Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

Мерси за информацията стана ми ясно :) Тоя месец ще пропусна , но другия може да мина. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега, за денем ясно къде ще я оставям, а иначе нощем къде може се оставя?

Срещу магазина на Мони (M&S auto) има голям безплатен паркинг и ти е на крачка от училище.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16 и 17 ще съм гост на града ви, някой дали би искал да ми покаже някоя забележителност в града :)Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз най-голямата забележителност я бях докарал на националната, ама ако искаш пак ще ти я покажа :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на Хасково на 4-тия кръг от шампионата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Капанеца

Понеже и аз ще съм студент в Търново първа година,та и аз да питам нещо:тия паркинги безопасни ли са?Като цяло пипа ли се от колите в града (музики,разбивания)?Некви мизерии правят ли се ?Да имам ли едно наум къде да паркирам и къде не?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да се пипа и да не се пипа си имай едно на ум(и хубава аларма).

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как сте колеги? Този месец ще има ли среща? Пишете ако има навити!P.S. Пускам едно клипче от Дракона - за тези, които искат да видят какво са изпуснали! Не е много, ама мен си ме изкефи! Най-интересното беше, че видях само една търновска кола - Акорда на Мони! Що никой не отиде?Скивай тоя линк!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никаква активност бре колеги! Тая неделя ще има ли сбирчица? Ако има желаещи да се организираме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Упс! :) Пълно мъртвило :blink: :lol:

 

Драснете някой ред хората да видят, че съществуват Хондаджии в Търново бре... :rolleyes: :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Капанеца

Приятели,в неделя се поставя началото на моя активен студентски живот :rolleyes: във Велико Търново.Интересуваме ще има ли протести в неделя при вас :ph34r:и ако "да" къде е сборния пункт?:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се запиша и аз, и моя студентски живот, започва от неделя.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хайде в неделя да направим едно кафенце на бензиностанцията в Лясковец! Ама да измислим един що годе нормален час! Аз мисля че 17:00 е добре! Пък който не знае къде е Лукойл-а в Лясковец ще се срещнем в Търново на бензиностанция ЕКО 15 минути по-рано!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Капанеца

Извинявам се,че не се доуточних,аз имах впредвид митингите,които част от всенародния простест срещу циганизацията на държавата :ph34r:А иначе всички тия места дето ги изреди не знам в Търново :D първата седмица май ще съм без кола:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях поне 4 хондичкки. Ако нямат винетки може и затова да не ходят на месечните. Може да се организира нещо привечер някъде из Търново и да има повече присъствие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някъде по-близо до центъра, че само него знам къде се намира :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предател :) намести се при Болярите ;) Поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз поне продължавам да държа на своята идея! Ако има навити - пишете! Един да каже, че е навит отивам! Може и две коли да сме ама ще си полафим с човека ще си огледам колите, ще ги обсъдим и тъй нататък! Аз мога да пробвам да навия един човек! Така че чакам и други! Хайде колеги лека вечер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво да се съберем, ама всеки път пием кафета и нищо повече, все едно сме чичковци. С колегата VGEN като се видяхме, пихме кафе след което пробвахме колите как вървят, вдигнахме малко адреналина и се прибрахме, поне аз така разбирам срещите. Иначе ако е за кафе по-добре да дойда с рейса :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Капанеца

И аз съм навит за среща някъде в града за по бира,ако може :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Капанеца

Като решите моля някой да ми кликне 0879 95 94 84,че в Търново няма да имам нет :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Капанеца

Утре идвам с хондата:rolleyes:Някой за среща?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно ще намериш. За седан части се намират по-трудно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Капанеца

Някой пазарувал ли е от магазин "Самурай" (под стадиона)? Доволен ли е или само си правят яка реклама?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне аз останах с впечатление, че са малко скъп магазин! Ама нали имат претенциите за оригинални части! Лично аз си пазарувам от EURO07 и съм доволен! А ако имаш някой познат с фирма и можеш да ползваш отстъпка ще е още по-добре!P.S. Най-вече съм купувал масла, филтри и подобни консумативи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите на всички! Аз съм нов в клуба можете ли да ми кажете каде по точно се организират срещи в региона на Велико Търново? :)) Благодаря предварително и поздравии!!! Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Никъде :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде :D

 

Ако има хора от клуба от Велико Търново,може да измислим някои сбирка :))))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да питам къде в Търново могат да ми оправят реиката защото тече от нея масло ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години колеги :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...