Jump to content
Ombre

Членска Карта

Recommended Posts

Guest Tino

Деление на групички винаги ще има !!! и това по никакъв начин не може да се избегне !!! Но ще ви помоля да не проклинате идеята преди изобщо да се е реализирала !!! По-новите членове на клуба трудно ще разберат какво им е струвало на Управителния съвет да " посадът дръвчето " !!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не разбирам.Защо се изразяват мнения за разделяне и т.н.Които иска си плаща картата и ползва "услуги" и "привилегий".Които не иска-не плаща.Само някой да не се изцепи,че е скъпо или нещо от сорта!След като се дават(според мен) луди мангизи за "тунинг",сумата 60лв. е нищо.И киселото мляко в магазина е с пари.За да се изгради изобщо някаква стройна организация,само мерак и приказки не стигат,трябват и пари.И след като си платил,а друг не е,напълно нормално е да получиш нещо в повече.Всичко останало ми намирисва на "комунизъм в действие".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готов съм да отговоря на всеки зададен въпрос и да изслушам всяка забележка,защото изказвания от рода на ("надменно поведение") и ("скучна Национална") ме карат да се чувствам лично отговорен.Готов съм да дам обяснение за всяко действие на "така наречения" Управителен съвет.Почвайте ме.Няма да ми е сефте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скучна национална? Аз само от малкото и синтезираното, което ми разказа братчеда /WaveMastaa/ се забавлявам от сърце, а скучна... само мога да съжалявам, че не се натрясках с всички ви там :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички наши партньори,които предлагат отстъпки за членовете ни ще получат рекламна площ в саита или форума

Въпрос:само за фирми чиято деиност е свързана с продажба на части,сервизи и други подобни,ли се отнася предложението за реклама?Важи ли и за фирми,несвързани с автомобилизма?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готов съм да отговоря на всеки зададен въпрос и да изслушам всяка забележка...,

Понеже като че ли аз си позволих да не изпадна във възторг и от там тръгнаха последните няколко поста, казвам какво ми дойде в повече:"Ще има раздели във форума само за картопритежатели". Не мисля, че това е нужно. Клубът би спечелил от повече членове, а слагайки очевидни ограничения във виртуалното пространство, само ще ограничите кръга на заинтересованите. Все пак, освен сегашните посетители, ще има и много нови, нормално е да почетат, попишат, пък тогава да решат да станат и те членове. А иначе, поздравления, нищо лошо не искам да кажа. Знам какво ходене по мъките е било, особено ако сте се занимавали сами.Преди време имаше подобна тема, там предложих помощ, все още важи:http://forums.hondabg.com/index.php?showto...13566&st=15Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ще си позволя да поправя Бате Емчо. Бате Емчо, за някой 60 лв. са пари за джоб, но за някой са 1/4 от заплатата. Радвам се, че не съм от тях но... Лично аз не съм съгласен с членски внос от 60 лв. Това е голяма сума и ще бъде платена от не повече от 200-300 човека. Не мисля, че това е добре. Не мерете с вашия аршин. Не съм съгласен и с подпомагане на хора представящи клуба по състезания. Който иска да си прави колата, никой не е длъжен да дава пари, за някой за кефа.Това е от мен. Поздрави.п.с. Колко хора според вас от този форум, дават луди пари за тунинг. Броят се на пръстите на ръцете ми.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да поправя Бате Емчо. Бате Емчо, за някой 60 лв. са пари за джоб, но за някой са 1/4 от заплатата. Радвам се, че не съм от тях но... Лично аз не съм съгласен с членски внос от 60 лв. Това е голяма сума и ще бъде платена от не повече от 200-300 човека. Не мисля, че това е добре. Не мерете с вашия аршин. Не съм съгласен и с подпомагане на хора представящи клуба по състезания. Който иска да си прави колата, никой не е длъжен да дава пари, за някой за кефа.Това е от мен. Поздрави.п.с. Колко хора според вас от този форум, дават луди пари за тунинг. Броят се на пръстите на ръцете ми.

5лв. на месец-много пари?Кафе,цигари всеки ден.Не искам да броя парите на хората,нито да "адвокатствам" на някои.Според мен 60лв. е разумно предложение,но както се реши. :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Извинявам се за оф топика, но има една поговорка. Сития на гладния не вярва. Да вярно 5 лв. на месец, но когато си с 300 лв. заплата едвали можеш да спестиш и толкова на месец. Не искам по никакъв начин да променям статуквото. Каквото си решите правете го, но вижте от 5500 човека във форума, колко дойдоха на националната. Това, ще са и хората който ще платят по 60лв. членски внос.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Извинявам се за оф топика, но има една поговорка. Сития на гладния не вярва. Да вярно 5 лв. на месец, но когато си с 300 лв. заплата едвали можеш да спестиш и толкова на месец. Не искам по никакъв начин да променям статуквото. Каквото си решите правете го, но вижте от 5500 човека във форума, колко дойдоха на националната. Това, ще са и хората който ще платят по 60лв. членски внос.

ОК(аз не съм от хората дето правят работата,само изказвам мнение) Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Бате Емчо,рекламна площ и вписването в графа „Партньори”ще има за фирми занимаващи се дори с производство на фиби и чипровски килими.Все пак ние караме Хонда зада не висиме на опашка пред магазините за авточасти и пред сервизитеНиколай,Раздел във форума само за картопритежатели ще има и това не би трябвало да те притеснява.Все пак всеки,който е платил членски внос има право да се интересува за какво са похарчени парите му.Точно в този раздел ще се публикува подобна информация.Хонда Клуб България(така е регистрирано сдружението)ще докладва за взетите решения на всяко събиране на Управителния съвет и Общото събрание.Това също касае само хората решили да станат членове на Клуба и включили се в мероприятията организирани от същия.Ще се води стриктен отчет за всяка похарчена стотинка и за всяко изпълнение на задачите поставени като цел на клуба за популяризиране на любимата ни марка и благотворителни цели(основно).Не мислиш ли че това изобщо не трябва да интересува хората,които нямам намерение да са членове на Клуба.За това дали всичко до тук по регистрацията,печата на карти и стикери и наемането на адвокати и счетоводител съм срещнал подкрепа няма да коментирам.Матео,Знам човевече,че 60лв. са си пари.Опитали сме се да се съобразим с това,но нали се сещаш,че идеята на Клуба е да се събират средства за определените цели.Знаеш ли колко ми е мъчно,че за 3 години сме събрали 164лв.за подпомагане на домовете за сираци(м/у другото когато ходехме се събирахме за един ден и набавяхме по 500-600лв.) За това сега за членовете на Клуба това ще е приоритет и поне аз ще съм сигурен,че ще съм полеезен.Знаеш ли,че когато форума прохождаше по-често си говорехме за това,а сега обсъждаме бронята или спойлера на Пешо,Гошо и Ванката.Посещавахме домове и други институции с цел да сме полезни а сега не можем да разделим средствата,които дори не сме събрали.Разделение може и да има,но то няма да е предизвикано от хората,които за толкова години са помагали и споделяли мнението ми.П.С. типично Българска фраза е „тоя колко ли ще лапа от тоя членски внос”Само ще ви кажа,че средствата за изхранване на едно дете в дом е 0,96лв.на ден.Към всички,които искат да са в час колко пари ще лапна,И сам да остана(а това няма да е така)Хонда Клуб България ще има и няма да е групичка безотговорни типове,за които няма цели за постигане в тази безумна държава.Поувлякох се малко,но .......Благодаря на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравей, Омбре. Всичко което написах е затова е, че е по-добре да се съберат 20 000 лв. от 1000 членове, отколкото същата сума от 333. Говоря примерно. И за да не съм голословен, и да излиза че мисля за себе си аз ще си платя 60 -те лв. Никога не съм искал да се конфронтирам с никой, затоваи подминавах подобни теми, и никога не съм ги коментирал. Винаги съм твърдял, че заплащане за хората поддържащи форума трябва да има. Никога не съм се противопоставял на това, да има дарения - напротив. Единственото с което не съм съгласен, освен размера на чл. внос е това за подпомагане на хора, които искат да си правят колите, за писти, драг или т.н. Никога, ама никога не бих взел и една стотинка, от някои замоята кола. И не искам да давам на никой. Егоистично, но е така. Дано бъда разбран правилно.п.с. Сам каза, че когато се събирате, не знам как да го кажа посещение, среща или както искате го кажете, за домовете за сираци събирате по 500-600 лв. Тогава по-добре, когато ходите да обявете тема за това и банкова сметка. Бъдете сигурни, че ще има хора които ще дарят.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано бъда разбран правилно.

Явно аз съм разбран неправилно.Подпомагането не е задължитеелно да е финансово.За състезанието на Хронос и 1нет просто се събрахме 20 човека на трасето и те съм сигурен,че се чувстваха по-добре с нашата подкрепа.Стана си една среща,която даде и резултат.Говорим за съпричастност,която е по-важна понякога(един даде крик,друг носи сандвичи,вода,масло за колата,гуми)На края обаче ХОНДА печели нали.А Хонда сме НИЕ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да спрем.Имам усещането,че границата е много близо.Броите ме за кандидат за карта.А като има проект за устав-всеки да каже по нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

разбира се, че те броиме Бате Емчо, разбира се Матео също и още много фенове има като вас, които мислят едновременно и критично и конструктивно! С такива хора лесно се гради.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека и аз да кажа нещо.Всичко това което се случва е много хубаво и дори смятам,че се забавихме с всичките тези неща.Както винаги с всяко едно нещо в нашата държавица и тук ще има доволни и не.Не забравяйте най-важното,че никой не ви кара на сила да ставате членове и да си плащате,а всичко е с право на воля.Аз лично за себе си знам как ще постъпя и с нетърпение чакам нещата да се финализират. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мнението на Омбре, и мнението на Матео са доста верни. Идеята е наистина като клуб да се прави нещо било то подпомагане на деца било то подпомагане на хора от клуба в тяхното начинание свързано с Хонда. Но както каза Матео ако членския внос е по-малък ще има много повече членове които с течение на времето ще се увеличават, защотото има много хора които искат да станат такива а нямат финансовата възможност. А от тази гледна точка може средстава събрани от по-малък членски внос да са доста повече от такъв на по-голяма цена. Все пак това си е лично мое мнение, аз така или иначе ще ви подкрепя без значение колко е членския внос, защото това което сте правили и мислите да правите е много хубаво и съм твърдо ЗА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Nikolay

разбира се, че те броиме Бате Емчо, разбира се Матео също и още много фенове има като вас, които мислят едновременно и критично и конструктивно! С такива хора лесно се гради.......

Мда, градивна критика му викат на това :) Надявам се да не съм засегнал никой. Пък ако и има едно хубаво официално бирено откриване на новия клуб.... :) млъквам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Бях писал мнението си по тази тема в един ферман преди около месец... и след като Ombre даде след това разяснения кое докъде е и какво предстои, бях решил, че...................................................

Браво, ian!Каза го много точно.Напълно заставам зад твоите думи. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

... Но ако човекът, който писа, че му е било скучно, е очаквал най-вече да се случат някакви организирани неща/мероприятия... от сорта на поне една сбирка поне за половин час на всички (удобно място имаше, много хора имаше и т.н. - можеше да стане) - с представяне на информация някаква за Клуба, с обсъждане някакво... и подобни неща ако е очаквал - тогава мога да го разбера защо му е било скучно...

Действително подобна псевдо официална част на сбирката щеше да е признак че има организация различна от това да се съберат много хора с хонди на едно място. В никакъв случай не отричам заслугите на колегите помогнали за наемането на хотела и т.н. защото се справиха чудесно и едва ли има недоволни от това. Например УС можеше да покаже наживо аджеба как изгледжат картите за които толкова се говори и др. такива дреболии свързани с клуба

 

... Реално годишните награди на потребители от форума, раздадени на срещата, бяха единственото такова нещо, което аз видях...

Може би повечето и това не са видяли. Аз не съм забелязал подобна информация във форумите преди сбирката и определено нямаше да пропусна това събитие ако знаех.

За мен лично срещата надхвърли очакванията ми въпреки лошото време. Не съжалявам че бях там за което благодаря на всички колеги и колежки :)

Редактирано от NASAKOTO.YAKATA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причини за оправдание за липсата на масовки лесно се намират, но този път наистина бяха основателни :имахме доста добри идеи, но се провалиха за огромно съжаление. Основно за това е виновно лошото време и постоянния дъжд, злополучните катастрофи, проблема с разделянето ни на 2 големи групи поради липса на място......-Когато раздавахме годишните награди, трябваше да обявиме официално създаването на клуба, да прочетеме устава и представиме картите.....но уви - нито мястото бе подходящо, нито се събрахме всички там. След това се занимавахме и бабувахме на някои прекалили с алкохола юнака и само до организации ни беше с Омбрето-Когато трябваше да купиме нещо (ще го запазя в тайна засега), с което да си направиме яко шоу всичките заедно, бях слезнал в Габрово и звъннах на Матео да съдейства........точно тогава се наложи крана да вади сивика от реката :D -Когато получихме разрешение от кмета на Габрово да се събереме на градския площад всички хонди.......пак валеше яко и хората не пожелаха да се метнат в хондите и да направим колона надолу-Когато бяхме сметнали меню за един общ мохабед на барбекюто и решихме да напазаруваме от Габрово се изсипаха доста къмпингари с палатки на поляната и се отказахме, за да оставиме големия навес основно за тях, защото просто нямаше къде да си скрият главите от дъжда.........Може би пропускам още или пиша малко несвързано, но ми бе крив деня и съм скапан, сори!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте, искам да внеса едно уточнение. Винаги съм помагал, с каквото мога на всички от клуба. Със сигурност не са един или двама, те си знаят. Мисълта ми за помощ към колегите е, че не съм съгласен за отделяне на пари от Членския внос за тях, в случай на подготовка на кола за състезание /части, труд и т.н./. Помощ лична от нас, по време на състезание или в период на направа на колата, е нещо съвсем различно.

Това е последния ми пост във тази тема.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да внеса едно уточнение. Винаги съм помагал, с каквото мога на всички от клуба. Със сигурност не са един или двама, те си знаят. Мисълта ми за помощ към колегите е, че не съм съгласен за отделяне на пари от Членския внос за тях, в случай на подготовка на кола за състезание /части, труд и т.н./. Помощ лична от нас, по време на състезание или в период на направа на колата, е нещо съвсем различно.

Това е последния ми пост във тази тема.

Здрасти Матео

Аз те разбирам напълно

не мога да разбера ... от къде тръгна информацията за поддържане на състезателна кола /една или няколко/ защото аз поне не съм чувал такова нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново ще изпъкна в очите на определени хора като пълен къпак, но ми се ще да задам въпрос:По какво ще се определя чии коли ще се насвирват за сметка на членския внос?В никакъв случай не искам да засегна Рацерите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Искам и аз !!!:thumbs1: само кадето не разбрах тоя линк къде е ? Също така искам и да ми обясните какъв ще е контролния орган, колко често ще се правят събрания за вземане на решения и гласуване от всеки от членовете и въобще всичко, което е необходимо за да има прозрачност и да няма съмнения!!! Има ли вариант тези пари от членски внос да се вкарват в сметка на дружеството и кой ще прави мониторинг на ус за похарчените средства??? Знаете много добре, че като става въпрос да пари е най-добре да има прозрачност трябва да има някой който отговаря за действията. Не е наложително да има мандат на управителния съвет но е препоръчително за да няма дразги завист и да не се поражда злоба в някои хора! Вземете го на предвид защото нищо не става на доверие докато не се изгради такова. Като клуб с контролен орган схемата става много тромава, всеки иска да е някакъв :thumbs1: Поне в организациите имам доста сериозен опит и мога да си представя какво ще става по-натам :lol: Някои ще си мислят, че ги крадът други пък няма да са доволни от липсата на мероприятия, трети ше ги сърби носът и ше се чудят за какво да се хванат :lol:

Редактирано от JoePass

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да разбера ... от къде тръгна информацията за поддържане на състезателна кола /една или няколко/ защото аз поне не съм чувал такова нещо

Жоро, ми некъде по средата на тази найси-странична тема... тя верно вече обхващане с един поглед нема... и два не стигат :thumbs1:

 

Не убивайте бебето преди да е ...

...

...

Тука има идея за идеална цел бе пичове и момичета.

% за домове за деца(които не са от скоро знаят )

% за подпомагане на всякакви изяви за популяризиране на Хонда в страната

% за помощ на всеки нагърбил се да ни представя по най-добрия начин в спорта( не е един и двама)

% за производство на глезотийки с логото на Клуба

...

...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да апелирам за едно нещоимайте търпение и изчакайте още малкознам че нещата стават по-бавно от колкото ни се иска на ВСИЧКИ когато имаме нещата черно на бяло нека тогава да ги обсъждаме :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на всички мои приятели,които толкова много дадоха за реализирането на мечтата ни да си имаме официалеен клуб,който да обединява привърженицитее на ХОНДА :huh::blink::):huh: :huh: :):huh: Прекланям се пред труда на хората,които приеха преди години идеята и толкова време работиха за нея. :huh::):worthy: Майната,Миямото,Гкб,Виктор,Ребел,Кичо,Бендж

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:huh: :huh: :) досега нямаше официален фен клуб .....а май няма и да има :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да не пише в тази тема,обаче ще го направя..........Защо трябва винаги една добра идея да бъде оплювана и отхвърляна типично по Български???Защо винаги трябва да сме разделени на лагери???Защо по дяволите ще сме единни само в трагедията???Защо вечно има някой който си мисли,че се е минал без дори нищо да е дал???Не съм и oчаквал подобно поведение след национална среща.Нека да погледнем темите след предишните ни срещи........май лъха само позитивизам.Защо ли,защото тогава нямаше плява,а само шепа хора обединени около една идея..."HONDA".Били сме разделени на групи на Узана,е как да стане при положение,че половината бяха на палатки,а другата половина в ресторант подобен на училищна столова.Такива бяха условията.Членовете на управителния съвет се били възгордяли.......хм не мисля.Стоях сам на празна маса в продължение на половин час и никой не дойде да седне или поне просто да се запознаем.Бях и при беседката на няколко пъти,но и там с никой не се запознах.Защо ли,защото някой хора бяха твъде заети да се наливат със солидно количество алкохол,все едно бях на среща на ALCOHOL.BG,а не на HONDABG.COM.Хора като:STEF,PATRIK,THUNDER,D15B2,REBEL,MAGNUM,DARCOSI,BOGI,NIA,ROCCO,STASS,KUDS,IVOONDA,FRISKO,DIDKO,V-TEC,GENA_Q,HORSE,KICHO.ADH-HONDA,......и още много други за които не се сещам в момента......... вече не виждаме да пишат(или го правят рядко),защото плявата стана повече от стойностните неща в този форум.Тези хора са създали този форум,такъв какъвто беше преди да стане толкова пренаселен от всезнайковци.Честно казано предпочитам да сме малко на брой,но да сме единни както бяхме тогава,а не като сега много бройни,но разделени.Няма да спра да помогам на всеки един Хонда фен,бил с или без членска карта.Както няма няма и да спра да пиша в този форум,защото този форум ми даде толкова приятели......няма да ги изброявам защото ще забравя някой.Не мисля да се отказвам от това с което сме се захванали,прекалено скъпо ми е всичко свързано с марката ХОНДА........не мисля,че и Сашо ще се даде толкова лесно :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много малко пъти в живота си, съм нарушавал дадена дума, и в случая това е да не пиша повече. Съжалявам за това, че породих подобна дискусия. Съжалявам, че всички приемат толкова лично всичко. Никога не са ме вълнували никакви членства и участия със записване където и да е. За втори път /отново в друг форум с подобно съдържание/ съм искал да бъда не зрител, а участник. И това е, защото открих много нови приятели. За нищо друго, в случая дори и колата ми е на втори план. Ако искате хора, които да вървят след вас, не им затваряйте устата, не искайте постоянно да са съгласни с всяка ваша дума. Да знам, че форума е частен и си има правила, внимателно съм изчел всичко. Не виждам някъде да съм обидил някой. Но повярвайте, има много хора които мислят като мен. Това, че не пишат е отделен въпрос. Да има много хора които вече не пишат. Защо? Само заради плявата ли? Това което пиша, плява ли е? Човек трябва да стой зад думите си. Аз стоя зад всяка една дума написана по-горе. Казах го и на Бенджи на националната. Всичко което съм написал. Дидо съжалявам, че ще ти отговоря точно на теб. Адски те уважавам, ти си един от много малкото заради които съм във форума, но мислиш ли, че съм се минал, без нищо да съм дал. Трябва ли 100 човека да напишат това, което мислят за да го чуете. Никога не съм отхвърлял, никоя идея която ще допринесе за доброто на клуба. Защо мислиш, че мисля че се минавам. Брат няма такова нещо. Наистина няма. Писна ми да казвам, че някой идеи, ще допринесат за разделението на клуба. А това най-малко искам. Заради добрите приятели. И още не мога да повярвам, че си си го помислил.Аз чета в прав текст, трудно ми е да чета между редовете.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май всички имаме нужда от почивкаЩо не вземете да затворите форума за няколко дниТука взеха да се взимат крайни решенияНе казвам, че са необмислени, но "утрото е по-мъдро от вечерта"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление типично по нашенски се получават нещата :huh: Масата се превърна в същества които са мумифицирали човешкото в себе си, истинските хора останаха малко :huh: Въпреки че все още не съм присъствал на много срещи да кажа само 1 и то случайно съм пленен от марката много. Бих желал да помагам с каквото мога, ако позволите, и затова без никакви съмнения искам и да съм притежател на тази карта съответно и да съм официален член на клуба! Когато имам възможност с каквото и да е помагам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо съжалявам, че ще ти отговоря точно на теб

Матю,нищо от това което написах не е насочено към теб.Ти си един от малкото стойностни хора останали в този форум и един от многото ми приятели в него :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не мислех да пиша, но тук се изказват хора които не са ми безразлични и това ме кара да не оставам безучастен.

Не съм от групата на първите ентусиасти, не съм и от най активните.

Просто искам да споделя мислите, които ме вълнуват:

=Мрънкащи (но не предлагащи конкретни идеи) е имало, има и винаги ще има

=Хора теглещи своите и припознати като свои идеи - също. При това често без корист

=И дори да има корист, след като всички печелим от нея - какво от това (не говоря за материална печалба).

=Аз съм непознат за активните и ветераните във форума, но чета редовно (и научавам немалко), пиша рядко-повече в общи теми, но винаги с голямо удоволствие.

Огромното мнозинство от регистрираните тук са като мен. И не виждам нищо лошо в това.

=Тук може да станеш приятел с много хора (и да бъдеш добронамерен към много хора) по една проста причина - НЕ СИ ВАДИМ ХЛЯБА ВЪВ ФОРУМА

Тук сме в името на една мъглява понякога идея,но в среда на съмишленици.

Затова призовавам и МОЛЯ активните в идеята за КЛУБА да се вземат в ръце и да не се поддават на емоции.

Ако сега Вие не го направите-утре Вие ще бъдете неудовлетворени. Правете каквото смятате, че трябва, пък да става .....

Ако смятате, че може да ме натоварите с накаква работа - насреща съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERO-ШМИРГЕЛ

...и всички пляснали и се прегърнали!Повтаряте едно и също като пияни - Аз тебе много те уважавамПроблема идва от там (според мен разбира се), че метода за отсяване на плявата не работиТая тема претърпя такива метаморфози, че направо не е за вярване - Зверски ентосиазъм, плява, заяждане, плява, сръдни, плява и сега всички станахме драматурзи.Едвали е важно кой от кога е във форума за да е стойностен един човек. Не е важно и колко е писал. Дори не е важно, дали познава някой или си стои и си чете. Страста едвали се измерва и с отдаденост към форума или "клуба". Хората са си фенове, а тарикатите са си тарикати. Нужен е "човешки фактор" за взимане на решения защото демокрацията е строй с адски много несъвършенства, НООО е най-оптималния строй за управление

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Нужен е "човешки фактор" ...

Toчно за това говоря Шмиргеле.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях тръгнала да пиша дълъг пост за това, че във форума болшинството хора са във възраст, в която се предполага, че са зряли; за това колко съм благодарна на организаторите на форума (и на националната) за нещата, които научавам тук; за хората, с които се запознах.Прочетох, обче че има хора, които мислят, че тяхното мнение е особено важно и че някой е длъжен да ги забавлява (жалко, че нямаше виенско колело и захарен памук на националната!). Прочетох също, че в този форум някога е имало идеи, каузи и други неща, които са обединявали феновете, а сега е важно само дали аз или някой друг такъв новоизлюпен има равни права с основателите на форума и дали неговото или тяхното мнение тежи повече. ТОВА Е СМЕШНО и ако не се забавлявате в момента - няма кога друг път.Скучна национална??? Разделение?Абе хора вие в час ли сте? Даже прочетох някаква тема за дискриминация някъде из форума! Не съм аз човекът, които знае със сигурност защо е създадено това място в нета, нито какви са били, са и ще бъдат целите му, но...... из форума виждам само теми за права и кой бил прецакан, за предложения далеч от конструктивните и заяждане с хора, които се опитват да изкачат форума с една крачка нагоре. ВМЕСТО ДА ИМ ПОМАГАМЕ - само се заяждаме и им пречим.....p.s. За всички, които ще разберат този пост погрешно - пиша го с много ИРОНИЯ и СИЛНО се надявам стоиностните хора във форума да не се изпокарат помежду си!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можете да си представите колко мъчно ми става като чета тази тема и всичките тези нападки между вас....... аз като влязох във форума се възхищавах на това как всички бяха единни...... по цели нощи четях и се опитвах да попивам цялата информация от по старите коледи за да се науча и да стигна тяхното ниво...... Възхощавах се на това как си помагахте взаимно........ тогава нямаше такива разногласия, всички бяха обединени от едно нещо ЛЮБОВТА ИМ КЪМ ХОНДА...... а защо сега не е така ????? Защо трябва да има някаква облага от това че си ХондаФЕН! Аз не искам това .......Искам като видя срещна някой по улицата с Хонда да се поздравяваме а не да си извъртаме главите на другата страна защото единия е официален член на клуба а другия не е! АЗ СЕ ГОРДЕЯ ЧЕ СЪМ ХОНДАФЕН .....НЕ МЕ КАРАЙТЕ ДА СЕ СРАМУВАМ ОТ ТОВА!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

През няколко дена влизам, дочитам новите постове и не ми е ясно какво има да се дели след като, доколкото разбирам - формално фен клуба не е регистриран и все още не може човек да отиде и да "стане член" ?В крайна сметка, реда е - учредително събрание, гласуване на устав и т.н.Че ще има различни идеи какво, как да прави една официално регистрирана организация е ясно, само не разбирам откъде тръгна това ожесточаване на мненията... според мен липсата на новини е причина за известно изнервяне у хората които не сме в досег с организаторите :rolleyes: Лично мнение - членския внос не е определящ и не е решаващо колко са "формалните" плащащи вноски фенове - VW фен клуба е от цифром и словом 50-на човека - и кво? нали идеята не е да си ги мерим... всяко начало е трудно, важното е, че мисля на практика всички писали в темата са позитивно настроени и ако стават колизии то е, защото всеки си има визия кое е най-важно, а не заради желание да се руши несъграденото.Абе нещо взех да се оплитам какво искам да кажа :bye:, айде чакам добри новини :D

Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...