Jump to content
M_I_T_A_K_A

Седмични срещи Русе

Recommended Posts

ххаха еми колега нз :D !имам въпрост към председателя или подпредседателя Метан станциите в града не работят?Мястото остава ли същото?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайте късмета да не се събирате;)След малко тръгвам;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко говорих с Калоян и той каза, че метанстанцията си работи. Това значи, че среща ще има, а вече кой ще присъства на нея е отделен въпрос. Аз съм там за другите не мога да кажа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодарноси кам Колегата ''pano'' за посещението в Русе дано Ви е харесало гостуването Ви тук! :thumbs1:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ни много и дано се виждаме по-често!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте момчета ще се събирате ли утре на метан станцията аз съм от шумен но съм студент в русе иска ми се да дойда ама не познавам никой

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега, ще се събираме. Заповядай и ще оправим това, че не познаваш никой, а и да видим наживо това от аватара, че изглежда доста добре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CRX-са от аватара е на бтрат ми аз карам сивик 5г хетч д15б2 с втекова глава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иска ми се да дойда ама не познавам никой

...е мен ме познаваш а и мисля колегата Филип аз не идвам на седмичните обаче :drunk: ,между другото скоро май ще се урежда нова гонка ...Алфи са колите ако искаш да се пробваме пак да отсрамим марката пиши на лично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте японски фенове :) някой знае ли: Има ли срещи в четвъртак на полигина, защото аз от много време насам не съм се пускал в нея посока.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли срещи в четвъртак на полигона?

Има да.... след метана обикновенно почти всички отиваме там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приемате ли стари председатели на фен-клуба на срещите :beer::):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само такива дето могат да дойдат на "собствен ход" :beer: Не че аз ходя на срещите де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧетвЪртЪк е да :(

Много му разбираш на правописа :) вземи да им проведеш малко образователни програмки. Да не ми се разсърдяите,ама къде ви е правописа бе хулиганиииииии :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уговорил съм се за утре с едно момче да ходим да се дърпаме ако има и други желаещи да си премерим колите да заповядат на ОМВ-то в здравец там ще се разберем каде ще ходим :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С рекса или сивика ? :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сивика, той брат ми не смее той да го кара че на мен да го даде да се дърпам :thumbs1::o за рекса става вапрос :huh:

Редактирано от ZUM_SPEED

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравих да кажя от 11:00 утре на ОМВ-то в дружба а не в здравец както бях написал по горе

Редактирано от ZUM_SPEED

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кого се уговори за гонка ако успея да стана ще дойда!Каде ще се гоните?

Редактирано от Autolord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...с едни чипосвани дизелови Алфи 156 и 166 160/180 кс. според собствениците им с които аз първоначално се уговарях,но поради лични проблеми несвързани с колата ми не мога засега да участвам :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: май тея алфи с тея безбожни коне вече няма да идват на гонки :cool: не сам искал всички да отупам ама те нахални да видят хондата е видяха я :bg: следващия моля:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пак няма да ни видиш всички ,ама кво да се прави . Толкова сьм уморен че ... пак няма да се появя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коелеги ще ни гостувате ли във Велико Търново за празника на града 22-ри Март? Миналата година се получи доста добре, надявам се тази година да се съберем повечко. който има интерес тук може да пита и да разбере кога, къде и др такива :thumbs1:http://forums.hondabg.com/index.php?showto...st&p=298928

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Аз само да напомня, на някой ако му се идва към Търново, срещата е утре (неделя, 22-ри) в 12.00ч. на ЛукОйл-а до Метро, от там тръгваме заедно ;) ! Мен единствено ще ме спре лошото време евентуално! Който реши да заповяда. :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чак в 12 ли ше трагваме ? не може ли по рано?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам и всеки, който се чувства фен на Хонда, може да се разходи до метана както ще направя и аз:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде хондаджии не се стеснявайте а идвайте в клуба.Има още много хонди в града който си джиткат сами - клуба е супер и хората в него са 6.Гаранция не хапят .Не зяпайте тъпо компа а идвайте на срещите за да си прекарате добре с хора настроени на вашата вална.Стига реклана мина и тая седмична ,бяхме повечко а за другата дано още повече (надявам се). :):):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не сте забравили за срещата днеска? 19:00 на метана :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой русенец, притежаващ Хонда все още се чуди какво да прави, сега е момента да я пали и да тръгва към метан станцията на бул. Липник :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в бокса за боядисване на вратата и калника дето комшито ме изпатка :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в бокса за боядисване на вратата и калника дето комшито ме изпатка :)

Видях че е готов прелюда та утре можем да пробваме да смессим моделите та да видим какво животно ще се получи :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...