Jump to content
Krelion

Седмична среща СЛИВЕН

Recommended Posts

и всички да си излъскате колите защото ще има снимки :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а другата събота ще има ли снимки :worthy: да се надяваме тогава да се похваля с една шукарийка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че що да не. то на фотоапарата не му пречи да снима, нали тей ;) Ами нещо повечко да ни загатнеш за тази шукарийка :worthy:

Редактирано от skylinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а нищо специално ама се радвам :worthy:.. фарчета ;)дано й отиват

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее мн добре. а за тва дали ще й отиват не се кахъри, на Хонда всичко й стои добре :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то от ямбол я отидем 1-2 коли, я не :worthy:ако ти се идва може да ходим заедно0898 25 25 72 Станислав ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има още хора от Ямбол тази седмица Станчо :) Даже и колега от София :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай някакви детайли към колко ще отиваме и къде да се срещнем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.08. (събота) в 18:30 на бензиностанция Опет.Кой на море, кой на Опет а нашето момче ще тропа на сватба :) (пак ще сте без мен)Айде приятно изкарване!

Редактирано от ivch0ni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Benji

тази седмица и аз съм там.Ако искате Ямбол да се съберем по-рано и да ходиме в пакет...... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами айде аз се разбрах със станчо да се чуем и да се доразберем,но ако искате направо една среща в ямбол и да потеглим заедно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги може ли някои да драсне едно лично за 07.9 за ДРАГ а кое как ще е че мислим да додем от Шумен с няколко колички. да се организираме по отрано.Мерси предварително и Ще се видим там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към ямболската група:момчета предлагам в 18:00 на бензиностанция Shell ;)мием стъклата и потегляме :(п.п. Benji най-накрая ще видим новото зверче :( убу да го излъскаш :(

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отивам да лъсна черната пръчка и в 6ч. на шела у Ямбол !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,извинявайте,че питам тук,но някои може ли да ми даде някаква информация къде мога да си направя "вежди",от Ямбол ме пратиха в Сливен,някъде до бензиностанция "Опет",но неможах да открия нищо,ако някой знае нещо по въпроса пишете на лични,мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що се пребирам от бензиностанция Опет и познайте какво - НЯМА НИКОЙ В КЪЩИ, безсрамници :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама няма карта и наи хубавото място кое е да се гледа че да не застанем само като статисти. Казваите веднага че ще се наложи да изливам туба с масло по пътя -маитап еи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влез тук http://www.rallysliven.com/?mod=docs и изтегли файла "Рали гид 2" и вътре има всичко описано подробно (вкл. и карти). Карти на отделните етапи също можеш да разгледаш там (под надписа "карти" цъкаш на етапа, който те интересува и готово). Мястото, на което можеш да отидеш е на разклона за карандила (намира се в средата на SS1,9 и 13), там купона е в разгара си още от петък вечерта а и наблизо се намира прословутият "сеирджийски" завой, виж за какво става дума http://www.vbox7.com/play:4833982f , http://www.vbox7.com/play:0cb252a0 . Приятно изкарване :) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10x за точния отговор там сме и ще се забавляваме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10x за точния отговор там сме и ще се забавляваме

Докторе, да се обадиш ей, всички сме там.Ние сме с една голяма зелена палатка (гъсеницата ;) )Колеги, ясно е, че тая седмица среща няма да има.Ако се намерим на ралито добре.Аз съм на българка!Другата седмица обаче 6:30 ДИРЕКТНО НА ЛЕТИЩТЕТО!При транспаранта на Ачо разпъваме шатрите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10x за точния отговор там сме и ще се забавляваме

Докторе, да се обадиш ей, всички сме там.Ние сме с една голяма зелена палатка (гъсеницата :) )Колеги, ясно е, че тая седмица среща няма да има.Ако се намерим на ралито добре.Аз съм на българка!Другата седмица обаче 6:30 ДИРЕКТНО НА ЛЕТИЩТЕТО!При транспаранта на Ачо разпъваме шатрите ;)
Калояне работи, че да поръчвам чай шукарии да става по-бърза хондата.Видях една С2000 в Сливен, сивичка ... нашенска ли е или е била само за ралите в града? Редактирано от Alibi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е наша брат...пловдиска е май :tease: Споко бре скоро ще ми докараш една, че съм се побъкал :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest skylinkata

Ааааа не civic-а не го давам, на мен ми се свиди, a на теб чак ти се чудя :rolleyes:

Редактирано от skylinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Утре да не забравите за срещата ей :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли навити за събота и неделя да ходим на планинското?Все пак трябва да подкрепим Тони да се види, че тоя човек има агитка навсякуде кудет отиде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в темата за Тони неможах да намеря инфокога? къде? как? :oможе и да дойдем да подкрепим нашия човекчовек си струва да познава такива хора !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като темата потъна в дълбините на канала :wub: , да я повдигнем малко с новото инфо!В петък ще се ходи на кръчма.За сега сме избрали импулс селекта може би към 8, 8:30 :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sfu

Последно в Импулса ли ще е срещата? И в колко? Аз днес ще съм в града, така че идвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно в Импулса ли ще е срещата? И в колко? Аз днес ще съм в града, така че идвам.

Абсолютно там ще е брат в 8:30 :D В събота пак ще си има Опет! Последно Днес 20:30 на Импулса :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес имах възможност и реших да се появя на срещата... ама мн самотен бях на Опет :dry:Кво става, няма ли вече срещи или просто късмета ми беше такъв? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно и двамата сме нямали късмет, тъй като и аз се оказах самотен на О5. Нищо, следващата седмица :dry: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще има ли среща тази седмица ? даваите да се съберем ямбол

Ще има :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я малко да повдигна темата че май я забравихте.кога ще направим едно гости на Ямбол, че дани запознаят с местните кръчми:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

например в Събота ? живот и здраве до тогава.. :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я малко да повдигна темата че май я забравихте.кога ще направим едно гости на Ямбол, че дани запознаят с местните кръчми:punk:

Мой, ние вече ходихме ама ти беше във Варна!Срещата мина чудесно благодаря на колегите от Ямбол!Ще повторим скоро :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...