Jump to content
No Limit Performance

Drag Racing 25.01.09/Неделя/ , 11:00часа

Recommended Posts

1.6 8v e фиестата.Твоята колко коня е ?Мда..не съм запознат с хондите :hondarulez: а за кадета някакви впечатления ?нищо не му е правено ! даже има и газова :rolleyes: само май генерацията му не е оригинална! даже спортен филтър няма !

Редактирано от opeldohc

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фиестата е 1.6 хр2и(или там както беше) 8 клапана и 103 к.с с ускорение 10.1сек до 100

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само май генерацията му не е оригинална!

това не е малко :hondarulez: Ама наистина за 8 клапанов мотор на Форд чак ме учудва колко върви :rolleyes:п.п. Абе това дето намерих 1.6 си е 8 клапана май Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е вярно фиестата си е 16 клапана,има си и xr2i 1.8,които бягат прилично! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пф, язък па ся пепел ви на устата на вас ! Къде се намерихте па 100 човека да се изсулите да го пофалите тоя Х ... знам че не върват, ама чак па толко ... :PСя да ма е яд че не съм се довлекъл ... :rolleyes:А на "човека с Х-са" ... Марто, имаш едно огромно евала от Враца, баце !! ... :P:devil: Радвам се че някой най-накрая започва да показва лека полека на швабите от къде изгрява слънцето ... :devil: пожелавам ти късмет в нататъшното развитие на проекта ... тоя двг със RWD в тоя рекс няма да прощава ... :hondarulez: И накрая, но не на последно място ... до колкото е голяма силата на мечтите, аз достатъчно силно повярвах в нея и ми се случи нещо много много хубаво ... и от сега си го поставям вече като категорична цел - със Ц5 си първия, но се надявам че няма да си последния...нищо че сивика е с 50-100 кила повече. :P Давайте клипове, поне да изплакнем очички тука северозапада със 200-метровата "писта" и "шампиона" бмв. :rolleyes:п.п.

М3-ката падна 3-4 пъти СТИ-то умре 2-3 коли на летящия!

Ъъъ, до колкото разбирам от прочетеното ..... за ТУРБО М3 ли става на въпрос ??? И за същия вид СТИ за който си мисля става на въпрос ?!?! (subaru impreza sti ?!?!?) :P Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п.

М3-ката падна 3-4 пъти СТИ-то умре 2-3 коли на летящия!

Ъъъ, до колкото разбирам от прочетеното ..... за ТУРБО М3 ли става на въпрос ??? И за същия вид СТИ за който си мисля става на въпрос ?!?! (subaru impreza sti ?!?!?) :hondarulez:
Субаруто е WRX само...не е STI :rolleyes: а БМВ-то няма Турбо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e kak намемне от обеве обясняват как това субару е 320+ коня :hondarulez:и това М3 е 3.2 или 3.0

Редактирано от edikoisi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве еи субарото е ниска 13-ка на 400. ... не го изкарваите някакво бавно.;) ;) ;) ;) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WRXниска 13 бая трябва е поработено по колата с 240 коня трудна работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мартииии.... :);) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е , че Марто просто нямаше конкуренция на 400метра освен Субару-то.Колата е на приятел и е 230кс. Освен генерация, понадуто гориво друго по нея нема правено. Така са я взели от София. И лятото колата си бичише средни 13ки/13.4-13.6/ с маняшки старт. От място ако Марто надере некъв корав драг радиал нещата ще са на кантар, а на летящ е ясно че рекса ще го вземе от 3та нагоре.А за М-ката съм сигурен , че на сухо също ще изгуби, но отново с малко :)Радвам се , че сте успяли да си начешете крастата и че успяхме да си видим физиономиите.За следващите месеци през които няма да съм в България съм ви уговорил още едни състезания тогава вече с организация , ПРОФЕСИОНАЛНА измервателна техника и прочие ;)Датата ще я пусна официално и тук и в други автомобилни форуми .. за това , че ТЮНИНГОВАЙТЕ ;)Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве еи субарото е ниска 13-ка на 400. ... не го изкарваите някакво бавно.;) ;) ;) ;) :)

Точно и това субаро на суха писта го прескачам с М3-то от летящ а от място съвсем малко след 400тния метър го минавам ;) така че надявам се на следващото събиране момчето с хондата пак да дойде Редактирано от Strabex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е на каква дистанция , понеже като говорихме с Даниел спомена , че на сухо го вземаш , но май чак след 3,4та?п.п. Strabex, никой не ти умаловажава колата ;) Това е ///М .. единствения двигател на БМВ , който е ИСТИНСКИ поне за мен.Просто Кирчо си е наща гордост и за него други автомобили освен хонда няма ;) не му се сърди , пич е :)

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фиестата не е 16в :) има я в мобилето ! вижте снимките и тогава приказвайте...нищо лично към никой но .. фиестата си е сток 1.6 хр2и 103 коня НА ГАЗ !и евала на Мартин! Въпреки че не го познавам,спокойно мога да заявя че неговата хонда е най ... за мен !

Редактирано от opeldohc

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е на каква дистанция , понеже като говорихме с Даниел спомена , че на сухо го вземаш , но май чак след 3,4та?п.п. Strabex, никой не ти умаловажава колата ;) Това е ///М .. единствения двигател на БМВ , който е ИСТИНСКИ поне за мен.Просто Кирчо си е наща гордост и за него други автомобили освен хонда няма ;) не му се сърди , пич е :)

От място на старта ми скача страшно много после на 3та го минавам и на километъра между нас има 4-5 коли.от летящ въобще не излиза пред мен и надолу го изгубвам с много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги видео немали ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегата Терориста ... Црх 1 ген 1.5 12В ... колата беше на ГАЗ , понеже на бензин не е вървяла от години и скоро няма и да върви хаха :fun: Защото момчето е много сериозно и не прави нищо по въпроса да я оправи .. :fun: Но за 1.5 на ГАЗ върви прилично :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иха било е яко шоу мед ми капе от сърцето като слушам за победите на хонда сега като се качвам в мойта ще съм още по горд, че карам любимата марка давайте момчета показвайте кой е най добрия автомобил :fun::fun::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червения хеч е моя и е D15B2 с глава от едновалов В-ТЕК

И върви много добре :) имах възможността да я видя Също така и задният калник в движение :)
....на мен ми прави поне 2 коли разлика зависи от потеглянето ни иначе и мъгла след него имаше тогава дано е оправил сегментите ;) ,още се кефя как наказа Хюндая 2.0 незнам после дали му даде реванш друг ден,че пича с корееца не му беше приятно и се оправда с гумите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че на кой му е приятно като губи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още материяли дали има !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво пичове! Направо завиждам благородно за това което сте правили в неделя! поздрави от Врачанската бригада и успехи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ама ги крием , че другия път феновете да дойдат и сами да видят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BMW-то беше с много гадни Фулди на задвижващите колелета и затова съм сигурен,че реванша ще е много интересен.На старта със ВРХ-са подходих малко несериозно при 1-ва и 2-ра предавка и рефлективно ми направи голяма разлика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Д15б2 дъно с д16з6 глава печели на първото клипче :P На Второто аз съм с синия сивик и падам , а на следващата гонка бия ;) бе с рекса сме на кантар който земе старта той бие(за сега :lol: ) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WRXниска 13 бая трябва е поработено по колата с 240 коня трудна работа

колата има САМО генерация на 76мм от което малко пренадува от 4500 до 5500 до 0,9бар и след тва пак си пада на 0,6барнаи доброто записано време е 13,4с на 400м

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво пичове!!!Истински манияци сте!!!Евала! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WRXниска 13 бая трябва е поработено по колата с 240 коня трудна работа

колата има САМО генерация на 76мм от което малко пренадува от 4500 до 5500 до 0,9бар и след тва пак си пада на 0,6барнаи доброто записано време е 13,4с на 400м
С тоя маняшки старт според мен е нормално това време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Собственика на ВРХ-са караше зверски.Невероятен контрол съчетан с истинска кола-Респект !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WRXниска 13 бая трябва е поработено по колата с 240 коня трудна работа

колата има САМО генерация на 76мм от което малко пренадува от 4500 до 5500 до 0,9бар и след тва пак си пада на 0,6барнаи доброто записано време е 13,4с на 400м
С тоя маняшки старт според мен е нормално това време.
тва е предимството на субару, както се обедихте на летящ не е толкова силна просто няма коне :o само за информация рекорда в БГ на 60 фута е на СТИ с 4ип :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я и гонката с М3-ката клипчето е на една страна така е сниман и незнам как да го оправя но все пак се вижда :rolleyes:http://vbox7.com/play:efcfa078

в описанието на клипа си допуснал грешка, не съм паднал от 2та црх-а а само от на мартин ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може би му се е искало да си паднал и от двата рекса. обаче, не е коректно спрямо теб това описание. и аз мисля, че трябва да го поправи, все пак за един така да се каже състезател, честта е много важна част от самия него

Редактирано от rulemaker
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Това вярно е тъпо, оправете го преди да сме се обърнали пак на марки...Strabex евала за хладнокръвието :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на тоя старт даже аз махах каквото се виждаше сякаш црх-а би.. м3-то... нагоре неможе да се прецени много( какво се вижда..) .за това че участниците да кажат..по точно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на тоя старт даже аз махах каквото се виждаше сякаш црх-а би.. м3-то... нагоре неможе да се прецени много( какво се вижда..) .за това че участниците да кажат..по точно.

защо се правите на луди, нали досега 2 страници от темата е за на мартин црх-а и моето бмв гонката и изведнъж ще изкарате че някъв пиклив 1.6 ме е бил :rolleyes:на старта пак казвам нямах гуми и тръгвах на 1800 оборота и всички ми го взимаха но на финала единствено от на мартин паднах и то с 1 кола. Редактирано от Strabex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на тоя старт даже аз махах каквото се виждаше сякаш црх-а би.. м3-то... нагоре неможе да се прецени много( какво се вижда..) .за това че участниците да кажат..по точно.

защо се правите на луди, нали досега 2 страници от темата е за на мартин црх-а и моето бмв гонката и изведнъж ще изкарате че някъв пиклив 1.6 ме е бил :rolleyes:
ти кво се ядосваш толкова .....аз ти казах как изглеждаше и че в далечината не се виждаше добре.... до колкото разбрах црх-кса другия си го минал на 150-60... някъде..(негови)аз се пусках 6-7 пъти и така и неразбрах каде е 400 метра.... ю( и за това карах до ~160 по мои километраж.) (Това го казвам за мене)може би от това идва това разминаването че единия си мисли че 400 метра е до ъгала другия до светофара... няма се обиждаме сега пиклив 1.6.... тои и на мартин е пиклив 1.8 ;) Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...