Jump to content
BOSS`HOGG

Една сбъдната мечта ...............

Recommended Posts

Честито Стамене,

Жив и здрав да и се радваш дълго и безаварийно!

policeman: новата икона

- много точно казано!!!:)

:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :)Нека за напред да се напълни България с INTEGRA...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредното доказателство, че си един от малкото луди, истински и стойностни фенове на любимата ни марка!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Икона наистина, толкова лачена и запазена!Да си я сложиш в рамка и да и се ;):):D

Само едно нещо не мойш ни излъга ... върви ли колкото рекса със същия двигател? ;)

рекса е за каране, иконата е за ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D:);) Не съм се и съмнявал, че ще изтрещиш с нещо такова обаче ти уби коня с правата лопата бе Стамене! Просълзявам се направо като гледам! Много, много, много да те радва тая колица и да преживееш страхотни моменти с нея! - ти го заслужаваш ;) И да не пипаш нищо по нея ей! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УхаааааааааааааааааааааааааБРАВО Стамене - ЧЕСТИТОмного много радости с нея и безаварийни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Стамене! На доста хора си сбъднал мечтите, трябва да сбъдваш и своите! Сега във Варна се събраха най-хубавия CRX, най-хубият турбо Civic и най-яката Integra. Как няма да не е най-хубавия град за живеене в България! :):D

Редактирано от vesso_varna

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;):D;) ЧЕСТИТО Стамене, хубаво е когато си сбъднал една от мечтите си. Че колата е ;);):) "ИКОНА", "ИКОНА Е". Желая ти много безаварийни километри с нея.Желая ти да сбъднеш и останалите си мечти. И дано всеки от нас някога се докосне до тази "СИЛА". ;) Редактирано от civic 1994

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелее... колата е велика! Честито .... винаги съм знаел че Варненската секта са едни гърди напред... ето че ти го доказа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и безброй безаварийни километри с прекрасния автомобил.Действително си с най-уникалната кола в България!Браво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито , да си я караш с кеф, и само хубави моменти с нея , наистина е мечта за всеки фен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито много е яка ;)))) ! ;):):D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се насълзявам като я гледам каква е убава ;) Като знам как ме радваше GSR-a докато го карах по-редовно си представям как си се ухилил в Type-R докато го караш. Честно да ти кажа някой път Интеграта ме радва повече от S2000-то :) Да ти е честита и да радваш феновете в БГ с нея :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!! Колата е "лудница"! Милиарди безаварийни километри :) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито.Да си я караш с кеф и безаварийно...Много е яка Интеграта! :P !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уникално състояние - евала ! Честито, много кеф ти желая с нея, супер е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала браааатттт , най вече здраве ти желая , за да и се радваш , както ти си знаеш :P Гордем се с теб ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много добра кола - с нея гъзарията е пълна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да кажа освен готина кола ,за много точен пич . Браво братле -ненеормална е :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...много пъти съм ги гледал тия белите Интегри в немското мобиле доскоро и една стоеше на тапет на компа за мен обаче остава мираж да притежавам такава кола освен двг-то и в моето купе ама не е същото :P ЧЕСТИТО и приятно шофиране ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Стамене жив и здрав безаварийно и в сервиза само за ъпгрейти! Въъййййй по Варната немате стигане бреееее!!!! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колата - Страхотна,без коментар.За теб - Ти го заслужаваш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Стамене снощи я видях на живо уникална е колата.Като я видях колко е запазена колата (КАТО НОВА) мисля, че спокойно можеш да утидеш в шоу рума на хонда и когато нея караш да я оставяш за реклама там.Направо един договор и пари да ти дават.Аз по запазена кола на тези години не съм виждал изклучвам Варбунжйинито на дядо ми ама то от гаража не излиза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Чудесен избор! Integra-та е за ценители. Много безаварийни км и късмет. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Пак се мяташ на кола-легенда. И пак показа, че най-добрите Хонди са в Ченоморския регион :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един човек ,който може и знае как да си усъществи мечтите!!! Честито и много безаварийни ,дано да я засичам честичко из града ,за да и се радвам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Стамба колата е уникална. Само като те гледам как грееш като седнеш в нея и тайничко си пускам по едно левче в касичката за моята deram car. Да ти честита и много да и се радваш на колата. Невероятен екземпляр си взел. Честито.

 

П.С. Да си редактираш полето: Кара:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, човече! Ти си точният човек за такъв автомобил... и евала за ентусиазма! Дай Боже всекиму най-малко по една сбъдната Хонда-мечта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална е Интеграта!! Честито и много безаварийни километри!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че всеки коментар е излишин.... нямам думи уникална кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щях да се разплача от кеф докато гледах снимките, един уникално запазен расов японец.......Стамене, ти си моят идол.....колата е определено сбъдната мечта на голяма част от хората в този форум и искрено се надявам да имам удоволствието да видя този красавец, а дай боже и аз да яхна едно такова :shock: Мнооооооого щастие и прекрасни мигове с иконата :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ново инфо , днес колата беше на цялостно пастиране , беше извършено прекрасно , човекът (Бат Вальо) който боядисва всичките ми коли днес за пореден път се доказа с майсторство.Всички оплътнения, емблеми и т.н. бяха облепени за да не се зацапат с паста , беше полирана цялата кола , фаровете , стоповете и джантите , вече наистина изглежда като излязла от магазина.БЛАГОДАРЯ на ВСИЧКИ ви за хубавите думи , радвам се че ме подкрепяте и правите радоста ми с пъти по голяма.БЛАГОДАРЯ.

 

Ето и снимки на процедурата:

 

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станала е перфектна, точно като за теб. Не, че преди това не беше, ама сега наистина е като чисто нова. Още веднъж ЧЕСТИТО. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станала е наистина като нова ... ама то друго не се и очакваше от теб ;) какво следва ? NSX ;) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудна ;) Честито колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...