Jump to content
PETROFF

За всички от Видин, Враца и Монтана

Recommended Posts

добре дошли ще стане интересно ако доидете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само още малко да наточиме бегачките че пак са в бокса :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с vajo !!! Обаче моят случаай е първо да купя возилото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на нащо летище не може но ако се организира през полиция и общината иначе сложноооооооооооооооооооо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми хайде да организираме куките за Габровница отново ??? Но дайте първо да намислиме няколко дати и да говориме и с полицията и т.н. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Габровница, силно ме съмнява да стане работата легално! Там по Видин незнам как стоят нещата! Иначе съм навит, кадето и да е! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз познавам тук там някой полицай и ако го знаеш Кузман Кузманов .. той ми е рода така, че предполагам ако го попитам може и да се замисли нещо, но първо ние трябва да се организираме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кое му е сложното във Видин,всяка неделя има някакви састезания нелегални и до сега проблеми с полицията не сам виждал.Летището дори не е охранявано.Другият вариянт е селскостопанското летище на село Жеглица но там не сам ходил скоро и незнам как е настилката....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на жиглица няма да стане там е гадна настилката аи няма каде да се пускаме на нашрто летище нз какъв е прблема до сега неса ни правили така че според мен няма да има проблеми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кое му е сложното във Видин,всяка неделя има някакви састезания нелегални и до сега проблеми с полицията не сам виждал.Летището дори не е охранявано.Другият вариянт е селскостопанското летище на село Жеглица но там не сам ходил скоро и незнам как е настилката....

ако са малко колите ,може би заради това не правят проблем ,но ако са 50 или повечее....и на мен много ми се ходи но трябва по-добра организация да си измисли и провери най-вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......и на мен ми се ходи ама да не стане като предния път за 30 минути и да дойдат полицайте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе айде де,ще има ли нещо този уикенд ;):D !!! :D

Абе явно нема да е този, ама нема да е лошо да мислиме нещо, че ша доде зимата! :o:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам при това скапано време .. докато не се оправи нищо май няма да се мисли !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми измислете кога и идваите във видин на летището . за стартове е перфектно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво стана много замря работата... вече е Април месец.. Да пишат сички които са съгласни да измислим нещо за края на Месеца пак подобно като миналия път..Монтана-Видин-Враца и др.. И да обсъдим къде давайте идеи моля...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая година май нема да може щото повечето се подготвят за май месец ДРАГ-а и надали ще стане нещо, говореше се да е във ВИДИН този път ама нз ако стане нещо яку ще е ама тоя път да си има организация като хората а не да стоиме като паметници 2 часа и да се чудиме и после за 30 мин. и да ни изгонят се 1 :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами почти цялата Врачанска бригада стяга бегачките за драга и на дали ще има време за северозападна малко по натам мисля че няма да е проблем ще го решиме:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок. казали сте.кажете къде ще бъде този драг?? ако може да участвам в публиката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Ломски и май единствен, мога да присъствам във Видин както и в Монтана. Може и посредата да се срещнем (ЛОМ) :):lol:Ще следя темата, само дето са доста страници. Ако може от първия пост да се добавя информация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

менец нема скоро дата, прочети по-горните постове и ще разбереш, че най-вероятно, може би след Сливен, преди НАЦИОНАЛНАТА или след нея зависи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано: Вчера, 12:27 менец нема скоро дата, прочети по-горните постове и ще разбереш, че най-вероятно, може би след Сливен, преди НАЦИОНАЛНАТА или след нея зависи ;):) разбрах че ще е след Сливен но все пак трябва да зарочнем с предложенията за дата,неможе последния момент дасе овяви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегите от щата МонтанаЩе можете ли да организирате Габровница, да не се получи като миналия път и в зависимост от това което организирате ще се разберем и за точна дата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с габровницата може да го забравите, щото неможе да стане легално заради военните, а и кмета нищо неможе да направи, така че няма сметка пак да влизаме айдушката и да дойдат ДЖЕДАЙТЕ :( и да ни кажат "АЕ", но миналата година колегите от ВИДИН, дадоха идеята на тяхната писта да стане и мисля, че е добре тоя път на др. място и така, но за габровница просто мнооого сложно вече, не е както преди когати ги нямаше военните и беше изоставена, но все пак да дочакаме по-натам може и да излезе някакъв шанс и да се изкефиме тоя път както си му е реда, за доста повече време !!!

Редактирано от HaZe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да се организира една такава сбирка първо трябва да имаме пистата! Габровница ще може да ни я дадат нее проблем! Като цяло проблема е с наемането на полиция и на линejка там се плаща на час и ако не се лъжа може за един ден сумата да е около 2000лв може и повече така че за да е легално трчбват пари и човек който да се занимава поневе няма такъв ще е някаде нелегално;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се развиват плановете ? Засега не толкова добре доколкото виждам )))

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се организираме ли тая година за среща?Дай да видим от кой град по колко ще се съберем и да почнем да се организираме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

jaydog 2-ма сме вече (Лом) :cool: ако бройме Ети 3-ма и дано да има среща :P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да се организираме за национална хондасреща 2011 пи6ете ако има мераклий;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...