Jump to content
Brutalism

Sedan Rulezzz

Recommended Posts

Ей снощи цяла вечер се чудих миналата година как виках на празника,а ти го каза - Св. Трифон Валентин :P ....А за този бял седан....супер просто,на хеча и купето ме кефи повече предната решетка,ама така като е махнал ония като квадратчета пластмаски и е сложил халогените на такова яко място,седят по-добре от оригиналните с другата решетка...А най-странното един ден си вървя из западен парк и се замислям, че не съм виждал скоро бял сивик и сега нали е модерно и както си го мисля минаха 3-4 бели хеча и седани.... :P Тука в стрелбище видях един много як 6г седан и няма ли някой с такъв да се присъедини в тийма....искам 6-та седан! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как мойто скромно седанче (тъмно синьото, макар че цвета не се вижда много) отупа малкия втек и един друг седан (с незнаен двигател), като аз съм с д15-ка суапнат към пълен инжекцион :)http://vbox7.com/play:c6ad920d

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега браво ;) надявам се и аз след суап-а да покажа нещо такова ;) някакви проблеми около него имаше ли? може и на лични да не флудим темата ни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги помагайте в голяма дилема съм, понеже чух доста различни мнения - става въпрос за следното започвам малко swap-че а именно ще сложа пълен инжекцион и глава (Vtec) именно за нея се чудя каква да е, едни ми казват сложи Vtec други недей Vtec и чесно казано съм леко раздвоен. С Vtec-а колата се спъвала малко отколкото с друга глава и незнам, моля ако някой от вас е запознат да помага.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Еййй бахти гадния VTEC как можаха да го пуснат в масово производство значи толково е спънат че не е истина.И двете ти стъпки са добри SWAP-ове но последователността ако ще ги правиш отделно е моноинжекцион>пълен и после VTEC глава или и двете на куп. Само не знам как реши че VTEC галвата спъва колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм го решил така чух от колеги от форума че ако сложа "чиста" глава щяла да върви колкото Vtec-a което и на мен не ми се стори много логично и за това и питам. Което не ми е ясно питам :cool:Иначе за swap-a сменям всичко на куп направо инжекцион и глава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшни убавици има :P .И тва са си вти-ки се едно,нали SiR? Начи все пак има американски седани или не са точно,шот имаше 2 или 3 варианта на облегалките...Ей някой ден ако се наредим ей така със седаните и ще вдъхваме респект,басиии неам думи много яко...И спойлерчетата ме кефят също..И видях отговор на един мой въпрос - някой си е сложил бронята от купето/хеча на седаня :P и имаше и с табла от 6г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи убавици има!даже има някои моделчета със предни седалки от купе,както и салон от прелюд отзаде :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много скоро ще видите една рали версия!Дано само не се изложа аз че не мога да карам и само да злепоставя колата,но нали никой не се е родил научен :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте колеги,

най-накрая дойде и моя ред да се похваля с нещо ново по седанката ми :cool:

преди беше с :

Публикувано изображение

а от днес вече е с :

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

вече го няма онуй грозно черно нещо ;)

тез дни ще дойде и:

Ractive

 

преди това сложих и червено Koni в комплект с червени пружини:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

сега си чакам гумите 4х Публикувано изображение

и следва генерация на 55мм и за сега толкова. Надявам се да се поотпуши седанката ;) и да понавървява.

 

Успех на всички.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И последно понеже сме Sedan Rulezzz Team -->

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черната на ква цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз ги поръчах от съфорумец --> z350 най-добре се свържи с него и му кажи за Sedan Rulezzz Team той ще се сети :cool:

 

Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Митко , айде да се кефиш вече още повече на седанчето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиии много съм .... забравих да благодаря на колегите които ми помогнаха много и ме надъхаха още повече а те са именно BOSS`HOGG & Chikiriki Благодаря ви за всичко и се надявам да не сам ви отегчил с тъпите си въпроси :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее :)) Браво колега! Каза и го направи :)). Живот и здраве да се засечем някой ден из Враца, че сега от работа нямам време да мръдна .. та да видя седаня как е станал :cool:). ПИши после как е вървежа и колко (естествено парите пак ...) ти излезе? Настройки? Кой? .. :)) Щото аз почнах да се вкарвам в сериала отново с некви надежди, че лятото ще направя и аз суап на мойта ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честито на колегата atoma са суапа :) Искам и да похваля на колегата Autolord седанчето. На 22-ри празника на Търново се видяхме и наистина много ми хареса как си го е направил, пък и е 4х4 какво повече му трябва на човек :blink:

Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй, черната тениска е страшна и аз ще си взема :D Ей,дано на всички да ни потръгне със суапове и всичко,което ще направи седанчета ни още по-красиви...Тия спойлерчета дали не могат да се намерят отнякъде :blink: Кой колега на оранжевото купе си беше намерил спойлера от бързи яростни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги пишете още едно седанче 5 ген. от Русенския отбор D16Z6 (за сажаление хубавото b16a2 вече не е между живите) и оспех на всички колеги в апгрейдите. :D

Редактирано от mcros

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От почти 2 месеца се сдобихме и със седанка.Обичам си хеча за лудории, ама по-комфортно със седана бре :lol: Иначе, не е нещо особено - 6-та ген., фейслифтова, с икономиче 114к.с под капака

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

misho седана пак си става за лудории нищо че е икономик :) дай някоя снимка да я видим красавицата :P

 

пс: ето и малко снимки с продължението на проекта :P (май трябваше да пусна отделна тема но той моя проект не е кой знае какво

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

а ТУК можете да видите всичките снимки на който му е интересно разбира се.

Остана само генерация на 55мм и съм готов :P

 

Успех на всички.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги, с кой от вас ще се видим на НС 2009? Аз съм там от 12-ти някъде стига да не ми мине черна котка път.пс: май само аз останах да си пиша в темата :(

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

ААА аз си я следя редовно, ама нещо само сивици седани тука :( никой с акрод не е пофалил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има има акордчета ама са крият явно ги е срам :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва сега видях темата за седаните, но немога да пропусна, това ми е второто седанче 5-та ген ;)

ето ви и една снимка "отзад" ;)

...говорим за 4 отделни седалки и 4 врати ;);)

Публикувано изображение

.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз смятам да сменям предната броня, засега съм се спрял на този модел ;) Ако знаете други сайте за поръчка на тунинговани брони моля споделете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз смятам да сменям предната броня, засега съм се спрял на този модел ;) Ако знаете други сайте за поръчка на тунинговани брони моля споделете.

С най-голямо уважение към теб колега, но ако снимката на аватара ти е твоята кола, мисля че бронята която сега ползваш е по-красива от тази на линка ;) за идеи - виждал съм 2-3 брони изработени от Девил Тунинг - колега от форума, но съм им бил клиент, хареса ми изработката. Ако искаш говори с тях, други предложения нямам. Успех!П.П. А какво има под капака на Акорда? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека видим кой какво има под капака си ;) аз вече показахколега Чавдар добре дошъл ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е под капака f23z5, което ще рече 2.3 154 HP :worthy:

Публикувано изображение

 

За бронята и аз се чудя. В момента не е в много добро състояния , но ако я оправят както трябва може и да остана с нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ММ тази цена е само за предната броня. Аз по принцип бях гледал за целия комплект ( предна задна броня и прагове ) но се вързваше на 1200лв с доставка до България и ти я доставят готова за боядисване. Доставката беше £225.00. По добре намери някой тук все ще ти я направи по-добре и по евтино.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как е, колеги Сиданчета? :) Аз бях зает нещо,ама май вече няма да бъда и е време да си поръчам тениски от ония хубавите,дето пише седан руллз на тях и има една картинка на 5-ца Седан ;) Ама ще си взема 2 размера,че в момента съм кожа и кости и незнам каква ще ми стане и ще взема 2 размера да имам ;) Чавдаре, аз твоята старата я имам на компа на снимки с едни 17-ки,че и пак кармазъ беше...Много е добра тая вти-ка ;) направо ти завиждал леко сега,ама айде нали се присъединяваш към Седан Руллзз и аз се радвам много за тва бижу...Пу - пу - пу да не ти е уруки... :hondarulez: Утре мисля да видя точно какво ще правя с тия стаи,че нещо накрая ще остана да лагерувам на поляната.Оф, още тука няколко дена,да мине концерта на Гуано Ейпс и се прибирам в Бургас да карам Сиданя,че ми е домъчняло много за него,всеки път като видя тука такъв и почвам да тровя всички около мен с - ей тва като моята кола уе...Их как ми съ каръ ся и ми липсва... :D УжасТ..Тва лято май и аз ще минавам на пълна шпринцовка,па да видим...Аре Късмети на всички СидаНийй :D ...ХМ? Замислих се в момента, дали да няма някъв знак или емотиконка,както има хонда рулз,да има и седан :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как е, колеги със седани...Някой случайно да е снимал нещо по-специално или интересно от националната,на която за съжаление не дойдох и да постне малко снимкоч? :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Как е, колеги със седани...Някой случайно да е снимал нещо по-специално или интересно от националната,на която за съжаление не дойдох и да постне малко снимкоч? :drunk:

Има има колега, виж темата със снимките от националната има ме как "карам" на майсторското с колегата с VTi-то, и после го има и него как наказва на драг-а :punk: за което мога само да му завиждам, благородно разбира се. Беше супер.VTi-тоA тук и тук съм аз.Ето го и човека с най-зоркия поглед във форума :sad: (и той е от нас)Al_CaponeРазгледай всичките снимки, страхотни са. Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опаа,ето ме и мен,по добре късно от колкото никога :lol: поздави на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един акордеон и от мен - 2004, 2.2 ictdi :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Има едно варненско VTi черно на цвят с бургаски номера и нещо се скатава от тийма ама да видим до кога :lol::D:D пс: МНОГО БЛАГОДАРЯ НА СОБСТВЕНИКА МУ ЗА ВСИЧКО ДО СЕГА:lol: Имам много да го черпя.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа да , в момента служебната кола на моргата е черен седан ВТИ и да си кажа честно май и за напред ще си остане служебна , много добре се справя и от към вървене и от към разход като за служебна .Абе с две думи готина кола , харесва ми :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...