Jump to content
teror1sta

Кой какъв стил музика харесва :)

Стил  

441 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Да видим кой какво слуша ;) Ще е от полза за тази тема: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=31229п.п. Извинявам се че няма всички стилове, но според мен това са най - популярните. А има и ограничение в броя на отговорите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да допълня - джаз, фънк, фюжън, смуут джаз, електронна музика, но предвид - Жан-Мишел Жар, Вангелис, Исао Томита, Тенджерин Дрийм...И разбира се - рок, във всичките му варианти... :rolleyes: Все пак израстнах с ФСБ и Щурците, ТОТО, Чикаго...

Редактирано от Fido Dido

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виждам, че рокъ и металъ са взели връх... е аз пък съм за ТЕХНОТО :rolleyes:! кога е бил рокъ на мода не съм бил роден, а за метъла NO COMMENT !! :blink:

Редактирано от honda_stz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, трябваше да има един избор - радио. Примерно аз си пускам радиото и не ми пука какво ще ми пуснат. :D Лошото е, че слушам от всичко по малко освен чалга и няма как да дам пълен отговор.

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Метъл ама не хеви..,е такъв по-повърхностен като Manowar,Halloween,Evanenscence,Disturbed-най-вече,и други знайни и незнайни дет' ги болят пръстЕтата от чегъртане по тънката тел :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз слушам класическа музика :D

+1 , и стари градски песни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде и аз в кюпа - рок и метал :D а кой беше казал, че не се слуша чалга в хонда форума, като гледам и там има гласували. А относно другите стилове - слушам ги всичките без чалга и мн ама мн малко поп, даже почти хич.......е...виж като се напия е друга история, тогава сръбско и гръцко мн ги моря, сръбско от рода на ъндърграунд, да ни е жив и здрав костурица :D :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушам само рап и единствено от останалите ми е приятна класическата музика .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двете крайности: много разновидности на електронната музика - Drum&Bass, Chill Drum&Bass(групи като SEBA например), Trance, Progressive Trance, Goa, Ambient И..... другата крайност :D - Метъл и ХардРок, като напоследък в колата само ACCEPT, Slayer, AC/DC, Judas Priest :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама големи сте ЖИЦИ бре :D Аз па съм яко НЕГЪР :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както беше казал някой умен човек:"Най-хубавото на всяка една музика е ... че има и друга музика освен нея...".Моите съболезнования за хората които слушат САМО И ЕДИНСТВЕНО един вид музика. :D

Редактирано от MAD DOG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, трябваше да има един избор - радио. Примерно аз си пускам радиото и не ми пука какво ще ми пуснат. :D Лошото е, че слушам от всичко по малко освен чалга и няма как да дам пълен отговор.

И аз правя така доста често, но въпроса е принципно кой стил ти харесва :D И аз слушаш от време на време ретро или българска музика (пак ретро) , но все пак съм почитател на :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жица баткооооууу :) . Без да обиждам никой, ама металите (рокаджиите) са едни от най-убавите хора :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да видим кой какво слуша :) Ще е от полза за тази тема: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=31229п.п. Извинявам се че няма всички стилове, но според мен това са най - популярните. А има и ограничение в броя на отговорите.

Българска и техно+ Депеш Мод

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

House! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста са общи възможностите! Аз слушам музика от почти всички стилове! От всеки стил има песни, които си заслужава да се чуят! Но основно: Lil John, Haddaway, Roxette, Madonna, Enigma, Enia, Ozzy Ozbourne, Linkin Park, T.I. и още много, много други........ :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих избрал 2 отговора Техно и Рок :angry:Мн е важно настроението Предимно Радио 1 рок или някои диск на Паул ван даик :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смятам че липсва ретро, иначе браво за темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве що няма - Хубава музика :angry: аз това обичам да слушам - дори да е чалга , ако има добър инструментал , текст и стилистика :( Иначе предимно Hip Hop Music

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за рок и метъл, но също така слушам и доста джаз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диско-класическо и старо и от време на време поп фолк но само отбрани хитове! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много яка анкета!Отдавна се чудех какво ли най-много слушат Хонда феновете и тайно се надявах това да е Рок и Метъл :cool: Сега виждам, че май натам отиват нещата!Още един глас за първата позиция от анкетата :bg:

Редактирано от Мерка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жица да има!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

House музичка с леки и много приятни женски вокали:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само кючеци от тия бързите :cool:

И аз така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушам адски много рок и метъл , кефя се и на някви добре действащи хаус сетчета ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ,така, като гледам май май металите за сега вървим най-добре това е хубаво ;) ;) :bg:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и още РОК и МЕТЪЛ-само тежка музика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Метъл ама не хеви..,е такъв по-повърхностен като Manowar,Halloween,Evanenscence,Disturbed

Аз пък мислех че Manowar и Halloween свирят точно хеви метъл. ;) Ама може аз да съм в грешка :wacko: Още един глас за ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен зависи от настроението ама предимно ретро денс или рок на маса сръбско а понякога изтрещявам и с класика :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...