Jump to content
ZaRRicK

Време е май и аз да се похваля!

Recommended Posts

След около две години и половина странстване из форума и засилване на болестта ми по тия коли, преди около пет седмици най-после се сдобих с така желаната и дълго и изтерзано чакана кола от мен, а именно Honda Civic Vti - EK4. По специално колата е 2000г с цвят Milano Red. Регистрацията естествено е Бургаска с голямо "А" отпред :) . Някой от колегите вече са я виждали на предишната сбирка в Бургас, както и на последната месеча в София.

Не мога много много да опиша колко съм щастлив и доволен от това че устисках и си намерих това което исках. И понеже не искам да ви оттегчавам повече, ето малко снимки на колата, за които трябва да благодаря на колегата TheDevilTwin. На мен се не ми остава време да си я наснимам, но обещавам при първа възможност да й пусна още снимки, след като обаче е измита. :)

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега и честита нова придобивка желая ти много безаварийни километри и в сервиз да влизаш само за смяна на масла :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега , само безаварийни ти пожелавам !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нее, лудница е колата. Да те радва много и дългоо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога много много да опиша колко съм щастлив и доволен от това че устисках и си намерих това което исках.

...Да знаеш каква я искаш, да устискаш време и средства колкото е необходимо, и после да шофираш мечтата си... За мен това е най-успешния начин да имаш, и истински да цениш мечтания автомобил. Да, някои колеги я видяхме шестицата. Много приятни мигове заедно, и везната ядове/кеф да се накланя винаги надясно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Колата е страхотна и с този двигател не само визията и е спортна. Дълго да те радва! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТО!!!!, разбирам те колко си щастлив, и каква е красавица само олелеелелелелел , супер е , фейслифната , с оригиналното долно крило с халогени с липчето, лелелелелел колко благородно ти завиждам , пък и на всичкото отгоре и червена , страхотно. Да земеш да я пастираш:DВсичко най пожелавам и винаги с разум по пътищата. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега радвам се още една бърза хонда ихааааааааааааааааа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Много безавариини км около Земята!Тва е 157,8к.с нали?Малко е тежка , но иначе РАДВА!Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито баце,желая ти милиони безавариини ВТЕК моменти и километри :D Спомням си колко много искаше Ек4,сега е време да му се насладиш :DМалко офф,да те питам ако не е тайна колата от София ли я взе(софииска регистрация) ?

Редактирано от Dilqn_Mitev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията! :DАми да в действителност знам, че е малко по-тежка от 5ген и особено от 4 и рексовете, но аз исках сравнително по-нова, all rounder, кола. Реактивната лагерница ще я оставим за по натам в бъдещето. :D За тая дочаках, ше дочакам и за другата. :DП.С. Да, колата беше със софийска регистрация, даже мисля на страничната снимка се вижда предишната собственичка (може би вече шофьор на 2008 Civic 2.2 i-CTDI, ако й е пристигнал).Тук е момента и да изразя благодарности на Jimmy, които беше с мен на първоначалния оглед и ми помогна с взимането на решението! :D

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,така и си мислех :D Ще ме повозиш малко на някоя среща :D Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е страхотна имах честа да я видя на живо, и наистина изглежда страхотно отвсякаде. Пожелавам ти много радост с нея и скоро те чакаме по бургаските срещи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пожелавам ти много прекрасни мигове със самолетчето и да те кара да се чувстваш, като най-щастливия собственик на Хонда и отвреме навреме показвай на немските мощни кошници какво значи В-ТЕК :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита новата ВТИ-ка, и да си се радвате взаймно колкото може повече!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега с много здраве и щастие да си караш VTI-ката и най-вече много безаварийни километри ти пожелавам с нея! :D П.П. Дано и аз скоро се сдобия с Хонделата на мечтите ми. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам ти го! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито клега за новата придобивка :) и наи-важното много безавариини километри

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка колега,със здраве да си я караш и много безаварийни километри :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въййй,човек..... :P Ако знаеш колко се радвам за теб в момента :P Евалата..И е с бургаска регистрация най-важното :) ...Честитка,само безаварийни километри и наслада от тоз червен взривоопасен коктейл ;) И аз чакам да изникне и моята някъде,дано да имам късмет... :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече подписа ти официално важи. :) Честито и от мен за сетен път, и се стягай че тряя черпим яко когато [ако] се довтасам до Софето. :P

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо като чета напоследък форума се кефя максимално. Честито колега, една сбъдната мечта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО МЕН МНОГО Е ЯКА ;) ЕИ ТОВА Е :P еи като се видим на някои среща трябва да почерпиш :P :P :P :P :P :P :P :P :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,и безаварийно..VTI-ка,страхотно,кефя се от сърце,надявамсе и аз тази година да се здобия с такова дзверо.. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО МЕН МНОГО Е ЯКА ;) ЕИ ТОВА Е ;) еи като се видим на някои среща трябва да почерпиш ;):P:beer::eat::beer::eat::beer::eat::cool:

Кире тои си почерпи човека, но теб тогава пак те нямаше :D които отсъства така е. Още веднъж честито :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито... количката е убийствена!!!! Много много безаварийни километри :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, много безаварийни ти пожелавам ! :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,днес пътувах до Бургас и гледам до един гумаджйия, паркирана чарвената ВТИ-ка,на живо е още по хубава! Честито! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега и много безаварийни ти пожелавам

Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее,честито.Най-сетне!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Правилният избор е тази кола, а и наистина е много запазена , ако съдя по това, което видях :rolleyes: Безаварийни километри няма смисъл да ти пожелавам, тъй като това си е Хонда - умната с колата, защото наистина върви и още много километри зад волана, изминати с усмивка и кеф :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за пожеланията! Колата наистина много ме радва. Има си някои дребни неща за оправяне, но удоволствието е несравнимо. Още веднъж, Благодаря Ви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега много е хубава. да си я караш с кеф и милиони безаварийни километри.:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!! Със здраве да си я караш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Много безаварийни километри и двойно повече незабравими моменти с любимата кола. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

естито и от мен много адреналин в кръвта и безаварейни километри

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...