Jump to content
I_V_O

ПАСАТ , фен клуб

Recommended Posts

Таааа , карам си аз пассатааааааа :lol: много съм доволен от негооооо :D:D:D честит 1-ви април колеги. Нека днес се шегуваме на воля и най-вече със здраве.... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондите са скапани а Иво е УМЕН :D:D:DЧестит 1-ви Април,всички да сме живи здрави и прави :lol:

Редактирано от Dilqn_Mitev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на Дилян му е бърза колата :lol::D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дилян Митев не мое да играе футбол, Иво има бавна кола и... О да, пасата ми хеч-бел върви та се къса! :D Вече приложих няколко шегички на практика... безобидни. Минлата година си направих лоша ебавка с приятелката ми.. казах й, че съм катастрофирал - мноо съм прост :lol: Както и да е, тая година по-безобидни ебавки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък винаги казвам на всички около мен че са Красиви :D Абе Шефче ти се шегуваш ама аз верно не мога да играя футбол бре хаха :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе Шефе и на мене верно ми е бавна колата :lol::D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее браво бе колеги! Упяхте да ме метнете:D Цъкам на браузъра и хоп появява се Пасат форум седя и се пуля :lol: Уж Хонда форума натиснах, а ми излиза Пасат :D :D :DБраво , браво!Успех на вички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неска продадох сивика и утре се метам на едно голф 3 GTi с сичките си му лепенки. много съм щастлив :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неска продадох сивика и утре се метам на едно голф 3 GTi с сичките си му лепенки. много съм щастлив :lol:

Честито manniakk , със здраве да си караш "ГОУФУ" и само хубави моменти с него..... ама трябваше ПАСАТ да си вземеш бре , друга бира си е той :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PASSAT RULEZ :lol: Предлагам старт на кампанията да изхвърлим старата хонда и да си купим пасат (да не е пернишки) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мухахахахаааааа ако знаете какви очи искарах като видях пасата хахахахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ме изпревари с темата.Аз пък реших да сменя мойта хонда сивик с голф 3.По-добре изглежда,по-бърза,по-елегантна,по-добра возия има,и незнам какво още.Първо-Априлска шега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен деня започна изумително зле.Тази сутрин бързах, че закъснявах за работа. Добре, че рядко ми се случва. И разбира се знаете как точно в тези моменти всеки решава да те спре за нещо. Така се случи и при мене. Влизам аз в колата, запалих и аха да тръгвам... една ромка, трескаво ми хлопа по прозореца. Отварям. Сетила се преди време как съм и ослужил с 1 лев за хляб и сега ме познала, та решила да ми го върне и чак изчисли сумата със сложна лихвата, щото тъкмо се била дипломирала, специалност финанси, та вече можела и тези неща. Върна ми 2,34 лв. - 2 чисти и неомачкани банкноти от по 1 лв и две по 12 ст. Е, как да не помага човек на друг в беда!? Пък и от дамата бликаше 1 такава невероятна свежест - омаен лек аромат на стилен парфюм, грижливо счесана коса, страхотна бяла усмивка... Слязох от колата да и стисна ръката и... едва тогава забелязах как колата просто не издава същото онова мъркане като вчера. Двигателя леко претриса, дори и аз - лаика, усещам как нещо не е наред. Веднага на преглед при най-близкия майстор. При нас няма смисъл да се избират, щото всичките в града са еднакво уникално вещи, та чак от скука, понеже по-висок връх от сегашните си умения е невъзможно да постигнат, някой се ориентират и към авиацията - ремонти на нисколетящи самолети и от време на време и на НЛО-та с проблемно токозахранване. Как да е. При моя Сивик проблема се оказа, че е от отказал поради не-помня-каква-си-причина седмия цилиндър и за това двигателя така тресял. Слава Богу, вече всичко е наред и сега ще ходя да си му се покефя на вървежа на някое по-шороко място, че ще мога да го карам пак така чак следващата година.Честит 1-ви април!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу! Изприщих се като заредих форума! Викам си: тия с катафалките ни хакнаха!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ефектно :lol:Но някой със слабо сърце може да стигне до инфаркт. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става бе?Кризата свършила!Всички банки дават супер ниско лихвени кредити и опрощават старите!Евросъюза ни удвоява фондовете!Царят връща имотите!Доган-христиенин!Станишев станал социалист!А стига ве!Да не е 1-ви април? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля ви се, по-внимателно с шегите! Направо ми се сви сърцето когато видях форума. Даже се наложи да се връщам няколко пъти до начанлната страница, докато не прочетох "Честит първи Април". Недейте така да се шегувате с нас - нискоинтелигентните хора. :D Честит 1-ви Април! :lol:Майтап, майтап, ама на мен учебната ми кола е Голф 4 :lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пуснах седана за продаване и земам веднага "линейка". Дано си намеря с пернишка регистрация. Ако не намеря линейка (катафалка) :lol: мисля да додам още 9кк и да си купя най-бързата кола в Света - Гоуф 2-ка с РК в номера.Честит 1-ви април колеги, дано всеки ден сме усмихнати и весели :lol:Успех на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си продадох прелюда, с 1000 - та лева които ми дадоха си взех мноо убаф Пасат 2-ра генерация - 1.6 Д, гори 2 - 2.1 литра нафта на сто, не бе излъгах, на всеки 1500 километра резервоара трябва да се точи, защото започва да прелива :lol: :lol: ;) ;) ;):D Много е удобен, но имам проблем с ESP, 4x4, навигацията и круиз контрола, какво ще ме посъветвате? :D;):D;):D;) Честит 1 - ви април

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавай пак Пасата и си вземи два Прелюда. а с останалите пари ще ни почерпиш :lol: Честито колеги!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово, речено сторено - ама освен двата прелюда ми дадоха и един NSX - много горял масло и му били за смяна маслообирачите и ми го хванаха на половин цена! :lol: :lol: :D;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol:;):lol: Напрао ма разбихтеее :D:D;) Най-накрая си купих мечтания ми, от както се помня Пасат! ;) По този случай, на националната среща ще черпя всички дошли фенове на тази НЕОБИКНОВЕНА машина! чЕСТИТО 1-Ви АпРиЛ колеги! Да сте ми живи и здрави, и много безаварийни с любимите ни ХОНД....... ааа Пасатори де! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol::D;) Яко!Първо помислих,че някой е хакнал сайта :lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да бартеросам икономика за ФауВе Лупо ГТИ, ако има навити да пишат :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие на шега го взимате но аз насериозно преди 2 седмици разобедих един колега да не си купува хонда акорд комби а да си вземе пасат или опел омега комби, с думите че пасата или омегата ще го надживеят а хондата ще го поболееее от грижи:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омръзнаха ми тия скапани хонди,заменям ги двете за ХЛОПЕЛ КАДЕЖ КОМБИ с ГАЗ:rolleyes::lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иво ще си слагал газова и щял да суапва с 1.4 :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аййй Пасат фен глуб :rolleyes::lol: :lol: :lol: не казвайте на празно Колата Божия ф :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Да бе, а аз моята газова уредба ще я махам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes::lol: :lol: :lol: :lol: краси :П .дай да ти сложим и едни метанец а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз карам пасат 3-ка комби - 1.8 75 коня, много бяга. Някой ако е навит да се обажда :rolleyes: направо е ракета. бил съм няколко москвича вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та отварям си сайтчето и що да видя :lol: Боже гледам и не вярвам на очите си Пасат Фен Клуб :о :rolleyes::lol: и така няколко пъти цъкам на сайтчето и все Пасат Фен Клуб се отваря ама на края видях Честит 1-ви Април :lol: :lol: :lol: П.П. Честит 1-ви Април Колеги и Колежки да сте живи и здрави! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй стреснах се бе :rolleyes: Хаха шегата е много добра :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: много добра идея за пасата. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: :lol: :lol: Аз съм най големия фен на Пасат :lol::rolleyes:

 

това трябва да се документира :

 

Публикувано изображение

 

 

п.п. Само да напишете пак " Хонда Фен Клуб" и ще се разсърдя :lol:

п.п.п. rulemaker: " бил съм няколко москвича вече " ей на това му викам долна лъжа :lol::D :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шшш изкарахте ми акъла, вик кво стана кво се бъгна, някой ме хакна... супер е шегата! п.с. минути преди това бях прочел, че губим служебно от Кипър 0:3ЧЕСТИТ 1-ВИ АПРИЛ :rolleyes:

Редактирано от honda_stz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се вцепених. Направо щях да падна от стола. Бива бива майтап, амааа :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера спорихме на тема Пасат или Хонда Пасат мн ясно:rolleyes: Честит 1ви Април!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е най-добрата шега която получих днес. Поздравления за идеята :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей тва ме разби майна издокарахте ме много се накефих бараово на майсторите :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...