Jump to content
M_I_T_A_K_A

Седмични срещи Русе

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

последно 19:00 ма артисти сорка нов сам за туй питам

Точно така , на "Артисти" - бившия "Империал" от 19:00 часа

Е аз нали предния път им казах да запазят 5 маси и те казаха че нямало проблеми

Батка, мислиш ли , че персонала е предал на колегите си , които ще бъдат на смяна и мислиш ли , че те ще помнят точно това ?За това казвам , ако някой може да мине от там около 18:00 - 18:30 часа и да им припомни да пригласят масите към 20:00 часа. Става ли? Редактирано от iasho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на Артисти ще стоите 1 час ли ве? Аз ще дойда направо на Фемили и ще съм там към 7:30 часа

То 'фатката' е градът да ни види от Артисти до Фемили :) Нека някой наистина да мине да запази маси.. въобще не минавам от там.. работя и живея на др. край на града.. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То 'фатката' е градът да ни види от Артисти до Фемили :) Нека някой наистина да мине да запази маси.. въобще не минавам от там.. работя и живея на др. край на града.. :unsure:

Ко да ти гледат пък на тебе бе...с тая Хонда дето скоро ще остане без лип ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко да ти гледат пък на тебе бе...с тая Хонда дето скоро ще остане без лип ;)

Жорже... бутнеш ли ми липа.. ще хвърчат глави :unsure: Sorry за оффа.. ама тоз ми е заплюл липа още в деня когато ходихме да видим Хондата :). Довечера ще се видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този лип и аз сам му хвьрлил едно око :oops: пьк и ми е наблизо :P:P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз ще си дотътря задника да ви видя тази ве4ер :oops: ,Ама не знам къде е това-Артисти,и може направо във Фемилито да кацна..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз ще си дотътря задника да ви видя тази ве4ер :oops: ,Ама не знам къде е това-Артисти,и може направо във Фемилито да кацна..

здравеца империал ни6то ли не ти говори аз пак незнам каде е туй фемили и за туй 6е отида до империал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фемили е точно срещу входа на РУ(Русенски Университет)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой мина ли да запази маси , че стана 18:30 и ще сядаме , ама по бордюрите :oops::):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде ве хора къде се губите пишете нещо. хареса ли ви моята как тарикатски дими от ауспуха кав тунинг само :(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека си дими бе-ти си мераклия /като вси4ки тук/,и скоро съм сигурен 4е няма да ти е нужен тоя-/тунинг/ :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека си дими бе-ти си мераклия /като вси4ки тук/,и скоро съм сигурен 4е няма да ти е нужен тоя-/тунинг/ :lol:

:punk: сега сабирам малко инфо и да се надяваме скоро д а сам го хварлил то4но този тип тунинг под инфо имам предвит пари4ки а ина4е мен ме кефи да се сабираме така жсяка седмица само де да бе6е в петак вместо 4етвартак но както и да е и да се похваля днеска опу6их една астра хванах го след цар калоян и после ве4е го изгубих уж иска6е да се гоним не6то барзо му мина мерака ама туй са подробности с нетарпение 4акам др сре6та колегите са пекани харесаха ми :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак какво стана с предно 6оферско стакло на роувара оправи ли го ако трябва помо6т на линия сам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е станало със стъклото на rover-a?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е станало със стъклото на rover-a?

ми той имал някви проблеми с него не се дигало като го смакне и Митака нали направи едно краг4е и по погре6ка го е смакнал и неможаха да го вдигнат та 6тяха да го правят но не се обадиха и нз какво е станало нататак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Autolord

каде сте хондиии и в града не ви виждам не6то след сре6тите всеки се покрива кат беглец :D :D поне пи6ете тука на ден всеки може да отдели 5 мин. поне аз :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе я се пооглеждаи повече и може би ще видиш доста :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като видиш хонда свиркай аз така правя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свиркам-свиркам,ама дали не ме мислят за луд :D .Ама на кой му пука де....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз им святкам на дълги като засека други хонди,дори да не са от клуба :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братлета свиркам, святкам като засека някой ама не ми върнат и се чувствам като пълен идиот свиркащ си самичак, само обирам чуждите погледи :) не че ми пука много само гъзето с роувъра дето ми свири ама аз го видях много късно и успях само да му махна от джама дано ми е видял ръката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Nencheff

Свиркам-свиркам,ама дали не ме мислят за луд :lol: .Ама на кой му пука де....

Че има ли друг от клуба в Бяла ? :rolleyes: Как няма те мислят за луд.. :D . Свиркям, пускам дълги.. мятам.. каквото дойде :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest хари7

Абе то Хонди в Бяла има,ама май никой не е осъзнал 4е тези коли са пове4е от возила! :rolleyes: Те си ги карат и им се кефят само..А аз като говорех за свиркането-имах предвид в Русе :lol: ,и по пътищата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest elmo

Ако продалжавате така чуватвам ,че ще се скарате. Навярно хората по пьищата дето карат такива коли още не са осазнали какво карат и може и да не са такива манияци .Друг е вапроса 4е и може да нямат нет и да нямат и бегла представа че има такьв клуб та така попринтсип 4е си светнал на някой и бибитнал не озна4ава ,4е ще го при4ислиш кам клуба макар да си мо ПОЗДРАВИЛ КОЛАТА :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пак тази ве4ер е таи си кисна до колата и минава една хондела и нз ко ми стана и мятам на газето ама не го познавам и той зе 4е метна даже се усмихна таи 4е има и такива ама той ме разбра за ко му мятам май го видях на полигона :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес е четвъртък 26.06 и е отново ден за среща :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много вярно, но къде ще е последно. Предния път имаше предложение да не е на "Фемили", но не се каза къде ще бъде поне докато аз бях там, че си тръгнах по-рано. Ако ще е пак там трябва някой да мине да запази малко маси, ако не кажете къде ще бъдем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

очакваме пряко включване от председателя на хонда клуб русе да оточни мястото.да няма после неразбрали :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

очакваме пряко включване от председателя на хонда клуб русе да оточни мястото.да няма после неразбрали :)

ДА и аз така мисля че нешто напоследьк се става една :cool::):D;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

очакваме пряко включване от председателя на хонда клуб русе да оточни мястото.да няма после неразбрали :D

ДА и аз така мисля че нешто напоследьк се става една :ppp:ppp:rolleyes::angry::ppp
И последно?!?! Аз мисля 19:00 пак на Артисти, ще чакам там .. който дойде, дойде.. който не се надявам да го видя на Фемили .. щом няма нещо ново .. това значи, че си остава старото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок зна4и и аз 6е сам на артисти пак после кам фемилито

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Autolord

Саклубари пак някаде се губите :) тука само аз ли пи6а? утре е месе4ната нали?12:30 на уре4еното място не го споменавам за да няма саботажи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера мислим да отидем на Мотосъбора на Хижа Приста,ако има желаещи чакаме се в 19:00 на Лукойла до МЕТРО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей аз пак няма да мога да дойда ........ тука последния месец направо нямам и 1 час свободен :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

...аз да питам утре ще правим ли месечна среща :lol:...между другото мото събора е пълна боза и тоя вход все едно Раймщайн ще свирят

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз да питам утре ще правим ли месечна среща :lol:

 

...между другото мото събора е пълна боза и тоя вход все едно Раймщайн ще свирят

[/quote аз 6те сам на месе4ната но за тази ве4ер не мога 6тото еи сиа ида от николово бях за риба и тоя дажд сега не ми се марда никаде :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Autolord

днес отново е 4етвартак и отново е време за сре6та :D но за сажаление аз нямя да мога да дойда понеже о4аквам гости нали сам рожденик и ме извинете за това да кажа на вси4ки 4ерпенето 6те баде др.4етвартак ;) ;) ;) не сам ви забравил просто не мога да смогна днес на вси4ки и пак ви моля да ме извините :D :D :D приятна ,лека и до др сре6та!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Nencheff
Отговорено (Редактирано)

Някой има ли снимки от месечната ?! Да ги метне на 1 флашка и да я домъкне довечера ...

Редактирано от Nencheff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми доста хора щракаха пък никой не качи мисля,че и някой гонки снимаха ама пак нищо в нета :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде калпазани, ориентирайте се към Фемили , след около половин час. Аз ще мина първо през Империал и тогава ще дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...