Jump to content
lookcho

ехоооо РОЖДЕНИЦИТЕ !

Recommended Posts

:P

да сте ни живи и здрави

 

15 потребители празнуват днес рождения си ден

Iceman(27), Olmy(39), Cucci(31), 323f-fan(34), hondю(36), hunterat(35), CONEV(24), MissCaprice(18), hi6nik(24), 2GOOD(28), Kremo(21), alex civic(22), vtech24(23), georg1914(24), -Kris-(20)

 

просто не е истина колко сте много :P

 

специални поздрави Ледения и Olmy :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Iceman(27), Olmy(39), MissCaprice(18) Да почерпят специално! От фотографа чакаме снимки от партито а другите двама чакаме чепрене :P Живи и здрави и много късмет пичове и пички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Изпревари ме :P Да сте живи и здрави всичките, желая ви много щастие, здраве и любов.Специални пожелания за Iceman, Орлин(Olmy) и Сисето (MissCaprice)

Редактирано от Draik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тия хора познавам първите двама,за моя радост.Живи и здрави бъдете и дано следващите дни и години са по-добри от най-добрите досега:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехеееееееее много народ, много нещо :P Айде честито и още много много години да се радвате на това, което ви харесва :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ихиииии ... бати алкохола ше се излее ! Спешъл поздраФ за моя гоуем френд Орлин/Олми/ ... здравето баце , другото ше си го подредиш ! Втори спешъл за Руслан/Ледения фотаджия/ ... жив и здраФ да фоташ още мноо НС ! И трети по-здраФ за Капризната мома ! И четвърти ... за всички останали колеги ! Газ на партитата ! :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноу спешъл за всичките :PИ мноо безаварийни километри!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарскоооооо :P На Краси съм му обещала да го черпя догодина на националната, че много стана вече :P Честито и на другите рожденници :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йееее :P Честит Рожден ден на всички маняци и манячки...Да сте живи и здрави и нека има мир, любов и разбирателство,а останалото е само плевел и плява :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много рожденици днес......Да са живи и здрави всичките. Специални поздрави на Olmy, Iceman и Miss Caprice!

Редактирано от Д-р Конова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД и от мен, момчета Iceman&Olmy :P Много целувки:P Пожеланията малко по-късно:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч.Р.Д. специално на 2-те майни Iceman и Olmy.Наздраве момчета и всичко най,най.На Айсмена да му порасне фотоапарата и да стане биг брадър камера:PНа Олми да му порасне..???????? да го ева не мога да се сетя..........ааааааа коса брееееее:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама сте много рожденници....Да сте живи и здрави,много късмет,пари,любов!Специално за Olmy и Iceman :P :P Една свещичка повече гори,една сълза в очите ти блести.Не си с година остарял,ти просто повече си помъдрял!ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички, да сте живи и здрави! :P :P ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави младежи , мнооо успехи и мнооо хонди :P , айде и НАЗДРАВЕ :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на рождениците! :P Специални поздрави на Орлин,Сиса и Руслан!Живи и здрави приятели,весело прекарване на празника! :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички и от мен! :PСпециални пожелания за Здраве, Успехи и Щастие на Olmy! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерсииии, мадами и пичове, че сте се сетили и за хубавите пожелания. Тортата е отработена вече, ще ви дам малко жокерче:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи, здрави и ха наздрави! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въххх днес на много места ще има концентрация от Хондаджии:) Да сте живи и здрави всичките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник и от мен. Абе на днешния ден родилните домове много работа са имали, мощен РЕВ на двигатели.... ъъъъ бебета исках да кажа:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави на всички и мнооого хонди с усмивки да карате!А да и още един рожденник има: koki - ЧРД и нека нищо да не може да изтрие усмивката от лицето ти!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Рождество на всички!Бъдете все така Здрави, Щастливи и ентусиазирани Хондаджии!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито на всички :) Всичко най-най и наздраве :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички и от мен и наздраве :) п.с специални поздрави на Цецо/CONEV/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на всички от Хонда Фен Клуб България.Много хубави незабравими мигове, весел празник, приятелите да го усетят и да не го забравят. От всички тука познавам четирима. Сисе, да си все така хубава. Орлине, много късмет ти желая. Руслане, желая ти да откриеш оня красив момент, които да запечаташ във флашката.Жоре, на теб идея нямам какво да ти пожелая, може би здрави нерви, здраве и всичкощесидойденамястото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички рожденници! Специално на колегата CONEV , да е жив и здрав и пари да се изкарват... Мерси за огромната помощ в части ,която получих от теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник и от мен на всички рожденици! Живи и здрави да сте, да сте заобиколени от добри и обичащи ви хора и да се радвате на живота:) Специални поздрави на моята "градска" и почти адашка Мис Каприс, на Айсмена и Олми :-)!

 

...на много хубав ден сте родени всички :-) ...едни самодиви, едни омайни билета... чудо... музикален поздрав за всички с

!

 

 

П.П. Сиси, ако питаш мен днес можеш да празнуваш двоен празник даже - и рожден, и имен ден :) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден! :D да сте живи и здрави, yо хо хо и бутилка ром :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, приятели и колеги за невероятните пожелания :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
;) Честито и от мен на всички рожденници! :D Много здраве Ви желая, колеги и колежки и нали знаете "Безопасността по пътищата зависи от.. ВСИЧКИ НАС" П.С.:1. Специални поздрави и целувки на Olmy :D2. За тортата на Iceman: както казва един специален чевек: Майкоооооооооооооооо................ Icetime :D Редактирано от michka_pichka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много поздрави на всички рожденници днес. По-специални на MissCaprice и hondю от мен и брат ми(Plevelcho).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО ПРИЯТЕЛИ :D

 

Пиша го с големи букви, защото наистина тук съм намерил най-истинските си приятели и другари ! И както е казано много сме..... силни сме ;) Отново благодаря на всички ви за прекрасните пожелания ! Честит празник и на останалите рожденници ! :D Да са живи и здрави, много щастие, късмет, нови Хонди и безкрай безаварийни им желая ! Много, много поздрави и целувки на MissCaprice (честито и пълнолетие), и много специални на Iceman и Koki и много, много наздраве на всички останали празнуващи рожденния си ден, а също и на именниците ! :D Честито ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави да сте приятели, наздраве на всички и специални поздрави от мен и семейството ми на Iceman, Olmy и Miss Caprice! :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на рожденниците.Здраве и щастие за всички.Специални поздрави на Цецо/CONEV/ НАЗДРАВЕ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама сте юбилейни бе! ;):D Ще се избухва неска то е ясно,ще се лудее :D :D Честито купонясване на всички вас и най-вече посфещавам поздрава си на по-близките ми приатели из между вас. Абе Купона да е за всички според мен !! Живи,Здрави ;) Ice a бе ти кое парче от тортата си избра ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

koki, чрд! пожелавам ти :D:bounce:;):D:fun::fun::drunk::balloon:чрд и на останалите рожденици!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мерси приятели за хубавите пожелания.ЧРД и на останалите рожденници. Да сте живи и здрави:balloon:На мен щъркела ми направи най-големия подарък за рожденния ден - роди ми се бебе :bounce: - отново момче както първото.Не мога да опиша колко съм щастлив. Както се казва дай боже всекиму.....

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...