Jump to content
husar_68

Бартер Vw Polo за Honda Civic

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте, днес я направих една.....бартеросах си полото 1997 1,9Д, за един сивик 1998 1,4.Беше почнало да ми прави проблеми най-различни и ми писна, последния му кусур-започна да пищи датчика му за маслото като дигне 90 градуса, добре ли направих или? вие ще кажете.

Редактирано от husar_68

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или си ударил джакпота, или си правиш бъзици!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажи коя кола какви екстри има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

кажи коя кола какви екстри има

полото имаше неработещ (незареден) климатик, ел стъкла, лети джанти, стереокасетофон Блаупункт, тъмносин металик и толкоз, а хондата е седан, сив металик, няма климатик, с ел шибедах, ел стъкла, ел огледала, плюш, махагон, чупещ волан, СД Редактирано от husar_68

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажи коя кола какви екстри има

полото имаше неработещ (незареден) климатик, ел стъкла, лети джанти, стереокасетофон Блаупункт, тъмносин металик и толкоз, а хондата е седан, сив металик, няма климатик, с ел шибедах, ел стъкла, ел огледала, плюш, махагон, чупещ волан, СД
иначе полото си ми беше много икономично 4,5-5,0 ми даваше разход зависи къде и как го карах, а на хондата какъв би трябвало да и е разхода, като я запаля изобщо не се чува как работи мотора, ауспуха и е идеално избелен, човека каза че му горяла около 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 градско е недостижимо. По скоро 9.... но пък си е доста по добре от полото по мое мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ударил си джакпота, според мен. Съдейки по това което си написал си имал - http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/12737.htmlСега, вярно е, че като питаш в форума на Хонда, горе долу се знае какви ще са отговорите...както и ако питаш в форума на VW. от обективна гледна точка - различен клас коли са - седана е по-голям и по-комфортен, пък и според мен по-динамичен от дизела.това е мое мнение разбира се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен става дума за англичанка, с тоя махагон по таблото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така че може и да не си ударил джакпота...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: е чак пък от трън та на глог не ми се струва да е,все пак е взел хонда уж такъв е форума. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега husar 68, ясно е че тук всеки ще ти каже,че си направил правилня избор това е 99,9%!!! НО аз ти предлагам да покараш хондичката един два месеца и да се върнеш пак в тази тема и да си дадеш мнението!Моето мнение --> направил си правилен избор! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ударил си джакпота, според мен. Съдейки по това което си написал си имал - http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/12737.htmlСега, вярно е, че като питаш в форума на Хонда, горе долу се знае какви ще са отговорите...както и ако питаш в форума на VW. от обективна гледна точка - различен клас коли са - седана е по-голям и по-комфортен, пък и според мен по-динамичен от дизела.това е мое мнение разбира се

Не си разбирам много от коли и затова се хвърлям малко като "овца в гьол" сигурно и сега съм направил така. Какво ще рече "англичанка" яко ли съм се набутал, кви са и кусурите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурен ли си че е седан?От тези години често срещани са т.н. фастбек, които приличат на седан, но се отварят като хечПочти всички Хонди от края на 90-те са произведени в английския завод на Хонда, дизайна също е "по-европейски" и за някои от "правоверните" колеги това ги прави недостатъчно японски :)А кусурите на всяка кола втора ръка са най-вече според това поддържана ли е и в какво състояние е в момента.Ако потърсиш информация във форума, трудно ще откриеш неща от които да има чести оплаквания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще рече "англичанка" яко ли съм се набутал, кви са и кусурите

...не си се набутал въобще ако англичанката е в добро състояние не е по калпава от другите откъм двигател,а откъм вътрешен интериор даже изглежда по добре ... може би на повечето фенове не им допада външния вид много и затова така си плямпат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурен ли си че е седан?От тези години често срещани са т.н. фастбек, които приличат на седан, но се отварят като хечПочти всички Хонди от края на 90-те са произведени в английския завод на Хонда, дизайна също е "по-европейски" и за някои от "правоверните" колеги това ги прави недостатъчно японски :)А кусурите на всяка кола втора ръка са най-вече според това поддържана ли е и в какво състояние е в момента.Ако потърсиш информация във форума, трудно ще откриеш неща от които да има чести оплаквания.

Прав си колега точно това е както го нареч-фастбек, а аз я закарах и на автомонтьор да я прегледа и каза че няма нищо за смяна и за потягане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Така че може и да не си ударил джакпота...

от ТРЪН та на ГЛОГ

И сега излезе, че англичанките са тоталните боклуци и дори не могат да се мерят с дизеловото Поло...В момента карам англичанка и честно казано не мога да открия някакви съществени конструктивни дефекти в колата, с изключение на големите тампони на задния мост, които макар и прецакани продължават да "карат".Да си призная като лаик - дори не мога да открия разлики в двигателя с този на японските модели!Външният вид не бил хубав - много си е хубав даже, аз им харесвам дизайна повече от много други модели коли в същите години, а да ме прощават колегите с японски сивици, но за разлика от екстериора, интериорът на англичанките изглежда доста по-добре от японките, като най-вероятно и шумоизолацията е по-добра. Редактирано от Slade

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

двигателят на англичанката си е чиста проба Хонда, здрав и чак дразнещо надежден :D, отвънка са малко посредствени, но пък интериора е по добър от на японките., Обаче има нещо обезпокоително във факта, че другата страна се е съгласила на този бартер.

Редактирано от bat_gogo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

само искам да те питам къде се намирал бутончетата за ел. стъклата на англичанката ? на вратите ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Така наречените англичанки са си СУПЕР (както всички ХОНДИ) :D аз също карам такава и съм много доволен ;) тая тема за "англичанки", "американки", "канадки", "японки" и т.н. е интересна но да се влиза в спорове е безсмислено ;)

Редактирано от antonpc

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

само искам да те питам къде се намирал бутончетата за ел. стъклата на англичанката ? на вратите ?
Бутонът за стъклото на шофьорската врата е на вратата, а този за пасажера е на централната конзола около ръчната.В началото се издивих на това решение, но просто хората са решили да спестят 1 бутон (на вратата на пасажера). На мен като шофьор това изобщо не ми пречи, объркващо е за пасажера.Видимостта назад и паркирането на заден ход също са малко затруднени, но се свиква, а и повечето нови коли са с извратено малки задни стъкла.Други недостатъци? Дотук само несъществени :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе... голям проблем, ще да е това с бутона за дясното стъкло :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодарско на всички колеги, харесах си я колицата и както нерядко се случва, в събота си отидох на село и само за една нощ не ми се вкарвше в двора и през ноща някое копеленце вероятно съседско, от завист я надра с пирон по цялата и дължина от едната страна, на някои места е повърхностно но на някои е и по-дълбоко, това си е както казваше фънки абсурдистан

Редактирано от husar_68

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кофти :), тоя заслужава да му заврат един пирон отзад...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...