Jump to content
BOSS`HOGG

Една сбъдната мечта ...............

Recommended Posts

Здравейте колеги , няма да пиша много защото немога....... Искам само да споделя че след дълго и мъчително чакане си сбъднах една от мечтите.От вчера съм горд собственик на първата JDM-Integra Type-R в България.Няма да ми стигнат думите в българския речник за да опиша чувствата и емоцийте които преживявам в момента.За колата няма да говоря , тя говори сама за себе си............ Благодаря на всички мои приятели( те си знаят кои са :lol:) за подкрепата която получих и за това че ме окуражаваха през тия трудни напоследък за мен седмици. БЛАГОДАРЯ , ОБИЧАМ ВИ .Сори но просто не съм в състояние да пиша повече .........

 

Ето я и нея .... красива , неопетнена , могъща ,завладяваща и.......................

 

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имах щастието да съм един от първите докоснали се ... с три думи - много голяма лудница ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оуу да хондата късаааа...Браво, честито и много безаварийни.Във Варна ли да се оглеждам за нея :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Скандална епп Ако я даваш на части измисли цена за седалките :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копеуе .. тоя път утрепа коча брат , уникална кола ! Браво ... миналата година ходих да гледам обикновенна Интегра ... ама не ме огря ! Вече си един мноооо голем гъзаР ! Поздрави и ... едно кръгче ше има ли за простосмъртния рацер ! :lol:

Редактирано от Road®aceЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Колата е невероятна красавица. Хубаво е човек да сбъдва мечтите си. Искрено ти се радвам за това!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех за мечтатаЗнаех за колатаЗнаех за инфарктното и пристиганеЗнаех.........че на ХУБАВИТЕ хора им се случват ХУБАВИ неща.Знам ,че сега си един мнооого щастлив Човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лудница :lol::D Пожелавам ти само хубави моменти с тая красавица....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:huh::D :D :lol::):huh::):worthy: :worthy: Сбъднал си мечта на много хора !! От такава кола наистина човек остава без думи ..... Всичко най-хубаво и да продължаваш в същия дух :lol: Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

униикааааат човече много да я пържиш и здраво да я карашся мацките ще се оглеждат мн здраво от кадето минеш Гаранция нямам думи баси машината дано и аз някои ден се сдобия с такава :D:lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и утре на срещата да си с нея, да я позяпаме :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сбъднал си мечта на много хора !!

INDEED !! :DЕваларка братле, да ти е честита и винаги така лъскава! Само едно нещо не мойш ни излъга ... върви ли колкото рекса със същия двигател? :lol:Поздравления отново, наистина получих душевно удовлетворение ... на следващата национална задължително да те видим с нея!! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеле, какво да кажа. Наистина една сбъдната мечта. Да ти е честита. Лудницата е неописуема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Power of Dreams.Какво повече .Със здраве да се кара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утрепа коча брато..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за уникалната кола, това е истинска японска хонда. Днеска и аз имах честа да видя такава Интегра, само че седан. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурно е приятно чувство да сменяш с лявата ръка особено в таязи истински японка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силата на мечтите е наистина много силна... особено щом мечтите ти са свързани с ХОНДА... INTEGRA THE POWER OF DREAMS !!!Честито Брато, още веднъж, честито и на теб Крис!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто неам думи...лудница е..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създаваш ми комплекси с това чудовище :D П.С. Хондата има по-хубава предница от Акурата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за т'ва съм в този клуб!!! Тука не сме само на приказки! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала !!! ЯКАТА РАБОТА !! Чесито колега ,приятни същита тази вечер в колата!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брао колега изби рибата ;) Много яка стойкарка е..Красавица ;) Много безаварийни и само приятни мигове с японката :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както ти казах и днеска - просто я заслужаваш тази кола, но недей сега заради нея да пренебрегнеш рекса, че виж като няма кой да помага ко ме праят на гонките палячовците :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,няма такава кола!Много да те радва и яко газ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,брат,със здраве да си я караш и утре с нея на срещата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега...аз се просълзих за теб незнам как се чувстваш... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали не си с най-уникалната кола за BG? Честито... същата такава чистичка да остане. Имам предвид 1 милион безаварийни километра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууууууууууууууууууууууу :):D;) честита да ти е бралте, вече ми краси десктопа ;) нямам търпение да я видя някъде по улиците с варненска табелаи пак честито

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Безброй безаварийни километри и незабравими моменти с това съкровище.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееййй Стамене пак избухна жестоко !Това наистина е мечтата на много хора(разбирай хондаджии), включително и моята. Особено в JDM вариант.Колата е достойна за емблема на клуба :)Желая ти само хубави мигове с новата красавица !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак изтрещя брато,ти си по-луд от колкото може да си представи човек ;)!!!Да ти е честита новата икона и много,ама много да и се кефиш :):Dп.с.Вече май и паркинг ще трябва да наемеш ;)

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега ! колата е уникална по рода си !!! и изключително запазена !! да те радва така и след 10 год. Това е кола доближаваща се най много до имиджа на марката след NSX , Много безаварийни километри ти пожелавам !! Сложи и едни големи джанти и става "изрудска"

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бре маняяяяк!!!Радвам се за теб и за такова сбъдване на мечтите!!!Понеже според мен вървиш само напред и нагоре,не знам какво ще е следващото стъпало... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала брат ;) Пак изригна жестоко ;) колата кърти мивки :D;) Милион безавариини киометри и само радостни моменти с нея :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...