Jump to content
stanchevvv

Хубави Филми

Recommended Posts

Сложи му една снимка тук да видиш как само заради снимката всички ще се юрнат да гледат филма. :worthy:

 

Ооо, нека аз:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Тренировъчен ден" ,а "Генезис" е безсмислица, на 50 мин. си тръгнахме с жената.

Генезис е "смислица", просто явно не си му схванал смисъла :worthy: Кристофър Нолан за сега лош филм няма :worthy: Скоро гледах Primer ... неописуем е, този филм трябва да се гледа с тефтер в ръка и теоретичен физик за компания.
Че водя мама с мен да ми обяснява смисъла ,и тефтер ще искам да носи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че водя мама с мен да ми обяснява смисъла ,и тефтер ще искам да носи.

:worthy: Така те искам, няма се отказваш само щото филмът иска малко мислене :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за хумора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся една комедийка на която не знам името.един приятел ми разказваше за нея.Разправяло се за беден студент (негър) който решил да изкара добълнителни пари с пробването на лекарства (опитно зайче ),след като проспал обясненията за странични ефекти и т.н. останал единствения кандидат за опита на лекарствата и от там почвал купона в филма.Някой сеща ли се за името на филма?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Публикувано изображение

Редактирано от MissCaprice

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Legend Is Born: Ip Man - ранните години на Ип Ман. Филмчето е много добро, въпреки липсата на Дони Йен ( която се усеща :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Remember me !!

+1+ Prince Of Persia: The Sands Of Time - малко блудкав, но е хубав за убиване на време :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи му една снимка тук да видиш как само заради снимката всички ще се юрнат да гледат филма. :(

 

Ооо, нека аз:

Публикувано изображение

+1 :)

Голям дебил е тоя, който не го е гледал да си прави маратон 3те части наведнъж! :ermm:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The blind sideМного ми хареса. Гледах го едва вчера, а го имам записан от поне 2 месеца. Една истинска история за истински хора. Много добра роля на Сандра Бълок. И май нямаше слабо място този филм. Мисля, че няма да допадне на хора под 30 годишна възраст. Да ме извиняват по-малките колеги за възрастовата дискриминация, но си е така :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм казвал, че един човек се определя по три критерия: - физическа възраст- интелектуална възраст- емоционална възрастИзгледа при теб емоционалната възраст сериозно задминава физическата, което понякога е предимство. Може само да ме радва, че този филм е допаднал на някого, който е с 10 години по-млад от мен, но очевидно на същата емоционална възраст :rolleyes: Извинявам се за повторенията, но няма как.С нетърпение очаквам The Hangover 2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Paycheck с Бен АфлекХич не го кльопам тоя убавец, но филмчето не е лошо. Има си фантастичния момент - инженер-киборг :D .. Звучи почти като книга "Научният работник - сексуален атлет" на щанда за научна фантастика, ноо.... Бива го да убиеш час и петдесет от .. бъдещето си :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що приключих с гледането на Collateral. Филмчето е с Том Круз. Почти два часа напрежение и отлична игра.Другото, което гледах днес, беше с Шон Конъри и Катeрин Зита Джоунс - Entrapment. Старичък. Нищо кой знае какво, но за любители на разни обирджийски филми, където се крадат картини и се обират банки - става за гледане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора ви е български филми не гледатели. Аз ще предложа на алдиторията следните филми от български произход: - С деца на море- Изпити по никое време- Вчера - От нищо нещо- Комбина- Маргарит и Маргарита= Роялът- Кит - Топло- Маневри на петия етаж- Васко Да Гама от село Рупча- Да обичаш на инат- Привързания балон- Войната на таралежите- Таралежите се раждат без бодли - Селянинът с колелото- Сиромашко лято- Два диоптера далекогледтсво- Оркастър без име- Баш майстора- Бай гани още много филми емблематични за българската кинематография

Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравяме и " Господин за един ден "

Редактирано от Megabassa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравяме и " Господин за един ден "

А, аз мога да продължа да изброявам като напримерПреброяване на дивите зайци Нощните бдения на поп ВечеркоОпасен чарВик за помощНако Дако и ЦакоТримата от запасаЛюбимец 13Левакът Дами канятИ още много.Който не ги е гледал му ги препоръчвам . Тези посочени тук и в по горния пост Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено класика :D Има някой дето не съм ги гледал, ще поправя грешката :D

 

един от по-новото ни кино: Дзифт

Доста ми хареса :lol: (може и преди мен някой да го е предлагал)

 

п.п. Някой ако има идея от къде мога да изкопам "Мисия Лондон" да казва веднага :lol: Не успях да го гледам на кино и сега дърво ...

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Man on fire - готин филм много ми допадна . .Някои да е гледал Кръв и кости ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако харесваш такъв тип филми не е лош. Има доста кютеци :lol:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои да е гледал Кръв и кости ???

Ами долу горе бива,поне според мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От arenabg.com.Днес го гледах доста ми хареса :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Торент линкът е премахнат поради подадено основателно оплакване за нарушение на авторски или сродни права. :dry:Някой ако го има да ми го прехвърли от някъде, че става 1 седмица немога да го смъкна от никъде :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

веднага ти решавам проблема - отваряш енерджи торрент - правиш си една регистрация за 30 сек и си готов :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аватара нещо не ме изкефи след средата(като взеха да се бият)Препоръчвам:Смъртоносен Противник - в пъти по добър от Аватар поне за мене

Напълно съм съгласен. Филмът е просто страхотен:) Много добра актьорска игра, интересен замисъл, държащо в напрежение развитие на действието през цялото време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Remember me !!

+1+ Prince Of Persia: The Sands Of Time - малко блудкав, но е хубав за убиване на време :)
За някои блудкав - за други - превъзходен! На мен лично много ми хареса! Искам да отбележа перфектното режисиране и сценарий, както и добрата актоьорска игра във филма, гледайте го :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ip Man - 1,2,3Супер яко ме кефи :))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за Iron man 1,2,3 наистина готино филмче!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш Ип Ман,не Ирън Мен,щото тои е само от 2 части!The Long Weekend е готино филмче,а сега ще гледам Грозната истина - The Ugly Thruth

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ип Мен наистина е страхотен филм ;) Всички части са интересни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...