Jump to content
PETROFF

За всички от Видин, Враца и Монтана

Recommended Posts

нещо за седмична среща,в карая на седмицата.времето се пооправи даите да се зберем,да се видим.пздрави на всички.

къде седмична среща?няма ли тема за Видин?http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=5089 Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо за седмична среща,в карая на седмицата.времето се пооправи даите да се зберем,да се видим.пздрави на всички.

къде седмична среща?няма ли тема за Видин?http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=5089
има но като гледам там никои не пише-чете за тва реших да я постна тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа......,да зема да ритна темата и аз! :lol: Виждам,че няма мераклии за среща,а има-нема месец до празниците :lol: та поне да питам ще има ли некой мераклия да се запознаеме на по бира по Великден:confused:Тогава ще съм в "резервата" :confused: за няколко дена :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове спокойно има мераклии, проблема е че трябва да се пооправи малко това време. От събота до края на месеца го дават дъжд, сняг и виелици, нека не бързаме! Ще направим срещата, това е най лесно. Казвайте една дата примерно една събота след велик ден и всички да сме на Габровница, примерно 10.04.2010 или 17.04.2010 и да се решава :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове спокойно има мераклии, проблема е че трябва да се пооправи малко това време. От събота до края на месеца го дават дъжд, сняг и виелици, нека не бързаме! Ще направим срещата, това е най лесно. Казвайте една дата примерно една събота след велик ден и всички да сме на Габровница, примерно 10.04.2010 или 17.04.2010 и да се решава :)

По добре на 17.04.2010г. че на 10-ти съм зает.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина момци и аз съм зает на 10-ти, по добре е на 17-типишете и вие ако имате нещо в предвид :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наи добре е в края на месеца,все пак преди заплата не става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да колеги даваите дата и да се решава и точка на определената дата сме на линия и те тека :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам нема почти никаква организираност.. никой не говори за ядене пиене и музика.. просто някой да определиподходяща дата за писта. Габровница. всичко там начало примерно 10:30 до кам слетобяд.. изпадат 3-4 носачаизгоряме всичкия бензин и се прибираме на въже... :whistle: ама като гледам няма желаещи... ако искате и аз мога да определя дата 27.03.2010г. начало 10:30 поканени за абсолютно всички..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм там

До тук само 1. дайте да видя колко ще се съберем... айде..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех колеги даите да е за април бегачката е в гаража за малко мдове, аз ви дадох идея за 17.04 може и на 24.04 но ако държите да е на 27 няма проблеми аз съм там няма да е с хонда но важна е идеята ще събера всичко що е от Враца :D да видим и други ще има ли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде за април и времето ще е по-добро,а и на Яжо рекса ще е готов,а той си заслужава да го видят всички:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз викам да е Април, та белкем успея да регна и да дойда с мойта машина! :D 27-ми звучи добре! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за всички от Враца, Месдра, Монтана, Видин, Козлодуй, Берковица, Вършец!Среща на 24.04.2010г.събота, от 11 часа на писта Габровница :D аз ще събера цялата Врачанска бригада

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако приемате от София,може да дойда и аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

24-ти става :D

Редактирано от vodoleq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз сум с вас до тогава трябва да съм се прибрал :D незнам каде точно се намира тая писта но нее проблем да се чуем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така - 24.04, че аз по-горе съм объркал с 27.04 и съм подлъгал колегата! Там сме, пък ще видим с какво!П.П. Уинк заповедай, добре си дошъл1 Колкото повече, толкова повече! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако приемате от София,може да дойда и аз.

Приемаме,който има желание да идва........ок за 24.04.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за 27 април

ОК колега.. никакви грижи стига да сме повече хора.. :) само накраяте някой мод да промени заглавието на темата с датата и мястото на мероприятието ако е възможно...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така - 24.04, че аз по-горе съм объркал с 27.04 и съм подлъгал колегата! Там сме, пък ще видим с какво!П.П. Уинк заповедай, добре си дошъл1 Колкото повече, толкова повече! :lol:

Ще направя всичко възможно да дойда,а ти гледай да си регнал рекса та да го видя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там със Венци (venkko), който най-накрая стана хондаджия .. :cool: Ако направиме състезание на кой най-много му реве хондата, Венци 'зима първото место :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако направиме състезание на кой най-много му реве хондата, Венци 'зима първото место :unsure:

:lol: Ооо не бъди сигурен! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се сещам за поне 2 рекса и 2 сивика които ревът зверски :( особено онзи сивия рекс със тръби на 63 :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, вие Врачаните идвате с яките резачки .. ние с наще Д15-ки кво ше праим .. само ше бръмчим :) :) Дано да се съберем народ и да е хубаво времето :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

видинлий нещо не виждам... враца ли се оказват най активни??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук сме, аз ще съм на линия ще се съберем, дано времето да е с нас да си спретнем купона :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

видинлий нещо не виждам... враца ли се оказват най активни??

:cool: От Враца винаги сме били най-активни! :cool: Айде датата наближаваа....... Стягайте се! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

очертава се да съм във варна ттогава затова правете яко снимки и клипчета и поствайте някъде.приятно изкарване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

очертава се да съм във варна ттогава затова правете яко снимки и клипчета и поствайте някъде.приятно изкарване

Малиии, глей кви колежки имало от нашия край?!? ;) И се не идват да ги видиме ей! :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен чети никовете на хората. мислиш ли че некоя колежка ше се пише менче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен чети никовете на хората. мислиш ли че некоя колежка ше се пише менче.

;) тцтц Маале, мислех си, че може стане таа грешка, ма си викам........ карай! :) Извинявай КОЛЕГА, за обърквацията! Мислех, че ника значи нещо друго!?! Сори ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тц тц направо ме е яд, че ти съсипак ентусиазма ама мина вече кфо да правя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тц тц направо ме е яд, че ти съсипак ентусиазма ама мина вече кфо да правя

:D:lol: :lol: Редактирано от Japan_PoweR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тц тц направо ме е яд, че ти съсипак ентусиазма ама мина вече кфо да правя

!!! !!! :cool:
А ти кфо караш бе мен. 5 години си пропилях в тая Монтана сити и общо взето единствените хонди които помня са един бял прелюд на Дани З или некъв такъв и на пичката рекса. От Монтана има ли отбор за сбирката на северозапада.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...