Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

Два дни остават, някакви предложения за пътуването, някой има ли? Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6:30 OMV сечената скала ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не тъй като сме само 2-мата май като гледам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След Габрово ще се съберем с Емо от Павликени

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги.Моето японче ме докара от кипър без проблеми и сега съм в Поликраище та се надявам след големия ми пропуск за НС поне да хвана някоя седмична във В.Търново с удоволствие ще дойда :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен не ме бърка :) Надявам се да има и други навити и може тая неделя да се съберем...Пишете ей :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че повечето са по черноморието все пак е август,но до неделя ще си покаже

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам предложение ама не знам дали ще има навити!?! 14:00 на Телферите! Всяка Неделя ако е възможно пък ако не, поне веднъж месечно! :-) Чакам навитаци!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит само кажете кога и къде.....

Редактирано от hondacivic89

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!!!Може ли някой да ми препоръча магазин за автоаксесоари в Търново(освен този,който е на Магистрална и този на Краков)?:rolleyes: По конкретно,търся да си купя тромби с компресорче :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Над бензиностанция панов. Минаваш панов, продължаваш още няколко метра нагоре и ще видиш магазина. Аз утре мисля да ходя до там за някакви тасове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой за среща тази седмица :rolleyes:/> П.П. Да ми кажете дали има някой магазин за авто-озвучаване в Търново.По конкретно CD ще си търся.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За срещи не съм чувал...Срещата ще е където се разберем:rolleyes:/> Има ли желаещи за среща в Търново?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да предложа срещата да е в "SPS" тъй като мястото е удобно за спиране.Дайте да се видим за 30 минути поне да се запознаем... Не вярвам да сте толкова заети всички,все пак ставам дума за едно кафе само ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Техонополис Техномаркет мисля че има и нов магазин който е на бул. Никола Габровски ( ул Магистрална) след второто кръгово посока София пада се отляво не съм влизал вътре, но изглежда голям Публикувано изображение

 

PP

Чувал съм че в Горна има добър магазин, но това трябва да потвърди някой колега от там.

Поздрави

 

Някой за среща тази седмица Публикувано изображение/>

П.П. Да ми кажете дали има някой магазин за авто-озвучаване в Търново.По конкретно CD ще си търся.

 

 

 

Редактирано от j0rsh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде сте бе Търновско - Горнооряховски Хондаджии... и други наблизо? Тая неделя дайте да се разберем да се срещнем нейде! Повече от 5 години съм в Търново и съм ходил само на една среща! Ако не се съберем до края на лятото националните ми срещи ще станат с една повече от регионалните! Пък и десетината човека, с които се запознахме вече не се помним! Дай те да се уговаряме! Все 5-6 коли може да се съберем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз уча тука и ако се събирате, може да мръдна да ви видя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за тази неделя? И понеже никой не му се ходи на Лясковец в Лукойл предлагам някъде в Търново. По удачно ще е следобед към 16:00, че още е светло, ако някой има идеи за място или друг час да каже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има бре... Публикувано изображение Скивай сега ко става.... Публикувано изображение

 

Айде тайфа.... тук ли сте? Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има бре... Публикувано изображение Скивай сега ко става.... Публикувано изображение

 

Айде тайфа.... тук ли сте? Публикувано изображение Публикувано изображение

 

о Цецко е жив , аиде де ама е светло, тои Цецо е един от основните организатори на срещи и винаги пресастваше поне докато ходех и аз, не че сам пресаъствал на много срещи но на които съм бил ми е било добре щот компанията винаги е била на ниво,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше едно предложение за SPS-a! К'во ще кажете там? Или пък на телферите има голям паркинг :-)! Има и билярд, джаги, дарц, тъй че е вариант ако има навити! А и 16:00 звучи добре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може като се постопли на полигона :) ( за СПС или телферите съм навит )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета, от скоро имам хондичка и много неща не са ми ясни та последно кога и къде ще е срещата че да дода да се запознаем и да ме отворите за някои тънкости че като смених колата и сега съм като в космически кораб на извънземни.

Редактирано от vip_k20
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да не Ви обидих с нещо?Няма ли хондаджии в тоя град?Не се ли събирате за по кафе и още нещо? Някой като закъса нещо не си ли помагате?Извинявайте за въпросите ми, но там от където идвам като кажеш "Добър ден!" ти стговарят с "Добър ден и на Вас! Добре дошли!"Явно културния и почти географски център на България не е толкова гостоприемно място колкото ми обясняваха че е.п.п. Не го познавам този пич "tols" но му благодаря за вниманието и отзивчивостта!Жалко че няма повече като теб пич!

Редактирано от vip_k20

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...