Jump to content
Ombre

Членска Карта

Recommended Posts

Членския внос е по желание,който не иска да не плаща!Някой да ви кара насила?Лично аз и доста други виждаме доста переспективи в това начинание!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Вчера на месечната среща разгелдах на Омбре картата. На живо изглежда по добре. Чакаме с нетърпение да си имаме и ние по една :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а как вървят нещата,кога ще може да си поръчаме и ние,или да чакаме инфо в тази тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на месечната среща разгелдах на Омбре картата. На живо изглежда по добре. Чакаме с нетърпение да си имаме и ние по една :ph34r:

..........и ние,и ние! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм пестил пари за нещо на което пише HONDA,няма и сега да го направя още повече че това ше ме накара да се чувствам една идея по близо до марката :lol:. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е наистина разбирам а и виждам ,след дълго и почти всекидневно разглеждане на форума ,че съм попаднал в някакъв "ОАЗИС" за HONDA притежателите! И това сега с тази карта е просто супер:rolleyes: И аз ще кандидатствам за една такава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям :fun: инициативата с 2 ръце и чакам повече инфо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Asenski

Подкрепям инициативата с два крака,две ръце и едно силно биещо сърце.Искам и аз една карта със,без облаги или каквото и да е там. Искам членска карта на ХОНДА ФЕН КЛУБ БЪЛГАРИЯ (каквато ще да е ако ще и с химикалка на кариран лист от тетратка да е) :) :) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ли вече някаква яснота около тези карти кога ще може народа да си поръча????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала на У.С. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в рекламния бизнес и още от другата седмица ще започна изграждането на Honda сайт. След направата на базова версия и визия ще публикувам тема за сайта където всички ще можете да видите сайта и да дадете съвети и препоръки. Когато финалната версия е готова в резултат на вашите желания, най-вероятно ще ми трябват няколко доброволци за ежедневното ъпдейтване на информацията - новини, галерии, всичко, което ни интересува за Honda. От тях ще се изисква, просто да ми подготвят желаната информация и да ми я изпращат на мейла примерно, понеже аз лично няма да имам много време да се ровя сам и да синтезирам всичко от нета. В последствие ще се усети как да стане и ще се систематизират нещата. Ще го оправим няма ядове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в рекламния бизнес и още от другата седмица ще започна изграждането на Honda сайт. След направата на базова версия и визия ще публикувам тема за сайта където всички ще можете да видите сайта и да дадете съвети и препоръки. Когато финалната версия е готова в резултат на вашите желания, най-вероятно ще ми трябват няколко доброволци за ежедневното ъпдейтване на информацията - новини, галерии, всичко, което ни интересува за Honda. От тях ще се изисква, просто да ми подготвят желаната информация и да ми я изпращат на мейла примерно, понеже аз лично няма да имам много време да се ровя сам и да синтезирам всичко от нета. В последствие ще се усети как да стане и ще се систематизират нещата. Ще го оправим няма ядове

Колега добра инициятива поемаш , НО няма нужда !!! Сайт има , клуб има , хора има , които да свършат каквата и да е работа свързана с клуба !!! Всяка самоинициятива до близкия месец е безмислена или най-малкото ненавременна :D Просто изчакайте малко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

eм, какво лошо има някой да изяви желание да направи нещо, просто след началната еуфория, хората не от вътрешния кръг сме малко в информационна дупка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eм, какво лошо има някой да изяви желание да направи нещо, просто след началната еуфория, хората не от вътрешния кръг сме малко в информационна дупка :D

Пак ще кажа , търпение !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenex

И аз съм доста нетърпелив и чакам да видя какво ще стане с инициативата. Или по-точно не какво ще стане (защото не вярвам, че ще бъде само начален ентусиазъм), а как точно ще се развият нещата.Гледам колегата Мирослав Иванов също припира със свежи идеи, но е по-правилно да канализираме усилията и като има вече нещо налице, да работим в една посока, а не хаотично.Аз лично съм от по-външния кръг и в момента не мога да кажа с какво ще мога да помогна или как ще се включа активно в дейностите.Но и за миг не съм се двоумял дали да стана член.Чакаме основния екип да даде зелена светлина и съм сигурен, че тогава ще има голям наплив :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега добра инициятива поемаш , НО няма нужда !!! Сайт има , клуб има , хора има , които да свършат каквата и да е работа свързана с клуба !!! Всяка самоинициятива до близкия месец е безмислена или най-малкото ненавременна ;) Просто изчакайте малко ;)

Пак ще кажа , търпение !!!

Здрасти, Tino,

 

Цялата работа е в липсата на информация... Аз съм оптимист и познавайки от форума или директно хората, които (предполагам, че) са се заели с "тези работи", мисля, че ще има резултат и развитие. Но просто винаги е добре да има достатъчно информация от типа "какво става" и "какво ще става", заради хората, които се интересуват от това и най-вече заради тия, които проявяват "здрав" интерес. (как прозвуча само... имах предвид обратното на "нездрав" ;))

 

В тая връзка - самият ти преди точно 2 години си проявил подобен интерес и си пуснал тема "Към Борда на директорите, С какво можем да сме полезни !!!", която получава един единствен отговор и той е:

 

"Спокойно приятели. Малко по малко, всички недоразумения ще се изгладят и всички плевели ще се изкосят ;) Спете спокойно има кой да върши тази работа :cool:"

 

...някакси сега ролите са разменени, но съм сигурен, че разбираш как е ;), нали?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както го решите колеги - за мен не е проблем да направя сайт. Видях че www.hondabg.com е в развитие, но не знам до колко сериозно се работи върху него, кой го прави и дали има време за това. За мен това е ежедневие. Ако кажете да почвам - почвам. Ако има и други хора, които могат и желаят да направят сайт, нека да го обсъдим и да направим нещо като конкурс - няколко сайта и оценка от потребителите на форума. Сайтът който печели става основен а другите се свалят, за да няма обърквания. Аз съм навит да инвестирам малко пари и повече време, дори и да не спечеля. Ако има и други мераклии, давайте да почваме. Очаквам зелена светлина ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ian го е написал много правилно.Има една доста добра идея , която трябва според мен да се развие и нещата ще се наредят перфектно, но ще я споделя утре , че сега е време за сън.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехтра, само не разбрах как се получава карта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехтра, само не разбрах как се получава карта.

С втория пост получаваш подробно инфо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мина 1 месец от както обявихте че са задвижени нещата,което по общо мнение СУПЕР,и казахте да чакаме скоро инфо.Имали яснота някаква или да позная че ви бави някоя бюрократична глупост,без която неможе естествено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cekleov

това е супер и аз искам такавасамо не разбрах как се получава карта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно! Само не разбрах как да се сдобия с тази картичка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

съвсем скоро ще се започне кампанията, моля имайте още мъничко търпение - момчетата работят здраво по въпроса. Ще се пусне тук тема за картите и тяхното разпространение, ще се публикува устава на клуба и всеки ще се запознае подробно, дори сайта също е пред завършване до колкото съм запознат с работата на уеб-мастера ни, но имайте милост бре - всеки от хората пряко ангажирани с това си има основна работа за препитание, а с делата на клуба ни се занимава доброволно и за общото благо!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Наистина трябва да дам малко инфо за развието на нещата.Майната е прав ,че това не е основното занимание на всички които сме се захванали с това начинание,но съм сигурен ,че ако това бяхме го започнали в друга държава вече щяхме да сме готови.Много карък се насъбра(включая и многото празници).Започнахме с много хъс и желание и можеби не трябваше да пускаме темата преди всичко да е факт,но искахме да споделим радостта си с всички.За бюрокрацията не е необходимо да ви обяснявам нали.Голям проблем виждаме с откриването на регионални клонове(всичко трябва да мине по отделно за всеки клон:регистрация в съда,документи от до )Сега подготвяме формата за онлайн заявки,чакаме удостоверението за вписване в регистър за ползване на лични данни и узаконяването на един протокол.Имаме вече човек за обработка на заявките и изпращането им по адреси в цялата страна.Наехме и счетоводител(по-различно е за Сдруженията с Нестопанска Цел,защото те не са по търговския закон)Напечатахме карти които ще се персонализират релефно веднъж седмично.В отговор на многото въпроси: Ще има отпечатана годината на валидност на картата Ще има раздели във форума само за картопритежатели Ще има "технически въпроси"на друго ниво Ще има други глезотии,които ще ги разберат само картопритежателите Всички наши партньори,които предлагат отстъпки за членовете ни ще получат рекламна площ в саита или форумаДали сме си краен срок до националната среща да имаме вече реални резултати.Благодарим Ви за търпението и се радваме ,че толкова много хора ни помагат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздравления към УС ,много се радвам на това което правят............ :o,че да натрия носа на един голфаджия :)Айде момчета ние сме с вас. :P)))) ЧакамеИ аз ше искам една карта :o

Редактирано от saaron

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това също е информация.Че нетърпението е голямо, но това е щото интерес има голям!Евала на всички за доброволните усилия!Не че не е казвано сто пъти досега в тази тема, но горните два поста на Майната и Омбре, ме провокираха да дам едно :o А и с тези регионални клонове - е... си мащаба, чак густо ми става, като си помисля.Пожелавам по-малко бюрокрация на екипа.А темата си дойде съвсем навреме - вижте как се е надъхал народът :o Супер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ian

Здравейте Наистина трябва да.........Благодарим Ви за търпението и се радваме ,че толкова много хора ни помагат.

Енкстра! Ето колко по-спокойно и по-добре е като има информация за "какво става" и "какво ще става" :weights:! Благодаря на Ombre за поста (от името на всички, които се интересуваха живо)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gaara

аиде честито.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам я тази карта :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз искам такава само не можах да разбера за тези които не са от София как ще стават ремонтите (дано не се случва) в тези сервизи и как и къде ще внасяме пари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хората които карат Хонда казват: Човек коието е карал и притежавал Хонда повече НЕ сменя марката !!!

Е ти какво искаш да ти каже Хондаджия. Не им вярвай болни мозъци !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хората които карат Хонда казват: Човек коието е карал и притежавал Хонда повече НЕ сменя марката !!!

Taka e който се качи на японско на друго не се качва вече !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От скоро съм в редиците, но съм истински влюбена в тази кола :unsure: Задължително ще си взема карта :lol::lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз от скоро съм с хонда и с удоволствие ще се включа в заявките и вобще в цялата инициатива. Идеяъа е супер готина :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм за,може ли да кажете с какви привилегии ще се ползват картите на клуба?

По това си личи кой е прочел темата и кой чете само последните постовеМетода предизвиква отвръщение във сърцата на всички които са я почели и с трепет чакат някой да напише нещо смислено и важно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип определено ДА, но имам малко по-особено мнение относно идеите за реализацията, които лъхат от постовете на организаторите.....абе като гледам ентусиазма и предложенията, направо една политическа партия може да се заформи, да се направи деление партийци-непартийци, да се измисли нова религия, тайна татуйровка на десния крак, химн, знаме с пречупен знак H и тн....Хубаво начинание, все пак, само да не стане така че вместо да обедини, да раздели !!! :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...