Jump to content
stanchevvv

Хубави Филми

Recommended Posts

Smokin Aces 2Lock stock and two smoking barrelsSnatchRocknRolla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Final destination 2 по Diem EX - сега... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вечният филм е "Кръстника" ,който не го е гледал,значи е сгрешил!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам този филм.НЕВЕРОЯТЕН.Апелирам всички, които имат половинки да легнат да се гушнат и да го изгледат.После пишете на лични.August Rush / Аугъст Ръш (2007) http://zamunda.net/details.php?id=173085не гледайте корицата и не четете описанието звучи тъпо.Просто седнете и го изгледайте.Бих го наредил до Аватар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горещо препоръчвам "Шерлок Холмс". По принцип не съм почитател на Гай Ричи, но това е върхът. И ако някой е чел нещо за Шерлок Холмс да знае, че филмът няма нищо общо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"AVATAR" - Просто Уникален за мен филм! :D Но задължително на 3Д:lol: Иначе друг мой фаворит е "Indipendance day" (Денят на независимостта) ;) Също и "Армагедон" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадни копилита, Шерлок Хоумс, Пълен мрак, Зеленият път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Never Back Down

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

51-я ЩатХрониките на Нарния 1,2Хрониките на Ридик

Редактирано от Maho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един луд-лууууууууд,ненормално откачен филм на Тарантино.Гледах го преди седмица,а още ме държи :( Половин час преследване с Додж Чарджър и Чаленджър :D Grindhouse-Death proofА саундтрака е яко завербуващ,естествено след като си изгледал филма.

Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черная молния. Фильм от Тимура Бекмамбетова:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са.От по-новите които излизат почти нищо не упсявам да гледам преди да остареят,но и вече много рядко ме впечатляват.А инак ще напиша някои които са ми станали интересни - къде заради сценарий,къде заради спец ефекти,къде заради черен хумор,къде всичко заедно...:Терминатор 1,2,3Матрицата 1ХищникаПришълецБезднатаКонтактМеждузвездни войни 4,5,6Кей-паксАз роботаИзкуствен интелектДвеста годишния човекУниверсален войник 1Войник БлейдБлейд рънърСнайперист 1Спасяването на редник РайънВзводАпокалипсис сегаЛовеца на елениНепростимоТумбстоунГарванътСедемКолкото толковаМълчанието на агнетатаГалдиаторСмело сърцеТрояКакво искат женитеФорест ГъмпМаскатаАз,моя милост и АйринСмъртоносно оръжиеЛудия МаксОбичайните заподозрениГепиДве димящи дулаКриминалеВсемогъщия БрусИстински романсЖегаЗеления пътТигър и драконГеройАна и кралятЛегенди за страсттаКъщата на духоветеМостовете на МедисънСледата на сянката12 маймуниСпециален докладТеория на конспирациятаИндиана Джоунс 1,2,3Изкуплението ШоушенкИма и много други за които не се сещам в момента.Не съм чела цялата тема,не знам някой споменава ли българските филми?Мисля че са задължителни.Имам предвид старите бъгарски филми....те са ЗЛАТНИ!Като се почне от "Оркестър без име" та до "Време разделно".Мисля че са задължителни.П.П. сериали не гледам.Особено след като си загубих времето с един сезон на "Изгубени" и с един на "Бягство от затвора".....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

и друг:

за любители:

Публикувано изображение

книга

- за малки - Публикувано изображение

- за ценители -Публикувано изображение -1307 - 1321 BC

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Къде покриха Морган? / Did You Hear About the Morgans?2. Толкова е сложно / Its ComplicatedЗабавни комедии, изпълнени с много хумор и комични ситуации :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dangerous man (Опасен човек) - вчера го гледах и ми хареса :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) STREETS OF LEGEND :) за всички хондажии лично го препоръчвам

 

ЦЪК

 

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

 

приятно гледане :hondarulez:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не обичам да е връщам към "стари" филми, но днес го направих -заради "Бездната" на Камерон 1997г.

 

 

 

 

 

 

Публикувано изображение

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Fourth Kind - психария по действителен случай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста филми - и като качество , и като количество .... Свалянето като трафик на торентите до 1 април не се отчита . Изисква се регистрация , но както се изрази приятел - " пред него Замундата и Арената са като обран бостан ...." http://rutracker.org/forum/tracker.php :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Fourth Kind - психария по действителен случай.

Мммм, не е по действителен случай :D направили са го да изглежда така, даже филмът е сниман в София. Като цяло не е никак лош, например много по добър е от Signs =dП.С От скоро гледаните филми - The Signal - Fightclub-a на ужасите и трилърите e :D Също така Boondock saints 2, малко са одъртели актьорите и Дефо не участва, но филмът си го бива!П.С2 Легион беше голямо разочарование, Константин си остава мерилото в тая ниша и Легион е мнооооого далече ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По е интересно ако си представиш че е по действителен случай :P Също като "Проклятието Блеар" :D Пък за "Легион" няма да коментирам че направо ми се драйфа от тая безсмислица. Искрено съжалявам, че го гледах до края. Ама просто не ми се вярваше че е толкова смотан и си викам на простия акъл" гледай бе , гледай, накрая няма как да не стане интересно". ДА ама НЕ :D п.п. Константин си е филм, това е някаква пародия. Няма място за сравнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За легион и аз съм съгласен с teror1sta и кво ще ми го пускат на КИНО ебати филма нищо интересно не стана прец целия филм.Константин си остава най-добрия от това естество.За яки филми винаги са ми били любимите тези който те държат в напрежениеThe ring Grudge - и японската и американската версия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някаква идея тоз Злокобен остров дали и кога ще го пускат по българските кина ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Млъкни" с Жан Рено. Комедия е, забавен, а и не е от американските филми, дето знаеш какво ще се случи с по 15 мин напред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остовът на Скорсезе, уж от 19ти февруари трябваше да го има, ама все още липсва ... и аз го чакам !Иначе снощи гледах Assassin of a high school president - много забавно филмче, тийнска комедийка, но нищо общо с бозите скери муви или американски пай .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lord of War / Цар на войната (2005) - Уникален филм ,който не го е гледал може да съжалява , същевременно му завиждам , защото тепърва му предстои да го гледа с интерес :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

The Collector - Колекционерът. За мен представляваше интерес, когато го гледах...Ето го и филма в енциклопедия http://www.imdb.com/title/tt0844479/

Редактирано от duf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Game - с Майкъл Дъглас си заслужава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филм за завода на Хонда в UK - документален , само 10 минутен , но си заслужава ...

Публикувано изображение

линк за сваляне - http://4storing.com/9ccb1o/d147f48bf5a5749...6ee748b599.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина интересен филм за правенето на хонда ;) като го гледам си представям как правят мойта :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един глас за Снайпериста.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли фенове на Ал Пачино?Scarface (1982) и Donnie Brasco (1997) годините са по памет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...