Jump to content
No Limit Performance

Благодарности

Recommended Posts

Срещата беше меко казано НЕВЕРОЯТНА!!!! За първи път бях на национална и останах очарована, бях в рая :P:D:D Благодарности на всички колеги, които се трудиха толкова усърдно!!!:o;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да напиша нещо ще повторя Sanchesss... Моята първа невероятна Нацонална Хонда Среща :o <--- и аз бях така по едно време- много готино

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отли4на работа,но ако не духаше щеше да е о6те по приятно,ще о4акваме следващата среща и дано пистата бъде по добра и 4иста, :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оределено най-добрата среща досега. Благодарности на организаторите !!!Единствено при вида на толкова много Хонди на едно място се замислих къде е официалния вносител на Хонда за България или както винаги те пак не са в час. Още веднъж адмирации за организаторския екип !

официалният вносител е на щанда си в Експо центъра,който отвори в събота.нали си наясно,че ако сложи на кантара двете събития-националната ни среща и годишното им изложение ще е пределно ясно кое е по-важно?казвам ти го защото говорих с " вносителя " и това са негови думи.просто съвпадение на датите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше най-добрата от всички срещи през изминалите години :P Просто нещо което неможе да се опише с думи :P Само човек присъствал там може да ме разбере какво изпитах :P Поклон пред организаторите :P:P;);):o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и от мен, всичко беше добре по организация нищо,че моя номер се беше затрил за най яка хонда и беше маписан на ръка :o участвах във всичко да видя как е и ми хареса,само имам 1 обида от коментатора който беше от думите "аз се чудя тоя дел сол що бяга така а шофиора му е 30 кила" не съм 30 а 55 (devil) забавно беше и коментатора фърляше лафове и пускаше яка музика догодина пак но на по хубава писта !! ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още съм под влияние на емоциите,но искам да благодаря на всички,които бяха там с присъствието си,работата си,професионализма си и общата идея.Горд съм с това ,че познавам ХОРА като ВАС. Тази среща остави незаличим спомен в душата ми. БЛАГОДАРЯ. :o:P;) ;) :P :P :P Не мога да го опиша с думи,защото няма толкова силни думи. Обичам Ви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Непозната за България организация имаше тази среща и съответно се получи и една незабравима среща!!!

Поздрави на всички които са помогнали по един или друг начин това да се случи.

НАЙ-ДОБРАТА ХОНДА СРЕЩА !!! (поне до следващата година) :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Първо искам да отправя огрномното си БЛАГОДАРЯ към хората, които са главните виновници за незабравимото изживяване, което изпитах аз и всички колеги през тези три дни. Всичко беше толкова хубаво, че и думите не биха могли да ми помогнат сега.

Срещите и разговорите ми с толкова голяма алдитория от хора с общи интереси, ме накара да се чувствам като у дома си :o Смятам, че каквото и да напиша, би било неуместно и не на място.

Страхотни хора, страхотни хонди...........................

 

:P;) ;) :P

Редактирано от insulin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята, организацията, срещата - всичко това беше чудесно! Радвам се, че и този път успях да се видя с толкова много готини хора! :o Големи благодарности към Организаторите и всички, които се постараха, на тези, които помогнаха и всички останали, че дойдоха! :PРадвам се, че бях част от тази чудесна среща, макар и за малко...и разбира се, Честито на всички победители в състезанията!! ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше уникална! Огромно благодаря на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер добра среща, хиляди благодарности на организаторите, незабравимо изживяване!Да си пожелаем за догодина още повече хонди, и по-хубави! :o:P;) ;) :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер организация и незабравими емоции,БЛАГОДАРНОСТИ НА ЦЕЛИЯ ЕКИП :o:P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яд ме е само , че няма думи с които да опиша тази национална среща :o Уникалната организация (ЕВАЛА) , която си заслужава всяка една капка пот , уникалните ХОНДИ ...... горд съм , че бях част от тази КРАСОТА и професионализам , която цареше през цялото време на сбирката :P Благодаря ви , че направихте за толкова много хора , толкова много ;);) "ВИШ К'ФО НЕЩО Е" , когато има истински ХОНДАДЖИИ :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо не мога да асимилирам още на какво събитие станах свидетел всички колеги са прави това трябва да се види не може да се опише с думи огромни благодарности към целия екип превърнал мечтите ни в реалност

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен също огромни благодарности към екипа направил всичко това да стане възможно и да протече по безпроблемен начин. Бях свидетел на уникално събитие и най-добрата среща!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина се получи перфектно, надвхърли дори очакванията на хората от организацията!!! Не мога да опиша радостта си от това, че чета само суперлативи, защото какво би означавала една организация без всички вас - ФЕНОВЕТЕ!!!Обичаме ви всички и със сигурност всяка следваща Национална среща ще бъде по-добра и по-добра.....!!!П.С. Ейййй голяма работа са това Хондаджиите бре!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на екипа,колоната която се оформи кам Велико Тьрново направо сьрцето ми полудя,уникално и незабравимо изживяване.Сега как да не налея още пари, в моита Хонда като знам че идва следващата национална среща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше НЕВЕРОЯТНО! Всичко беше повече от перфектно, организацията беше на едно невиждано за България ниво. Браво, браво и едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ за всичко. Просто беше уникално. :) :) :hondarulez: :hondarulez: :hondarulez: :hondarulez: :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна среща беше - чакам следващата с нетърпение. Обещавам да си заслужа лъскотииката и чакам снимките също с нетърпение :hondarulez: Благодаря за страхотните емоции на всички (тука сега е момента да си призная че и аз ви обичам) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ади, ти си заслужила плакета си "Състезател на форума". Малко DJ , не вкара пълно обяснение защо получаваш такава награда.Дълго разсъждавахме и стигнахме до решението, че ти ще получиш такава награда, защото си единствената жена от форума осмелила се да влезе във фулма с любителските състезания. Ние също те обичаме и вярваме , че няма да се забавят и твоите успехи!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Срещата наистина беше на много високо ниво, за което голямо "RESPECT" към организаторите! Като за първа среща не се престраших за гонките, ама за догодина сигурно. Трябва да има градация. Тая среща много дигна летвата и за догодина очакванията е нормално да са завишени.

Пожелавам на всички само хубави неща по колите, и до нови "HONDA" срещи!

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да изкажа огромната си почит и благодарност към всички хора, които бяха на крак за нас толкова време и се грижиха всичко да е толкова добре организирано както беше на тази среща! Просто незабравима среща, това е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

и да поздравим и Деси (Mandylion), че пък тя беше единствената жена престрашила се да кара на майсторското и драг-а - браво Деси!п.п. друго си е мацка с crx :)

Редактирано от addevil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не остана здрава мивка в Търново.Искъртихме ги всичките.Не остана здрав зъб на Търновци.Бутнахме ги всичките.И всичко това много тихомълком и супер интелигентно.Хора, радвам се че бях с Вас.Благодаря на организаторите...те пък бутнаха мойте зъби :)Радвам се, че Ви видях.До скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата ми национална среща! Ще я помня дълго време. Голямо БЛАГОДАРЯ на всички момчета и момичета с червени тениски! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше невероятна, организацията желязна! Респект към хората, които направиха това събитие реалност! Благодарности! И най- важното, че климатичните условия бяха с нас въпреки дъждовните прогнози! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останах без думи след тази национална среща. Мога да кажа само евалата пичове имате мойте най-големи БЛАГОДАРНОСТИ. Тази среща ще се помни дълги години. Всичко беше изпипано до най-малката подробност.П.С. А Иванов е "ебати тъпака". :):hondarulez: :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Организаторите на срещатата ако управляваха България,сега щяхме да сме на съвсем друго ниво (положително разбира се).Няма смисъл да повтарям и аз думите на предните "фенове",само ще кажа,вие сте №1 !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятни сте беше нещо страхотно и още ми е гъдел в корема заради тази невероятно изпипана национална среща нямам думи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее това беше наййййй... .. най най най-хубавата НАЦИОНАЛНА СРЕЩА. Подготовката беше супер, евала на организаторите, невероятни сте, Хора :( :( :( Страшно много ми хареса, имаше си за всеки по нещо .. и състезанията на пистата .. :) Поне най-накрая се разреши спора кой е по по най :P и да се надяваме да няма вече такива състезания по пътя, а само на пистите да се доказва кой е по добър .. макар, че ХОНДА ли е - ВСЯКА си е уникална сама по себе си ;);) А шествието в Търново си бешееееее ... нямам думи СУПЕР ЯКО :yes::lol: Надявам се с всяка следваща година да се получават все по-добри срещи, макар че тази си беше ВЪРХА. СТРАХОТНИ СТЕЕЕЕЕЕЕ :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето и малко медийно отразяване, надяваме се да има и ощееееее ТУК , същото и тукЕ, който е гледал и по TV2 е имало репортаж!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до последно нямаше да ходя, и четвъртък вечерта го реших! Петък сутрин си оправих багажа, натоварих се и към обяд пристигнах ........ да ви кажа въобще не съжелявам за спонтанното си решение, много се изкефих на организацията като цяло, пък и тази година с изключение на 2те коли които казаха че са се хвърлили някъде по пътя към пистата, други изпълнения не е имало - явно защото нямаше достатъчно удобно шосе както на Узана, но не е това важното. :( Важното е, че нямаше изгъзици!Благодаря и от мое име на целия организаторски екип, на спонсорите, на община Велико Търново, и на диджея за забавлението. :(п.п. И догодина по-големи тениски! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо невероятно беше:(!Не,не невероятно а БОЖЕСТВЕНО;)!!Огромни благодарности на целия екип!! :yes::(:lol::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това беше най-уникалното събитие на което съм присъствал последните няколко години. искрено се радвам и се гордея че съм член на този клуб. евала на всички за добрата организация и за невероятния купон който се получи, радвам се че се запознах с толкова много и толкова готини хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Организаторите са свършили огромна работа, благодарям ви за желанието и и ентосиазма с който и заразихте и си искарахме перфектно. БЛАГОДАРИМ ВИ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето и какво пише в сайта на Телевизия Европа тукИ в един форум daewoo-chevrolet

Редактирано от MilenaZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Но знае ли някой нещо за прелюда,щото в събота като тръгнах към Манастира един прелюд се беше ударил,дано всичко е ок :lol:

...явно ти си бил колегата който караше преди мен аз бях с зеленото купе отзад мисля,че едно момче от бялата кола стори ми се Селика ти обясняваше че всичко е било ОК когато ти намали да попиташ кво става :( А колоната от коли наистина беше огромна аз бях в края след полицейските коли а зад мен имаше още макар и от други марки...искам да попитам имаше едно момче с фланелка на Хелоуин от Стара Загора с кафяво кончерто и ръмжащо гърне дали пише тук във Форума беше изпуснало колоната та го поведох по другия път да я стигнем :( Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата стана доста добра въпреки трудностите.Благодаря на всички,които имат принос за това развитие в положителна посока.А на феновете които бяха там искам да благодаря че успяха да внесат само положителни емоции и нямаше някакви здрави простотии.В екипа на организаторите има голям потенциал и е напълно възможно да се организира още по-впечатляваща среща!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко беше супер само дето всичко ми е за сефте с нкой не можах да се запозная всички бяха на групички и пове4ето се знаеха надявам се да се запозная с мнго от вас с течение на времето разбира се. :( поздрави на всички. :(:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...