Jump to content
Wolfcry

-помията- по пътищата

Recommended Posts

пловдив, васил априлов, стигам до тъмен сивик шеста ген пред мен, който намалява до 40тина км.ч и започва да образува колона, пред него нямаше нещо, което да го бави. тръгвам да го изпреварвам, при което тои засилва и не ми позволява, стигам до 90км на 2ра скорост, той също продължава да се сили до мен и не мога да си вляза в лентата.. отсреща идва хюндай сантафе и ми светка къси-дълги, а аз нямам къде да отида! набивам спирачки, сивика и той намаля, не ми позволява да се върна в платното!!! еиднствената ми възможност остана да се кача на тротоара в насрещното, джипа се завъртя на средата на булеварда и един час бяха баси разправиите и.....хондата изчезна! тъмно син или черен хечбек, не видях дали е с пловдивска регистрация. просто нямам думи! реши че се гоним ли, не знам, но дори и това да правихме.. за мен тва си беше опит за убийство, няма нормален човек, който да постъпи така, виждайки насрещната кола итн..... не знам от форума ли е, не е ли, някакво ненормално лайно ли е кво е.. просто..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изискай камерите които са по пътя и виж номера на колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма дивотия е станала. Добре че си се отървал, ако може да се каже така. Това ще да е само някой детски задник. От такива няма спасение, още по лошото е че става по зле в тази посока. Качват се на Хонда и вече край - безсмъртни са. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вярно искайте запис и го намерете тоя келеш. бахти работата вече, не е истина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wolfcry, а защо му отговаряш? Щом е карал бавно и после започва да се ускорява при твой опит за изпреварване - човечЕто не е добре. Не се занимавай с такива. Ами ако ти изскочи човек и го блъснеш? Какво ще обясняваш? "Амии, онзи не ме пусна да го изпреваря, а аз толкова настоятелно исках"...Хората в родината ни са тотално изтрещели. Луди има навсякъде. Не им върви по гайдата, за да живееш дълго и безпроблемно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ото пак много писа и нищо не казазабранено е ускоряването докато те изпреварватwww.kat.mvr.bg/zdp.txt

Раздел IX. ИзпреварванеЧл. 42. (3) Водачът на изпреварваното пътно превозно средство е длъжен да не увеличава скоростта и да не пречи на изпреварването по какъвто и да е друг начин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря! Отново успя да ме трогнеш :) Нали знаеш?! С предимство си само при тенекеджията. И то не винаги.Тъй де, интересно ми е ако сгазиш някого на чия страна ще е законЪТ. И как ще докажеш кой е виновен и кой не е..

Редактирано от Oto Kluge

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря! Отново успя да ме трогнеш :) Нали знаеш?! С предимство си само при тенекеджията. И то не винаги.

колега какъв ти е проблема? забелязал съм че във всяка тема, в която пишеш вадиш логика, която е обратна на всички закони и логики. Как може някой на главен път да кара с 40 и когато тръгнеш да го изпреварваш да се засилва само и само да не те пусне. и на всичкото отгоре да не те пусне да се прибереш в лентата....По интересната ти логика, ако съм пешеходец и пресека на пешеходна пътека и ме удари кола аз ще съм си виновен щото:

Нали знаеш?! С предимство си само при тенекеджията. И то не винаги.

или пък защото не съм предвидил че колата ще ме удари (както беше писал в една друга тема) Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-умният отстъпва, колега! Законът си е закон. Той трябва да се спазва. Очевидно е че първият нарушава правилата за движение и доускорява в момент, когато се опитват да го изпреварят...Нашият колега вижда това и въпреки всичко настъпва, за да достигне 90 км/ч по Васил Априлов - пловдивски калдаръм, наричан БУЛЕВАРД!Това, което намирам за правилно, е да дам своя съвет - а именно нашето момче да отстъпи, въпреки че другият ПРЪВ започва да нарушава правилата. С въпросните 90 км/ч нашият колега също нарушава правилника за движение и то много сериозно. Къде видя нещо нелогично от моя страна? По твойта логика е логично да караш по правилник и да навлизаш в кръстовище с предимство, въпреки че към теб лети някой със 100, който има СТОП! Да, логично е си караш като с пет пари в кесия. Въпросът е дали е правилно.Хайде, спирам по темата. Не ме заяждайте повече. Всеки да си кара както знае. Да не реве само после.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

шибана история е това.ако помисли трезво човек най-размуното нещо е да натресеш сивика до теб.само към участник в ПТП можеш да имаш претенции за нещо.затова често когато някой те засече и кривнеш,удариш друг невинен - накрая го духаш.от КАТ ти казват,че е трябвало да удариш този дето те е засекал.А ти Ото в мензис ли си или просто така си пишеш:)?обесняваш за "по-разумния отступва",а не четеш темата.пича и да отстъпи се е опитал.

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога се е опитал да отстъпи? Преди или след да набере до 90? Отговорил ли му е на агресията? Отговорил е. Трябва нашето момче да потърси вината и в себе си и да си направи изводи. Ако може!И те моля да не прекаляваш с личните нападки. Не за друго, ама не върви във всяка тема да се занимаваш с кучки в цикъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега какъв ти е проблема?

Комплекс за малоценност :)Ото, човека и да е искал да отстъпи оня така и така не е имал намерението да го остави да се прибере в лентата си! Има неписано правило също, че като си почнал да изпреварваш трябва да завършиш маневрата. Това, че не ти позволяват е отделен въпрос. Колега wolfcry, изкарал си късмет, че е имало къде да отидеш на тротоара! Ако е имало мантинела си бил пътник. Радвай се и никога повече не изпреварвай, че току-виж те обвинили в провокативно държание спрямо рацери :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WolfCry разбирам те, защото и на мен ми се е случвало да виждам такива селски изцепки, ама не трябва да им се връзваш. Колегата Ото пак ма-а-лко се изсилва с коментарите, обаче и аз си мислех същото. Тоя с тъмния сивик е бил някъв пълен простак, ама като видиш къф е по-добре още от начало да си се върнеш зад него, да го остаиш да си селеней и да караш след него с 20.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашият колега вижда това и въпреки всичко настъпва, за да достигне 90 км/ч по Васил Априлов - пловдивски калдаръм, наричан БУЛЕВАРД!Това, което намирам за правилно, е да дам своя съвет - а именно нашето момче да отстъпи, въпреки че другият ПРЪВ започва да нарушава правилата. С въпросните 90 км/ч нашият колега също нарушава правилника за движение и то много сериозно.

Тук съм съгласен. Още повече в града ограничението за МАКСИМАЛНА скорост е 50 км/ч, като никъде не пише МИНИМАЛНАТА скорост за движение.Големи джигити са из града, един да се движи с 40км/ч - съвсем разумна скорост за в града, дори и булевард да е - и чак и колона образува! Ще се скъсат да го изпреварват, дори и на двулентов път.Много се дразня на такова стадо - някой да го забавя с 10 км/ч по-бавно от максималната скорост, и вече е трън в г*з* и трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да бъде прескочен по всевъзможни начини. Никаква търпимост и колегиалност.И аз много се дразня, когато някой настъпва, докато се опитвам да го изпреваря - и по-често ще върна газта и ще се прибера зад него, отколкото да си мерим п**шките в градски условия. Щом се е наложило да се качваш на отсрещния тротоар, за да се разминеш с насрещно движещ се автомобил, значи си сбъркал с преценките си за ситуацията.Адаша прелюд е прав - с такава драка най-добре да се разправяш по грубия начин - набиваш се в него, и тогава вече няма къде да ходи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така като чета долу горе е ясна картинката.простака е тръгнал да не дава път ,ама все ми се струва,че е имало и филма"империята отвръща на удара" като са се погонили до 90 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах ти как си се разминал от цялата работа - криви ламарини, КАТ , ранени? Къде се е развил екшъна? По Васил Априлов май камери няма :) така че злосторникът ще се размине ненаказан най-вероятно ... лошото е, че аз всяка вечер гледам подобни изпълнения и то от хонди - кара бавно, даваш мигач минаваш вляво и както човекът си кара 30-35-40, сигурно чак на 1ва скорост сваля да за се изстреля като тапа и да докаже, че е по-бърз от теб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де, аз едно неможах да рабера, защо ти е трябвало да го изпреварваш...не е карал с 10 а с 40, по тея разбити павета по Васил Априлов и аз не обичам да карам с повече от 40 защото си е..ам майката на колицата и днеска един недоизявен рейсър с една изгнила вектра ма изпревари по същия булевард и щеше да се цунка с един бус идващ насреща....закакво са изобщо тея изпълнения баш по тоя булевард, те крайните му платна са в кратери а в средните е якия трафик и едни сладурски дълбоки шахтички. Дидо, не те обвинявам, но не те и защитавам. Той е виновен, че не те е оставил да изпревариш, а ти че си се юркал до 90 по тея дупки, има места на тоя булевард на които без проблем можеш с тая скорост да загубиш сцепление подскачайки от някоя дупка. Следващия път му режеш един десен, качваш го на тротоара, викаш кат и поради отнемане на предимство ти плаща като поп :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tакъв с пълен десен във вратата и да зима еднопосочен билет, кофти че отсреща е идвал невинен без да подозира какво става.Добре че си се разминал само с уплах от подобна идиотска ситуация номера не можа ли да мернеш, та където и колкото пъти го видим да го бъхтим тоя кретен, та да му дойде акъла в кухата кратуна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тези са върха някога чак се заливам от смях. Както си караш или изпреварваш и някой шматка си помисли че се състезаваш с него и почва да се прай на велик. Моят приятел като излезнеше със състезателната кола някаде и умирах като почнеха да му се натискат за кушии по улиците ма и той им се връзваше някога като е еднопосочно или като няма коли. и те омекват бързо ама иначе се натискат. Абе общо взето има много тъпаци по улиците дето не се замислят че има моменти, в които може да се праят щуротии и таклива в които може просто да си караш каранката и да не се заяждаш с хората.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод на пълния десен... да вземете да си прочетете пак закона. Дори изпреварването и тези скорости да са разрешени, правилото на десния важи и при смяна на платната. Ще получиш само смачкани ламарини и "морално удовлетворение"... и АКТ за неправилно изпреварване, несъобразено с пътната обстановка. Това че ти е пречил да го изпревариш а след това и да се прибереш е недоказуемо. Все едно някой нарочно да набие спирачки пред теб и да го удариш отзад. Дори да докажеш, че нарочно го е направил пак ти ще си виновен.

 

С такива хора няма оправяне. Още като го видиш, че не те пуска се прибираш в лентата си толкова. По-разумно е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод на пълния десен... да вземете да си прочетете пак закона. Дори изпреварването и тези скорости да са разрешени, правилото на десния важи и при смяна на платната. Ще получиш само смачкани ламарини и "морално удовлетворение"... и АКТ за неправилно изпреварване, несъобразено с пътната обстановка. Това че ти е пречил да го изпревариш а след това и да се прибереш е недоказуемо. Все едно някой нарочно да набие спирачки пред теб и да го удариш отзад. Дори да докажеш, че нарочно го е направил пак ти ще си виновен.

 

С такива хора няма оправяне. Още като го видиш, че не те пуска се прибираш в лентата си толкова. По-разумно е.

Митак,ти така или иначе си виновен,но по-добре да му сгънеш вратата,да спре и да му набиеш канчето докато дойдат куките,отколкото да изпердашиш някой отсреща или да скочиш през тротоара.акта е ясен,което за пореден път доказва,че закона си е ебал майката и камери му е майката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Да бе мирно сидяло, не би чудо видяло".Колега, с най-голямо разбиране се отнасям към яда, който си изпитал от тоя самозабравил се рацер, ама от 40 до 90 км/ч има достатъчно време да разбереш, че тоя се прави на голямата работа. И в случая напълно важи правилото "по-умният отстъпва", особено на тази ивица, наречена булевард. Вярно, че всеки сам си решава как да си кара колата по такива безумни улици, ама за мен по "Васил Априлов" 40 км/ч са съвсем нормална скорост.А за тъпанарите-наглеци като тоя от случката - коментарът просто е излишен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-умният отстъпва, колега! Законът си е закон. Той трябва да се спазва. Очевидно е че първият нарушава правилата за движение и доускорява в момент, когато се опитват да го изпреварят...Нашият колега вижда това и въпреки всичко настъпва, за да достигне 90 км/ч по Васил Априлов - пловдивски калдаръм, наричан БУЛЕВАРД!Това, което намирам за правилно, е да дам своя съвет - а именно нашето момче да отстъпи, въпреки че другият ПРЪВ започва да нарушава правилата. С въпросните 90 км/ч нашият колега също нарушава правилника за движение и то много сериозно. Къде видя нещо нелогично от моя страна? По твойта логика е логично да караш по правилник и да навлизаш в кръстовище с предимство, въпреки че към теб лети някой със 100, който има СТОП! Да, логично е си караш като с пет пари в кесия. Въпросът е дали е правилно.Хайде, спирам по темата. Не ме заяждайте повече. Всеки да си кара както знае. Да не реве само после.

Колегата тук е напъно прав!На този както той се изрази калдаръм и 40 км е много!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

било е по-малко от 40 тогава, защото се движихме дразнещо бавно, изпреварваха ни коли, тръгнах и аз, но той се заяде с мен, защото съм с хонда. опитах да се прибера, но той не ми позволи. педалът до долу, но не успях да го мина, явно беше над 100 коня, тъй като аз съм с 1.5 моторче. големият цирк стана, защото се качих в градината на полицаите, кулминационния момент се случи точно пред 2ро районно. сантафето не се удари никъде също, но се завъртя и запуши много здраво движението. веднага дойдоха и 10 полицая.. слава богу, че пича от джипа беше свясен, защити ме, беше изцяло на моя страна, обясни им, че не съм бил виновен итн ( в противен случай бедна ми е фантазията да си помисля какво щяха да ми причинят ченгетата с моята хонда налазила в тяхната градинка ) възстановиха движението и ни пуснаха. за другата хонда полицаят рече - "е, нищо, другия път!". така и не разбрах какво имаше предвид ? както и да е, изумен съм от простотията на хората, от мизерната селска глупост, от плитки и празни мозъци, от глупаци, правещи се на гъзари, вкарвайки хора в гроба... ако това се беше случило малко по-надолу, в най-добрия случай колата ми в момента щеше да е в моргата с разбита предница, тъй като бордюрите са по 20 санта.. не ми се мисли, че в джипа имаше майка с дете, че в моята кола имаше още две момичета.. няма и не искам да коментирам по-нататък.. сутрин вече се замислям дали да си изкарам колата, или да не повървя пеш..

Редактирано от Wolfcry

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти наистина ли върна газта и опита да се върнеш ЗАД НЕГО в твоето си платно?Според мен(не защитавам човека)той си кара с позволена скорост и в един момент се изнервя,че постоянно го изпреварват!Не изключвам факта и някой да го е напсувал,показал среден пръст и тн,.....И неговата реакция е(Тук е твоя момент)да направи такава глупост!В града е разрешено с МАКС 50КМ!В случая той не кара бавно!Кара си нормално,а тези дето са го изпреварвали е трябвало да бъдат санкциониране.Ти също е трябвало да изядеш един акт!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнахте да се филмирате яко, явно не ви се е случвало. На мен ми се случи нещо подобно макар да бях на пасажерското място. Леко се изтръпва когато този в дясно започне да ускорява с теб въпреки че до сега се е влачил, а пред теб движението наближава а ти няма къде да отидеш. Какви рейсъри к`ви 5лв? Сега ще кажете че до сега никога никого не сте изпреварвали и карате винаги под ограничението (защото дори +1км/ч е нарушение). Скорост от 90км/ч се постига бързо, особено при изпреварване в тази ситуация ако нормално си тръгнал да изпреварваш и не очакваш да ти играят сечено. Продължавам да твърдя, че не скороста убива а лошата преценка. Защото в даден момент и 40км/ч могат да се окажат много!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

лоша преценка - вискока скоротлоша преценка-ниска скоростА ся ми кажи при кое имаш по-голям шанс да предотвратиш катострофата или пък по-лошо-да оцелееш???И колега помисли си-НИкола Вапцаров и 90 км

Редактирано от sunny

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама много бързо осъждате хората без да сте наясно с подробности. Дори човека в насрещното се е застъпил за него!Само си представи, на магистралата се движиш със 40км/ч, насреща ниско слънце и се нацепват изодзадзе без да си разбрал как и защо. Лошата преценка не се свежда само до спирачен път! Лоша преценка е и когато намалиш рязко а зад теб има кола, лоша преценка е и да спреш на място където възпрепятсваш движението.Както и да е, не оправдавам 90км/ч, само казвам че и прекомерно ниската скорост е предпоставка за ПТП.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

vex,колега,каква магистрала,какви слънца?Как 40 км по паваж по-лош и от римските пътища може да кажеш че 40 км е прекомерно ниска скорост?

Редактирано от sunny

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорех по принцип. Нямам идея състоянието на булеварда.Спирам да пиша, стана говорилня. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми се е случвало нещо подобно. При изпреварване (бях с бус) една кучка взе да подава газ и да не ми позволява да я изпреваря. Отсреще вече идват коли, а аз тъкмо да я мина и овцата подава газ. Свирих пресвятках, псувах... никакъв ефект .В последният момент свалих 2 предавки надолу да отбия скоростта, спирачки и се прибрах точно преди да стане патакламата :) .Така е трябвало да направиш и ти, но в такива ситуации всичко става. Бъди благодарен, че ти си добре, то другото все ще се нареди някак си :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми се случи почти същата работа само че ме влачиха 15 метра.Ситроен джъмпер ме размаза от тия на КОРН снабдителите в град Шумен!На всичкото отгоре удари една кола преди да удари мен,е все пак караше с 100 в града !!! Аз бях със ситроен ксантия и по същия начин за да избегна челен удър се качих на тротоара,е кажете ми кво е това.Ужас!!!КАРАЙТЕ ПРЕДПАЗЛИВО !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се е случвало,дори и в града...нямам какво да кажа.Освен че възпрепятстването на изпреварване е противозаконно е игра с човешките животи.Дано тия които предизвикват подобни ситуации имат ответните преживявания които водят до насиране.В буквалния смисъл на думата. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично ми се е случвало доста пъти и дори ми се е налагало да набивам спирачки за да може некадърника да ме изпревари без да се забие в отсреща идващата кола. А дори и не съм се мъчел по някакъв начи чрез подаване на газ да саботирам ипреварването на другия "шофйор".А на мен прди години ми се случи точно такава ситуация като на колегата, бях на пасажерската седалка и като тръгнахме да изпреварваме една "кола"(опел) и оня настъпва и дигнахме някаде окло 120 км идваше завой и ние се отказахме да го изпреварваме като взехме да намаляме оня също почна да намаля и не ни даваше да се приберем. Завоя беше на далеч но изведнъж изскочи една кола оня в опела се ухилил мазно и направо гледа кво ще стане моя човек скочи на спирачките и успяхме да се приберем а това става вече с някви минимални километри някаде 30-35 . И така се рзаминахме на косъм и този "екшън" се случи извън града.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станчев, моята интелигентност не е твой проблем.. Нали? :huh: Говорим си за войната по пътищата, която ще я има дотогава, докато има кюсета, които се хвалят как взимат пътя от Варна до Смолян за 4 часа. Докато има такива, които не проумяват, че шофирането на превозно средство е отговорност, а не ПРАВО!И на теб ще ти кажа - ако имаш нещо лично към мен, моля да ми напишеш лично съобщение и да не си изясняваш отношенията с мен в публичното пространство, което иначе е добър начин за трупане на точки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение e, че всичко до голяма степен си зависи от колата. Аз всеки ден минавам нагоре по Чернивръх. Там ограничението е 40 и обикновенно горе на отбивката за Кенпински чакат полицаи и на всички им е ясно, че тръгнеш ли да изпреварваш там е голям филм по релсите, защото има доста неравности. Тъй като по някой път ми се случва да изпреварвам и аз по това нагорнище ( от както пуснаха автобус 9 да земества трамвая по този баир не става с 20 ) свалям предавки че да преключим бързо но това е само ако закъснявам за работа. Някой път когато карам с 40 ми се набримчват ситроенчета, опелчета че даже и хондички никога не съм настъпвал с тях, но то едно изпреварване едни мъки – че един така ми сече пътя, като му махнаха със слънчогледа горе – кому е нужно това все пак отсечката не е дълга и не карам бавно.Иначе в конкретния случай тъпо е настъпал докато го изпреварваш - все на всеки се случва да бърза и да прави нарушения. Мен най-често са ме затваряли когато съм в грешната лента и отпред идва островче, често ми се случва но все пак София не я знам много - набивам си кучките и чакам някой добър човек да ме пусне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен вината е и на двамата!Да разгледаме ситуацията-движение в населено място,двупосочна улица,ограничение от 50 км/h,лошо състояние на пътната настилка.Колегата сам споменава,че първата Хонда намалява до 40 км/h,т.е. водъчът се съобразява с пътните условия и другите нямат право да му се сърдят.В този момент се появява втора Хонда,която не се задоволява с тази скорост и тръгва да го изпреварва,на първият обаче акълът му не е много ,и не отстъпва...Колега,след като виждаш,че е с очевидно по-мощна кола,че не ти отстъпва място,че е тъпак-къде си тръгнал!?Това се казва- да успееш да прецениш ситуацията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

набивам спирачки, сивика и той намаля, не ми позволява да се върна в платното!!! еиднствената ми възможност остана да се кача на тротоара в насрещното, джипа се завъртя на средата на булеварда и един час бяха баси разправиите и.....хондата изчезна!

Лошо те е притиснал.Лично аз бих завил в дясно в него, сигурен съм че щеше да се дръпне и да влезеш м/у двете коли.После още в дясно докато набие спирачки, щото на бордюра няма да му се качва.Ако не отстъпва, с вратите в него, е*бал съм ти и ламарините.Имал съм подобни случеи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставете го Oto Kluge! той винаги е в ОПОЗИЦИЯ... аз съм го разкрил отдавна...просто му дайте свободна, да си размишлява и да показва интелигентност

Човека си има мнение, както всички тук предполагам и като не ти отърва нечие мнение не давай остроумни отговори, ако си мислиш, че си интересен, не си. Доколкото си спомням има свобода на словото и не живеем в комунизма, за да линчувате този, който не мисли като вас. Айде със здраве и без сръдни, просто веднъж вникнете в написаното, а не само да четете между редовете :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

взел съм решение да го изпреваря, позволено е, няма насрещно движение в момента, дигам около 60км/ч и всичко си идва на мястото. къде е моята грешка ? той засилва нарочно, импулсивно засилвам и аз, за да извърша ВЕЧЕ ЗАПОЧНАТАТА от мен ПОЗВОЛЕНА и съвсем НОРМАЛНА "маневра". при вече прекалено високата скорост решавам да се прибера, тъй като се усещам, че става напечено, намалям - намаля и той! пак ли аз съм виновен за нещо ?много мнения се изказаха, които не са по темата изобщо. много хора тръгват с " 50км е разрешено в града " итн.. все едно никой никога не е превишавал тази и още сумати граници, все едно никой не се е правил на рейсър поне веднъж или не е минавал на червено.. както и да е..единствената ми вина е, че не карах по-бърза кола от него, та да мога да му пресека пътя и да му изтръгна и главата и волана! не знам дали всички осъзнават, че ако не бях реагирал по този начин ( да вляза в районното ) сега нямаше да мога не да пиша тука, а дори и да дишам! просто.. излишни са коментари от рода на - що си дигнал над 50 като е забранено!

Редактирано от Wolfcry

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...