Jump to content
Ombre

Членска Карта

Recommended Posts

Така изглежда Членската Карта на Хонда Клуб България.

 

Заявките за членство ще се подават онлайн или чрез изтегляне на формуляр и изпращани по пощата.

Членовете на Клуб Хонда ще ползват отстъпките договорени с 11(за сега)фирми(сервизи,магазини за авточасти,фитнес център и ресторанти)

Членският внос е определен на 60лв. на година (като за тази ще е наполовина)

 

До дни ще тръгне програмата за заявяване на членство и ще бъдат публикувани Съдебната регистрация и Устава на Клуба.

 

Членовете също ще получат възможността да разполагат с Email... your nick@hondabg.com.

 

Картата е символ на единния ни стремеж да обединим всички фенове на любимата ни марка в едно приятелско семейство.

 

Скоро подробности и екстри;)

 

ПОЗДРАВИ от мен и "червените никове"

 

Гордеем се ,че сме част от това общество;)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за тъпия въпрос. Как се отваря това? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още не се отваря линка, но това няма значение..Хора , страшно много се вълнувам че ставаме официално и легално хонда клуб!Много се гордея! ;) ;) ;):bg: :bg: ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още не се отваря линка, но това няма значение..Хора , страшно много се вълнувам че ставаме официално и легално хонда клуб!Много се гордея! ;) ;) :bg:;) ;) ;)

КеФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФ :bg:;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле леле . Вълнувам се като малко дете ;):bg: Честито колеги ... много се радвам. Евала Омбре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееееееее, доживяхме!Ай, честито!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Не честито, а Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Браво и благодаря на вси4ки заслужили. :bg:;):bg: Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

ехе ще съм официален член на 2 клуба ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

Евала пичове , е това вече е напредък в нашето общество.Успех с начинанието защото това не лесна работа, ще ви подкрепяме и ако можем с нещо да помогнем ........ Браво ;) и аз искам членска карта казвайте на кой и каде да се дават паричките ;) Живи и здрави, Поздрави на Омбре и всички които му помагат за начинанието.

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

Супер. Честито на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер, и аз веднага се меткам на 1 картичка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Искам и азззззз ;) Евалата пичове , е тва вече я някъв прогрес !!! Искам да запитам , дали е мислено нещо за членовете които ще закупят картата а не са от столицата ? В смисъл такъв че предполагам тия 11 Фирми ще са като за начало в София ?

Не мисля че точно отстъпката в сътоветните фирми трябва да основта подбуда да станеш член на фен-клуб Хонда.Да, предполагам че в началото феновете от столицата ще сме по-облагодетелствани от други.Да си член не право, а привилегия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой ще ги прозивежда? Защото имам връзка с познат с фирма точно за такива карти, били те с магнитна лента или не или в колкото искаме свята...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой ще ги прозивежда? Защото имам връзка с познат с фирма точно за такива карти, били те с магнитна лента или не или в колкото искаме свята...

Те вече са произведени.След заявка само се допълва името и се генерира уникален номер във втората група цифри(хитра програма).Има и карта за хора ,които не искат да ползват преференциии а само са съпричастни към кузата за обединяването на феновете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой ще ги прозивежда? Защото имам връзка с познат с фирма точно за такива карти, били те с магнитна лента или не или в колкото искаме свята...

До колкото разбирам вече са поръчани, да не кажа че сигурно вече седят и чакат ;)Не знам дали членството е привилегия или право, но аз бих станал член и без облагите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

Колеги, изпреварихте ме. Аз работя тук:http://www.bankware.bg/Мислех да направя 500 карти за начало. А пък останалото да го направим заедно. Много се радвам че това е вече факт. Малко ме е и яд, че сега ще правим карти за Мазда, но поръчката не е за България. Правихме и за Рено.Още веднъж честито на всички и благодаря за инициативата. Горд съм че съм член на този клуб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за инициативата!!!От самото начало на членуването ми в този форум копнея за такава организация.Публикувайте устава да се запознаем.Много, много се кефя!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала,на всичкото виновници.......Honda Fan Club е вече факт!Чакаме повече инфо за картите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че точно отстъпката в сътоветните фирми трябва да основта подбуда да станеш член на фен-клуб Хонда.Да, предполагам че в началото феновете от столицата ще сме по-облагодетелствани от други.Да си член не право, а привилегия!

Колега не ме разбра явно , не са ми отстъпките основната подбуда , просто се интересувам дали е мислено нещо защото все пак е хондаБГ а не хондаСФ и трябва да се помисли и за ФЕНОВЕТЕ извън столицата :lol: ..... И да ще се радвам да имам привилегията да бъда член на Фен-Клуб Хонда независимо дали ще си взема някоя част по ефтино или в ресторанта където седна да се почерпя ще ми излезнат 2 бири като 1 ..... Айде включвам се в чакането за карта , надявам се скоро да можем да си ги набавим :P Редактирано от GeFi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, като начало искам да поздравя инициаторите на това мероприятие - наистина това е СТРАХОТНА идея и се надявам да има наистина много фенове и с течение на времето да се доразвие. Имам само един въпрос, а именно - кога ще става записването (попълването на въпросния формуляр) и по какъв начин ще се плаща таксата. Моля да ме извините ако някаде е описано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mraFkata

Здравейте колеги!Бих искал да попитам дали има значение от колко време съм регистриран във форума или има някакви други зависимости ,или мога да подам въпросните документи сега?Мерси предварително за отговорите!Радвам се за инициативата! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на организаторите на тази прекрасна инициатива.Нямам търпение да стана официален член :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще искам 2 карти :) Тази идея е много добра! Дано всчико стане по-бързо, че да сме официални вече и ние! :) Поздравления!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички! За мен ще бъде чест и удоволствие да се включа в клуба. Все още нямам дори лепенка, но се надявам че няма да е за дълго.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички,наели се за тази добра кауза! :) :) :) идеята е страхотна!и аз ще се включа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на организаторите!Чакам с нетърпение картите! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отстъпките не се дават даром - те трябва да се извоюват - така е при пазарната икономка. След като потръгнат нещата, предполагам, че ще има възможност и за местни инициативи в другите градове. Част от арсенала в борбата за отстъпки, обаче, е броят на членовете - колкото повече официални членове, толкова по-голям е шансът да се заинтересуват фирмите. Ето защо има смисъл да не бъдем само морални поддръжници, ами и да се запишем надлежно и после да си плащаме редовно членския внос...

Е това се изпънах да го обясня на всички..................и виждам Пешо ме изпреварил! Ако всеки от нас разбере за себе си тази истина, значи наистина сме станали единни. Дори и на Народното събрание го пише - ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА! Нашата цел още от създаването на този клуб е била тази - да обединиме всички фенове на марката в едно семейство и като сме много и задружни да гоним и постигаме целите си заедно. Затова и призовавам членовете на Пловдивската бригада - нека след като се сдобие всеки от нас с такава карта и влезе в списъка на активните членове, да прояви инициатива като предложи магазин, бензиностанция, автомивка, заведение ако щете или автосервиз, в които са съгласни да предложат отстъпки или бонуси за представилите такава карта членове на любимия ни клуб.........аз отдавна имам уговорки макар и ей-така на честна дума с магазини, някои от които и до сега се ползват от нас и доста съклубари спестиха по някое левче от това. Но сега вече наистина ставаме сила и фактор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Списък на сервизите, фитнесите и т.н. къде може да се прочете ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много бързаш още, това ли е най-важното? Това не е цел а само следствие на идеята. Иначе си става като "брак по сметка" или просто пазарлък! Нека бъдем малко идеалисти все-пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво пичове! Винаги съм се кефил колко задружни и отзивчиви са хората в това общество! Правете ги по-бързо, че нямам търпение да си получа моята, а като ги има вече и аз ще предложа на няколко сервиза и магазина да направим отстъпки за притежателите на такива карти.ЧАКАМЕ ГИ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим на инициаторите! Ще се включа и аз.Управител съм на автоцентър Диком-Пловдив www.dikom-bg.com и лично се ангажирам да съдействам всеки член да получи отстъпка в нашите сервиз, склад на едро и магазин...та ако щете и на кафето!Съответно имам контакти и с много колеги от други сервизи и магазини за части и аксесоари, които няма да откажат.Естествено отстъпките не са най-важното в тази инициатива...ама пустата му кирийка...да ви кажа от опит всеки я търси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления към УС :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер и аз искам една 60 лева са нищо за 1 година тузарийка си е картата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:):) браво на Сашо И ОСТАНАЛИТЕ ВИНОВНИЦИ ЗА ИДЕЯТА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:thumbs1::worthy::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омбре поздравления и от мене ( единия от най-мрънкащите :thumbs1: ) Вече има наистина за какво да се говори и какво да се прави :worthy: лично аз също се наемам със задачата да допренеса с нещо за останалите хондаджии :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе,най-накрая!Браво!!!:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво !И за мен една ! и отстъпки ще правя :thumbs1::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...