Jump to content
stoqn

хонда

Recommended Posts

аз знам че хонда е страшна кола,ама нещо моята хонда сивик купе не може да ме впечатли още.днеска се натиснах на една тигра и тя ме направи смешен.как ще ме убедите да избера хондата пред опела или която и да е друга кола?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз знам че хонда е страшна кола,ама нещо моята хонда сивик купе не може да ме впечатли още.днеска се натиснах на една тигра и тя ме направи смешен.как ще ме обедите да избера хондата пред опела или която и да е друга кола?

купи си Голф

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами купето на хондата ли ще сравняваш или това на тиграта? ;) ........и после като си решил да се гониш вземи си дел сол или рексче..............и не се разколебавай :lol: хонда си е хонда :):lol: Поздрави,чакаме те на месещните срещи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Развърташ ли мотора?Правил ли си гонки до сега?Викни Иво(Jeepers) да видиш как ти върви купето. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами купето мн ме кефи ама не мога да разбера защо спира на едно положение и повече не иска да ускорява?чувал съм че и други имат този проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо трябва да си свикнеш с колата, да я познаваш, да я обичаш, да се грижиш за нея, а после да видиш, че тя ще ти отвърне със същото. Трябва да сте едно цяло! (май прекалих :lol: )А и мен като ме дръпне някое Ламборджини, не отивам веднага да си купя такова. (май пак прекали ;) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай да го видя това купе и ако е хубаво да те оттървам от тая куца бангия :lol: сериозен съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай да го видя това купе и ако е хубаво да те оттървам от тая куца бангия :lol: сериозен съм.

ами ако наистина си сериозен даи си пощата.имам некви снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз знам че хонда е страшна кола,ама нещо моята хонда сивик купе не може да ме впечатли още.днеска се натиснах на една тигра и тя ме направи смешен.как ще ме обедите да избера хондата пред опела или която и да е друга кола?

Не че тиграта е по-бърза от теб, просто не можеш да си караш колата! А другото нещо, за което се сещам е че ти просто нямаш Сивик купе, а си слушал разни неща за колата, кефи те, но някой почитател на гниещата марка ти е казал, че тигрите са бегачки-е не са, ама както и да е. Ти си знаеш каква е истината

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това не е фен на Хонда не се заблуждавайте !!!  Човека искал кола,взел си Хонда и сега се чуди,кво да я прави :) Другия вариянт,които може да е по вероятен,ако се съди по регистара на профила му,че това е маниполация :lol: Някои фен на Опел си прави гъргара :lol: И третия вариянт .............. това е разработка на военните  ;):)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е фен на Хонда не се зъблуждавайте !!! Човека искал кола,взел си Хонда и сега се чуди,кво да я прави :) Другия вариянт,които може да е по вероятен,ако се съди по регистара на профила му,че това е маниполация :lol: Някои фен на Опел си прави гъргара :lol: И третия вариянт .............. това е разработка на военните  ;):)

....и четвъртият вариант - ПОРЕДНИЯТ търгаш регистрирал се във форума ни единствено с цел продажба ..... и заобикаля правилата мааааааалко по-хитро от всички други, които пък си бозат постовете по тъпи начини ... ;)Аз бих казал, че Бенджи пръв се хвана на 'интелигентната атака' ... :)Нали знаете вица за лудия и легена в който лови риба ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е фен на Хонда не се заблуждавайте :lol: Човека искал кола,взел си Хонда и сега се чуди,кво да я прави :) Другия вариянт,които може да е по вероятен,ако се съди по регистара на профила му,че това е маниполация ;) Някои фен на Опел си прави гъргара :) И третия вариянт .............. това е разработка на военните :lol::)

благадаря на тази сериозна подкрепа.........мислех че тука може да намеря подкрепа и съвет........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благадаря на тази сериозна подкрепа.........мислех че тука може да намеря подкрепа и съвет........Можеш, но още не знаеш как. Добре е че у теб възникват въпроси, крачка напред ще е да ги формулираш правилно (а ако бе използвал и "сегашно време" - съвсем други мнения щеше да получиш)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам купенце и съм се сборвал точно с тигра и си я бих (не с много но все пак, при равни к.с.) :unsure:Не знам ти какво как и що си карал и дали въобще си карал ... А пък ако тръгваш да съдиш за колата по това дали може да се дърпа :О :О :ОАз на моето купе всичко си му харесвам, та си я имам и за добра бегачка :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

маняк няма да те опреквам ама ще ти кажа едно отначло като неможех да карам :unsure:и...... всички ме биеха по светофарите не че сега мога много ; сега в повечето случаи аз ги бия :ph34r::blink: твоито купе ако е 1.5 101 коня тиграта 1.6 106-9 коня нормално да сте равностоинии факторите са много МОЖЕ ДА НЕ МОЖЕ ДА КАрашможе колата ти да има технически проблемиможе тирагата да е била тунингована...мога да ти изредя толкова малки и важни неща ама за какво...ако една гонката те разубеждава от хонда аз нямам какво повече да кажа .

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то има и тигри по 1.4 90 коня, може и такава да го е била, а може и да е била корса 1.2 :unsure::blink::ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тези опели!!! С Прелюда (F20A4 - 133к.с.) се дърпах с Астра 150к.с. и го скъсах.Опелите не струват! Тигрите още повече!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, Taka ли :unsure: С тоя вьшкав Прелюд, може да се гьзариш само пред момите, не и да се дьрпаш.Астра 150кс, ще те отпори яко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то има и тигри по 1.4 90 коня, може и такава да го е била, а може и да е била корса 1.2 :ph34r::lol::blink:

значи мислех повече да не отговарям по темата ама ти явно си решил сериозно да се заяждаш!казах че съжалявам че споделих и няма да се повтори да пиша в форума.относно другите обиди които отнесох искам само да поясня че карам от 6 години и от много време вече ги дърпам на светофарите.относно дали съм фен на марката-----точно на тази тема ми беше въпроса----много ми харесва,зарибен съм,но още не съм тотално сигурен дали това е моята марка.случаино видях саита и ми стана интересно.както казах просто исках подкрепа-незнаех че всички ще бъдат така лошо настроени.и последното което искам да кажа е че колата не е за продан.......благодаря:unsure:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Той колегата правилно си пита за гонката, ама е изръсил такава яка тъпотия, че няма на къде повече. Как да го убедим, че хонда е нещо повече от опел или другите марки. Ми колега щом задаваш такива въпроси направо земи се оттърви от тая скапана хонда. Нито е бърза нито нищо, закакво ли ти е... Па земи си купи някоя доказана бегачка -> ГОЛФ ГТИ, астра 2.0 16 волта, или пък 320-ка много бягат да знайш. По твоята логика колегите с БМВ-та тряя да си закрият форума и да си продадат колите, щото 318-ката пада яко от сивик 1.5 :unsure: . Мен преди време ме изяде опел вектра 1.6 моно щото докато разбера, че се гоним ми направи 5 коли.... И кво да си направя харикири ли :ph34r: . Идеята ми е, че не ние сме хората, които трябва да ти кажем "Карай хонда, тва е колата". Ако ти сам не го осъзнаеш какъв е смисъла? Има много марки (няма да цитирам), на които се чудя как има фенове и фен клубове, но те са факт. Значи има хора дето си ги харесват, така е и при нас. Щом не си убеден че искаш да караш хонда, значи не трябва да караш хонда. Сигурен съм, че специално в този форум 99% от хората са напълно сигурно че хонда е тяхната марка и не се съмняват в това.

Редактирано от vanko_2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то има и тигри по 1.4 90 коня, може и такава да го е била, а може и да е била корса 1.2 :unsure::blink::ph34r:

значи мислех повече да не отговарям по темата ама ти явно си решил сериозно да се заяждаш!казах че съжалявам че споделих и няма да се повтори да пиша в форума.относно другите обиди които отнесох искам само да поясня че карам от 6 години и от много време вече ги дърпам на светофарите.относно дали съм фен на марката-----точно на тази тема ми беше въпроса----много ми харесва,зарибен съм,но още не съм тотално сигурен дали това е моята марка.случаино видях саита и ми стана интересно.както казах просто исках подкрепа-незнаех че всички ще бъдат така лошо настроени.и последното което искам да кажа е че колата не е за продан.......благодаря!!!!
Не е за продан, защото нямаш такава. Просто си един фен на опел, който се опита да ни подразни говорейки глупости за смешните тигри

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така както гледам колега, ти знаеш много малко за марката, която евентуално притежаваш. За да сравняваш Хонда с Опел, значи не си много технически грамотен. Ако и двете коли са без подобрения и в добро състояние, значи и не можеш да караш. Моя съвет е да покараш колата, ако е твоя, и да попрочетеш и проучиш малко и за двете марки. И в този дух да те питам, карал ли си тигра и колко време? Най добре ще прецениш, ако покараш и двете доволно време. И то казвам ти да прецениш, защото никой във форума няма да защити тиграта. Просто и ти трябва да се убедиш в това. Даже съм сигурен, че много малко от старите фенове ще си направи труда да ти отговори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен преди време ме изяде опел вектра 1.6 моно щото докато разбера, че се гоним ми направи 5 коли.... И кво да си направя харикири ли :ph34r: .

:unsure::blink::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз познах,че е маниполация и, че е фен на Опел :blink::unsure::ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ок извинявам се ако съм те обидил, но наистина будиш прекалено много съмнения. Дай да видим някакви доказателства

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така както гледам колега, ти знаеш много малко за марката, която евентуално притежаваш. За да сравняваш Хонда с Опел, значи не си много технически грамотен. Ако и двете коли са без подобрения и в добро състояние, значи и не можеш да караш. Моя съвет е да покараш колата, ако е твоя, и да попрочетеш и проучиш малко и за двете марки. И в този дух да те питам, карал ли си тигра и колко време? Най добре ще прецениш, ако покараш и двете доволно време. И то казвам ти да прецениш, защото никой във форума няма да защити тиграта. Просто и ти трябва да се убедиш в това. Даже съм сигурен, че много малко от старите фенове ще си направи труда да ти отговори.

да карал съм тигра 2 години.сивика го имам 3 месеца.верно че не съм разкрил можеби цялата му мощност.ама точно това ви казвам ве хора.исках да ме подкрепите в новия ми избор........то кво не беше.....предложения за покупка,обиди...........наистина съм засегнат от отношението ви...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е лошо всички малко да охладите страстите,че като гледам и тая тема към кошчето се е запътила! :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ами мисля че вече прекаляваш с обидите и подозренията-сериозно.така не се печелят нови фенове.като четох саита днес някои се хвалеше че спечелил 10 фена на марката.това ми беше идеята-да срещна подкрепа.разбрах че няма да я получа..........................

Пич не се сърди,просто подхода ти беше неправелен :blink: В този сайт можеш да намериш много приятели и подкрепа :lol: Важен е подхода :D Разгледаи сайта добре и ще получиш много инфо за марката Хонда и сам можеш да си решиш дали това е твоета марка или не :D МИР :ph34r: п.с: Бате misho ние слушкаме не се караи  :unsure: Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

свикни с него това е:ph34r::unsure: и тая тема ако отиде в кошчето няма да остане к'во да се чете в тоя форум вече.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и колегата в интрес на истината - може да не е попаднал на читаво купе - да не забравяме че това са най тормозените коли - хората за това ги купуват в крайна сметка - да ги ръчкат - може да има и проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Stoqn, здравей и от менЯ по- добре кажи какви са ти впечетленията от твоята Хонда като цяло (но не с кой си се състезавал и с кой не- това не ни интересува)- доволен ли си от возията, от управлението на колата, от разхода, смяна на части... и каквото друго се сетиш.И най- важното- като съпоставяш колите, които си имал до преди това, и сегашната Хонда, какви според теб са предимствата и недостатъците на всяка една от тях ? Възможно е човека да търси подкрепа, защото другаде не я намира (приятели, познати, и т.н.) :unsure: Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв опел тигра бре аз с д16-та ги правех льохави, а си бях сток корса, 109 коня и такива тигри почти всеки път ги биех пък незнам защо твоята не върви виж може нещо да не е наред по двигателя :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко off...Това ли е идеята да си купиш хубава кола в България- да се дърпаш по светофарите? Опасно е за водачите, опасно е за пешеходците, за градския транспорт, за майките с колички, да не говорим, че има и ограничения за скоростта, които понякога трябва и да се спазват. Има много по-безопасни начини за избиване на комплекси и за показване на бабаитлък от самоубийственото каране в градски условия. Тези, които наистина имат "бензин в кръвта" си ходят специално на гонки или се дърпат по магистралите (или поне моите познати го правят). Вярно е, че сядането в Хонда предразполага към подобен вид каране, особено когато до теб застане някой 20 годишен дришльо с баварка за над сто бона, но повечето хора, които имат някой между ушите не се поддават на провокации.P.S. Опел? Това какво е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tiankata

Приятел дръж си на хондата, зарежи ги тези опели.Само едно въпросче, до колко оборота ускоряваш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Регистриран: ДнесПърви пост: "Недоволен съм"Е?За какво изобщо се хабите за запаления "ФЕН"Изгледайте филма "Усещане"П.С. Грам не се усетихте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Моето мнение е: попрочети форума (аз така се запалих въпреки че нямам кола и не се бях качвал на Хонда), иди на някоя среща - срещни се с хората, чуй ги как говорят, поговори и ти с тях. И ако и тогава не си убеден че това е колата за теб, ми значи най-вероятно не е.Не се отказвай толкова бързо, както от марката, така и от форума, макар наистина последно време да е станал малко враждебен.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Stoqnмоля да ме извиниш- или никога не си карал Хонда, или твоята наистина има някакъв проблем с вървежа (катализатор, задръстен бензинов филтър)...Колега- всеки тук ще ти каже истината: от 1 до 4 предавка (най- често) Хонда ускорява най- бързо от обороти 3500 нагоре до прекъсвача- сиреч 6500- 7000 оборота :unsure: до 4000 оборота какво очакваш- колата ще ти се струва тромаваЗа допълнителен коментар се въздържам

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stoqnмоля да ме извиниш- или никога не си карал Хонда, или твоята наистина има някакъв проблем с вървежа (катализатор, задръстен бензинов филтър)...Колега- всеки тук ще ти каже истината: от 1 до 4 предавка (най- често) Хонда ускорява най- бързо от обороти 3500 нагоре до прекъсвача- сиреч 6500- 7000 оборота :unsure: За допълнителен коментар се въздържам

ами мерси наистина не съм карал досега хонда.имам я от 3 месеца.доволен съм от нея като цяло.само дето наистина малко не дърпа.може наистина да има проблем.ама аз казах че случаино видях саита и не съм запознат с него.ще го попрочета,ще се запозная и пак ако имам въпроси надявам се да ми помагате.радвам се че накрая се намериха и хора които искат да помогнат.......мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stoqnмоля да ме извиниш- или никога не си карал Хонда, или твоята наистина има някакъв проблем с вървежа (катализатор, задръстен бензинов филтър)...Колега- всеки тук ще ти каже истината: от 1 до 4 предавка (най- често) Хонда ускорява най- бързо от обороти 3500 нагоре до прекъсвача- сиреч 6500- 7000 оборота :unsure: За допълнителен коментар се въздържам

ами мерси наистина не съм карал досега хонда.имам я от 3 месеца.доволен съм от нея като цяло.само дето наистина малко не дърпа.може наистина да има проблем.ама аз казах че случаино видях саита и не съм запознат с него.ще го попрочета,ще се запозная и пак ако имам въпроси надявам се да ми помагате.радвам се че накрая се намериха и хора които искат да помогнат.......мерси
ами сподели кои мотор е :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...