Jump to content
M_I_T_A_K_A

Седмични срещи Русе

Recommended Posts

Guest artifuckt

С тема и без тема ние нали си знаем часът и мястото на срещата, но ти нещо липсваше. Стига с тая работа почини си малко :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така за утре искам да напомня на всички от Русе да доидат на "Фемили" в оречения час.Аз лично ще закаснея защото сьм на работа до 20,00 и може би ще сьм там в 20,30 така че време е за среща ;) Ако има нови членове моля да заповядат: и между другото не ми вземаите колата :dry:;);):D:););):):P:P:P:P:P:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеееееее! :lol:  живи ли сте бе колеги :P  Поздрави от В.Търново :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние че сме живи живи сме, ама да видим неска колно от нас ще си покажат живеца :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще станем милиони : :rolleyes:Бтв Цецо обади се на,абе не го знам как се казва ама е от Евро 07 каза че ти е загубил тел-а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще станем милиони : :lol: Бтв Цецо обади се на,абе не го знам как се казва ама е от Евро 07 каза че ти е загубил тел-а

Не знам за кой говориш :rolleyes:   Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще питам колегите как се казва,че той е в долния магазин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак е врема за среща хайде палете гумите и на фемили да сте в 19.00 :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм до 19:30 на работа сигурно ще дойда към 20:00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя четвъртак пак ли ще се събирате на фемили?? Може да намина за някоя друга минута, но с един ВАЗ понеже нямам купе за двг-то още. Айде някой ако може да ми донесе стикери на фенклуба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маи днес е четвартък.време за седмична срещичка.да се чувстват поканени новобранците :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:):D :D :D:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P що не идвате на срещите????ще конфискуваме Хонди в полза на клуба:)))) Редактирано от nelka26

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко хора идват по принцип?Уте нали ще е четвъртък, пак там и пак в толкова ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела и ще видиш , колко хора идват. Все ще намерим някое място и за теб. :) Колеги ,, довечера и аз ще се отсрамя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само така да питам, днес ще имали хора на срещата или като предния път обичайните заподозрени събрани на една маса. Много несериозно отношение имате колеги. Айде да се представим добре тая вечер, а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз както ве4е ми стана навик пак 6те дойда кат Директор ;) по някое време ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааа няма да стане така.вече се знаем кои идваме .аиде и другите да не спят а да дойдат поне на фемили.предния път бяхме към 9 човека само.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 7и нещо ще се пусна и аз ;) ,че мн отсъствия ми станаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега, за понеже бързо схващам, но трябва малко повече да ми се обяснява, имам следния въпрос: Тази вечер ще има ли седмична среща или няма да има? Може само обичайните заподозрени да участват в нея или никой да не присъства. Да знам дали да се разходя до "Фемили" или да си почивам активно. Айде да ви видим сега:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще има среща довечера.предполагам пак ще сме същите както досега:)))))предлагам да се отменят седмичните срещи и да има само месечна.които има мнение по въпроса да сподели. :D :D ;):D:):(;):);):rolleyes::ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм там на фемили.за другите незнам.може да го обсадим това наистина.да се разберем за друг ден и час удобен за тези които идваме най често.защото маи на повечкото им е писнало да виждат едни и същи мутри или просто нямат какво да споделят.тези които се оправдаваха с цената на бензина вече е неоснователна причина 95-1.79 лв. :cool: аиде аз ще съм там и ще чакам пак който доиде доиде които не жив и здрав да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

довечера ще сам там. :cool: А повапроса за срещите предлагам да са двапати седмично. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яяяяя, то имало някъкав интерес!?!? Както каза Нелка, предполагам, че това ще е последната седмична среща, тъй като се събираме 10-тина все едни и същи. Айде довечера ще го обсъдим и ще пуснем окончателното решение в темата за тези, които "ще са възпрепятсвани" да присъстват от 19 часа на "Фемили" тая вечер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сьм сагласен ако няма да има такьв интерес вече дане се сабираме ;) щото се обичайните заподозрени сме там другите не идват ;) и немисля че трябва да им се молим :D днеска сьм сагласен нека да гласуваме ;) ще има :cool: или няма да има седмични срещи :D . Кьм 19,30 ще сам там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз не идвам на седмичните срещи,но забелязах,че като се организираха и месечната яко западна може би е хубаво да се разредят за да има малко но качественни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би не съм аз човека който да го каже (но пък и защо да не съм след като нелка пуска такива предложения, а всички знаем каква и е връзката с Хонда), но като кажете "обичайните заподозрени" все едно искате всеки път да идват все нови и различни хора... малко трудно може да се получи това. Напоследак малко рядко идвам, но това не ме прави по малко фен от който и да било друг а е хубаво да има такива събирания, но просто явно момента е такъв, че дадени хора нямат вазможност да идват за известно време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би не съм аз човека който да го каже (но пък и защо да не съм след като нелка пуска такива предложения, а всички знаем каква и е връзката с Хонда), но като кажете "обичайните заподозрени" все едно искате всеки път да идват все нови и различни хора... малко трудно може да се получи това. Напоследак малко рядко идвам, но това не ме прави по малко фен от който и да било друг а е хубаво да има такива събирания, но просто явно момента е такъв, че дадени хора нямат вазможност да идват за известно време.

каква ми е връзката с хонда митак ?????моля те поясни ми,защото не схващам Редактирано от nelka26

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз идвам на срещите защото ми е готина компанията на другите и за разлика от някой хора идвам редовно.може да нямам хонда и да не разбирам от коли но виждам че не съм единственото момиче там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би не съм аз човека който да го каже

Много правилно си започнал, но защо си продължил изобщо? Кога ще пораснеш и ще четеш между редовете , и защо спамиш по темата , след като нямаш ясно предложение? Та на въпроса: Понеже от доста време(конкретно за теб Митак - 2 месеца) идват малко хора на сеДмичните срещи , което показва че интереса на хората спада . Аз имам предложение да направим тези срещи на по-голям интервал от време , а имено : Всяка 2-ра седмица от месеца да има среща на досега познатото ни място - "Фемили"(срещу Русенския Университет) от 19:00ч. , а всяка 4-та седмица да се съмираме за месечна среща както до сега , на паркинга на Левента от 12:30ч. Моля , поне тези които четат темата и имат някакво предложение по нея , да го впишат . Тази седмица , ако се съберем повече от 6-7 човека ще го обсъдим и да вземем някакво решение. Много моля, спамаджии да пропуснат коментарите. Благодаря предварително. С най-добри чувства Яшо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би не съм аз човека който да го каже

Много правилно си започнал, но защо си продължил изобщо? Кога ще пораснеш и ще четеш между редовете , и защо спамиш по темата , след като нямаш ясно предложение? Та на въпроса: Понеже от доста време(конкретно за теб Митак - 2 месеца) идват малко хора на сеДмичните срещи , което показва че интереса на хората спада . Аз имам предложение да направим тези срещи на по-голям интервал от време , а имено : Всяка 2-ра седмица от месеца да има среща на досега познатото ни място - "Фемили"(срещу Русенския Университет) от 19:00ч. , а всяка 4-та седмица да се съмираме за месечна среща както до сега , на паркинга на Левента от 12:30ч. Моля , поне тези които четат темата и имат някакво предложение по нея , да го впишат . Тази седмица , ако се съберем повече от 6-7 човека ще го обсъдим и да вземем някакво решение. Много моля, спамаджии да пропуснат коментарите. Благодаря предварително. С най-добри чувства Яшо
АЗ подкрепям идеята и мисля че това е решението на вапроса :D Редактирано от LENO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая седмица и аз ще дойда от Търговще съм само да каже някой де е тоя Университет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая седмица и аз ще дойда от Търговще съм само да каже някой де е тоя Университет

Русенския бе бате не го ли знаеш ВИМЕС ПИТАИ И ЩЕ ТИ КАЖАТ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз смятам повече да не идвам на хонда срещите.както каза митака аз нямам връзка с хонда клуба.пък и дали с мен дали без мен все същото.пожелавам успех на всички хондаджий. :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...