Jump to content
stanchevvv

Хубави Филми

Recommended Posts

Ся ще има още 1 айрънмен ;) Или поне ще е с участието на Тони Старк под формата на Айрънмен в Дъ Авенджърс!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Driver (1978) ( http://www.zamunda.net/details.php?id=215566&hit=1 ) Малко е старичък, но обезателно трябва да се гледа, особено ако в зората на компютърните зали сте играли играта "Driver"( http://www.zamunda.net/details.php?id=230085&hit=1 ) - правена е по филма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро се посмях доста на Old dogs с Джон Траволта и Робин Уилямс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Мисия Лондон,които го иска на скаип respectivez :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го имам ;) както го има и в арената :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш имало го е :blink: Торент линкът е премахнат поради подадено основателно оплакване за нарушение на авторски или сродни права.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, може и да е махнат аз вчера го изтеглих ДВД РИП а имаше и самото ДВД, днес не съм влизал да видя там ли е ;) ако е както казва колегата начи и аз го имам а в арената липсва :blink:Поздрави.пс: за да не съм офф гледайте Резервни ченгета мисля че се превежда, много забавен филм.псс: някой гледа ли Американеца, че съм го изтеглил и се каня да го гледам тез дни, заслужава ли си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бавничък филм е Американецът, честно казано не ми хареса особено много, но участието на Violante Placido го прави относително заслужаващ си гледането !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една комедийка от 1998 A Night At The Roxbury !!!

Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Karate Kid (2010) - препоръчвам го HD качество и звук, върховен филм за мен! :) п.с. има го в замунда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A Dirty Carnival / Biyeolhan geori (2006)Match Point (2006)Gone In 60 Seconds (1974)Tropa De Elite / Elite Squad / (2007)Hachiko: A Dog's Story (2009)The Pacific (TV mini-series 2010) - 10 сериен"Band of Brothers" (2001) (TV mini-series) - 10 сериенRaise Your Voice (2004)Enemy at the Gates (2001)27 Dresses (2008)50 First Dates (2004)A Walk to Remember (2002)American Gangster (2007)August Rush (2007)Changeling (2008)Chaos Theory (2008)Това са филми, които са оставили някакъв отпечатък в мен и част от колекцията ми.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ви филма Redline за тези които не са го гледали :angry: има доста от към скъпи спортни коли и горещи жени :angry: Ето линк със снимки и трейлар : http://www.imdb.com/title/tt0780595/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам ама вчера гледах Senseless и се омазах от смях...гледаите го,филмчето е добро :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Мисия Лондон,които го иска на скаип respectivez

A за тези дето нямат скупе, като мен - има го в Пиратския залив, както и в сума ти неизвестни нашенски тракерчета. Аз лично го очаквах около новогодишните празници, изненадаха ме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посетете rottentomatoes.com - един страхотен сайт, с много добри, безпристрастни, критици! Работи на следния принцип:Група от критици, предварително удобрени от администраторите, изказват обективно и подробно мнение за филма. Дават оценка за всеки аспект - режисура, операторско майсторство, актьори и т.н. Тези оценки се сумират и се изважда средна стойност - според нея се определя дали филма е "свеж" или е "изгнил" Имат си и сертификат за свежест - сигурна наслада за по-голямата част от зрителите. :rolleyes::

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Мисия Лондон,които го иска на скаип respectivez

A за тези дето нямат скупе, като мен - има го в Пиратския залив, както и в сума ти неизвестни нашенски тракерчета. Аз лично го очаквах около новогодишните празници, изненадаха ме.
Ами сваляш си един скаип за 30 секунди,инсталираш за още толкова,правиш си една регистрация и си готов :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си ме разбрал - аз НЕ ИСКАМ да имам скупе. Нямам, както и не съм имал никога ICQ, mIRC и пр. дивотии. Едно '"мисия лондон" OR "mission london" torrent' в Google и бях готов. Обаче не ми харесва. Подхващам го вече за 3-ти път и просто не мога да се накарам да го догледам. Без съмнение е с добър замисъл, част от актьорския състав също е на ниво, но лично на мен не ми харесва. Леко неангажиращо филмче. Аз обаче харесвам филми като "Good Will Hunting", "The Shawshank Redemption", "Fighter In The Wind" и др. подобни. Филми, които носят в себе си голяма доза емоционален заряд, имат смисъл и актьорският състав е на ниво. Отивам да догледам "Мисия Лондон" и дано този път успея. :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..някой гледал ли е Американски графити доста ми хареса макар и стар филм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rule #3 (1993)Старичък е филма но е по действителен случай.Пича ги е пукнал от измами и е направил няколко милионабез нито веднъж да е бил следствен.Който го на мери на DVD ще го черпя!http://movies.yahoo.com/movie/1800205067/detailshttp://www.rottentomatoes.com/m/rule_3/И ОБИЧАЙНИТЕ ЗАПОДОЗРЕНИ предполагам сте го гледалии е класика ,нали...http://bg.dtrailer.com/movies/watch/the-usual-suspects

Редактирано от goderzi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да изчезнеш за 60 секунди който не е гледал тази класика да я гледа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Drift RX7 бягайте далеч от този филм. Ако и да е японски нищо не струва. Щях да заспя някъде след 10-тата минута. Язък за хубавите колици .... :rolleyes: Сори за оф-а.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Expendables

 

Филма е страхотен,събрали са най-великите екшън актьори... :

Силвестър Сталоун, Джейсън Стейтъм, Мики Рурк, Джет Ли, Ерик Робъртс, Долф Лунгрен, Брус Уилис, Арнолд Шварценегер, Жизел Итие, Ранди Котур, Тери Крюз, Дейвид Заяс, Стив Остин, Каризма Карпентър и др.

Препоръчвам го ! :P

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също филма Red Line е много готин !! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам Inception. Наистина много добър филм.

 

ПП: Публикувано изображение

 

:P

Редактирано от В16А2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо тва филмче не беше ли с Леонардо Ди Каприо ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам Inception. Наистина много добър филм.

 

ПП: Публикувано изображение

 

:)

 

;):);) Хубав сън ще е 200 км на Втора с Д13 направо Генезис :lol: А иначе Филма е много хубав на 4 или 5 място е в Топ 250 на световната филмова класация. Редактирано от the stig

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The lost room ( http://www.zamunda.net/details.php?id=108940&hit=1 ) Имате ключ, който поставен в която и да е ключалка, отваря една и съща врата - тази на хотелска стая от 60-те години. Всеки от предметите, в стаята, има "магически" свойства. Това е филмът, който няма да ви даде да спите, без да изгледате всичките 3 епизода. :worthy:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Лост рум" е МНОГо добър :worthy: точно гледам "The Terminal" и е доста приятен филм :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да предложа 2 филмчета които гледах на скоро The Town и Takers и двата много ме зарадваха ако не сте ги гледали гледайте ги.:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 1 за Lost Room; The Town; Takers, аз се върнах малко назад с Dying Young с Джулия Робъртс - става филмчето...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зодиак, ако го има в постовете преди мен - извинявам се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...