Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

А така!  :) Дали има желаещи за срещичка утре?  :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм в играта яко с двата крака.Запалих снощи,имах ужасни проблеми със смяната на мотора,но сега всичко е 6 ,освен че пуша като дракон,ама отзад ;) До събота се надявам да съм бандажирал всичките октоподи в коша и в купето при компа и стрелям ;) Сбогувах се с карба...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, сегмети ли остана да смениш и как е вървежа ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,останаха сегменти ама свършиха парите... И така ще върви за сега :) ...вървежа ли? Хе хе няма нищо общо с д13 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, то сега празници, ракии, салати, махмурлуци и т.н., така че щеше да ми е малко трудно за среща. Oт другата година се надявaм, че ще сме по сериозни със срещите :)Весело посрещане на Новата година :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги наперих ушите по една колица от вашия град та ме интересува някой да ли я познава и да я е гледал или нещо по-конкретно за колата защото цената е примамлива.Ето я и колата http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11293977256689827&f1=detailsБлагодаря предварително.

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги наперих ушите по една колица от вашия град та ме интересува някой да ли я познава и да я е гледал или нещо по-конкретно за колата защото цената е примамлива.Ето я и колата http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11293977256689827&f1=detailsБлагодаря предварително.

Обади се на пича, кажи му да мине през магазина ми за да погледна колата и ще ти пиша в какво техническо състояние е возилото...
ок мерси тези дни ще се свържа и ще говоря с продавача.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще се срещате...искам и аз да дойда ама в момента колата ми е в бокса за известно време...та ще трябва с някой да дойда.От Горна някой,ако ме вземе :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая неделя мислим да направим кафенце !!! Мястото си е същото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мислех да идвам,ама ....удариха ми колата пред вкъщи както си спях.Някакъв алкохолик на 50години с Лада 5ица и избягал.Съседите записали номера и звъннах на BG POLICE,дойдоха след около 1час,намериха го а той ....без книжка,без гражданска и.... аз пак го ям целия... УЖАС:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадна работа. Гледай да я оправяш по-бързо. А иначе какво стана с двигателя? Всичко наред ли е вече?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ток е... днес и вързах оборотомера,остана километража и малко винетка и гражданска и съм 6так...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво Цецо със здраве да я караш батка и да ме повозиш че и аз ще сменям мотора с такъв д15 не вари вече

Редактирано от dan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Д15-ката по-голяма сила няма. Айде правете и да се пускаме докато не ми е изгнила колата съвсем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз кърпих вежди и прагове, ама като я гледам отдолу не е като да не е изгнила. Затова гледам да и взема душата преди купето да се предаде. За сега не успявам. Яки ще излязат тея Д15-ки :) Пък и на последък не съм се пускал с Хонди. Само с/у някакви фиатчета, алфи и опелчета. А тя мойта вече хич не върви и си падам стабилно хаха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам идея за утрешния протест (протест и среща)! Накратко: Събираме се в 10:40 (примерно) на пътя между Петрол и Метро(примерно)! 20-30, дай Боже 50 Хонди! Отваряме вратичките на резервоарите и потегляме - SHELL, OMV, през пътния възел се връщаме, EKO, OMV, LUK OIL, PANOV и се връщаме някакси на Петрол! (Курса също е примерен щот' едва ли знам всички бензиностанции в Тьрново!) Забравих да добавя, че само преминаваме между колонките на бензиностанциите и продьлжаваме по пътя!Това все пак е само идея! Ако някой мисли да я доразвие или да предложи друго нека пише! Аз лично бих се включил, без значение дали се приеме моята идея или нечия друга! По този начин пак ще сме част от протеста!

Редактирано от addicted2drift

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за ентусиазма, ама едва ли някой ще се навие. Пък и да се съберем 50 Хонди някак си е меко казано - невъзможно. Успех с протеста :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това "50 Хонди" ... ме връща в едни по добри години, когато се събирахме по 20-30 Хондавелки :) :P

 

ЕххххххХХХХХ.... години... години..... :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, до колкото си спомням ти ги организираше тези срещи в онези години :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че все пак някой ми е прочел щуравата идея! Не съм и очаквал някой да откликне, но бях длъжен да пробвам! Все пак не е лошо да се събираме с повод и без повод! Аз не познавам никой от вас, но пък това няма значение! Ще следя форума за евентуална среща!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка последна неделя на месеца се събираме :D Бензиостанция "Лукойл"  г. Лясковец  зимата 14:00 ч. лятото 19:00ч. 

 

Още сме на зимно   :)значи в 14:00ч.  :) следи темата  ;)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове , ако нямате нищо против да се присъединя към срещата ,може да разтъпча печката до лукойла да и хвърлим по някой друг лаф :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки е добре дошъл  :honda:  

 

Този месец се пада на 27.03.2011г. (неделя) Лукойл г. Лясковец в 14:00 ч.  :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, от скоро съм в джаза Публикувано изображение и мисля да се присъединя към срещата, така че бройте още една хондичка :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така де, но аз като незнам каде е Лясковец и тази бензиностанция. Просто сам студент 1-ва година в Търново и още непознавам околностите. Иначе с радост бих разкарал малко Англичанката !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехееее, тази тема не съм я виждал така активна от много време !!! Правим срещи всяка последна неделя от месеца, така че много ще се радвам ако се съберем повече от 3-4 коли :dry: За тези които не знаят къде е бензиностанцията, може да се чакаме някъде и да пътуваме заедно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така де, но аз като незнам каде е Лясковец и тази бензиностанция. Просто сам студент 1-ва година в Търново и още непознавам околностите. Иначе с радост бих разкарал малко Англичанката :dry:

Да си направим уговорка! 27.март 13:40 на бензиностанция ЕКО!(изхода кьм Варна) Сив Сивик рег. номер ТХ******(Добрич !!! - без майтап)Ако си сьгласен - драсни ОК!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Съгласен е спокс !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

адаш да земеш да доидеш и ти един път да го поразтикаш тоз загнилия седан ние си правим срещи а ти скоро се свириш отбои наи редовния посетител от вашия град е ЦЕЦО(tols) другите ви забравихме физоиномиите, 27 наближава помислете си всички иначе ще има :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм адаш :rolleyes: Само две срещи пропуснах, но вече ще съм на линия :gangstah:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се идва , ама 27-ми е след 10 дни и незнам дали ще съм на линия .Ако съм свободен съм там!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като гледам все ще има за четворка белот хора Публикувано изображение , дано да има и писар и кибик Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо на мен много ми се играе хаха, ама най ми е яко да съм кибик и да дразня другите :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...