гледна точка е безумие да си спираш един от най-големите приходи в тази сфера. Освен това не се правят никакви опити за превенция, която по естествен начин намалява броя пушачите. А забраните водят само до едно. Забраненият плод е най-вкусен. Имам огромното желание да бъде твърде краен в изказа си, но не е редно. За това ще се опитам да съм колкото се може по мек в изказа си. Ако не искате цигарен дим ходете да спортувате, ходете на фитнес! Оставете заведенията да бъдат място за забавления, а не за режими и ограничения!

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пушил съм два пъти, първият беше около 5 години после палза от година и половина после пак пушач за около 2 години и вече тотално съм ги спрял. Общо взето без тях ми е много по добре по броими причини, вече се чудя как съм държал цигара и съм пушел по кутия и половина дори до две на ден. Колкото до спирането съм се убедил от двата ми опита че по добро средство от волята няма. Първия път ги спрях с хапчета а втория, просто си хвърлих кутията с цигари ;)/>. Мисля че без цигари на всеки би му било по добре, и може да ги откаже колкото и да не го вярва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...