Jump to content
M_I_T_A_K_A

Седмични срещи Русе

Recommended Posts

Искам само да кажа здравейте на всички, току що се регистирах и се радвам, че има хора които харесват и други коли освен БМВ.От 6 месеца карам Хонда и всеки път като се кача се изкефвам максимално. Дано и вие сте така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Johnny_Honda, повярвай ми, че и ние сме така:rolleyes: Заповядай днес при нас да се запознаем:rolleyes:Адаш, механото и Васил Левски имат бал :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш ко ще правим ще протестираме ли ? :rolleyes:Днес писах там на един от бмв клуба да видим те да координират в Рс протест заедно с този в Сф казах им че ако го направят ние ще се включим,не съм излъгал надявам се :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш ко ще правим ще протестираме ли ? :rolleyes:Днес писах там на един от бмв клуба да видим те да координират в Рс протест заедно с този в Сф казах им че ако го направят ние ще се включим,не съм излъгал надявам се :unsure:

За протеста аз съм за,за срещата съжелявам но няма да мога да дойда пак съм на работа :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казах им че ако го направят ние ще се включим,не съм излъгал надявам се

Не си, не си, само да кажат кога и къде!? :unsure::cool: Пък иначе за довечера, там съм! Естествено и всеки нов е добре дошъл, все пак "колкото повече, толкова повече"- както е казал един известен мечок :lol::rolleyes::rolleyes: Айде момчета, ще се видим! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз сьм на работа тая вечер/ ПАК/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами сега като затвориха Артисти този 4к къде ще се срещаме ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това се питам и ако е взето някакво решение нека да бьде обявено в ФОРУМА :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на тези въпроси май организаторите ще трябва да отговорят :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз онзи ден като говорих с Митака последната идея беше да се съберем там и да измислим ново място заедно. Моето първоначално предложение е "Фемили" (срещу университета) понеже там има доста маси и са големи. Все пам мисля, че е по-добре да се съберем пред Артисти и да видим кво правим. През това време може, който има някакви предложения, да казва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако ще е на Фемили може пред нас да спираме !!!аз си мислех ако искате срещу басейн Норд има едно барче Дунавки Кът се казва,там има голям паркинг(на норд паркинга) само не знам места да седнем дали ще има но може да си запазваме или нещо такова,но и Фемили не е зле като вариант

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Фемили е добър вариант, но нека да тръгнем от Артисти.Ето Ви и още една тема за размисъл. След дълги терзания аз виждам знамето така:http://www.bgphoto.net/photos/32763/o633482187431318295.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да може и на фемили може и на шесто 4увство ;);););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На фемили на фемили,ще ви чакам там направо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

И аз мислех да се съберем пред Артисти и там да решим заедно, но май вече сте го решили. Както кажете, мен не ме бърка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за тези дето нечетат форума а да видим как ште доидат на фемили :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз ще се постарая да дойда, но ми излязоха непредвидени разходи и може да не успея. Ако все пак сколасам ще званна да видя до къде сте я докарали. А както каза elmo, а също и Митака, най-добе да се тръгне от Артисти, защото има доста хора, които няма да знаят, че мястото е друго.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред артисти ще се съберем,после на фемили,ако ще ходим там де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, последно остава пред Артисти, пък като се съберем, ще решим къде ще е! :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно там после да уточним каде ще се сьбираме занапред

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След дълги терзания аз виждам знамето така:http://www.bgphoto.net/photos/32763/o633482187431318295.jpg

....що не го направим в зелен цвят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз пак си мислех ,че черен ште е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз мислех че ще е ОРАНЖЕВО:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest riquelme

ако имаше и по една лепенка да си взема да си залепя ще е добре :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз нали съм си предател :worthy: ще ви кажа кой носи лепенки от националната!Маи му викаха М И Т А К А. ДОКАТО има търсето го тоя екземпляр,4е ще ги свърши бързо.Аз ве4е му взех 2-4ки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еленко .. с тоз ми ти ауспух ... за малко да ми избиеш пластмасите днеска бре !!! че и да ме блъснеше искаш.. тц тц :devil: Ако остане време ще се видим в четвъртък и определено искам стикер .. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе виж сега :rolleyes: аз моя ауспух нисшто не е ама стикер и аз искам от доста време и сште убивам зв един два М И Т А К пази се схте се видим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, само да напомня, че утре е четвъртък и отново е време да се съберем! :) И понеже предния път не го доуточнихме, с председателя :blink: , решихме тоя път пак да се съберем пред Артисти, щото всички си го знаят, пък и има още раздадени флайери, пък после ще решим къде точно да отидем (часът си е същият 19.00ч). Благодаря ви за вниманието ! Поздрави - Nik!!! :huh: ПП - Призовавам всички които имат снинмки от Националналната да си ги метнат на флашките утре, пък аз ще взема компа да ги съберем и да гледаме! :worthy::huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ъъъъ този четвъртак... артисти или .... някаде другаде? :thumbs1: и митак носи лепенки че имам едно ударено място да си сложа 2-3 там поне до есента :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте нов сам тук и отскоро карам хонда запознах се с едно мом4е и той ме покани на срештата в 4етвартак такмо да се запознаем все о6те сам неориентиран тука за което се извинявам! :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами пред Артисти ще се видим колеги :unsure: и после на Фемили

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest riquelme

аутолорд здрасти и честито за колата,но.... някой да ме поправи гледам подписа ти и забелязах че караш сивик 4х4? такова дживотно не бях виждал :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:) Има, има... Пича е попаднал на златна мина! ..само да е здрава! ;) Аз още незнам дали ще мога да дойда в четвъртък, че с тая нова работа... :P Ама ако не е този, по нататък ще се видим, много искам да видя такава кола отблизо! ;):P;) Редактирано от BassBoost

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде на седмичнатааа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за пояснението еленко май ще имаме лепенки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде на седмичнатааа :D

Не беше ли утре?

мерси за пояснението еленко май ще имаме лепенки :)

А късмет де... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да беше утре разбира се :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравите за утре. На "Артисти" ще се съберем и след това ще ходим на "Фемили" , говорили сме с персонала и казаха , че няма проблеми да съберат 5-6 маси , само ако може някой да се обади 1-2 часа преди да отидем.Айде до утре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SuN`HiGh

Е аз нали предния път им казах да запазят 5 маси и те казаха че нямало проблеми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...