Jump to content
H22_turbo_Vtec

Голф 6 със 270коня и с задно малиии!

Recommended Posts

http://auto.dir.bg/2009/09/17/gallery5086420_0.htmlе Тука вече ФВетата удариха джакпота. Това си го мечтах преди 3-4г. да имам кола 4х4 и да си взлучваш който мост искам кеф ти предно кеф ти задно кеф ти 4х4.Дано и широкото го направят аналогично поне е с хубав дизайн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре изглежда, да видим сега с какво ще се появи конкуренцията :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
H22_turbo_Vtec в новината пише, че "Системата може да се настрои да предава 100 процента от мощността към задната ос.". Не видях да са написали, че може да става и обратното. Не съм запознат със ситемата им на задвижване, но предполагам, че максимума мощност предавана към предните колела ще е 50% (в краен случай 60%). Ползваш 4х4 с различни варинати на предаване на мощността към преден и заден мост или само със задвижване на задния мост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че последните поколения Торсен диференциали позволяват тия неща - кеф ти 0 кеф ти 100, както го настроиш.Само се съмнявам че ще има ръчен контрол,това обикновено го управлява компа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да има няколко стандартно зададени настройки на деференциала между които да можеш да превклучваш и ръчно! Иначе са се постарали този път от VW , само не знам защо са пуснали и четириврат хечбек! Това само те могат да го направят.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво общо с форума на Хонда има тази тема тук? Или понеже вече няма какво смислено да се напише за Хонда, та ще си слагаме всичко...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво общо с форума на Хонда има тази тема тук? Или понеже вече няма какво смислено да се напише за Хонда, та ще си слагаме всичко...

Просто ми направи голямо впечатление.До сега не бях виждал такова нещо в сериен автомобил от ниският клас.Не, че се сещам и от високият ама караи може да има.Обикновенно 4х4 и превключване на предно.Това е първият голф с задно.п.п Колеги не бъдете коне с капаци все пак обсъждаме нова технология на нов автомобил бил той WV,BMW,NISSAN или FORD.Според мен си заслужава поне малко внимание.Не съм постнал пернишки голф 3 с лепенки и да го коментираме.П.п При хонда е голямо затишие, дано да има скоро голяма буря. Все пак трябва да следим конкуренцията, защото не трябва да се потценяват противниците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на мен всеки ден ми правят впечатление най-различни неща, но не ги пускам в раздел ОБЩИ ДИСКУСИИ на форум ХОНДА, нали така?!Не съм кон с капаци, далеч съм от мисълта, че Хонда е най-великата, най-готината и НАЙ- не знам каква автомобилна марка, харесвам много други, но мястото на подобна тема НЕ Е за този раздел.Къде са шефовете на форума?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Атака, убийте го с каманииииии :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен лично поредната простотия и хвърляне пари на вятъра :) Предишната генерация имаше също такава изцепка, която Стиг не можеше посмъртно да я задържи на пистата , трудно спираше , имаше отвратителен шум / защот двигателя беше на задните седалки / и какво ли още не . Въпреки това , феновете на народната марка го харесаха и имаше направени заявки за него , така , че май това е по-важното за Волксваген - че има клиенти , а не че колата им не става за нищо :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

FROSTY, не си прав мойто момче. Никой модератор няма да пипне темата, защото това си Е обща дискусия на тема АВТОМОБИЛИ. И аз нямам абсолютно нищо против темата, защото обогатява общата ми култура за автомобилите, нещо, от което се интересувам живо. :)"...фенклуба, автомобилите като цяло..." цитат от пояснението на форума :thumbs1:

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата вярно си е за OffTopic, може да се рпемести, но не виждам проблем да се пише за друга марка било то и VW :thumbs1:Евала им правя най-вече за DSG кутията която я внедряват на коли от среден клас като хеч. Евала и за идеята 4х4 което можеш да контролираш да е 100% на задните колела. При повечето 4х4 (и другите производни) по подразбиране си караш предимно силата на предните колела.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен във ВАГ групата в момента са ми интересни двигателите им с каскадно пълнене, дето са и с турбо и с компресор, какъвто предполагам е и този агрегат. Не трябва да си затваряме очите за останалата част от автомобилния свят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен, добре е да коментираме новостите при автомобилостроенето. Голф със задно - повод за празник на феновете му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

FROSTY, не си прав мойто момче. Никой модератор няма да пипне темата, защото това си Е обща дискусия на тема АВТОМОБИЛИ. И аз нямам абсолютно нищо против темата, защото обогатява общата ми култура за автомобилите, нещо, от което се интересувам живо. :thumbs1:"...фенклуба, автомобилите като цяло..." цитат от пояснението на форума ;)

Аха, много хубаво, само не ми говори на "МОЙТО МОМЧЕ"... VW-to е СУПЕР! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ли ще имаме Хонда със задно в ниския клас и ние :thumbs1: Дали тая голфетка не е знак че RWD най-после може би се завръща?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ само не ми говори на "МОЙТО МОМЧЕ""Чл. 39.(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." Конституция на Р България :) Недей да се обиждаш, не съм искал да те засегна дълбоко. :thumbs1: Иначе каквото и да говорим, Honda си изостава с иновативните технологии от всички страни. Особено сега, като зарязаха F1, новия NSX... Хонда според мен, както вече сме говорили, са обърнали гръб на спорта и здраво държат в ръце екологията. (интересно звучи)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво общо с форума на Хонда има тази тема тук

Е, що за въпрос. Бившите голфари, днес са новите хондисти (или ако са по-еребати и мама е у италия и праща пари - с бмв е36, препоръчително с ремус и газ) :thumbs1: Майтапа на страна. Голфът е кола, дала много на човечеството за което може само да се радваме и вдъхновяваме. Лично Аз, незнам как щях да се съхраня като личност през тази тежка финансова криза и през дните в които ни спираха летовска топлата вода У враца, ако не беше създаден ТОЗИ шедьовър от наште братя с'ръби. Голфът е жив, да живее Широко !!!PS: аз също карам само с МОТУЛ (е, чат пат долявам с жлът шел, диона и приста, все пак с'бирам за Е36-ца...), така че съм си половин голфаджия :) Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто един напомпан голф.Голфа си остава такъв , пък ако ще и 500кс. да му сложат... и 16х16 :D Uncool.

Редактирано от BatV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оо айде де не обиждате бмв е36 с ремус и газ и оргинален м-пакет :P че имам точно такова и е доста по добре от хонда в неговия клас друг е въпроса че е със задно :D .Но да не ви отварям че ще хукнете да продавате хондите :D .ГолФ със задно хм не звучи лошо предполагам поредната ВАГ боза..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да има няколко стандартно зададени настройки на деференциала между които да можеш да превклучваш и ръчно! Иначе са се постарали този път от VW , само не знам защо са пуснали и четириврат хечбек! Това само те могат да го направят.

Публикувано изображение

Не мислех,че някога ще го кажа, но.. Едни светодиодни стопове кола не правят..... :D

 

Ето,казах го.

 

 

Ами нали 8-ма генерация Сивик я има с 4 врати :D

Редактирано от gothic_fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оо айде де не обиждате бмв е36 с ремус и газ и оргинален м-пакет :P че имам точно такова и е доста по добре от хонда в неговия клас друг е въпроса че е със задно :P .Но да не ви отварям че ще хукнете да продавате хондите :D .ГолФ със задно хм не звучи лошо предполагам поредната ВАГ боза..

Ква боза все едно 1 ва серия на БМВ да е боза тва е същото.Голфчето е доста добро поне на визия а и с тея големи спирачки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нали 8-ма генерация Сивик я има с 4 врати :D

Но не и TYPE R изпънението :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, що за въпрос. Бившите голфари, днес са новите хондисти (или ако са по-еребати и мама е у италия и праща пари - с бмв е36, препоръчително с ремус и газ) :P

Така като гледам, май и част от днешните хондисти ще са утрешни голфари :D Иначе колега, уби ме с тоя клип, не ми беше попадал :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз доколкото знам това е фен клуб на хонда.може да ви интересуват колите по принцип,но сте тук заради хондите.не заради голф или нещо друго.достатъчно инфо има на други места из нета за останалите.ако не е свързано с хонда,няма място тук.така ми обясниха на времето:Dили поне да беше в Off-topic.иначе изглежда прилична кола,но някои хора преди мен са прави.бившите голфаджии си купиха хонда и то най-вече сивик.така че обогатилите се откъм информация за конкуренцията и със слабост към голфчетата, понеже са им стара любов,е време да продават сивиците и да си взимат пак голф,но този път със задно:Dпроблемът в случая май е по-скоро във форума ни.пишат се само глупости напоследък и наистина ако ще е така и занапред може би ще е по-интересно да си говорим за голф,фокус РС или други коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ей да ги махате тия Голфове от Форума :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма угодия ей... няма! Като пишем за хондите, да се намери една нова система да са въвели, някой пуска темата и се почва"Ъ, че това го имаше в застава 204 преди 10 години!""Да бе, ебаси боклука ще е, 5ген. рулз!""Кво я хвалите, знаете ли какви други по-добри коли съм виждал"И в тази тема пишат хора, които в заивисимост от тенденцията на темата се включват. Вземете решете кви и какво искате. Ако ще пускаме теми само за хонда, то тогава като взимате участие излезнете с доводи, а не си чешете езиците с "харесва ми, ама не е моята кола" "не е кой знае какво"! В описанието на форума, на подфорума да съм точен, наречен "Общи дискусии" пише "за автомобилите КАТО ЦЯЛО"! Следователно, правно погледнато, темата Е И за този раздел! Да, и аз не съм фен на Голф, ама като Хонда вземат да се осъзнаят и да сложат нещо такова на Civic тогава ще го коментирам и него. Не виждам нищо лошо да обсъдим Голф-а. Ако беше пусната тема за "Новия скайлайн - подобрения за още 500 коня" никой НИЩО нямаше да каже!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделям мнението на другаря Иво/prelude .... и в същото време си мисля че няма лошо да се обсъждат некфи други "каруци" , но не и в този раздел ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна тема,НЕВЕРОЯТЕН ГОЛФ!!!:D :D :P :P Утре махам фсичкуту картинг и правя първоначална вноска за лизинг.А сега ще намеря форума на Фолксваген да прочета нещо за Хондите....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък ланчия делта интеграле още коя година го имаше тфа 4х4 с якия двигател :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не в офф-топик , направо в Trash-a...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък ланчия делта интеграле още коя година го имаше тфа 4х4 с якия двигател :)

Да ти отговоря тогава на въпроса...Не помня коя година точно го имаше Ланчата, ама беше година-две, след като го видяха от Ауди куатро по ралитата... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше пусната тема за "Новия скайлайн - подобрения за още 500 коня" никой НИЩО нямаше да каже!!!

...ми тука повечето са фенове на японското така,че би се приело нормално,но ако искате може и да обсъдим и ей тва Рено за да няма ''расизъм'' спрямо определени марки

 

Публикувано изображение

 

...та моето мнение за него е много красиво дизайнерско изпълнение стархотен интериор и мощен двигател от 107 коня извадени само от 1.6 мисля,че е сериозен конкурент на Хонда повече се продава в България,познати споделят,че на писта било невероятно усещането да го управляваш ма понеже няма много писти в БГ и на пътя можело да си правиш кефа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е виж това е голяма барака, на външен вид е просто като Новите модели на "Лада" :) Но не можем да си затворим очите за красотата на Scirocco, или C5 например. Не им знам качествата, но знам, че грабват окото!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата може да се затваря, или премести в оффа. Просто ми беше интересно, какво мислите за голф с задно.Добро е като замисъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голфа кефи яко...но тва рено :) голяма ми е грозотия честно казано..мое мнение..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гдлфа изглежда супер спрямо реното

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...