Jump to content
vektor

Гледайте дискавари !

Recommended Posts

Който може веднага да си пусне дискавари и да гледа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделете какво дават, защото съм в залата на университета и няма как да си пусна Дискавъри :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един тунинг на купе петица. Като цяло дизайн ин / екс, но май и под капака пипаха. Предаването не е ново, но е супер яко. Момента със замяната на страничните панели отзад с по леки ми е любим...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизода е як.Гледал съм го 4-тири пъти :) .....Foose design !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре ... VTI-ка под капака , азот а/у лудница.... някой ако може да намери тази серия в интернет , ще е супер аа мерси за линка :)

Редактирано от vektor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре стана малко кичозна но до колкото видях по вкуса му

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този ако ми вземе колата ,много ще му се"ядосам" :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яката работа тези носачи много ме изкефиха.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли го някъде цялото да го гледам. ;) Баси, тва ми е мечта някъде да ми тунинговат колата до дупка,както си искам аз ;) и ест. професионално

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това предаване е било супер много яко са направили Сивика :blink: жалко че всеки път тия предавания ги хващам на края и още по жалко че много рядко излъчват тунинг предавания :rolleyes: Трябва по често да се излъчват тунинг предавания!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хорааа по горе има линк с 4-те части от епизода на Немски гледайте го там :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от ония дни докато си правех midnight snack по нощите докопах някъф епизод на Chop Shop - купе от голф 2ка, със долница (subframe за двигателя), двигател и задвижване от импреза... 300hp :)Иначе Чип Фус рулира ... ама тоя немски немам нерви да го гледам ... ш'си го търся на инглиш. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1-ви сезон2-ри сезон3-ти сезон (1-ва част)3-ти сезон (2-ра част)3-ти сезон (3-та част)Overhaulin - Episodio 1 - Honda Civic[sat-Rip][spanish]Има части от 4 и 5 сезон по различни тракери, но нищо цялостно. Аз вече дръпнах 2-ри сезон и го изгледах с голямо удоволствие. Въпреки, че е само за американски класики (а аз американски не обичам много) не може да се каже лошо на хубавото. Хората знаят какво и как да направят и крайният резултат е просто потресаващ - нищо общо с "Пич, оправи ми колата", където само блъскат с монитори и шадравачета, без грам мисъл. Това е много по-класно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как ги сваля тея клипчета братле,при мене не се теглят изобщо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами караш по линковете и там на страницата има едно "Download .torrent (You need Vuze or uTorrent software for this link to start P2P download)".

Та ако имаш торент клиент, при натискането на линка той ще се пусне автоматично и ще започне да сваля. Ако нямаш, отиваш на http://utorrent.com/download.php и си сваляш един (нещо от сорта на 200-300 KiB е). Ще стане бавно, защото е от чужбина, но за 2 дни успях да дръпна 1-4 сезон, като 4-ти е от средата нататък. Като ги доизгледам ще намеря и останалите (пэрвата половина на 4-ти сезон и каквото е излезло от 5-ти).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми тва го направих,свалям с бит комет,ама 3ти ден вече не иска да тръгне да дърпа.за тва питам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пуснато ли ти е DHT(Distributed Hash Table)? Питам, защото uTorrent-а ми с негова помощ си намери общо към 50 други клиента и го дръпна без проблем. И това при положение, че тракера показва 0 сийдъри. Даже епизода с Honda-та накрая го теглеше с около 900 KiB от някой с адрес 78.xxx.xxx.xxx, та не би трябвало да не може. Ето го, за по-нетърпеливите: Overhaulin-Episodio1-HondaCivic.avi (391.7MiB)Обаче е на испански, да го ева и лично на мен ми развали удоволствието от гледането.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-интересното е, няма ли в България да се появи подобно шоу. Или само за певци и танцьори. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в българия има едно единствено тунинг студио което да може да направи това. едва ли в някое гаражче може да се прави шоу от типа pimp my ride

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станало е много добре. Много ме кефи момента в който не могат да си познаят колите. Чудя се жената какво спи още ми не ги вика да задигнат и моята кола ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...