Jump to content
Ombre

Членска Карта

Recommended Posts

Guest hondÑŽ

Най-сетне нещата придобиват реални измерения! Браво за усилията.Една карта и за мен, скоро сигурно ще трябва и втора защото хондите в моето семейство се увеличиха :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamo

Браво Омбре, просто снощи бях ужасно много изненадан и още по-радостен :DПоздрави от Пловдив :thumbs1: Дано си намерил и тук обекти :worthy::lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Ето това чукане чаках" :thumbs1: Като рекламката. хахаОбекти ще има /за материално заинтересованите го пиша/.Никой не бяга от групова клиентела.

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е голяма работа.Верно още лепенка нямам на клуба, но вече с нетърпение чакам картата!!!Евала:thumbs1: Страхотно!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с членската карта е супер.Евала !!!:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен облагите са важни,НО по-важно е че сме от един отбор,това трябва да ни сплотява повече :thumbs1::worthy::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее най-после трябваше да стане и това, от кога го чакам. Браво на организаторите. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ManiaK

Ееее.....това е наитина велико, поздравления за УС!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Омбре и другите организатори!Аз сервизи почти не ползвам (щото карам Хонда ;) ) но с кеф ще си плащам за каузата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) БЛАГОДАРЯ на всички ВИНОВНИЦИ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе,най-накрая!Браво!!!;)

А от теб и колегите ти отстъпки можем ли да очакваме? ;) сори ама не се сдържах ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре ще се развият нещата занапредевала на всички виновна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе,най-накрая!Браво!!!:)

А от теб и колегите ти отстъпки можем ли да очакваме?

:) сори ама не се сдържах :)

 

хъхъхъ

за това трябва да имаш Златна членска карта! :)

съжалявам и аз не се сдържах.

Извинявам се и за двойния куот.

Голямо благодаря и от мен. Чакам с нетърпение да пуснете регистрацията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

Аз искам да попитам за такива като мене в провиницята както обичат да казват хората като си зема картата примерно каде аджеба ше ги ползвам тия отстъпки и т.н. Тряя да ходя до софия само и само за да я ползвам ли??Найстина е страхотно това което сте направили ама си мисля че на такива като мен не би била от ползаааа ....а уви ако греша моля да ме поправите и извините :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Поздравления и шампанско на месечната :) Ще отнеса директно 1 карта и ще си я показвам тежко наляво-надясно :) :)Много се радвам,че нещата взеха да стават уиииииии--и-и-и- :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бараво колеги евалата :lol: Горд съм че карам хонда и че съм заобиколен с такива хора като вас. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента не карам "Н" ( ще отсраня скоро този проблем ), но с кеф ще стана картодържател :lol: :lol: :)ПОЗДРАВЛЕНИЯ за виновниците :)

Редактирано от hondari

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жестоко нещата вървят прогресиращо!поздравления и благодарности за колегите поели инициативата!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефим се че съм част от всичко това.Голямо евала,момчета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвала на такъви люде!!! Подкрепям и се включвам 100%!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CIVICwarrior

Абее, то хубаво, ама не виждам защо трябва да се делиме на платили и неплатили! !!! Поне не тук във форума!Който си е платил, ще си има карта за отстъпки и там не знам какво още...Това според мен е достатъчно!На улицата може..да се делим така, ама форума е за обединяване! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERO-ШМИРГЕЛ

Тук леда е много тънък. Тия платили - не платили ... малко замясва на дискриминация.

Изчакайте работата да стане факт и после ще видим за какво иде реч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо май много взехте да се вживявате.

Наред с пълната ми подкрепа за инициативата, не мога да не се съглася с колегата.Рано е да се дават коментари за нещо, което все още се подготвя /аз поне не видях никъде устав, може и да съм пропуснал/.Така че нека бъдем единни за идеята, а отстъпките и "далаверата" да са следствие, а не самоцел.А и с това противопоставя на "платил-неплатил", което вече стабилно се заформя още преди всичко да е станало факт...Хм, да не стане "всички сме равни, но някои сме по-равни"... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко се развива прекрасно, хайде да изчакаме устава на клуба, пък после ще се коментира кое, как и защо.Факт е, че има регистриран клуб вече, стъпка по стъпка ще се изясни всичко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко се развива прекрасно, хайде да изчакаме устава на клуба, пък после ще се коментира кое, как и защо.Факт е, че има регистриран клуб вече, стъпка по стъпка ще се изясни всичко.

Misho, много навременна намеса - малко да се укротят страстите. Чакаме с нетърпение Устава на клуба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Членовете на Клуб Хонда ще ползват отстъпките договорени с 11(за сега)фирми(сервизи,магазини за авточасти,фитнес център и ресторанти)Членският внос е определен на 60лв. на година (като за тази ще е наполовина)-цитирам OMBRE :P аз имам тук няколко въпрос4ета 4ленска карта хубаво, някакви фитнеси и ...магазини за КОИ градове се тези екстри.??? ина4е идеята ви не е лоша(това знам 4е се говорише още преди няколко години) но уви :P някаква си карата не прави 4овека фен на марката това трябва да се знае.примерно брат ми харесва хонда баща ми те като няма да имат карти(примерно) нали незна4и 4е не са фен4ета?:P :P ;):) :) :rolleyes:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е то,много лаячи малко плащачи :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех този Антон, отново ( както всички очаквахме ) блесна с мъдрост. Евала Майна!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Brutalism

Тва е супер яко с картите,най - накрая някои хора ще видят колко много държа на тази марка и колко съм запален по хондите! Вива ла Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

парите не са всичко ;картата вече е нещо;дано тогава когато има повече пари надписите в началото на форума;;;;;в процес на реконструкция;;;;;; ИЗЧЕЗНАТ. Моита карта ми е вьрзана в кьрпа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest fakel4e

Трябва ли да си над 18 или 18 , защото съм на 16 и мога ли и аз да имам такава карта :cool: :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не убивайте бебето преди да е проплакало.Аборт?Ами ако не е момче........?Ами ако не е момиче.......?Полудехте ли бе?Феновете са си фенове(не ги разграничава от другите).Опитвате се предварително да се разделяте на "Платили" и "Неплатили"Тука има идея за идеална цел бе пичове и момичета.% за домове за деца(които не са от скоро знаят )% за подпомагане на всякакви изяви за популяризиране на Хонда в страната % за помощ на всеки нагърбил се да ни представя по най-добрия начин в спорта( не е един и двама)% за производство на глезотийки с логото на КлубаP.S.НИКОЙ НЕ Е ДЛЪЖЕН ДА ВЛИЗА В РЕДИЦИТЕ НА "ХОНДА КЛУБ БЪЛГАРИЯ"ЗАМИСЛИ СЕ БЕ ЕЙ(ще си купиш един шарнирен болт за колата с 10% отстъпка а тия 10% са достатъчни да се купи една четка за зъби за дете,което НИКОГА не е имало такава)Когато дойдеш ТАМ(където сме ходили и знаем какво е) само тогава ще ме разбереш.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей добре, че след ралито се събрахме на масата снощи, че и аз дочух за тези карти :lol: АМИ БРАВО ХОРА! Браво за тази инициатива, за доброто преставяне на марката на ралито вчера и за всиииииииичко друго което правите за да радвате феновете на тази скромна марка :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мислете много!а разделете 60 лв на 360 дена и сами вище че не е толкова страшно все пак никой не пита кой подържа форума той не е безплатен предполагама подпомагането на домовете е супер а и колелото се върти никой не е каран с автомат и всеки решил да помогне е добре дошъл а като не му отърва по всяко време може да спревремето и нервите за озаконяването също не са евтени но това го оценят малко хораа ефективноста от членския внос вярвам и се надявам че ще се усети и ще си проличи за да може да бъде апетитна за всеки член на клубаи още нещо това което предложи DJ Niki Ei :D за вкарване на номерата на членовете във форума е страхотна и готина идея и аз я подкрепям

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Тука има идея за идеална цел бе пичове и момичета.% за домове за деца(които не са от скоро знаят )% за подпомагане на всякакви изяви за популяризиране на Хонда в страната % за помощ на всеки нагърбил се да ни представя по най-добрия начин в спорта( не е един и двама)% за производство на глезотийки с логото на КлубаP.S.НИКОЙ НЕ Е ДЛЪЖЕН ДА ВЛИЗА В РЕДИЦИТЕ НА "ХОНДА КЛУБ БЪЛГАРИЯ"ЗАМИСЛИ СЕ БЕ ЕЙ(ще си купиш един шарнирен болт за колата с 10% отстъпка а тия 10% са достатъчни да се купи една четка за зъби за дете,което НИКОГА не е имало такава)Когато дойдеш ТАМ(където сме ходили и знаем какво е) само тогава ще ме разбереш.Поздрави

Цитирам това само за да не напиша много по-силни думи към хората които веднага ревнаха!Доколкото съм запознат всички фен-клубове са сдружения с ИДЕАЛНА цел.Те развиват дейности за един ИДЕАЛ.Те работят за доброто име на това на което са се нарекли фенове!Просто явно никой от тези които реват като вдовици за Х*Й и идея си нямат от правната страна на въпроса.Дано като се качи устава да го прочетат и по-важното да го разберат след като го прочетат!Хайде момчета и момичета PEACE! И :D !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

Доста голяма част от Българите трудно разбират каква е основната цел на тези инициативи :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехее най-после официални :lol: :lol: браво на организаторите,това е тежка отговорност,мога само да поздравя всички които ще си посветят времетов името на клуба ;);) успех ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...