Jump to content
No Limit Performance

Drag Racing 25.01.09/Неделя/ , 11:00часа

Recommended Posts

Решихме с няколко приятелчета да се съберем на писта Сливен на 25.01.09 /Неделя/. От 11:00часаДа дадем малко газ , ей така за фън :D Който желае да заповяда.Ангел Тончев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм в Сливен по това време но не знам дали ще съм свободен толкова рано- може би по късно ще ви звънна-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е прекалено относителна дата... влияеща се от атмосфернтие условия спроед мен. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шуменската група ще сме на линия.Като наближи датата ще следиме прогнозата за времето,а също така ще разчитаме и на инфо от Сливен.Дано да е сухо и да не е много студено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза и Марто - ще следим прогнозата за времето.Ако в събота не е добро времето , ще го оставим за неделя, но до 24 има още доста време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там сме Ачо да се изфукаме с новите придобивки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не бива да се чувства прекаран,тъй като не го караме да идва насила.Относно това,че някои работят в Събота,предлагам да преместим мероприятието за Неделя(25.01.09).Като главен организатор предлагам Фаундър-а,а аз ще помагам с квото мога.Нека той да се произнесе за промяната на датата от Събота за Неделя и да промени заглавието на темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така да бъде.Нека някой модератор да промени името на темата."Drag Racing 25.01.09/Неделя/, 11:00часа"Вярно е , че доста хора работят в събота.Извиняваме се , че първоначално не се съобразихме с този факт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весело момци ;) размърдайте яко втеците :( пък за другия месец живи и здрави и аз ще съм в играта. Просто за тва време няма да мога да си направа магариите ;) Както и да е... дано времето да е с вас и да стане шоуто ;) и снимки и клипчета да правите еййййй ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eхх ако знаете как ме е яд, че няма да мога да присъствам! Весело изкарване на всички и както преди мен споменаха много снимки и клипове!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ела с C32B-то :) :) :)

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За по-забатачените внасям едно доуточнение.Тва мероприятие няма да е първото,няма и да е последното,така че всеки ще може да покаже какво е сътворил,без значение дали е този месец,другия или догодина.Мое мнение е,че такива мероприятия ще има доста и това зависи главно от нас.ПС:Фаундър-а чезва към чужбината,затва гледаме да направим нещо този месец,а за другия ще видим кой ще се наеме да го организира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станаха 2 интересни мероприятия.Среща на Автоклубовете във Варна и писта Сливен.Ще хвърлям ези/тура

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще дойда да гледам шоу защото с мойда д15-ка :P) хуху няма да се нагласям за гонки, но много ми се идва хем да се запозная с колегите...Иначе там проблеми ще имаме ли някакви или събирането е позволено?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шуменската бригада сме на линия -както каза Марто :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачка последно за неделя ли остава ? Ако е неделя ще се напъна и аз да дойда :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За неделя е да :offtopic: Стягайте бангиите и да сте там :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачка последно за неделя ли остава ? Ако е неделя ще се напъна и аз да дойда :lol:

:)И остава да се молим за хубаво време :lol: Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, последната информация е, че при масови сабирания от порядъка на 2000++ човек полицията задължително ще дойде на пистата, защото вече ще се търси организатори на събитието и т.н. и т.н.Но при нормалните събирания , които се правят всяка неделя на пистата където се събираме 100-200-300 човека на 99% полиция няма да ни притеснява.За сега толкова SmileНие на 25 в неделя ще сме отново там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано само да е хубаво времето ще мина да ви видя наи вероятно. ;) ;) ;) ;) ;):P :P :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами момчета мога само да ви пожелая приятно сверяване на часовниците да видите кой до къде е, а пък аз и останалите колеги очакваме снимков и видео материал за да видим за какво става дума ;), че и мен ми се очертават разни трансплантацийки под капака и затова ми е интересно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подготвяте ли се за писта Сливен? Хайде, не остана ;):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой мислят и по пътя за сливен да се подготвят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мене колата мис е влоши може и да неидвам..направо много зле стана след смяна на генерация.и много се чудя дали има смисъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След смяна на генерация ? пахахахах :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ми е смешно незнам кво смешно казах.смених цялата генерация от колектора назад на 60 мм неръждавеика и върви по малко........ и си мисля че е заради тъпия колектор които излиза на 38мм ... и ся влиза в 60 и губя скороста на газовете докато не сменя (Това л...о едва ли ще се оправи.) според мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво губиш скороста на газовете , но не освобождаваш ли прекалено много мотора с тая генерация на 60мм? По скоро от там може да имаш отрицателен ефект. А това за загубата на скорост е малко безсмислено в твоята ситуация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е и аз съм на 60 де ... сам видя кво прави , бих казал че хич не се разтоварва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз я усещам по слаба. (нямам причина да лъжа можеше да кажа много тръгна.)....щом стинах до решение почти данеидвам едва ли си правя маитап..мисля че ако сменя колектора .... ще се оправят нещата.дано е хубаво времето.:)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм на мнение ,че 60 мм на тоя 1.6 мотор и се губи голяма част от backpressure-a (обратното налягане) и колата вместо да се развърта се получава обратния ефект. 55 мм си мисля че е ок. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е 1.8 :) За съжаление обаче колеги прогнозата за времето не е осбенно обнадеждаваща.... в Сливен го дават да вали!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 3 комплекта водолазни костюми, 2бр плувки и 4 шнорхела - някой да има нужда ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако вали няма смисъл да се идва жалко ще е тая е 1.6;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето ще е хубаво,което ще рече,че шуменската група сме на линия. Относно на Киро оплакванията ще му кажа да не се шашка,защото комбинация на стоков изпускател на Ц4 с генерация на 60мм е най-лошата комбинация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я да задам един въпроззз : Ще има ли някаква хапаратура за времената или ще е само за кефа ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм на мнение ,че 60 мм на тоя 1.6 мотор и се губи голяма част от backpressure-a (обратното налягане) и колата вместо да се развърта се получава обратния ефект. 55 мм си мисля че е ок. Поздрави

... и защо не се развърта като няма "backpressure-a (обратното налягане)" ??? Знаеш ли какво става когато освободиш мотора по принцип с големи кюнци ? :blink:

я да задам един въпроззз : Ще има ли някаква хапаратура за времената или ще е само за кефа ? :)

Само за кеф. Беше написано и в началото на темата. Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за кефа :blink: ще е а тои ако стане като хората ще е доста голям :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задалжително да има някой да снима да видим и нии дет няма да идваме ко сме истарвали :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз видях че ще е за кеф, ама да не случайно да има някаква хапаратура :) Още един въпроззз : Ще има ли хора с по-бани коли? ;) Че като гледам до тука все какви оси ще са, няма да има смисъл да се пускам ;) Ако има някой така с нещо д15б2 или д16y.. (без 2,6 и 8 ;) ) или д15з... да казва ;);)п.п. ако не да идвам с мотора ;):blink:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...