Jump to content
k_u_d_o_s

Поръчка на плажни кърпи Хонда

Recommended Posts

Опа "баровците" и днес ли нямате време да си платите поръчката? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 31/08/09 13:0095.dimo – 1бр96.weirdo – 1бр97.AlexDJ – 2брДотук - 173бр

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво стана с тия кърпи бе? За до година морето щеги направим ли ?Айде по сезиозно с парите .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами за съжалени ни нямаше почти целия август...ще кажа на който трябва да си плаща поръчката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес допълнение няма.

 

Просто никой не е пратил или дал пари.

 

Затова най-накрая ми остана време да направя списъка с хората заявили желание за кърпи, който не са платили за тях.

Ако някой има някакви проблеми(финансови или други) нека каже за да мислим как да зпълним бройката и да не разчитаме че ще пратят пари.

Също ако съм направил някава грешка моля да ме извините и да ме уведомите за нея.

 

1. addevil – 1бр

2. anikolov – 2бр

3. Benji – 1бр

4. bObChU – 1бр

5. chirenski – 1бр

6. dida81 – 3бр

7. edikoisi – 1бр

8. Ganchev – 2бр

9. Glupi – 2бр

10. Ivaylo_Yovchev – 2бр

11. KICK – 1бр

12. ma4o – 2бр

13. ManiaK – 2бр

14. Matheo – 1бр

15. mirihlop – 1бр

16. NIO – 2бр

17. nina_witch – 2бр

18. ObiChliFk0 – 1бр

19. sveto – 1бр

20. TanKista – 1бр

21. told0 – 2бр

22. Valio – 1бр

23. west_bam – 2бр

24. wien – 3бр

25. zeetz – 1бр

26. Димитър Коев – 2бр

27. иВаНоВспаМеР – 1бр

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами вижте доста време гледах от страни и не се намесвах защото не пожелахте помоща ми. Доста време се овъртяха нещата и ако искте мога още днес да пусна поръчката с колкото бройки има събрани. Току що уговорих с завода срок от 2 до 3 седмици, като гоним срок на изработка 2 седмици. Само ми кажете дали да продължа да действам. Дори мисля ще мога да уговоря безплатен транспорт до различните градове. Инъче по куриер ще отидат още доста разходи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. addevil – 1бр2. anikolov – 2бр3. Benji – 1бр4. bObChU – 1бр5. chirenski – 1бр6. dida81 – 3бр7. edikoisi – 1бр8. Ganchev – 2бр9. Glupi – 2бр10. Ivaylo_Yovchev – 2бр11. KICK – 1бр12. ma4o – 2бр13. ManiaK – 2бр14. Matheo – 1бр15. mirihlop – 1бр16. NIO – 2бр17. nina_witch – 2бр18. ObiChliFk0 – 1бр19. sveto – 1бр20. TanKista – 1бр21. told0 – 2бр22. Valio – 1бр23. west_bam – 2бр24. wien – 3бр25. zeetz – 1бр26. Димитър Коев – 2бр27. иВаНоВспаМеР – 1бр

Хубаво се вижте, 170 човека чакат заради 27, поне пишете какви са ви намеренията да знаят колегите какво да правят! :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че трябва да дадем шанс на хората който са искали да си вземат кърпи.

 

Така или иначе лятото свърши, защо да бързаме и после да има недоволни?

 

Вие кажете кърпите са за вас - аз само организирах нещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам парите да се събират до 03.09.09 (Четвъртък) включително!И в петък да се прави поръчка. Кво да ги чакаме наще "VIP" потребители, те могат и на Нова година да си платят поръчката...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля да ме извините, но ме нямаше една седмица и съм изтървала развитието - още днес ще преведа парите за кърпата. Благодаря на Mandylion че ми каза иначе можеше въобще да я проспа. Предлагам и на другите колеги - пишете им по едно лично или нещо - може да не са разбрали :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че трябва да дадем шанс на хората който са искали да си вземат кърпи.Така или иначе лятото свърши, защо да бързаме и после да има недоволни?

Предлагам и на другите колеги - пишете им по едно лично или нещо - може да не са разбрали :unsure:

1.Да то така или иначе лятото свърши.Поне да ги изчакме хората.2.Предлагам всеки да вземе по 5 човека и да им прати Л.С,за да се размърдат малко.Вече няма за каде да бързаме но все пак.П.С.Чакам k_u_d_o_s да одобри идеята с Л.С-тата. :) Редактирано от MUGEN_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Да то така или иначе лятото свърши.Поне да ги изчакме хората.2.Предлагам всеки да вземе по 5 човека и да им прати Л.С,за да се размърдат малко.Вече няма за каде да бързаме но все пак.П.С.Чакам k_u_d_o_s да одобри идеята с Л.С-тата. :unsure:

Аз така или иначе съм "за" да се даде шанс на хората да си поръчат все пак кърпи.След първата седмица събиране на пари аз лично спрях да бързам защото видях че няма да успеем за лятото, но все пак трябва да се направи нещо по върпоса и да финализираме поръчката. Получих вече ЛС от колегата Ganchev примерно че ще преведе до края на седмицата. Addevil също каза че ще преведе. Трябва и останалите да се уведомят и да отреагират по някакъв начин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и по домовете ако искате да ви дойдем нема проблеми. Тая поръчка се проточи ЕДИН МЕСЕЦ а не една или две седмици

мисля че отговорни хора като ангажират други такива е редно да си спазят своята част от ангажимента. Тука малко като у децката градина си играем на криеница :):P

По мое мнение идеята за краен срок е належаща иначе някои ще си се подмотват до нова година като не са превели парите да си се сърдят на себе си :unsure:

Редактирано от krasimir_01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мое мнение идеята за краен срок е належаща иначе някои ще си се подмотват до нова година като не са превели парите да си се сърдят на себе си :unsure:

Мисля че не е добре да да си правим мръсно така.П.С сега ще пиша Л.С на тези хора.2. anikolov3. Benji4. bObChU5. chirenski6. dida81

По мое мнение идеята за краен срок е належаща иначе някои ще си се подмотват до нова година като не са превели парите да си се сърдят на себе си :)

Писах на anikolov и chirenski,но Benji и dida81 неможах да ги намеря.bObChU преди време (26.08.09) е казал че ще ги преведе в четвъртък,но незнам дали е за 27.08.09. или за утре 03.09.2009.Възможно е и да е допусната грешка. Редактирано от MUGEN_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е мръсно а малък урок за отговорност значи някои можем да проверчваме какво става с поръчката даже и на морето а някои един месец не не може да се сети че е дал поръчка и да си плати а после сигурно първи ще искат да си вземат кърпите.Свалям му щапка на колегата k_u_d_o_s за търпението което прояваи аз на 2-та седмица щях да върна парите на тези които са дали и да приключа с поръчката то затова и не се захващам с подобни неща де :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие май мислите, че лесно се организират 200 човека. Айде лекко с наказанията и уроците. Отначало беше и сега е ясно, че няма да са за това лято кърпите. Нека имаме малко търпение и уважение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема си е от чист мързел и нехайство. Не вярвам липсващите хора цял месец да не могат да намерят 20 лв за една кърпа. Ако е така, искрено ги съжалявам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека им се изпратят съобщения на тези хора с определен срок ( седмица/месец или година ) ако щете, но поне да има яснота кога наистина ще имаме поръчка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие май мислите, че лесно се организират 200 човека. Айде лекко с наказанията и уроците. Отначало беше и сега е ясно, че няма да са за това лято кърпите. Нека имаме малко търпение и уважение.

Това означава че остава само да чакаме,така ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес и аз се отчетох на банката, за двете кърпи. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не вярвам че не знаят как се развиват нещата. Като гледам всеки ден как се чете темата, виждам че и тези които не са превели пари също четат. Въпрос на отговорност, но да се организират толкова колеги не е лесно, така че нека не се притискаме. Сигурен съм че в края на краищата ще се съберат парите, гледам че и нови хора се включват, те ще помогнат за бройката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 01/09/09 13:00

 

98.Matheo – 1бр

 

Дотук 174.

 

Един колега отпадна от "черния списък".

 

Довечера ще пратя ЛС на хората който не са платили с краен срок до края на седмицата 04.09. Поне да кажат до тогава дали ще преведат пари със сигурност и ако потвърдят поръчваме а после ще дадат пари и те.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се ядосвайте, тъкмо ще са колекция Хонда Фен Клуб Лято 2010г. :lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 01/09/09 18:0099.Malkiq – 2брДотук - 176брПочвам да пращам лични...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До края на седмицата, ако не се сетят, по-добре да не се чака повече според мен!Който дал дал, който не, да се е сетил. Не вярвам някой да напише че иска, а след това повече от месец да не погледне темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пратих лични на всички без benji - и аз не го намерих.Объркал съм нещо ника като съм записвал.

 

Крайния срок е 04.09!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 01/09/09 20:00100.Benji – 1брДотук - 177бр

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 01/09/09 12:00101.nina_witch – 2брДотук - 179бр

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е НЕ....!Ако днес няма поне 10 платили е тва вече ако не е безотговорност вече незнам.! ;):o Незнам вече вие какво предлагате ама...!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение 03/09/09 08:00

 

102.Боян Евтимов – 2бр

 

Дотук 181бр.

 

Колегата Боян Евтимов да се свърже с мен за да видя ника му и да каже града в които иска да получи кърпите!

Редактирано от k_u_d_o_s

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение 03/09/09 13:00103.addevil – 1бр104.zeetz – 1брДотук - 183бр

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Тарикати" къде сте? Днес ви е последен ден... и оставате без кърпи !!! Хахаха ( Съжалявам за оффа)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голяма хранилка на тея дето не са платили, като мислите че сме безотговорни просто ни отсвирете бе хора, стига вече сте бучали.може би наистина има хора които не са имали възможност да четат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом са имали време да поръчат, трябва да имат и време да платят (нарича се отговорност, ако на някой не му е ясно, значи няма такова качество), още повече ако и други ги чакат. И все пак стига спам, нека си изчакаме, в началото още като видях как поръчват, казах че няма да станат за това лято, така че аз съм подготвен да чакам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голяма хранилка на тея дето не са платили, като мислите че сме безотговорни просто ни отсвирете бе хора, стига вече сте бучали.може би наистина има хора които не са имали възможност да четат.

Оф, то хранилката е от един-двама души които мнения ли трупат, какво ли, ама излишно ръсят глупости. От самото начало беше ясно че няма да стане светкавично, все пак не са 2-ма или 3-ма души.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение към 04/09/09 12:00:

 

105.Ceko – 1бр

106.Иво Атанасов – 2бр

 

Дотук - 186бр.

 

Моля колегата Иво Атанасов да се свърже с мен за да видя ника му и да си каже града в който иска да получи кърпите.

 

Днес в края на деня правя списъка и уточнявам бройката. Понеделник се поръчват.

 

Броя и колегите които им писах и отговориха че ще платят преди да са изработени. До края на деня, който не е отговорил и не ми е съобщил че ще плати следващите дни няма да присъства в списъка въпреки че е заявил желание!

 

Ще има допълнително поръчани бройки но няма да се продават в последствие на 20лв!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та да кажа и аз защо незнаех за парите ;) На темата пише'' ПРЕБРОЯВАНЕ'' ;) Аз си чаках да се пусне друга тема със събирането на пари :P и не влизах в тази :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та да кажа и аз защо незнаех за парите ;) На темата пише'' ПРЕБРОЯВАНЕ'' ;) Аз си чаках да се пусне друга тема със събирането на пари :P и не влизах в тази :P;)

И ти си прав до някаде.А да попитам щом останалите къпри няма да са на 20лв на колко ще са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...