Jump to content
PHOTOCH

Дупки по пътищата

Recommended Posts

Днес минах през Нови Искър.....дупка до дупка, скъса ми се сърцето за любимата Хонда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък до Кубинското посолство,до Парк-хотел Москва! И то всеки ден,по няколко пъти!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пъ всеки ден патувам от кв.Хаджи Димитър до Младост4 по два пъти и кво да ви кажа за 3 месеца и ся отпред в дясно е "голямото чукане". Нямам идея кво хлопа,но явно трябва да се влиза в сервиз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я да ви питам аз,кой от вас е гласувал за кмет на столицата?и ако сте гласували,избрахте ли си го пожарникара?празни обещания,точно като на онзи пенсионер,който не знаеше как се говори на български,но ни обеща да ни оправи за 800 дена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако знаете в Габрово в какво ужасно състояние са 80% от пътищата...направо не ми се говори..трагидия,всяка нередност по окачването и ;) злизат наяве..то няма как,ужас!!!;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София дупките са наи-много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В София дупките са наи-много.

не е просто това.въпроса е че никога градът ни не е бил толкова зле.нито при Янчулев,нито при Софиянски......така че да са живи и здрави тези, които се препознаха в човека от пожарната че ще им оправи всичките проблеми. Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм всеки ден от Младост 3 до ИДЕЛНИЯ център...до министерския съвет - на вси4ките тия изроди!Не е по-различно..Вервайте ми.. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за Кметя,.. но не и за кметиците..МУ!?Има много пари за инфраструктура - само за ВИК са над 70 млн.евро!Просто някой требе да има мозък...и яка позиция...и морал!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за Кметя,.. но не и за кметиците..МУ!?Има много пари за инфраструктура - само за ВИК са над 70 млн.евро!Просто някой требе да има мозък...и яка позиция...и морал!

хаха,може да ги има,но не се знае до кога;)наясно ли си каква е процедурата при ВиК дори да си купят машините?ще ти разкажа-пуска се обществена поръчка с някакъв срок.участват разни фирми с машините си,но много често в БГ се получава така че самият търг е нагласен,за да спечели конкретна машина още по задание;)после идват от някоя европейска комисия и като видят за какво става дума им спират парите разбира се....и това е така защото са крадливи копелета.а на кмета какво му хареса,че реши да му гласуваш това доверие?къде видя мозък и морал при него?софия е поредната му стълбичка нагоре,която му вдига популярността и завишава интереса на медиите към него....все пак говорим за бодигард на Живков,а там няма случайни хора......сега този неслучаен елемент сте го направили кмет на София,скоро сигурно ще го направите министър-прецедател,а след това и президент.....историята е важно да се помни,за да не стават такива неща.за Мартин Заимов,който беше на изборите с Бойко Борисов някой спомня ли си?поинтересувайте се от този човек и вижте дали случайно в него няма повечко от мозъка и морала,който търсите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искате инфраструктура?!Нови улици, нова настилка, водопровод, канал..- това минава по улиците?!А защо плановете на всички улици са - В СЪДА!На некой не му стиска...да бъде отчужден...и обещетен за това! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто някой требе да има мозък...и яка позиция...и морал!

Три в едно?Това е непосилно за българския политик!Умните хора са изгонени от парламента, яките позиции са мираж.А за морала кво да кажа, трябваше като в Румъния!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто някой требе да има мозък...и яка позиция...и морал!

Три в едно?Това е непосилно за българския политик!Умните хора са изгонени от парламента, яките позиции са мираж.А за морала кво да кажа, трябваше като в Румъния!
Не..като в Китай или като в Изтока!!! Доброто от Шериата.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В София дупките са наи-много.

О, батко нямаш си на идея какво е в северна българия и особено в Плевенска област в селата е като бойно поле улиците саги изорали направо, иначе има знаци, които сами до пъпа и пише ограничение от 40 километри, та аз се налага да карам почти през цялата улица на първа и полусъйдинител та да не упра в нещо и там да си остана, а те ограничения и то 40 , направо мани бегай ;) ;) ;) ;) Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СОФИЯ , никога не е била толкова зле. В момента тук просто е леш пълен ;) Не само дупките........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

После пак се чудете защо хората се махат от ТАЯ ГОЛЯМА ДУПКА-КОЧИНА НАРЕЧЕНА БЪЛГАРИЯ?!?!?!?Тотален хаус и тотално безхаберие..нито колата мога да си сваля нисно долу защото ще и се е*е мамата за 10минути,нито мога да я пребоядисам защото улиците са пълни с камъни,кал и т.н които камионите обилно нанасят в/у колата ми карайки пред мен..За да ти изглежда добре колата трябва да бъде закотвена в гараж..за мен това си е убииство на мечти

Редактирано от Dilqn_Mitev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София дупките са наи-много.

не е просто това.въпроса е че никога градът ни не е бил толкова зле.нито при Янчулев,нито при Софиянски......така че да са живи и здрави тези, които се препознаха в човека от пожарната че ще им оправи всичките проблеми.
Да,прав си,но и сегашния не се различава по достижения от тях.Както и да било,не ми се говори за него,а за предимсвата на дупките.Ето, аз например мисля, че при нас улицата стана много тиха откакто се образуваха много дупки и от двете и страни и по тази начин значително я "затапиха" и от двете страни. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ситуацията е трагична с улиците, и не е само в София тоя ПРОБЛЕМ, той е в цяла Българиа, в тая държава няма разумно обяснение за нищо, обяснете ми как един от най-натоварените булеварди в Пловдив като бул.Руски ще е целия в дупки, прилича на бомбандиран, да не ти се тръгва по него, павираните булеварди са под-всякаква критика, лашкаш се като дрогиран и на всеки 100 метра влизаш в нещо което може спокойно да се определи като окоп.Всичкото ни е такова, улиците, управляващите, народа....живея за мига, в който спокойно мога да си направя колата на един пръст от земята със скъпите тунинг брони, голямата джанта и нископрофилната гума и без да се притеснявам, че до следващото кръстовище ще съм останал без брони, да се кача и с кеф да карам...уви, дали ще доживеем този момент... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна някои от дупките са закърпени, сигурно идват избори :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тук са се разработили! Само,където кърпеха "аутобана" от Кривина до Казичене вместо някоя много по важна софийска улица!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехе то в България на всякаде е така Аз веднъж карам приятелката към добрич и какво ми се случва. Между селата един хубав път няма коли и карам си аз някаде с 80-90 и гледам аз изведнъж пътя свършва хеххехехе по точно не свършва а започва дупка та като скочих в нея хехе имаше и последствия ама не ми се говири за тях абе в българия е само да ходиш пеша така поне може да избегнеш дупките :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В нашия град Габрово 80% от пътищата са меко казано КОШМАРНИ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

90 % :) и няма изгледи да ги оправят . Междуградската пътна мрежа в региона е същата трагедия .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я да ви питам аз,кой от вас е гласувал за кмет на столицата?и ако сте гласували,избрахте ли си го пожарникара?

Не съм от София и не съм гласувал за Бойко. Но все си мисля...че е зле-зле е, то се вижда, но кого трябваше да избере народът: Татяна Дончева?!? Тити Папазов :) Факт е, че няма политици в България. Идват избори, кого ще изберем пак - крадливите комунисти, ББ, Иван Костов? Ужас, не ми се мисли. Знам, че повечето от вас си имат избраник, по една или друга причина, но аз не съм оптимист.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие представяте ли си Брат Бройко - премиер?!?! Майко Божия!!! Та той с една София не може да се справи - и не иска - а какво остава за цяла България!!!Охрана на ТАТО не се става току-така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към софиянците или тряйно пребиваващите :) вие наистина ли не виждате никакво развитие и напредък в столицата ? :) моля ви се , не обвинявайте 1 човек , че за 3 години не ви е решил всички проблеми в живота , нека сме реалисти !!! Проблема със София идва от там , че години наред никой не си мръдна пръста за НИЩО !!! Давам ви пример Пловдив , да не кажа десетилетие някъде успяваме да уцелим правилния кмет и в града смея да твърдя , че проблеми с пътната настилка каквито има в София - няма ! Разбирасе , че има още мноооого какво да се желае , но в бедна държава нещата се развиват така ! Проблема с пътните настилки идва от некачествените материали , работна ръка и огромни икономии , но в това не мисля , че можем да виним кметовете заради това , че правителството им е обсъдил такъв бюджет !!! В такъв случай , вие какво предпочитате - изцяло асфалтиран булевард за една години или 10 грозно и гадно закърпени улици ? Това , което е нужно на България е време , на българина - търпение !!! Да сега ще ми кажете - до кога :) който до когато иска :) за мен е смешно да виним един човек , заради некадърността на правителството !!! Само искам нещо да добавя , не е много по темата , но е нещо по което можете да се замислите :) Аз като горд българин / въпреки , че в кръвта ми има много малка българска част / ще се махна от Родината ми единствено и само заради хората !!! това вече не издържам , имам възможност да остана и да се боря , изкарвам хляба и работя - но отношението между хората ми идва в повече - не съм виждал такава омраза , некадърност , некултурност , липса на възпитание и прочие - никъде !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг пример за лоши пътища в града с най-голямото предприятие в държавата (т.е "уж" се водим богата община (и в тоя ред на мисли трябва и да сме добре поддържана) АЕЦ Козлодуй, гр. Козлодуй .. Ми кво да ви кажа .. ЕБАТИ УЖАСА са всички улици и т.н .. 2-те главни - ужас! .. за по-малките да не говорим .. трябва с лунохода да минаваш. И за да ми е всичко на 6, след работа на 200 метра от нас (ломско шосе) със 5 км. в час си изпрасках гумата в ебахти шибаната дупка пълна с вода (по ирония на съдбата точно до ВиК хаха ...) ми аре да тегла една майна на всички смотаняци които не си гледат работата и не хванат да пооправят малко тия мизерни улици, ами ремонтират секви сгради и др. п***и майни по програми ФАР, МАР ....разлопа ми се колата като гълъбарник вече! Който е от Козлодуй или е идвал насам знае за какво говоря .. Баси продупчения град кирлив .. Незнам при кой да ида който е отговорен и "поддържа" улиците в града и да ида да му плесна гумата барабар с джантата в мутрата д***а и комунистите долни д***а! Иначе през 5 метра спящ полицай .. ми за кво са като през 2 метра дупка! То и да искаш не можеш да караш по-бързо ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само не мога да разбера кво само бучите...вие сте си го сложили там и ЕБАТЕ БОЙКО и СТАНИШКАТА и ВСИИИИЧКИ.Вие негласувайки ги кордисахте там и гласувайки също.ся ша сърбате...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз 2 години не бях в България - мене не ме брой от активните избиратели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,защо имам чувството ,че диспута прераства във политически,почват да се търсят виновници и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно зареди хората като теб в момента турчина управлява България.(не е лично, говоря просто за твоя случай(в см. хората които не са гласували))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки коментира пьтната обстановка в родниа си град,а как протича едно пьтуване извьн града.Пьрво докато излезеш до последната табелка в града хльтваш в 1001 дупки.След това продьлжаваш по междоградските,но трябва да си платиш ВИНЕТКАТА,лошо ако нямаш,е да и да те спрат органите на КАТ.След много пепятствиа,като споменатите дупки,жп прелези,незасипани канали и т.н. ти продьлжаваш да си трошиш колата,а по телевизиата да коментират,че имаме наи-необезопасените пьтища в европа-това е от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само , че аз не гласувах за Станишев , а за опозицията !!! и това , че съм гласувал и не са избрали моята партия ми дава право да искам от правителството това , което искам !!! Тея дето не са гласували изобщо нямат право да мрънкат и да се оплакват !!! Сетих се за нещо друго , като карам из София на няколко места забелязвам телефон " Ако забележите нередност - обадете се на софийска община : 9........ " , от това също което съм чувал , че при обаждане на точния телефон дупки и неравности по пътищата са запушени за дни , да не кажа часове !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и това , че съм гласувал и не са избрали моята партия ми дава право да искам от правителството това , което искам !!! Тея дето не са гласували изобщо нямат право да мрънкат и да се оплакват !!!...

ебати....ЕДИНСТВЕНОТО СМИСЛЕНО ИСКАЗВАНЕ СКОРО... :D;):D;):D Редактирано от uBaHoB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова казах "активните" :D .. И като се замислим и да гласуваш и да не гласуваш - все зле :D. Ами средно положение няма, затова изключваме наполовина политическите шитни в темата и 'раниме отговорните пътищата като с релеф на луната смотаняци дето си питат джеба ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей там ти е грешката.разликата между това да гласуваш и да не го напраивш е ОГРОМНО.повярвай ми...но българина си е ГЛУПАВ РОБ и не може да го осъзнае.Ботев казва още преди мн години:БЪЛГАРИНА Е ДОСТОЕН ДА СЕ НАРЕЧЕ РОБ(простете ми ако не цитирам правилно)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , нека не гласуваме и нека ни управляват резаците !!!:D Тогава ще бъдат облагодетелствани населените места с предимно турско население :D Евала !!! и това е вариянт :D Рулмейкъра - не разбрах мнението ти искрено ли е или с надсмешка ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междо другото колегата е прав,обаждал съм се на този телефон :987-55-55.И о чудо, оправиха доста дупки покраи нас.Инфо по темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...