Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Аз лично ще пътувам сутринта и вечерта си се прибирам. А да питам ще има ли някой който ще се пуска на състезанието?

Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не пише тука. Дайте да се преброим кои ще ходим на НС. За сега сме аз, Пешо(КраТуН) и евентуално Цецо(tols)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Има... има... но не пишат тук, а ми звънкат на мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз и varnata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А вие ще се включвате ли в колоната с Хонди в Пловдив, защото аз мисля направо на пистата да ходя, че тея колони само ме изнервят, пък и колата ми на празен ход е малко нестабилна и допълнително ме изнервя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се пускам на драг, че много мразя само да гледам :) В събота сутрин ще се видим във ВТ. Ще следя темата да видя какво сте се разбрали за потеглянето и ще се присъединя към вас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм се писал и в двете дисциплини, макар че за италианското нямам гуми отзад и ще бъда дрифтър, ама важно е участието :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен. Към колко ще се тръгва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги нещо я изоставихме тая тема за велико търновци никой не пише кои кога ще тръгва или кога ще тръгва ме или всеки да се спасява все пак сме от един град дайте да не правим като организаторите всичко в последния момент благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми май няма да сме много, аз ще си направя разходка от петък, а доколкото знам Данчо и Radeon4o тръгват събота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kажете за събота час и място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз не знам от колко часа е тая среща. Като цяло не съм запознат с програмата, така че вие предложете някакъв час. Пътя до там е 2 часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ви предлагам да тръгнем една идея по-рано, за да не бързаме. Някой говорил ли е с габровските фенове? Така и така се минава от там да се чакаме на някоя бензиностанция и да увеличим колоната ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Габровци няма да идват, така че ще си пътуваме сами :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На програмата в интернет пише, че от 10-11 е шествието и от 11-11:30 регистриране на автомобили, които ще участват. Ако тръгнем към 8 при по-спокойно каране 10-10:30 ще сме там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен 8:00 ми звучи добре. Да се чакаме на Rompetrol-а който е на изхода на В.Търново.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, шествието тръгва в 10:00 с организирани патрули от полицията. Няма да имаме възможност да тръгнем нито по-рано, нито по-късно. Смятам, че ще закъснеете ако тръгнете в 8 :), иначе разбира се решението си е изцяло Ваше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично ще пропусна шествието и то не заради друго, ами защото колата ми в момента е с тотално преебана електроника и в ниските е някакъв ужас - тресе, прекъсва, подскача и просто няма как да се движа в колона и то толкова много километри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също си мислех за Ромпетрола, че ще е най-доброто място за тръгване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК значи остава 8:00 на мангалпетрола :D Колега Radeon4o устройва ли те часа и мястото на тръгване? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се видим там, дано стигне мястото за всички, ако сме много изобщо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз ще тръгна по-рано, че мисля да участвам в шествието :) Какво ти има на екетрониката? Настройките ли не са добре или нещо друго?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лепенките ти са в мен :) Ще ги оставя на Митака :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Ще го издиря в петък като се прибера. Мерси за услугата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Компа ми не е добре настроен и празния ми ход и ниските са ми проблемни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Бих ти помогнал, ама трябва в събота сутринта в 6 часа да го човъркаме...даже малко по-рано :)

Редактирано от Radeon4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така....последно някой мисли ли да присъства на шествието? Аз мисля към 6.30 да тръгна. Малко е рано, но предпочитам да карам бавно и евентуално да спра някаде за цигарка и кафенце ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отивам направо на пистата. Ще се видим там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19:00 знаете къде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Там сме!  :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някой случайно да знае дали в нашия регион някои продава акорд до 97год с климатик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Живи ли сте бре? :) Денс няма ли да се скиваме на по кафенце? :) Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, то няма хонди тука :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'во става колеги?Май манията взе да отшумява?Аз тука все правя довършителни работи по моята UglyDucky ха ха ха,ама почти привършвам и си мисля септември ще има ли сбирка?Останаха ли още фенове или няма вече,да не ида сам да си пия кафенце на Лясковец?

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте съвет, днеска си наех квартира с едни приятели във Велико Търново.Квартирата ми е до 5-ти корпус и пичове кажете къде мога си оставям колата. Защото гледам всичко около центъра е синя зона. Казвайте защото се наплаших днеска, за един час сигурно 10-на коли закопчаха :)П.П А и да попитам къде се събирате и ще приемете ли, колега от стз при вас. :)

Редактирано от tisho92

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за денем или за нощем къде да си оставяш колата, оставяй я на паркинга на 5-ти корпус ако е за денем. Иначе се събираме последната седмица на месеца на Лукойл Лясковец но последните два месеца май пропуснахме :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега, за денем ясно къде ще я оставям, а иначе нощем къде може се оставя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами синята зона мисля, че си има работно време..примерно до 18:00 вечерта. Просто погледни на табелата докога е и след това време може да я паркираш там до сутринта :) Иначе този месец вече трябва да се съберем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...