Jump to content
PETROFF

За всички от Видин, Враца и Монтана

Recommended Posts

За великден е рано , после да не стане вече късно......??? Ти каде се загуби бре ...ОФФ роудър :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде някои да избира дата и да поема нещата и да се прави списък и това е ...стига приказки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе с една дума видинска работа ако стане ще е добре.(малко влашка работа ама.....)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D;)НИКИ ПЕТКОВ................... Дано си прав :D!;)!;)!;)!:):)!;)!;):( Редактирано от PETROFF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даите първо да направим списък.Та да видим колко евентуално ще бъдем и тогава веяе да мислим къде ще е интересно да се съберем....???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо датата да се избере после списък.Джеки мислех,че си сменил форума хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема шанс да го сменя.Междудругото да е честита на Шаньо новата хондичка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Видин, хонда феновете дали надброяваме и 10 човека. Говоря за фенове, а не някой, който просто си има хонда ... но ще се радвам да се съберем на Северозападната среща. Аз с моята и мой приятел с неговата хондичка със сигурност ще присъстваме ако има такова мероприятие ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Видин, хонда феновете дали надброяваме и 10 човека. Говоря за фенове, а не някой, който просто си има хонда ... но ще се радвам да се съберем на Северозападната среща. Аз с моята и мой приятел с неговата хондичка със сигурност ще присъстваме ако има такова мероприятие ;)

наброяваме,наброяваме ама не си праиме месечни срещички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо си се объркал, и ти като ПЕТРОФФ правиш бързи констатаций. Във Видин хонда срещи има отдавна и се събираме доста хора за града ни, последния път на испанеца бяхме около 20 - 25 човека, а ти кога си се интересувал дали се събираме и къде се събираме, не ви знам кви сте ма като видиш някой с клубен стикер, светни му, спри го, питай , абе, къде сте, кво сте колко сте ........ , а не да ми викате и двамата нема организация, нема фенове, видинска работа и т.н.Къде сега да правиме среща във Видин сега е студено, аре двамата да ми посочите едно заведение което ще ни побере всичките на една маса, като ние сме около 25 човека. Аре със здраве и се успокойте малко бе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо си се объркал, и ти като ПЕТРОФФ правиш бързи констатаций. Във Видин хонда срещи има отдавна и се събираме доста хора за града ни, последния път на испанеца бяхме около 20 - 25 човека, а ти кога си се интересувал дали се събираме и къде се събираме, не ви знам кви сте ма като видиш някой с клубен стикер, светни му, спри го, питай , абе, къде сте, кво сте колко сте ........ , а не да ми викате и двамата нема организация, нема фенове, видинска работа и т.н.Къде сега да правиме среща във Видин сега е студено, аре двамата да ми посочите едно заведение което ще ни побере всичките на една маса, като ние сме около 25 човека. Аре със здраве и се успокойте малко бе.

тоя пост за кои се отнасяше,да знам се не объркам? Редактирано от besniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецко, ПЕТРОФФ и другите нетърпеливи деца от Видин.Чакам да ми кажат заведение в което да се събереме на една маса като без тях ни трябват 25 места за да се съерем видинчани.

Редактирано от Niki Petkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ресторат бонония.................................. цяла сватба побира та нас ли няма ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На една маса ??Или искате да седнеме като 5 различни групи на 5 маси ?

Редактирано от Niki Petkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се "лайте" с Ники щото Той знае най-добре как се организира такова мероприятие, а също така знае колко мераклии пишат и колко от Тях идват. Има и още двама знаещи (братя) от Козлодуй :lol: Според Мен , хем е рано, хем е зима, а до напролет тая тема сигурно ще е забравена както стана с предишната "северозападнала" сбирка. Но ако ме опровергаете с радост ще се присъединя. Важно е да се знае и обмисли кой какво очаква от "мероприятието" и какви "жертви" е склонен да направи (финансови и ментални) с цел на всинца ни да е приятно??? Едини и пиени и ОНДА секи си има ;) Къде, кога и с каква цел ще се сберем е въпрос на общо обсъждане , а кой ще дойде (или по какъв повод ще "пропусне") си е негов избор. И честит ви празник 14-ти (всекиму заслуженото) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей хора, се си мисля, че Април месец вече няма да е зима! :huh: Не ми се иска темата да запада, като предишната още повече, че сега вече почти имам Хонда и тва най-вероятно ще е 1-та ми сбирка, на която ще ида с нея! :lol: Ако искате и септември я направете тая среща - все ще дойда, но си мисля, че по-раничко напролет ще е хубаво да се "събудят" зверчетата! А що се отнася до организацията, то като никой нищо не казва, аз откаде да знам с какво мога да помогна, след като всеки сам си прави сметките и върши всичката работа и после "Ама вие нищо не знаете и нищо не помагате"?!? :dry: Ще следя темата и ще чакам да го измислите! :) Нищо лично към никой - Поздрави! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Наскоро се регистрирах и това е първия ми пост. Живея във Видин, въпреки че не съм от тоя град. И мен ме бройте за срещите- дали "северозападни" или видински няма значение. Карам черен сивик 1.4 хеч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вче имаше две срещи на северозапада. Много мераклий имаше, а накрая се събирахме шепа хора.Но няма проблем, щом отново го има ентусиазма, можем да пробваме да съберем някъде.Първо трябва да е някъде в северозападна България, и второ трябва да по-топло. Защото април месец може да е добре в по-ниските части, но не и ако е на по-високо. И ако наистина сме повечко хора, трябва да се избере място което може да ни поеме всички желаещи. При което организацията трябва да започне поне месец по-рано.Между другото темите за северозападна България станаха повечко от необходимото май :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги наистина е много рано да се оговаряме, нека се стопи снега и тогава ще обсъдим въпроса. Аз мога да ви гарантирам че ще организирам Врачанската компания. ние сме си и доста хора всеки вторник се събираме минимум 12 и максимум до 20човека сме стигали.Така че нека доиде хубавото време :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецко, ПЕТРОФФ и другите нетърпеливи деца от Видин.Чакам да ми кажат заведение в което да се събереме на една маса като без тях ни трябват 25 места за да се съерем видинчани.

Ники, интересувал съм се дали се правят хонда срещи във Видин, но така и не срещнах човек, който да ми отговори. А относно място за събиране - имам заведение в едно село край Видин...сега зимата може да се събереме и 50 човека на 1 място (лятото,когато е топло може и над 100, при това е на брега на Дунава и е много приятно). Стига да се реши ... разбираме се и отиваме, когато и да е :) Ще се радвам да помогна по някакъв начин да се съберем и да се запозная с повече хонда фенове :) Поздрави на всички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецко, ПЕТРОФФ и другите нетърпеливи деца от Видин.Чакам да ми кажат заведение в което да се събереме на една маса като без тях ни трябват 25 места за да се съерем видинчани.

Ники, интересувал съм се дали се правят хонда срещи във Видин, но така и не срещнах човек, който да ми отговори. А относно място за събиране - имам заведение в едно село край Видин...сега зимата може да се събереме и 50 човека на 1 място (лятото,когато е топло може и над 100, при това е на брега на Дунава и е много приятно). Стига да се реши ... разбираме се и отиваме, когато и да е :) Ще се радвам да помогна по някакъв начин да се съберем и да се запозная с повече хонда фенове :) Поздрави на всички :)
кое село?иначе идеята не е лоша.а какво предлагаш в заведението?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кое село?иначе идеята не е лоша.а какво предлагаш в заведението?Селото е Гомотарци, заведението е точно на брега на Дунава. В заведението мога да ви предложа много неща - бира, мезета, алкохол, музика си има. Ако решим да се съберем там, ще се уточним кога (примерно някоя неделя) ще запаля парното да ни е топло, може да съберем пари и да купиме пържоли (или нещо за скара) от Видин, за да си ги направиме на скарата. А ако се съберем и през пролетта ще е още по-хубаво, защото ще бъдем навън (има голяма площадка) и е много по-приятно. Стига да се разберем няма никакъв проблем от моя страна за заведението. По всяко време може да се съберем там :( Айде със здраве :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецко, ако беше използвал търсачката на форума щеше да намериш каквото търсиш.http://forums.hondabg.com/index.php?showto...mp;#entry275394Относно срещата, изчакайте да се стопи снега и да се постопли времето малко и ще се събереме.

Редактирано от Niki Petkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гомотарци.... и я съм от тама :( цецко, ако на великден си ходя на село ша те потърся...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гомотарци.... и я съм от тама :thumbs1: цецко, ако на великден си ходя на село ша те потърся...

ЕЕЕ ти си жив бе, ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е как :thumbs1: трая си кротко ама иначе биг брадър вижда всичко ;)все по рядко си идвам обаче във видин, а кат си дойда се отдавам на топла храна и спокойствие :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......................................... а кат си дойда се отдавам на топла храна и спокойствие ;)

Да бе,точно тва праиш сигурно.Пиянде! :thumbs1: Ае и ние от Майново ша ва налазим! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гомотарци.... и я съм от тама :) цецко, ако на великден си ходя на село ша те потърся...

Ако ходиш натам, ще се радвам да се видим :D Аз ще следя темата,но за по-сигурно ако отидеш на велик ден в Гомо пиши едно ЛС да се уговорим нещо. ПоздравиП.П. Ники мерси за темата :D Аз ти говоря по име все едно сме набори, за което те моля да ме извиниш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще стане купона ,а ? Там съм ходил мнооооого отдавна,Вени и и Сашо пееха яко. :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще стане купона ,а ? Там съм ходил мнооооого отдавна,Вени и и Сашо пееха яко. :dry: !!!

Да, преди пееха, но сега вече не. Междудругото това са баща ми и чичо ми :angry: А купон ще има ... стига да се съберем :( П.П. PETROFF какво стана с оборотите на колата ? Оправи ли ги ? :lol: Редактирано от Цецко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦЕЦКО......,абе като е студена ,не ме кефи на газ.Н акой си син на Вени или Сашо ?????Познавам се и с двамата,може да се каже ,че сме ''леки'' приятели.Поздрави ги от ЮЛИ ПЕТРОВ............ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еей, вие го обърнахте на чат:) Да не се окаже, че сте роднини?! :) А съпикасъйте се малко, че ше фанат да затрият темата! :( Имате възможност за лични съобщения - възползвайте се! ;) Нищо лично към никой! :) Фанете да предложите място за срещата ( СЕВЕРОЗАПАДНАТА)! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо за седмична среща,в карая на седмицата.времето се пооправи даите да се зберем,да се видим.пздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...