Jump to content
harabijta

кои какво е карал преди хонда

Recommended Posts

Moskvich 408; Moskvich 412 (тоест V12) :) ; Lada 1500 (sport) :) ; Peugeot 206 HDI '03; Citroen Berlingo HDI '06; Fiat Coupe; Land Rover Discovery V8 Automatic (benzin); Bmw 525 TDS '97; E-class 290TD Automatic '98; Civic sedan 1.5 Mi 90 p.s. '92;.... Honda Civic D14Z2 6-ta gen. 2000g.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

полски фиат, лада 1200 това си е жива жигула,но бяха на мода ,дойдоха Жан Виденовите времена става на въпрос 94-96г.и се озовах на москвич 408 или казано осмак ,след като си поех малко въздух лада самара,опел аскона 1,3 опел аскона 1.8 опел кадет 1.6 опел вектра 1.8това е до 2000г. от тогава пет год. сивик 4ген. и пет г.концерто,сивика беше д13б2,а операта ооооп концерта д15б2 след малко смени вече е д16а9 само по себеси показва след като ги карам толкоз год. тез автомобилчета че съм доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лада 1200 78г. ; Дачия 1310 85г. ; Сивик 2iCD .Мисля си за Акорд 2.2iDTEC или CR-V пак дизелче.Жалко че JAZZ нямат дизел ,за жената нещо малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

апък аз съм горд, че първата ми кола е Хонда! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ford Sierra 1983г. 2.0 не си знаеше километрите,но въвревеше прилично за 26 годишна кола ...много здрава се оказа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата ми кола беше Форд Сиера 2.3 дизел през 02г, след това се започна :) Сивик 4та генерация ( първата голяма любов ), после се поотдалечих малко с Октавия TDI ( между другото доста добър автомобил ), но се завърнах със Сивик 6та генерация (фейслифт), после Акорд 95г и в момента 5та генерация купе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голф 3;единствено спираше по добре от хондата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата е първата кола която купих със собствени пари и си е изцяло моя :angry: Но съм карал на какво ли не (от Ладата на баща ми до BMW-то на авера) като последната година бе колата на жената МАЗДА 121 1.8 дизел. Искаше ми се да продължа с дизела ама ... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Renault 5 1,1 1985 много зор видях, ама и то :DRenault 19 16V , много зор видях, ама и то :PVW Golf III 1,4 97-a, железен, но трамвая се оказа по-железен след кратка схватка :PИ Hot Hatch D15Z1 , love it :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 човешки крака....пукнах ги от каране !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото бе Сузуки суифт-карам го все още. После Сузуки балено - 2 броя,ситроен бх, фолксваген голф.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РЕНО 19, VW SHARAN.... ТОЖА СА МОИТЕ КОЛИ, А ИНАЧЕ ............. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форд Ескорт 87' 1.6 75к.с. инжекция (бащино наследство)..!Чакам моята принцеса сега Сивик хеч 1.5 90к.с. :Рпожелайте ми успех де ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пасат 3-каопел вектра-дизелчефорд фиеста-дизел-форд ескорт-1.6паджеро-късата база -придобито за офролдпак пасат3-каалфа ромео155 1.8 8в т.с.-капризната белисима лека и пръстгрант черокеи хонда сивик vtec-лудата

Редактирано от DROGI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае колега ти половин горубляне си описал бре ;) ама послендата цепи :lol: само така !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах колега последната кърти :lol: ама и алфата цепеше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа .......значи в далечната 1991г като беден студент си купих трабант 601 делукс... след това ги изреждам поред1. Опел Кадет 1968г2. Аутобианчи 1988г.3. Фиат 127 1983г4. Фиат Панда 1988г4. Тойота Корола 1980г6.Нисан Датсун Шери 1984г7. Нисан Блубърд 2.0Д 1989г.8. Мазда 121 1994г9.Хонда Сивик 1.5 Е-VTEK 90 кончета англичанка която карам и в момента и мога да кажа даже живот и здраве коя ще е следващата ми кола Хонда HR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия автомобилс които имам стаж около 5 години беше форд фиеста а първия лично мои е хондата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учих се на лада, москвич и шкода... след това имах Голф2 всъност не знам дали беше ,е, кола защото не познавам друг автомобил на който само му се сменя масло от време на време, по често се долива такова, и бензин който да е издържал при такива условия 300000км ако не са и повече, последният му подвиг е да измине 3000км на дъжд без маншон на кардана откъм скоростната кутияКолкото до хондата все още нямам мнение за нея тъй като от две години все нещо е счупена и вече взе да ми писва, общо взето трябва да разработя мотора за дамога да изпреварвам спокойно а не да бере душа горката или да препрограмирам да се включва ВТека на 4500 оборота, да звучи странно за вти но това е положението. за момента съм си за голфа 2 , 1600кубика економичен за поддържане и зверски издражлива кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учих се на лада, москвич и шкода... след това имах Голф2 всъност не знам дали беше ,е, кола защото не познавам друг автомобил на който само му се сменя масло от време на време, по често се долива такова, и бензин който да е издържал при такива условия 300000км ако не са и повече, последният му подвиг е да измине 3000км на дъжд без маншон на кардана откъм скоростната кутияКолкото до хондата все още нямам мнение за нея тъй като от две години все нещо е счупена и вече взе да ми писва, общо взето трябва да разработя мотора за дамога да изпреварвам спокойно а не да бере душа горката или да препрограмирам да се включва ВТека на 4500 оборота, да звучи странно за вти но това е положението. за момента съм си за голфа 2 , 1600кубика економичен за поддържане и зверски издражлива кола.

пич извинявай че ще те разочаровам но много се бъркаш, не ми сравнявай гоуф 2 която е 86г или 88г примерно с хонда VTEK която е 95г , една хонда сивик от 86-87г е във пъти по дуракоустойчива кола от най-якия гоуф2 някакси трябва да го разбереш, това е положението, а колкото до твойта хонда просто си бил или без късмет или са ти пробутали кола която е изтискана като лимонче, ако вземеш гоуф3 от 94-95г ти гарантирам че ще бъдеш по често в бокса отколко с хондата.... и не на последно място хонда мотор ко са известни като световен лидер в двигателостроенето и инжинерите от VW груп доста още ще има да се потят докато достигнат динамиката и поведението на хондовите двигатели.... а ако искаш мога да те запозная с комшията той преди 4 години си купи голф 2 защото чул че са много яко и издръжливи и сега през седмица е в бокса, постоянно нещо се чупи...искам да кажа че нещата с колите са много относителни....иии още нещо...точно една година..една смешна година карам мойта хонда която е англичанка 1.5 E-VTEK 90коня и точно три пъти сменям маслото и сега ми остават още 2 хиляди до следващата смяна, което ще рече 38000км за една година, да поясня работя в гърция Атина и постоянно пътувам с колата и мога да ти кажа че не съм дигал даже капака ей така да проверя дали двигателя е там... само каране и не се е обадило абсолютно нищо до ден днешен...мисля че всякакви коментари са излишни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм -Жигулка 1200 S -много пъргава-ако имаше серво,цена нямаше да има! После VW POLO SDI 2003 гд-тромавко,лесно се кара,икономично,не се чупи хич! Сега Карам Сивик 6-ген -бегачка голяма :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учих се на лада, москвич и шкода... след това имах Голф2 всъност не знам дали беше ,е, кола защото не познавам друг автомобил на който само му се сменя масло от време на време, по често се долива такова, и бензин който да е издържал при такива условия 300000км ако не са и повече, последният му подвиг е да измине 3000км на дъжд без маншон на кардана откъм скоростната кутияКолкото до хондата все още нямам мнение за нея тъй като от две години все нещо е счупена и вече взе да ми писва, общо взето трябва да разработя мотора за дамога да изпреварвам спокойно а не да бере душа горката или да препрограмирам да се включва ВТека на 4500 оборота, да звучи странно за вти но това е положението. за момента съм си за голфа 2 , 1600кубика економичен за поддържане и зверски издражлива кола.

пич извинявай че ще те разочаровам но много се бъркаш, не ми сравнявай гоуф 2 която е 86г или 88г примерно с хонда VTEK която е 95г , една хонда сивик от 86-87г е във пъти по дуракоустойчива кола от най-якия гоуф2 някакси трябва да го разбереш, това е положението, а колкото до твойта хонда просто си бил или без късмет или са ти пробутали кола която е изтискана като лимонче, ако вземеш гоуф3 от 94-95г ти гарантирам че ще бъдеш по често в бокса отколко с хондата.... и не на последно място хонда мотор ко са известни като световен лидер в двигателостроенето и инжинерите от VW груп доста още ще има да се потят докато достигнат динамиката и поведението на хондовите двигатели.... а ако искаш мога да те запозная с комшията той преди 4 години си купи голф 2 защото чул че са много яко и издръжливи и сега през седмица е в бокса, постоянно нещо се чупи...искам да кажа че нещата с колите са много относителни....иии още нещо...точно една година..една смешна година карам мойта хонда която е англичанка 1.5 E-VTEK 90коня и точно три пъти сменям маслото и сега ми остават още 2 хиляди до следващата смяна, което ще рече 38000км за една година, да поясня работя в гърция Атина и постоянно пътувам с колата и мога да ти кажа че не съм дигал даже капака ей така да проверя дали двигателя е там... само каране и не се е обадило абсолютно нищо до ден днешен...мисля че всякакви коментари са излишни.
:):):) първо съм пичКА и второ напълно съм съгласна че това с колите е относително не сравнявам хонда с голф , сравняваммоя голф2 от 87 с моята хонда вти от 94, едното на 350000км а другото на 50000, така че всичко е въпрос на късмет а и е всеизвестно че една движеща се кола е по добра от една спряла и една кола която не се кара редовно се износва повече от една която се кара всеки ден, обще взето след 90г каквато и кола да си купиш все се трошат много повече от старите , та така моята хонда за момента е изключението което доказва правилото хехехе че моторите хонда са добри , приеми го така. пък като стегна моята и се стопи снега ако искаш ще пътуваме заедно поне до солун

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учих се на лада, москвич и шкода... след това имах Голф2 всъност не знам дали беше ,е, кола защото не познавам друг автомобил на който само му се сменя масло от време на време, по често се долива такова, и бензин който да е издържал при такива условия 300000км ако не са и повече, последният му подвиг е да измине 3000км на дъжд без маншон на кардана откъм скоростната кутияКолкото до хондата все още нямам мнение за нея тъй като от две години все нещо е счупена и вече взе да ми писва, общо взето трябва да разработя мотора за дамога да изпреварвам спокойно а не да бере душа горката или да препрограмирам да се включва ВТека на 4500 оборота, да звучи странно за вти но това е положението. за момента съм си за голфа 2 , 1600кубика економичен за поддържане и зверски издражлива кола.

пич извинявай че ще те разочаровам но много се бъркаш, не ми сравнявай гоуф 2 която е 86г или 88г примерно с хонда VTEK която е 95г , една хонда сивик от 86-87г е във пъти по дуракоустойчива кола от най-якия гоуф2 някакси трябва да го разбереш, това е положението, а колкото до твойта хонда просто си бил или без късмет или са ти пробутали кола която е изтискана като лимонче, ако вземеш гоуф3 от 94-95г ти гарантирам че ще бъдеш по често в бокса отколко с хондата.... и не на последно място хонда мотор ко са известни като световен лидер в двигателостроенето и инжинерите от VW груп доста още ще има да се потят докато достигнат динамиката и поведението на хондовите двигатели.... а ако искаш мога да те запозная с комшията той преди 4 години си купи голф 2 защото чул че са много яко и издръжливи и сега през седмица е в бокса, постоянно нещо се чупи...искам да кажа че нещата с колите са много относителни....иии още нещо...точно една година..една смешна година карам мойта хонда която е англичанка 1.5 E-VTEK 90коня и точно три пъти сменям маслото и сега ми остават още 2 хиляди до следващата смяна, което ще рече 38000км за една година, да поясня работя в гърция Атина и постоянно пътувам с колата и мога да ти кажа че не съм дигал даже капака ей така да проверя дали двигателя е там... само каране и не се е обадило абсолютно нищо до ден днешен...мисля че всякакви коментари са излишни.
:lol::lol::lol: първо съм пичКА и второ напълно съм съгласна че това с колите е относително не сравнявам хонда с голф , сравняваммоя голф2 от 87 с моята хонда вти от 94, едното на 350000км а другото на 50000, така че всичко е въпрос на късмет а и е всеизвестно че една движеща се кола е по добра от една спряла и една кола която не се кара редовно се износва повече от една която се кара всеки ден, обще взето след 90г каквато и кола да си купиш все се трошат много повече от старите , та така моята хонда за момента е изключението което доказва правилото хехехе че моторите хонда са добри , приеми го така. пък като стегна моята и се стопи снега ако искаш ще пътуваме заедно поне до солун
извинявай но няма как да разбера че си пичКА....а колкото до колите наистина след 94-95г всички са боклуци,.... ама как да ти кажа... така съм влюбен в хонда че не си спомням дали съм бил влюбен някога така в жена така че може би съм предубеден към марката.... а за солун е добра идея само кажи кога и тръгваме, даже ще минем през тузла, аспровалта където се влива струма в бяло море...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е да ти се струва че не върви колата ти ако я караш до 5000об. само!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е да ти се струва че не върви колата ти ако я караш до 5000об. само!

не претендирам че разбирам от коли, затова питам ти как би карал кола която в продължение на 12г е карана от баба на 80г и най дългото разстояние наведнъж е било 50км? да си призная когато се качих в нея опитах втека и даже се уплаших когато се включи но това беше един път от тогава а вече са доста км втека нямам усещането да се включва, пробвах го на няколко пъту последния изпреварвайки по пътя за благоевград и ще ти прозвучи сигурно абсурдно но по спокойно изпрварвам със стария голф. та така предполагам че е крайно време да я заведа на свестен механик защото миналия път я заведох в един гараж хонда и единстевеното което направиха като хората беше да ми заменят Еку то... и резултата беше че ми изгърме цялото електричество когато покарах малко на 180... изобщода предпочитам да карам хондата до 5000 така поне харчи само 6 на сто

извинявай но няма как да разбера че си пичКА....а колкото до колите наистина след 94-95г всички са боклуци,.... ама как да ти кажа... така съм влюбен в хонда че не си спомням дали съм бил влюбен някога така в жена така че може би съм предубеден към марката.... а за солун е добра идея само кажи кога и тръгваме, даже ще минем през тузла, аспровалта където се влива струма в бяло море...

ами като оправя хондата надявам се до няколко седмици и за минаване откъдето искаш само да стигна на време за ферито :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявай но няма как да разбера че си пичКА....а колкото до колите наистина след 94-95г всички са боклуци,.... ама как да ти кажа... така съм влюбен в хонда че не си спомням дали съм бил влюбен някога така в жена така че може би съм предубеден към марката.... а за солун е добра идея само кажи кога и тръгваме, даже ще минем през тузла, аспровалта където се влива струма в бяло море...

Що бре то в профила на момичето си пише :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш Хондата от две години, все е счупена, а нямаш мнение за нея. Просто е малко по ненадеждна от предишната ти кола. Това е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бре то в профила на момичето си пише :DНаистина си пише брато ама кой да гледа... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяна на ЕКУ на 50000км на ВТИ? ХмммНапиши от къде си че с тва че в бг феритата са нещо необичайно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяна на ЕКУ на 50000км на ВТИ? ХмммНапиши от къде си че с тва че в бг феритата са нещо необичайно.

ЕКУто беше сменено без мое знание, факта е че се озовах с Р28 вместо със Р30, в полседствие се опитаха да ме убедят че така ми била колата по производство... Общо взето вече не нося поли когато ходя на майстор а с късата коса скоро ще се дегизирам и на събрат за да ме вземат по на сериозно :D ПП от софия съм, а ферито беше за гърция , да го взема от гърция Редактирано от мег

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИЖ планета спорт направен на ендуро-голяма лудница беше-първото ми лично МПСЖигулата на баща ми да излизам на центъра И сивик първата ми собствена кола.Иначе доста време карах служебен пассат 2.0 115к.с синхро,доста хубава и здрава кола.Сега карам служебен сутиен ксантия 1.9 турбо дизел 90 к.с ,върви ужасно и двигателя е пълна скръб иначе има невероятна шумоизолация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ситроен ЗХ на баща ми. Само 1 му харесвах че вози като S класа но плюсовете се изчерпват до тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fiat 126pОще си го имам, но ще е за музей...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1во за малко един голф после сузики гранд витара на баштами и оште го карам де от време на време .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Москвич 412,Opel Rekord,Ваз 2102,Ваз 2101,Ваз 2103,Ваз 2105,Seat Ibiza ,VW Polo,BMW 318 I,VW Golf 2,Audi B4 1,9 TDI,Fiat Bravo 1.8,бус VW Transporter,и вече Honda Civik 6 ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mitshubishi Lancer Много добра кола ! .. но не много голяма

Не очакжам да видя мнения че някои е карал по добьр опел или фолксваген от хонда но ми е интересно с какво сме се наказвали преди наи добрия избор.Аз лично бях с астра комби и на пьрвия тест драив разбрах че няма да се кача на астрата повече. така и стана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карал съм много коли но само ми дава кеф хонда и първата ми кола е civic coupe :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много различни Автомобили карал съм и доста Хонди, но сега пак си карам Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...