Jump to content
Krelion

Седмична среща СЛИВЕН

Recommended Posts

Мом4ета утре ще има ли гонки монки от стз ще се вклю4вам аз и в момента навивам други колеги .... Дивия син седан е там които го познае да се обажда :dry::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мом4ета утре ще има ли гонки монки от стз ще се вклю4вам аз и в момента навивам други колеги .... Дивия син седан е там които го познае да се обажда :dry::)

ако е хубаво времето ще има със сигурност,пак и лошо да е пак има хора.Ще те познаем и ше се обадим.
Най-вероятно ще има гонки а ако не е нещо особено поне ще се посъберем.Ще ви чакаме!!!:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи на единствебата сграда на летището да се саберем добра идея там сам може със закаснение ама ще дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До кулата бе коляги :rolleyes: На "паркинга" на самолетите дето се вика ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер сте хора !!!! :thumbs1: Другата седмица е и СТЗ срещата ще питам ако има мераклиии да ви доидем пак на гости ама пове4е коли :) Ина4е останах много доволен от сливенските гонки !!! В смисъл нямаще кои знаи кви коли ама ми хареса мясото и 4е мноо хора се събират . Нас в стара загора мноооо ни гонят и няма как да се съберем толкова ..... за наше съжаление . Ама добре 4е сте ни наблизо да ви идваме на гости ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер сте хора !!!! :thumbs1: Другата седмица е и СТЗ срещата ще питам ако има мераклиии да ви доидем пак на гости ама пове4е коли :) Ина4е останах много доволен от сливенските гонки !!! В смисъл нямаще кои знаи кви коли ама ми хареса мясото и 4е мноо хора се събират . Нас в стара загора мноооо ни гонят и няма как да се съберем толкова ..... за наше съжаление . Ама добре 4е сте ни наблизо да ви идваме на гости ;)

Много се радвам,че ви е харесало.Надявам се другия път да се видим за повече време ;)Евала на колегите от Стара загора и Ямбол! Станчо пътува до Сливен всяка седмица за срещата-евала брат,ти си истински фен ;)По-късно ще постна снимки.Доста хора се събрахме този път.Дано следващия да сме още повече и времето да е на наша страна!Поздрави,до другата седмица ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз се радвам че ви е харесало и другата седмица ще ви чакаме отново и гледайте да подберете още хондаджии с вас - както се казва "елате повече" :thumbs1:П.П. Borislav_STZ чудесно седанче си имаш :)

Редактирано от ivch0ni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даа и на мен седанчето много ми харесапък че идвам до сливен wсеки път.. колко му е :thumbs1: на 1 ръка растояние :)айде другата седмица още повече ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове подскажете ще има ли някакво събитие в събота, че тука се готвим да ви идваме на гости?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха то тогава беше нечовешкопаз 15 сабота 100% ше има ма за неква организация се самнявам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напротив организация ще има ,вси4ко ще е законно.Ще се вземат всички мерки за сигурност,който е присъствал на Лечков Драг Расийнг през октомври 2007 знае какво беше.И този път предполагам ще е същото,надявам защото предния път беше много добре организирано поне според мен като налюдател(семкаджия) :bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз дочух че ще има организация в съботадаже мисля че пак по класове ще са разделениабе с 2 думи както на лечков драг рейсингп.п. дано само тоя път "диЖея" да казва кой бил и кой паднал че предния път си беше на догадки :bash:даже не разбрахме кое беше финал и кое не

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Организация ще има.Ще се опитам да намеря сигурно инфо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да за тази събота 15.03.08. Аз май ще пропусна м***а му,на работа май ще съм.Тъпо :)Успех на колегите с Хонди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да за тази събота 15.03.08. Аз май ще пропусна м***а му,на работа май ще съм.Тъпо :)Успех на колегите с Хонди

За съжаление не си единственият

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Borislav_STZ

От стз аз със сигурност съм там за другите хондаджии не гарантирам :rolleyes:))ама има време ще се доразберем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sumo_power

Ако искате да се саберем в сабота тия от сл ниакаде и да изчакам колегите от другите градове да идем сичи заедно кам 3 и нещо.това е само предложение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз викам да си спретнем един шампионат изисквания:до 1.4 над 1000кгпоне 10 литра бенз че да тежи там нещо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е брат с удоволствие ама сега точно не мога искам да я постегна малко че ми праи ниакакви проблемчета ама тука до месец сам на тра ;) сето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15:00 е късно мой! 13:30 - 14:00 трябва да е!Ама къде да се съберем?Кой ще идва от другите градове?Най-добре нареждаме хондите една до друга на летището и ще ни намерят бъди сигурен :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз имам идея :unsure: ако се съберем както каза Krelion малко по-раничко може да наредим хондаците на летището примерно някъде край старта, само че отстрани както спират всички. ако отидем по раничко ще има място и хем ще гледаме стартовете, хем който дойде ще види ХоНда ФЕН КлуБ ® :)п.п. и тоя път ще гледам да не забравя семките ! :)

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мене е добре да се съберем по рано за сега от стара загора сме аз и puma 100% ще има и други ама още не сме се уто4нили ! Аз мисля да пусна една теми4ка в общите дискусии 4е да може да се раз4уе и да се съберем пове4е ??? да го направя ли ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мене е добре да се съберем по рано за сега от стара загора сме аз и puma 100% ще има и други ама още не сме се уто4нили ! Аз мисля да пусна една теми4ка в общите дискусии 4е да може да се раз4уе и да се съберем пове4е ??? да го направя ли ???

Ами то си има темичка в "Хонда спорт" но ако искаш пусни,какъв е проблема :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пичове, завиждам ви истински, че ще ходите там. За мое голямо мое нещастие в събота съм на бач и няма да присъствам. Ама нали някой все пак трябва да прави гумите на рейсърите :blink: П.П. и да направите повечко снимки и клипове! (Krelion на тебе се надявам брат ;) )

Редактирано от ivch0ni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman4o

и аз съм със същата участ като на Ivchoni на работа съм.Според мен си наредете хондите в началото на летището че като идват колегите да ви видят,или в другата тема пуснете време и място да се съберете на летището, нещо подобно както направихме в неделя.И да пуснете един път и заради мен,много,много снимки да има после да разглеждаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stancho
Отговорено (Редактирано)

kolegi posledno kvo se razbirame? Az po princip kym 1-2 sym tam P.p. Sorry za lat. ama pi6a ot telefon

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще правя снимки няма проблеми ;)Да гледате после ;) Станчо,мой напражо на летището брат.Аз ще съм там към 2 !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги тука старозагорските рацери са се разбрали с някви там ваши хора които са казали кум 12 12 и нещо и ние ще сме там към 12 и нещо стз групи4ката :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ще се разпознаем :ph34r: твойто седанче го помним пък мойта е от аватара :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sumo_power

Колеги някои случайно да има снимчици от сабота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги няква катастрофа станала в неделя на пистата верно ли е??? и искам да попитам тоя синия хе4 наистина ли е ВТИ както казахте каго го гледам как върви да не е з6-тица ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

колеги няква катастрофа станала в неделя на пистата верно ли е??? и искам да попитам тоя синия хе4 наистина ли е ВТИ както казахте каго го гледам как върви да не е з6-тица ???

За катастрофа не съм чувал.....синия хеч е ВТИ абсолютен сток на колегата Iceman4o.Колата си върви добре само,че трябва да се тренират стартове !!! (без да се обиждаш мой,и аз не съм особенно добър)Той я има съвсем от скоро за тва му е простено :shock: Редактирано от Krelion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото виждам, май в събота съм изстървал голямо шоу. Много рекс-ове много нещо бре!!! И благодаря на Krelion за клипчето, може да не съм бил там но все пак видях нещичко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нищо сериозно единия е бил жепе индиянец и намазал 2000 лв за колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идва събота пак приятели... !!! Мястото и времето си остават непромемени?Кажете кой е на работа или зает ако може да се направи нещо!ivch0ni - Ти на работа ли си брат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост от стз отбора маи няма да има никои поне аз със сигурност няма да съм там !!! малко съм на инжекциики .. болен съм от пневмония и ... като се оправя пак сме там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Пет на оПет :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пътувам и около 6 ще съм в Сливен,пак може и по касно знам ли кво ще стане по пътя :bounce:

Ако решите може да се съберте от 18:00,ама всички трябва да са разбрали предварително,така и колегата Ivchoni

предполагам ще може да дойде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...