Jump to content
Guest PeXa

Среща с унифомените

Recommended Posts

Така трудното ще е, че телефонът ми е на трето лице, т.е. трябва декларация от негово име, че аз ползвам номера който ползвам... Незнам дали трябва да е наториално заверено, но май трябва. Предния разговор 16:32 ч., в акта е посочен час 17:40 ч., следващия разговор е в 18:02 ч. когато се прибрах. Мога ли да пусна жалба без нищо, само така, и ще има ли тя някакъв резултат? Или директно да си действам да си изкарам декларация и разпечатка от ГЛОБУЛ? Проблема е, че имам само 3 дни за действие.

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този на когото се води мобилният номер, може да отиде за разпечатка.За съжаление не могат да ти извадят такава за входящите обаждания.Подобен род информация се дава само на компетентните органи, така че най-добре съд до дупка.Лично аз съм убеден, че ако обжалваш акта, въобще няма да се стигне до наказателно постановление, просто ще се усетят,ще го загубят някъде и след два месеца ще ти издадат нов талон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е безмислено в такава държава сме ,че ще имаш повече разходи по занимавките от колкото да си платиш глобата...ако знаеш само като го чета как се дразня че имам чувството че ако бях аз щях толкова да го ядосам , че да ме бият с палките...Най-много се дразня че се надъхват само срещу простия човецец кога ще спре някой патрон и ще му се прави така!? изкарват си на обикновените хора това което получават от тези които са над закона

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Първо имаш три РАБОТНИ ДНИ за действие, които текат от следващият работен ден след като ти е написан акта! И да аз по камера съм осъдил КАТ защото ме спряха без палка на бул. Витоша и бул. Патриарх Евтимий. А си бях от виновен по виновен - говорех си по телефона, но така както за мен важи думата, буквата, точката и запетайката на закона така важи и за този който ме спира. А там има камери и точно камерите доказаха че съм спрян непарвомерно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, а мен като ме обвиниха в нещо, което не съм направила, те ми казаха, че ме е снимала камера. При което аз си поиска х снимката, но те ми отказаха. реших да си платя глобата от 20 лв, вместо да обжалвам и т. н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко години работех на Боровец и много често слизах до Самоков.Един ден при смяна на якетата ми всичките ми документи бяха останали в хотела.....спря ме един компир...заяде се,казах му че съм персонал от комплекса и ще се върна да му ги занеса......не та не и почна да пише....даде ми акта,аз се ядосах,качих се в колата,смачках го и го изхвърлих през прозореца...и 4 месеца след това лично в къщи в София ми връчиха акта който беше за 350лв(ако не се лъжа беше 2001г).....ми че то и сега това са много пари за акт....а той нещастника писал че изобщо никога не съм имала книжка,че колата ми едва ли не е крадена и няма талон,че не е минавала на преглед въобще........честно ви казвам че и 500лв да ми беше поискал адвоката пак щеше да има съд.........но платих 50лв.на адвокат и спечелих делото..... :huh: Най-мразя несправедливостта и винаги се боря доколкото ми е възможно до доказване на противното..... :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

В общи линии май съм преебан. Звъннах на познат в КАТ, той каза че снимка може и да може да се извади, но няма да се види на нея дали съм бил с телефон. ОТ Глобул пък казаха, че не мога да си извадя пълен списък на разговорите, само на изходящите, не и на входящите. Незнам какво да правя. :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mandylion

Аз мисля да похваля господата полицаи.В неделя вечер ме спряха на бул. България, преди светофара на кръстовището с бул. Гоце Делчев.От сега ще отбележа, че това че ме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За Глобул не съм запознат но от Мобилтел и от Вивател с молба са ми вадили разпечатка на входящи и на изходящи разговори на място на гише. Не виждам причина Глобул да откажат. А колкото до снимката от камерите ще се вижда дали си се обръснал! Виждал съм им качеството поваярвай ми ще се види всичко. Търси си правата до край!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден ми написаха акт в провинцията за 44 км./ч. над ограничението. При знак 50 км./ч., аз карах с 94 км./ч. Привидно е много, но... Прав участък , хубав път... С колко да кара човек, ако някой от насрещното не го е предупредил за дебнещи куки?! Та карам си съвсем прилично с 90 км./ч. виждам знака в последния момент, в който минавам покрай него и набивам спирачки, за да сляза до 50 км./ч. Естествено от 90 км./ч. на 50 км./ч. не се слиза за 10 м. Спряха ме... Акт... Наказанието ще бъде два месеца без книжка, 200 лв. глоба и не знам колко си точки... Че съм виновен виновен съм, спор няма, но с това нарушение не съм застрашил нищо и никого. Че някой тъпак от съответната община е сложил знак 50 км./ч. без видима причина е отделен въпрос... А преди това в разни села джипове хвърчаха с 80-100 км./ч.... Реално те застрашават живота на околните, но за тях закони няма...За предлагане на пари и дума не можеше да става, тъй като тези двамата си бяха излязли "да режат глави" - да си изпълняват плана за актове. Застанали насред слънцето в колата на сигурно единствената 100% пусия в района, където рибата кълве яко и санкционират виновните...Понеже на акта ми пише, че нарушението е станало в населено място, а аз мисля, че беше преди табелата (ще проверя за да съм сигурен) въпросът ми е дали това е сериозно основание за оспорване/оборване на акта?

Редактирано от ivoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Естесвено че е основание да се оспорва акта. За документ с невярно съдържане има и присъди!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо имаш три РАБОТНИ ДНИ за действие, които текат от следващият работен ден след като ти е написан акта! И да аз по камера съм осъдил КАТ защото ме спряха без палка на бул. Витоша и бул. Патриарх Евтимий. А си бях от виновен по виновен - говорех си по телефона, но така както за мен важи думата, буквата, точката и запетайката на закона така важи и за този който ме спира. А там има камери и точно камерите доказаха че съм спрян непарвомерно.

Въпроса ми е като ги осъдиш кой поема разходите по делото? А самите разходи колко са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Разходите по самото дело са фиксирани и са си държавни такси, но не ги помня. Плаща ги загубилата страна, а хонорара на товят адвокат си го плащаш ти!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека и аз да напиша първото си мнение в този форум - съжалявам, че това ще е темата, но не мога да преглътна недосегаемостта и наглостта на тукашните полЮцайчета...На повечето сигурно ви е известна приказката, че който нищо не може да върши става или бакшиш или ченге. Със сигурност знаете и славата на плевенските катаджии - доста историйки има за тях. Само да ви светна за инфо от регионално ниво - в момента за да станеш ченге тук се плаща 3000 лв., за да станеш катаджийче - 5000лв. Изводите ги оставям на вас! Та конкретно за случката..Карам си служебния танк(КИА 2,9 турбо-дизел, 2007г, 185 кончета), след мен се вее съседчето с Акорда ми - трябва да ме прибере все пак, а и той е влюбен в него, та рекох да му направя кефа..излизаме от Плевен посока завода ми и..! и ползвайки паркирал (на забранено място!) автовоз за скривалище, скрили се зад най-голямата туфа храсталаци, НА 50см. ПРЕД ЗНАК ЗА ОГРАНИЧЕНИЕ 70км. изведнъж изскача стария катаджия, размахва хранилката, заповядва. Мамка му, залагам си макарите, че не съм карал с повече от 60км/ч. - 50/60-тина метра преди това си погледнах километража!! Отбивам, аварийки, "Елате с документите на колата до патрулната кола". Взимам, отивам - показват ми радара - 71км/ч. В интерес на истината нямаше "Ми кво шъ прайм сега" и други от сорта - директно се пристъпи към писане на акта. Понеже бях 100% сигурен, че не съм превишил 60км/ч. поисках да видя дали шибания им радар е минал полагащата му се техн. профилактика/тест в "Стандартизацията" или както там се води - там, където се прави годишен преглед на всякакъв такъв род апаратури, мерки и теглилки и всякакви други джаджи - показват ми стикер, който едва се държи залепен за тялото, пишеше: 05/09 (или 09/05) - нищо повече (ако някой знае какво значи това ще му бъда много благодарен ако ме светне). Та пише си ченгето актчето (въобще не съм му вкарвал приказки за корупция - видях го, че просто е надъхан да маха глави и да си изпълни дневната норма от актове и осъзнах, че ако си направя устата мога само да затъна още повече) и като приключи ми го дава "ако имам възражения да ги напиша". Взимам акта и написах, че съм спрян от добре скритият маскиран патрул (те нямат право да се крият, нали? - по закон?) и, че твърдя, че не съм карал с повече от 55-60км/ч., напълно съзнавайки, че тези мои коментари ще предизвикат само смеха на кукендерите, нищо повече. Болката и ядът, който споделям с вас е, че не мога да преглътна, че правят каквто си искат - крият се, спират ме ТОЧНО пред знак за ограничение 70км/ч. и засечката на радара им е изчислена ТОЧНО на 21 км. отгоре - точно толкова, колкото е необходимо за да минеш за "следващото ниво глоба" по техните алинеи - първото ниво е 30лв. (за превишение до 10км/ч.), 2-ро ниво е за превишение над 21 км/ч. - съответно 100лв. и 3 точки. Как пък шибаният им радар го засече точно толкова, колкото им трябваше!?!? Малко инфо за шофьорската ми практика - за 11-те години откакто имам книжка имам само !!! 1 акт (една бакшишка ме удари, дойдоха шапкарите и набързо написаха акт и на двамата за по 100лв. - след чакане от час и половина на патрула) и 1 фиш за 10 лв:worthy: Шефът на Административният Съд в Плевен ми е рода и нали се сещате кой акт ще мине ако го обжалвам в Съда?- все пак сме България, мамка му!!, но никога не съм спекулирал с връзките си - 1-во, че досега не е имало повод, 2-ро - смятам, и се стремя да карам разумно и се имам за шофьор, който спазва правилата и 3-то - не съм такъв човек. Но, мамка му, този път тези връзки трябваше да ги пусна в действие - за лош мой късмет рано на другата сутрин заминавахме семейството на море и нямах никакъв шанс да обжалвам скапания акт, а не съм луд да си прецаквам почивката заради некакви си полюцайчета - майната му на 100-те лева, но дупките по пътищата стават все повече, нали? Яд ме е, че куките правят каквото си искат и нищо не можеш да им кажеш - легално. Мога да смачкам всеки акт с властта, която имам (и оттук нататък така ще бъде!), но така ли трябва да бъде!? ...Щото местните наркобарони и мутри си карат лимузинките като луди пред погледа на ченгенцата, а някой даже си махат за здрасти, за тях няма правила и няма нарушение което да не го правят, но тях не ги спират, нали? На всички колеги - евала, че ХОНДА им е в сърцето, благодаря, че изтърпяха глупостите ми и безварийно каране на любимата кола:fun:!

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважам всички полицаи по пътищата, независимо от това как се държат, защото така изразявам уважението си към държата ми, т.е. към самата себе си. Във всички случаи, когато съм нарушила правилата, си нося и отговорността за това. Имало е и 2 случая, когато на "Възражения" си описах точно ситуацията, така както беше според мен и не получих наказателни постановления. Преди по-често имаше полицаи, които се държаха "странно" и например питат многозначително "Какво работите?". На тях просто им отговарям "Не мога да коментирам този въпрос" и те като го чуят това, винаги ме пускат. Или ако се стигне до прословутото "Ще трябва да почерпиш", винаги им казвам, че няма никакъв проблем, но ще го направя, за да ми напишат акта, и пак ме пускат. Радвам се, че подобни ситуации ми се случват все по-рядко.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest El_Muchacho

Ще започна да уважавам полицайте когато станат обективни - когато започнат да си изпълняват ЗАДЪЛЖЕНИЯТА съвестно и отговорно, когато спрат да спират избирателно (като критерии - скъпа кола/евтина кола, приятел, приятел-мутра имного т.н.!), когато престанат да са рекетьори-нагли мутри, а да бъдат контролен орган за какъвто се водят! До тогава - SUPER ANTI-POLICE!!! Законът трябва да е еднакъв за всички! Отказвам да бъда донор на тези търтеи и всеки месец да ходя да си изправям джантите и с жената и бебенцето да ни е страх да пресичаме на пешеходни пътеки на зелен за нас светофар (когато сме пешеходци), а на 50м. от нас да има ченгета с хранилка в ръката, които си бъркат в носа и чакат да си напълнят джоба!! Peace!!

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радарите минават технически преглед,слага им се стикер с датата и така до следващия преглед.При всяко засичане на скоростта се засича и час и дата,така че,El Muchacho,ако беше погледнал часът на радара,а не стикера,нямаше да се оплакваш,че са те измамили,щото не ми се вярва някой да седне и да човърка софтуеър и т.н.Приеми факта,че наистина си бил с 71 км/ч.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest El_Muchacho

И какво доказват часът и датата, Ghostkilla? Явно не си схванал топика на "мрънкането" ми - Мрънкам, не защото са ме засекли с 71км/ч., може и така да е - само Оня горе знае така ли е било - мрънкам, защото се крият из треволяците, зад дърветата и къде-ли-не като цигани при положение, че според разпоредбите криенето им е забранено, а най-ме дразни гаврата да застанеш точно до знака за 70км/ч. и да пишеш акт за надвишаване на 50км/ч. - ей за тая гавра ме е яд! Да, така е, по Правилника са прави, нарушител съм - и с 6км да надвиша съм нарушител - но я ела в Пл. да те разведа из Реалността - да видиш в колко забранени улици на центъра очеизвадно и демонстративно са паркирани лъскавите каручки на местните Барончета, където целия град ги знае, а на същата улица е патрула и се правят на слепи!? Че даже са и и приятелчета! Или как по цяла нощ се гонят по главната улица, пилят гуми некакви рейсъри и цяла нощ мирише на изгоряло, квартала не може да спи (свидетели да искаш - сума ти вечери сме ги гледали от терасата - блокът ми е точно на въпросната улица, на въпросното кръстовище - точно на центъра), и патрула идва и си купува цигарки от Стопа съвсем спокойно ..а спрели Сульо, че на знака 70км кара със 71....на празен двулентов еднопосочен път без кьорава кола наоколо? Ми като са толкова "добри и съвестни" що не чекнат Сульо, да видят - има ли предишни прегрешения, кви са, рецидивист ли е, къв е, що е - по радиото тва е работа за 5 мин....Закона бил еднакъв за всички!? = Май ес...Но...такъв ми бил късмета :bounce: Оттук насетне знам какво да правя...

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Преди няколко седмици си карам аз вечерта по Витошка, но към края, не на забранената част от булеварда, минавам си на зелено, движа се с 59.9км/ч. и виждам как нещо червеничко, кръгло и малко се предвижва на около метър над земята с поклащане... стана ми ясно и преди да я е развял пред мен си дадох мигача да спирам. Отбивам, гася колата и отварям прозореца. Пристига той, представя се и ми иска документи. Давам - всичко изрядно, рови се, гледа, преглежда, сравнява със стъклото... и най-накрая казва: "Господин Янев, знаете ли, че левият Ви фар е само на габарит?" - аз отговарям "А! Не, честно казано, НЕ!" - Еми елате с мен, слезнете да видите. - Слизам аз, и знам, че няма да ме е излъгал - не свети. Сещам се какъв е проблема, крушката не е изгоряла, ами буксата от време на време не прави контакт. Казвам му - А, еее, не пак, оффф, наистина ли... извинете, дали ще може само така... малко... да пробвам нещо, да видя дали пак е от това. - и се стрелвам да отворя капака, той разправя - /смях/ е, ако мислите, че можете да го поправите, няма проблеми. - отварям капака, пипвам буксата и крушката светва като слънце. Не се обърнах да видя физиономията му, но и не чаках да отговаря, само казах - Пак се е развалила, миналата седмица си купувах нова, сега пак трябва да купувам, оффффф. - Той помълча една секунда и каза - Добре, само внимавайте, че така може да стане някой инцидент, поправете си буксата, ето ви документите. - Да, разбирасе, прав сте, благодаря, лека вечер. :bounce: - Хихи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivoto
...защото се крият из треволяците, зад дърветата и къде-ли-не като цигани...

...колко забранени улици на центъра очеизвадно и демонстративно са паркирани лъскавите каручки на местните Барончета, където целия град ги знае, а на същата улица е патрула и се правят на слепи!? Че даже са и и приятелчета! Или как по цяла нощ се гонят по главната улица, пилят гуми некакви рейсъри и цяла нощ мирише на изгоряло, квартала не може да спи (свидетели да искаш - сума ти вечери сме ги гледали от терасата - блокът ми е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е редовна практика в нашия край. Петък и неделя всички полицаи стават катаджии. И всички чакат или на някое ограничение извън града от 50 км/ч или покрай табелите на населените места. Който пътува насам да го има предвид. Особено петък на пътя Враца-Оряхово се срещат по над 5 патрула (80 км отсечка с 10-тина села в тая отсечка).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, и мен за това ме е яд...Написаха ми акт на входа на Кнежа откъм Плевен на ул....................... срещу сервиз ....................... А там е голо поле, кър или както искате го наречете. Въпросният сервиз е единствената постройка в радиус от няколко километра, до първата къща на Кнежа има не знам си колко разстояние. Това че някой тъпак е сложил табелата за начало на населено място, километри преди първата къща, това че аз не съм я видял и съм си карал на прав равен път без коли с 94 км./ч. даде повод на тези гадове да ми напишат акт. После от сигурни източници разбрах, че тези двамката същия ден са били наказани да висят на жегата там и да "режат глави". Яд ме е, че ми написаха акт за нарушение, с което не съм създал и грам опасност за себе си или за околните (такива нямаше), а това че преди и след това разни копеленца със скъпи коли ме задминаваха наистина в населени места с 80-100 км./ч. и ако на пътя беше изскочило дете, животно и т.н. щеше стане на салата - за тях куки и актове няма!

неси прав. Да ти бяха искали пари или това онова да ги виниш , но ти си си бил виновен , знаците го доказват бил си с превишена скорост и са ти писали акт. Така си е по реда иначе си прав за тези с скъпите коли ,че неги спират а именно от тях стават фаловете макар ,че честно да ти кажа всеки ден чета дир.бг и гледам за катастрофите ден след ден и лъскавите коли ги няма в списъците. Да си виждал ти мецедеси или бмв-та нови да блъскат , да са чъкнати или нещо ударени :o....нооо така е в нашата държава както го бях казвал в други постове "За кокошка няма прошка ... за милиони няма закони"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На скоро имах среща с господата. Прибирах колата от тенекиджийски услуги извън града и минавайки през едно населено място ме спряха. Колата беше с разкачени кабели на фаровете, отпред по радиатори (без броня и номер съответно) и естествено бях с двата крака вътре. След стандартната проверка на документи бяха готови здраво да ме глобяват, но им обясних по каква нелепа причина ми изглежда така колата. Влязоха ми в положение и ми се размина само със съвет по-бързо да прибера колата. Според закона щях да остана до шест месеца без книжка, така че им бях много благодарен. Иначе веднъж се прибирах от София, и на път за м.Тракия имах нарушение. Там откровено си стана въпрос за пари, но не им дадох, и не смятам някога да го правя. Нека ме бъзикат че вместо 10 давам 50 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не сте попадали на това http://www.ayanev.com/wp-content/uploads/KAT.pdf - прочетете го (дългичко е, но ако си знаете правата може да спестите доста)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм давал и няма да дам подкуп. Когато ме спират и съм в нарушение гледам с приказки да се разберем или поне да ми смекчат глобата или провинението, а ако може да мине "метър", но пари или други неща - не се дават. Полицайте са хора и до една степен могат да си затворят очите за нарушение. Спестявали са ми няколко пъти знак "стоп", дребно превишаване на скоростта (5-6км/ч), телефон или фарове. Друг път са ми писали фишове за щуротии, но за сега да чукна на дърво се разбираме добре :) Карайте си спокойно, слагайте колани, слушалки, пускайте фаровете и внимавайте - не е излишно, а ако стигнеш 30-40 мин. по-късно е за предпочитане от нервно, напрегнато и опасно пътуване ;) Наздраве :P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има 2страни ако полицаите започнат наистина да си вършат работата ще останем без книжки, без коли с много глоби и тн.. друг е въпроса че всеки минава метър .. няма съвестен шофьор който да спазва 100000000% от правилника и не започвайте сега ма аз такова аз онакова ..всеки който е карал в чужбина знае за какво иде реч :) друг съвет- никога не давайте пари за каквото и да е било!! и е вярно че полицаите излизат по празниците познайте защо :) общо взето те са затворено общество всеки се знае и гледат да не си навредят един друг затова няма голям смисъл от обжалвания и тн : ) цаката е на място да ги лъжеш да се извиниш да покажеш някакво уважение и това е :) 3пресни, пресни случая някъде из варна- пукнато челно стъкло,ревящо гърне,отсъсвие на гражданска без 1 фар - при това с биксенон.... еми само 30лв фиш от 3те пъти общо :) цаката е да говориш и да ги лъжеш винаги са били минимум 3ма полицая особено там в аксаково :) колегите знаят точно къде :) дано не го следят много форума че всеки ден карам и да започнат да ми махат отдалеко :) хаха :) за 6години научих доста за родната милиция :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами един от тези в Аксаково кара Сивик купе и чете форума,друг от тях от скоро е с Акорд ;) "цаката" е да не си нагъл г.з ако изобщо има цака

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да знам че единия има сивик ;) говориха си че имало морга в аксаково с тайп ер и писле много вървяли ;) все пак поздрави ба колегата ако е бил там да потвърди историята ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен цаката е да ги цакам като ме проверяват. Ако не се представи, не си даде картата и т.н. почвам да му лазя по нервичките. Така накрая ми дава документите, но следвашия път не ме спира. Или ако е точен да полафим и пак така. А сивици в Перник няма много. Като англичанката има 2, като хеч-а 4. И така избягват да ме спират. Като съм виновен го гледам. Ако е нервени се базикам нещо, разсейвам го и минавам.Само веднъж нямаше как да мина- 140, без колан и по телефона говоря, класика, при ограничение 60км/ч. Бачках шофьор куриер и му казах, че ако до 5мин не съм в едно селище ще ме уволнят, ако ми вземе книжката-също. А съм с 2 деца :D 10кинта и готово. /при 20 надница колко да му дам, а за памперси/ :D Това градско де, със софийските ченгета съм по груб. един на караулката на Владая нямаше карта. Аз пиян, жената кара. Тамън му даваше документите и го подбрах. Казах му, че без карта няма документи. Той почна да се прави , че е от РПУ-то на княжево и стана мазало. Идва стария му колега, пита какво става. Направо при мен де, обясних. Човека си носеше картата и му дадох на него документите. беше веселба :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...