Jump to content
Данаил Коев

Какви са тези набези?

Recommended Posts

Преди десетина дни осъмнах със счупено дясно огледало. Сцепено точно на две, но не личи следа от удар. Реших, че или се е пукнало от студа (доста съмнително) или наркоманчетата са се опитали да го откраднат и при напъна са го счупили. Сега гледам, че още двама колеги са изпищяли от подобни набези:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=43121http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=43117Какво по дяволите?!?!Мястото, на което паркирам, в никакъв случай не е апетитно, така че надали е някаква мъст.Преди време ми откраднаха и двете стъкла на огледалата на старото Aygo. На приятел ги откраднаха на два пъти от BMW-то му. Сега пък само ги чупят.Писна ми!На всеки два месеца купувам огледала.Да мрат в адски мъки, мамка им!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се загледаш по сериозно в аватарите на двамата колеги дето си дал за пример, ще разбереш че това е един и съши човек... ;) За съжаление, това е нашата Балканска действителност... ;) Днес и на мен ми се "похвали" един приятел...Целият му джип (ML) от едната страна е издран с пирон... :( Какви са тези хора, и какво мислят че ще постигнат с това, не знам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на сестра ми колата по същият начин преди 1 седмица ! Това е в Овча Купел 1 , София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моето ляво огледало счупиха, преди по-малко от месец...преди това пък някой ми отвъртя гайките на лява предна джанта, щях да се пребия.какви ли не хора има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, това е нашата Балканска действителност... :D Какви са тези хора, и какво мислят че ще постигнат с това, не знам...

Български, не балкански манталитет, безсилност и злоба,Бедните наказват богатите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз преди седмица си заварих лявото огледало пукнато на две.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди седмица 9 коли и моята в това число със счупени стъкла (това само пред моя блок)и една открадната ,това е всяка година ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бедните наказват богатите!

...кви бедни/богати бе приятел караме дърти Хонди по вероятно е некой Хондомразец :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каско е наи доброто решение поне ще ти исплащат частите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои компани не го зачитат за щета. На жена ми на служебната кола и откраднаха и двете странични огледала и от булстрат не ги признаха за щета а освен това пред блока на всички коли им бяха натрошени огледалата.ПС: Добре че мойта не беше там тогава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога застрахователя не изплаща обезщетение за липсващи елементи от екстериора :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си намерих Хондичката тази сутрин със счупено стъкло и претарашена :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това застрахователите трябва да го зачетат за щета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това застрахователите трябва да го зачетат за щета

Да, но жалба в полицията, ходене до застрахователите, сервиз за смяна, евентуално един ден без кола си е разправия.Не е кой знае какво, но се занимаваш с глупости. Заради келешлъка на някой, които никой не си мърда пръста да хване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е така колега ама иначе трябва да ги вадиш от твоя джоп паричките по-добре да се позанимаваш един ден

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия ден, в който си паркирах новата(силно казано) кола на паркинга пред блока ми надраха шофьорското стъкло и отгоре имасхе огромна изсъхнала храчка. Тогава загубих сякаква вяра. Живеем в най-скапаната държава.Не като територия, а като население. Отношението на българина е неповторимо. Преди са ми трошили мигачи, огъвали ламарините и тн., обаче бях оптимист. За съжаление оптимизма няма никаква почва докато хората не се променят. И не говоря само за вандализма по автомобилите, във всяко отношение на ежедневието се срещаме с пълни абсурди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...