Jump to content
K1r1L

ИСКАМ ДА МИ МАХНЕТЕ ТОЗИ Warn

Recommended Posts

:angry: последното ми предуреждение е от 30 октомври 2009г. по мои сметки са минали 6 месеца.Капоне и компания-мисля че е време да ми се махнат тези 30 процента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли да се махне моя Worn не че нещо ама малко е старо вече права година и кусур

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моят Worn още малко ще направи година.И определено имаше ефект от него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги споко администрирал съм IPB форум и ще ви оверя, че дори руут админ неможе да ви чете личните, освен ако не си играе с SQL-а, а не ми се вярва... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък симислех 4е неоже да неможе но другосие като те оверят. Така се 4уствам доста поспокоен. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз имам някакъв Warn, но даже не знам за какво е, но и не съм питал за да не стане по-лошо. Поне им слагайте давност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък симислех 4е неоже да неможе но другосие като те оверят. Така се 4уствам доста поспокоен. ;)

:);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за офтопика,ама как може да си спокоен с тоя правопис пич... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз имам някакъв Warn, но даже не знам за какво е, но и не съм питал за да не стане по-лошо. Поне им слагайте давност.

Забелязал ли си колега, че там където е цифрата с процентите е подчертано? Цъкни на него, това е линк, по този начин ще разбереш за какво си предупреждаван.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за офтопика,ама как може да си спокоен с тоя правопис пич... :thumbs2:

Най-елементарното нещо е преди да пишеш, пич, е да ми погледнеш профила и да видиш други мнения, написани от мен! Ще останеш учуден, оверявам те!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни си писаното.Първо изречение: писал си "4"-ки вместо "Ч", пред "че" трябва да има запетайка, пред "но" трябва да има запетайка, "другосие" се пише "друго си е", "оверят" се пише "уверят". Изядените букви ги оставям настрана.Второ изречение: писал си "4"-ки вместо "Ч", "чуствам" се пише "чувствам", "поспокоен" се пише "по-спокоен".И аз не съм факир на правописа, но може ли в две къси изречения толкова грешки?

Аз пък симислех 4е неоже да неможе но другосие като те оверят. Така се 4уствам доста поспокоен. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще кажа, погледнете ми профила, вижте как пиша по принцип. Повод за притеснения нямам абсолютно никакъв. Може и да допускам някоя и друга грешка, но е случано в бързината и не е систематично. Мнението нарочно е такова, правокирано от горното оверение. Просто бях чел този ден доста неграмотни мнения и това преля чашата, нищо лично към човека. Дойде ми в повече.

С риск да "зинете сите" срещу мен, ще кажа, че неграмотността в този форум е издигната на непознати за мен висоти. Просто чета, и не вярвам на ушите си.

Повече нама да пиша в тази тема, който разбрал - разбрал, който не...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моето последно предупреждение е на Предупреден на Apr 4 2009, 12:15 PMАко има време някой може да ми ги махне, ако не здраве да е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мечтая да съм с 90% уорн :) бих бил щастлив да го видя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ДанчоИваноф ФнимаФай :) кфо си пожелафаж ,че има Осложлифи модернатори . :)

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мечтая да съм с 90% уорн :P бих бил щастлив да го видя ;)

lookcho Предупреден на Днес, 02:14 AMПремахнато от нивото за предупреждение толкова си смотан, че ти го махам 8 дни по-рано !да ти е гадно !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма-фи-я , ма-фи-я ... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам що няма тема където да си изискваме тук таме по 10-20% , то само махане е мноо лесно :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък не ме кефи 10-20-30% , нека има 13% , 66% :rolleyes: Стига с тея цели числа :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и да си има тарифа ..1. правописни грешки - 0.1% на грешка2. псуване 3%3. псуване на едро 17%4. цитат на предходно мнение 11,5% 5 ... яката работа :rolleyes: ще одят кат митничари модераФорите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...само не разбрах тези проценти с какъв коефициент се умножават, степенуват и т.н., за да изчислим точната сума? :D:P:D Имам едни формулки от топлинното счетоводство, много са добри, ако може по тях да смятаме, че никой не може да разбре, кое как се получава :P:D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам а с мойте 100% до кога ще седят доста се заседяха няма ли да намлеят малко вярно няколко пъти съм ъпвал не както трябва но да ми седят тези 100% почти година мисля, че не е редно поне за мен де нищо лично към никой от моделаторите просто ако са ме забравили да ви подцетя да видим защо аджаба ми седят тия проценти толкова време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да се радваш, че си стигнал тавана и по-нагоре няма :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

 

Warned on Jun 18 2010, 08:56 AMТогава ти е последния. Нямаш два уорна които да са на период по голям от 6 месеца. Така че кротни се. Може и да спаднат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да паднат е**и изчерпателния отговор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ти кво искаш, паметник ли да ти вдигнат ? 6 месеца като нямаш и ще ти падне ... пък и няма де да ти слагат :lol:ся по темата ... някой ще ми намали ли на мен тоя уорн ? а ? а? от 3 години и повече ми стои !!! Емооооооооооооооо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не помня от кога ми е WARN-а ама може ли някой да ми изчисти досието че ме дразнят тия 20 процента, а и не съм си повтарял грешките де :) (angel)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък продължавам да си искам 10-те процента... айде ве, колеги, дайте на бедното дете едни 10%, ей така, за реноме, за престиШ... моооооооооля Ви :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпросена работа ама хайде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък продължавам да си искам 10-те процента... айде ве, колеги, дайте на бедното дете едни 10%, ей така, за реноме, за престиШ... моооооооооля Ви :):)

Хаха аз бих ти дал от мойте 50 няма да ми се свидят хаххааха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трънчо Warned on Jun 26 2010, 11:56 PM Added to warn level "За всички Купува/Продава форуми:12.Забранява се коментирането в темите! МАИ е време това да се махне а не да се заиграваме.... повечко :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амии не са минали 6 месеца. И ако може я поясни какво значи "да се заиграваме повечко" ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами: като съгрешиш за някои глупост веднага Уорн а после като трябва да се маха .... и почва да се отлага .Да не казвам досега Винаги като съм получавал Уорн аз съм ревал после да ми го махнат защото винаги се забравя , НЕЗНАЕХ че има давеност Явно цели 6-т месеца хахахах това ще е поредната глупсот в този форум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ти Кире, какво си помисли ? слага ти се докато го видиш и после се ипарява само ? .. я измисли някакъв принцип на който да се маха уорна, различен от тоя с 6-те месеца, вместо да се правиш на интересен !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УРОн е нещо като предупреждеие примерно трябва да има давност 1-н месец.(толкова предлагам АЗ). ЗА 6 месеца ... ти може да събереш шест уорна и какво бан ли ? ( че си помогнал на някои и после си се усетил че не е трябвало ,защото в даден Раздел е било забранено да се ПИше). Неможе да си изтриеш мнението дори.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За колко време без нарушение ти връщат точките? За две години!Уорн можеш да събереш 50% и за един ден. Има доста такива примери. А за предложението написали сме в началото на тази тема. За 6 месеца без нарушения пада уорна. Ако забравяме ни подсещате тук. Има хора които са им спирани правата за по месец, така че няма как да се свали уорна веднага след като му е изтеклп наказанието на не пише.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да аз до скоро бях наказан с месец.Имам 40% ворн, от които 10% са абсолютно измислени и го приемам че тогава модератора е нямало какво да прави.За другите 30% съм виновен или съм си ги изпросил :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колко време без нарушение ти връщат точките? За две години!Явно станахте и катаджиии . :dry:;):P:P;):(Ако са им спрени правата за глупости(на изброените горе) просто нямам какво да добавя .(както на мен ми дадоха уорн не съм за 10% а просто че не го направих за лошо и то се виждаше).Защото съгреших и писах в КУПУВа от каде да си намери дадената част(един колега) а не на лични както е уж по правила (и явно катаджията веднага ми лепна акт върши си работата момчето :) ( подкупи приемате ли ?)Продължавам да искам ОПЦИЯ ЗА ТРИЕНЕ на мненията !

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

(както на мен ми дадоха уорн не съм за 10% а просто че не го направих за лошо и то се виждаше).( подкупи приемате ли ?)Продължавам да искам ОПЦИЯ ЗА ТРИЕНЕ на мненията !

Пътят към ада е осеян с добри намерения. Дори и да не е имало пешеходец на кръстовището и не си застрашил никой но все пак си минал на червено - ти си нарушил закона.Ние всичките сме непдокупни щото пари за тази работа не взимаме. А пиенето си е чиста устна благодарност!За опцията за триене имаш бутон за доклад. Всеки модератор ще изтрие мнението ако си го докладвал като грешка. Или си пожелал да бъде изтрито.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...