Jump to content
Krelion

Седмична среща СЛИВЕН

Recommended Posts

Ще се разберем брат :)Апък ако не се видим Успех на изпита :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Касмет и от мен на испита брат.Апак ние от Сливен ако искате тази седмица да се видим пак на опет и следващата да оставим за ямбол.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е щом ми пожелахте успех може и да го взема :thumbs1:

Оооо,и ти ли си на на изпит ве мой?Стискам с двете ръце и двата крака за двама ви....и да не забравите като вземетр изпита....нали :dry: Явно и тая седмица ще сме си тук....еми тогава на същото място по същото време?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там сме нема да пропуснем и тая седмица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да вдигна малко темата... :plane: Някой скрит фен от Сливен няма ли бе? :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами май няма и да има сигурно се крие:plane:.Коко тия дето сме от сливен трябва като видим някои колега да го спираме и да им казваме.Такаде ако е по 35 защото не вярвам някои на средна вазраст да трагне да се занимава с нас хахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък вчера спирам зад даскало до една хондела, и цак - вадя от ония стикерчета (Kалояновите) и му я сложих под едната чистачкавикам айде зарибихме го и тоя :plane:и.. неска отивам, гледам я пак спряна там и стикерчето си седи на чистачката... изобщо никой не му е обърнал внимание дори че съществува :plane: :plane: :lol::plane::lol::P сори :P

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е момчета.Не всеки издига в култ автомобила си :blink:Доста хора ги ползват само за работа и имат съвсем други хобита,не може всички с хонди да влизат във форума.Айде ще се видим утре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да много си прав Калояне не всеки.Но ако беше горе доло колкото нас щеше да се пойнтересува малко.Или на нашия акал

Редактирано от sumo_power

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има скрити фенове Калояне :) , ще се постарая на другата среще да доида и аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо брат,ти не си ли момчето дето работи на Бриджстона?Много се радвам че писа,другата събота те чакаме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivch0ni

Ооо брат,ти не си ли момчето дето работи на Бриджстона?Много се радвам че писа,другата събота те чакаме :D

Позна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тази седмица май аз ниама да мога да доида на сбирката защото ще сам изван града.Но другата ще сам със вас.благодаря за разбирането предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тази седмица май аз ниама да мога да доида на сбирката защото ще сам изван града.Но другата ще сам със вас.благодаря за разбирането предварително.

Няма проблеми мои! Колеги,щв се ходи ли в Ямбол? Ямболии имате ли готовност и вие за гости?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм болен от мъка от една седмица..направо ми се къса сърцето да гледам хондака в гаража :):):no: имах малък инцидент и сега освен че шофьорската врата е изкривена има и проблеми с паленетотака че съм без превозно средство, а и събота съм на сватба във велико търновоако се събирате в Неделя ще хвана аФтобуса да дойда :)

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

ако се събирате в Неделя ще хвана аФтобуса да дойда

В неделя го дават да вали,тжа е лошото...кво правим сливналии?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще си останем в Сливен :cool: ivch0ni - дай ми някакъв телефон да се чуем...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф как искам и аз да дойда на срещата мамка му ама не мога не пречи другата седмица сам на линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman4o

Маи наистина ще си останем в Сливен.Колегите от Ямбол нищо не казват.Ами до събота в 17:00 на бензин. ОПЕТ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маи наистина ще си останем в Сливен.Колегите от Ямбол нищо не казват.Ами до събота в 17:00 на бензин. ОПЕТ

Там съм както винаги мой ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги как искарахте на срещата снощи чух че е имало и картица хахахах. Много ме е яд че не мойах да дойда.Ама другата седмица сам там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата в събота мина перфектно!Днес пак се видяхме с някoй колеги :) После ще пусна снимки.Клуба се разширява :)

В града си имаме Втори НЕВЕРОЯТЕН автомобил!А иманно ACURA TL Type S 286 Коня :)

 

И да подам още един секрет! НСХ - са му предстои въстановяване!

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лелееееее кво е тва чудовище :rolleyes: дано новите членове са редовни и срещите се разраснат :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека с Acura-та много бързичко расте - предната му машинка беше Accord Type-S, страхотни коли наистина а и доста си повървявали ми каза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая седмица срещата ще се провете в НЕДЕЛЯ от 16:00 часа на бензиностанция ЕКО! Тва заради 8-ми март :) Ако там няма място ще се преместим,но предполагам,че времето ще е добро и ше седнем отвън:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този път и аз ще съм на линия :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сам когато кажете а ако искате направо да се видим на летището и след това да идем на еко.А който го няма на летището направо там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става :( аз 6те сам на лети6тето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ние редовните клиенти на литището сигурно първо там ще се видим(ние си знаем кои сме),пък после сме на Екото разбира се :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

към колко отивате? 3 ? да знам и аз да дойда :Dп.п. за летището става въпросп.п.п. ааа то в неделя ще има ли гонки-монки там или ?

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към 13:00 долу горе,ама зависи от времето,пък и да вали и да духа пак има ентусиасти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом сте казали първо на летището там ще е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sumo_power

Ами аз предлагам кам 2.00 да се намерим ниакаде на летището да люпим семки два часа и после конвой кам еко :blink::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някой иска да даде едно телефонче като дойда да ви звънна :blink:1-2 там някъде..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

предлагам в 14:00 няделя да се съберем пред високата сграда на летището,тя е една няма как да я объркате.Да се съберем там първо тъй като знаете много народ се събира там и трудно ще се открием някои ще са в началото на летището други в средата и тн.Аз мисля че така най лесно ще се съберем.Ако някои има други предложения,моля.

Съгласен! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivch0ni

Къде се намира тази висока сграда :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...