Jump to content
No Limit Performance

Drag Racing 25.01.09/Неделя/ , 11:00часа

Recommended Posts

Аз съм семкаджия утре пичове....разбрах, че ще сме там към 11:30?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един въпроззз : Ще има ли хора с по-бани коли? :) Че като гледам до тука все какви оси ще са, няма да има смисъл да се пускам ;) Ако има някой така с нещо д15б2 или д16y.. (без 2,6 и 8 ;) ) или д15з... да казва ;);)

:blink:;);) D16Y3 устройва ли те? На 1200кг. кола (семейна) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що семкаджия ? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:blink::);) D16Y3 устройва ли те? На 1200кг. кола (семейна) ;)

устройваш ме перфектно ;) една Y3-ка вече рева ;) И аз съм с шлепа (англичанка) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blink: Дано да ми се размине работата утре и да успея да дойда, а и дано времето да е хубаво и ще я видим таз работа. Ще ти дам бонус: ще се пусна с пуснат климатик че да има тръпка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, ей спортаната злоба се засилва главоломно с приближаването на гонките :blink:Така ви искам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано само не вали. Ако времето е ок Габровската група също ще ви посети :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм семкаджия утре пичове....разбрах, че ще сме там към 11:30?

аз заради теб ще идвам :blink:) :);) ;) ;) утре сутрин ще ти звънна ;) както винаги хахаах (Да те събудя )с извинение отсега ;) Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей колега ZUM SPEED аз да дойда с моята D16 и да махна ........... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам на всички ,яко фън и много адреналин.Всичко подхванато от Фаундар е 6++++.Професионален,истински фен на Japan Power!!!RESPECT YO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що семкаджия ? :)

Колата не е в кондиция в момента :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

устройваш ме перфектно :) една Y3-ка вече рева :D И аз съм с шлепа (англичанка) :):D
Гоше, фнимавай с кой се закачаш щот теб те нямаше на писта "Сливен" 6,7 септември ... :D Облачко и Крелион ако не ги е срам - да те предупредят. :D (тоя път поне времето няма да е топло за да има ядове... :D)А че Сливен е далеко...далеко е. :) Ще ми се и на мен да дойда да ви вида мутрите, ама май ще е по-натам през годината... :) Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bad News........ :) Вали си достойно в Сливен.Прогнозата се оказа вярна.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вали, не вали важното е че си направихме кефа :D

kalmara, тука само си приказват ;) Чакам аз да дойде някой в моя клас ама нъцки , трябваше да си хабя бензина да бия някви БМВ-та :D Чакам англичанки ама единствената беше 1.4 ;) И Д15Б2 и те се уплашиха нещо пък уж нямаше проблеми да накажат ИКОНОМИКА в трюма на ПАРАХОД ;)

 

Ей, я някой да каже какво стана с летящия старт м/у STI-ката и CRX-са ?????

 

моите крайни резултати:

1: БМВ 3-ка 1.8 (115 HP) - направих му 2 коли;

2: Пежо 306 1.8 (103 HP) - направих му 2 коли;

3: Тойота Пасео 1.5 (90 HP) - до 2-ра леко му дърпах на 3-та ме изравняваше;

4: Опел Калибра (160 HP) - смаза ма :D

 

5:Хонда CRX 1 gen. 1.5 12V (90 HP) - би ме с 1 кола;

6:Хонда сивик 5ген. 125 HP - смаза ма с 5-6 коли :D (човека може и да не се е напичал до края);

 

п.п. това са моделите на колите, ако е пипано нещо по тях няма как да знам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелееее голям бой!!!!!! Не остана никой ненабит от Хонда днеска..... :D Марто баце..... ЕВАЛА! Думи нямам за какво иде реч! М3-ката падна 3-4 пъти СТИ-то умре 2-3 коли на летящия! Абе давайте клипове то ше се види! РЕСПЕКТ просто момчета другия път и аз съм на линия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"СТИ-то умре 2-3 коли на летящия" :D;) ;) :D :D :D Хонда помете наистина всичко живо там !!!:D :D Просто колите на колегите бяха .... абе нямам думи ;):D:( :( :D :D :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала наистина на момчето с црх-а :D . Това ми беше първата загуба от атмосферна кола. Другия път искам реванш на суха писта че имах сериозен проблем с тръгването заради мокрия асфалт

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сложете по късно клипчета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала момци :D дайте да видиме и ние , кво сте наказвали там ората ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления на колегите за страхотните коли, които са направили ,направо скриха шапката на всички на пистата. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

егати така ме е яд че ме нямаше. много ми се искаше да поразкърша купенцето ама нейсе не му било писано. като се затопли времето пак.поздрави на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лудницата беше голяма направо нямам думи ;)направо ги разбихме !;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))опел клуб... фв.. клуббмв клуб...фиат клуб.. кво направихме ние ве..... :P:cool::P:hondarulez::cool::( :( :P:(:P :P :o :o

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала наистина на момчето с црх-а :hondarulez: . Това ми беше първата загуба от атмосферна кола. Другия път искам реванш на суха писта че имах сериозен проблем с тръгването заради мокрия асфалт

Ами той и CRX-а имаше проблем с тръгването на мокро и то доста по по-голям, ама ако сме обективни нямаш шанс срещу него на този етап.Евала момци, много вървяха Хондите днес. Направо размазаха що де можаха. Личи си че някои хора не са проспали зимата а здраво са поработили над колите си.Браво!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За чий "Х" става въпрос? Браво на всички, а аз съжалявам вече че не дойдох да позяпам :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм :cool: я да казва на кой беше червения хетч 5ген 125 коня ?? и какво е правил по нея ??? Аз тука с икономика а вие ме гаврите с пипана втечка :cool: Или следващия път да идвам с мотора и да се разплатим :hondarulez: п.п. Въобще някой прави ли клипчета ?

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За чий "Х" става въпрос? Браво на всички, а аз съжалявам вече че не дойдох да позяпам :hondarulez:

За черния "X" от Шумен. Просто вървеше зверски, нямаше конкуренция. Той е с Б18Ц5 и разликата е осезаема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червения хеч е моя и е D15B2 с глава от едновалов В-ТЕК

не твоя :cool: Аз с теб не успях да се пусна :cool: един друг беше :hondarulez:п.п. И като казах че искам да се пусна с Д15Б2 нямах предвид да е с друга глава + турбо +азот и т.н. :(:P Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брат му:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала наистина на момчето с црх-а :cool: . Това ми беше първата загуба от атмосферна кола. Другия път искам реванш на суха писта че имах сериозен проблем с тръгването заради мокрия асфалт

Ами той и CRX-а имаше проблем с тръгването на мокро и то доста по по-голям, ама ако сме обективни нямаш шанс срещу него на този етап.Евала момци, много вървяха Хондите днес. Направо размазаха що де можаха. Личи си че някои хора не са проспали зимата а здраво са поработили над колите си.Браво:hondarulez:
Хондите доста си понавървяваха днес на летището :cool: Евала.Ще бъде доста интересна гонка БМВ-то с/у ЦРХ-а (с Интегра двигател) при сух асфалт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора просто можете да се радвате че има такива фенове като Марто от Шумен с черния рекс на който му сложи Б18Ц5 и отсрамва яко , даже бих казал размазва яко , Като се има напредвид че колата няма нито каквито и да било колектори и т.н. , Евала Марто :hondarulez: Знам че всичко правиш дет се вика със стотинки и това което постигна днес на драг рейсинг според мен никой до момента от форума не го е постигал в БГ. Колата върви зверски , Имах удоволствието да направя няколко старта с колата , За което БЛАГОДАРЯ на Марто че ми позволи и незнам как да опиша потенциала който има тоя мотор ,Просто колата е велика и върви нечовешки като се има напредвид че дори съединителя и буксуваше, НО тая кола има Истинско Японско СЪРЦЕ и не се дава така лесно , да му мислят следващите Жертви , защото съм сигурен че след някой подобрения по колата вобще няма да са малко :cool:. Успех Марто във всичко което си започнал ,и ти Благодаря че показа какво може да направи една Чиста АТМОСФЕРКА днес и ни накара да се гордеем с това че Хонда е сериозна кола и на драг в БГ. УСПЕХ :cool: Надявам се скоро и аз да ти помагам в битката по драг в БГ :(

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червения хеч е моя и е D15B2 с глава от едновалов В-ТЕК

И върви много добре :hondarulez: имах възможността да я видя Също така и задният калник в движение :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като чета последните мнения разбирам че днес Хонда отново се е представила блестящо както винаги пред другите клубове :cool: Колеги много ще сум ви благодарен ако качите някое друго видео материалче или снимково :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво за успехите даите сега клипче и ние да се порадваме :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз Стамен ме изкара егати и прахосника-да си давам всичките стотинки за колата :hondarulez: .ПС:Заделям по някоя стотинка и за други дейности :rolleyes: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво ще кажете за кабриото(кадета) и фиестата с многото фарове ? понеже не можах да присъствам :hondarulez: искам да чуя вашите мнения :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фиестата ми направи 2-3 коли сам си прави извода колко върви. Не я знам с какъв двигател е .п.п. Ако не си много запознат с Хонда, моята е една от най-бавните. и моята е 90 коньов ШЛЕП :hondarulez:п.п.п. Тоя Форд няма как да е сток и да ме дръпне, явно беше правен :rolleyes:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...