Jump to content
PETROFF

За всички от Видин, Враца и Монтана

Recommended Posts

Хондаджий, предлагам като се позатопли, към края на м.МАРТ, да се съберем и запознаем!! Пишете тук кой какво предлага и кога. Ако нещо сте решили , телефона ми е 0897 601 701 - юли. СИВИК - ВН 34-69 ВМ,ай със здраве :) :) ПС - Белоградчик и Лом , да се чувстват поканени ,пишете в тоя форум бре :)!:)!!

Редактирано от PETROFF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми немаш ядове .. :o Има време до тогава, белким се съберем повече народ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми немаш ядове .. :D Има време до тогава, белким се съберем повече народ :D

Козлодуй и Монтана, намерете още съмишленици ,че тук във Видин са мноо зле с организацията. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се съберем доста хора......във Враца има много Хондаджий. :) Сега остава само да мислиме къде да бъде срещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да направим 1 сбирка ;] Аз съм твърдо ЗА и съм от монтана пишете и да се разберем кога и къде да подготвям красавицата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЛЕЛЕ, от Видин никой не смее да се обади,къде си бре , бате Гонзооооооо.НЯМАТЕ ЛИ компютри бре ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До пролетта сигурно и аз ще съм на линия вече, така че мислете място за сбирката! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хоп ето ме,аз съм от видин.кажете къде и кога там съм,дано се падна почивка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааааааааааа отначало,голям ентусиазъм и накрая............?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми немаш ядове .. :) Има време до тогава, белким се съберем повече народ :P

Козлодуй и Монтана, намерете още съмишленици ,че тук във Видин са мноо зле с организацията. :D
Ами тука станаха доста хондите, ама дали някой ще се навие освен аз и Плевелчо незнам .. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Азсъм от едно монтанско село :P Нищо че живея в Пловдив от има-нема 15 години.........,Та идеята ми е да се събереме по великденските празници:Dпоне си мисля ,че всики тогава ще са при близките си и може да се събереме,без да се натовариме допълнително финансово :D Аз специално ще се радвам на една регионална среща :) а, се сещам и за други емигрирали индивиди от третия вид... :D които биха се включили :P ...те да се сещат сами кои са........... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз съм за с двете ръце :lol: ще си спретнем една северозападна, само да грейне слънцето и да се стопи снега и сме на линия. във Враца сме много хората имаме си и клубче събираме се около 20 човека, по някога и повече ако си доведем и хондаджийките от вкъщи което е рядкост :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Азсъм от едно монтанско село :P Нищо че живея в Пловдив от има-нема 15 години.........,Та идеята ми е да се събереме по великденските празници:Pпоне си мисля ,че всики тогава ще са при близките си и може да се събереме,без да се натовариме допълнително финансово :P Аз специално ще се радвам на една регионална среща :tooth: а, се сещам и за други емигрирали индивиди от третия вид... :lol: които биха се включили :P ...те да се сещат сами кои са........... :P

не е лоша идеята ,ще коментираме има време.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само времето да не ни спре, мисля че ще се съберем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опса +1 за Видинската група :punk: за съм с двете ръце !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

`1 пу за мене ----но докаде се наговориме може и да избегам зад граница ,,нищо не се знае

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЙДЕ , УЧАСТВАЙТЕ , ВРЕМЕТО УМЕКНА ,ВЕЧЕ Е - 10, А НЕ - 20

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте и предложения за мястото на срещата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте 1 сериозна дата и място и да правим нещо кат записване :cool: и да се види кой ще са сигурни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми кажете там по оня край някоя местност и да видиме кои ще се събираме да ходим :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми дай те да на хвърлим малко идеи като какво искаме да е мястото.Според мен мястото трябва да е:-извън града;-по възможност второстепенен път по който няма да минават много коли;-ако е възможно и успеем да намери някоя площадка или нещо по голям като паркинг, но по тоя район трудно да се намери такова нещо освен ако не е някое изоставено стопанство или нещо такова не знам, но все пак някой може да е виждал нещо дето да бъде удобно като място.- и най големия проблем да е приблизително еднакво близо на всички :lol: което няма как да стане хехехе.Та предлагайте няма лошо място защото за момента няма предложено нито едно хехехехх.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове то е ясно че ще трябва да е някаде между Враца и Видин, та точната среда е на летище Габровница :) голям паркинг около 3,5 км. няма движение можем да си говорим да се гонкаме и никой няма да ни закача ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това е мястото определено ми харесва :rolleyes:

 

Публикувано изображение

 

 

Ако някой други има други предложения да дава, време има но и то бързо върви хехех

 

 

 

 

П.П. yajo сигурен ли си че там може да отидем без проблем? Смисъл да няма огради такива неща?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,наистина е добро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лятоска бях ходил да поразгледам и влязох през един заключен вход (бях с колелото), но мярнах някакъв трактор и едно пикапче да "щъкат" напред-назад. Всичко е запуснато и необитаемо, но явно още има нещо за "разграбване" :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче трябва да се оточним, какъв тип ще бъде срещата!?! Дали само за един ден или с преспиване някаде!?! Аз съм навит сякък! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаиде и аз мога да намина...ама даите да се казва дата и час. дал илетище видин или някое друго се тая газ да може да се дава.. скарата е лесна.. бирата сащо знаем каде се продава...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз мисля че първо може да се съберем за един ден някада, примерно от сутринта до вечерта, причината е че има някои семейни хора които не могат да отсъстват много от дома. Аслед това ще го на правим с преспиване на някоя вила :) но мисля да се съберем някаде март месец, да се стопи снега, да се вдигнат малко температурите и така ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз мисля че първо може да се съберем за един ден някада, примерно от сутринта до вечерта, причината е че има някои семейни хора които не могат да отсъстват много от дома. Аслед това ще го на правим с преспиване на някоя вила ;) но мисля да се съберем някаде март месец, да се стопи снега, да се вдигнат малко температурите и така :)

Е нали за към Великден говориме!?! :);) Тогава май ще е най-удачно! Обаче щом ще е заедин ден, може и по-раничко да е, само да е хубаво времето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе бате кога ще ти видиме рекса на тебе, хубавото е че с тебе ставаме 4-ма във Врачански регион :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с преспиване не е лоша идея но ще ни е трудно в една виличка само,колкото и да се обичаме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе бате кога ще ти видиме рекса на тебе, хубавото е че с тебе ставаме 4-ма във Врачански регион :angry:

Още ме е страх да се похваля, щото още не съм го регистрирал! Ще го видите скоро - няма да пропусна да почерпя! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съвсем замря таз тема,има още колеги от вд.каде сте бре,нет ли нямате?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука сме,само следя дали има още желаещи от Видин,ама ;)!;)!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PETROFF аре без бързо направени изводи от твоя страна къде има и къде няма организация.Колеги, не бързайте толкова, веднъж вече сме правили такава среща и беше много хубаво.Въпроса е, че около великден е рано.Относно възникнали въпроси около миналата северозападна среща се обръщайте към ceco_acord и Plevelcho.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...