Jump to content
Krelion

Седмична среща СЛИВЕН

Recommended Posts

добре че не дойдохме с DJ doggy че щяхме да се мъдрим само двамата там другия път ще знаем вече :П поздрави на всички колеги от сливен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз обикновенно неделя по това време пътувам за София. Ама аз така или иначе не си идвам всяка седмица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това за събота ли става въпрос или за неделя?щото по принцип и аз като си дойда и в неделята отпрашвам.. :rolleyes: ако е за събота - идеалноама и аз като колегата несъм на линия всяка седмица, така че както си го решите :angel:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я кажете тая седмица кога и къде ще се събирате, че и аз ще съм на линияпък и имам да се похваля :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stan4o по последни данни(поне мойте) :) събирането ще е в Неделя от 18:30 но така като гледам само аз съм гласувал "ЗА" предложението и в най-лошият случай ще се надявам някоя хубава касиерка да е на смяна на Екото да си правим взаимно компания ;);) ;) ;) p.s. и да почерпиш за повода,какъвто и да е той :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ок аз утре най-вероятно към обяд ще звънна на Калоян да го попитам за всеки случай и ако е в 13:30 ще дойда с едно приятелчепък за 18:30 не се знае дали ще мога а дано се видим утре :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да се измисли нещо само навитаци да има :D ама неделя през деня съм зает

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предупреди ме когато има такива срещи в сливен ще дойда на драго сърце в моя роден град :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр на теама от сливен , тука сам нов , както и от скоро с хонда сивик купе , кога ще има срещи и къде в сливен :lol:)) надявам се да се видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

заповядай в неделя 6:30 на бившия ОПЕТ до КАТ. ще ни познаеш

Редактирано от oblaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

а тази седмица дали ще има среща? че аз вече сам на линия :lol: и много хора не сам ги виждал още :thumbs1:

Редактирано от ando

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а тази седмица дали ще има среща? че аз вече сам на линия :lol: и много хора не сам ги виждал още :thumbs1:

Тука ли си бе мой?И не си се обадил?Лелеееееееееееееееее, черна точка баце :lol: Ще има среща естествено, ама няма ли да се напием да го ева?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега Krelion кажете кога и каде ще се сабирате , аз ще пробвам да организирам Ямболския отбор :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тази седмица отново ще съм с крачкомобила поради нежелани от мен обстоятелства :thumbs1:....Някой ще се съгласи ли да вземе ремаркето с него си???Делим пътните 50/50 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dimitko

айде организатореееееееее :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dimitko

айде организатореееееееее :rolleyes:

Станчоуууууу ти в Ямбол ли си , чакам от сливен да кажат час за срещата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6:30 на бившия ОПЕТ :rolleyes: Както всяка седмица!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета искам да се съберем и да ви споделя една идея да видим дали ще можем да се организираме и да доставим малко радост на децата останали без родителски грижи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

часа го уточнихме, а деня? :worthy: за утре ли става въпрос? аз мислех че за днес

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе колеги подочух че BMW клуба ще се субират утре на пистата по раничко да отидем и ние да се суберем да се покажем :worthy: от ямбол и сливен ще съберем колици хич да не е :П:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

часа го уточнихме, а деня? :worthy: за утре ли става въпрос? аз мислех че за днес

Да бе мен, за Неделя иде реч :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложение за среща утре 04.04.09 на ресторант "ЕКАТЕРИНА" до Ямбол повечето го знаете часа на срещата 13ч има потвърждение за пресъствие на Елховската бригадаще се радваме да се включите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някой да знае дали ще има нещо на пистата днес и към колко часа да знам дали да идвам ?:П:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз без да исках отидох в Сливен в неделя ама слаба работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове ко ша праим? ье се събираме ли днес

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на линия,обаче МОЛЯ да хвърляте по-малко камъни по колата,с която ще дойда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги И КоЛеЖКИдайте в Неделя да се съберем като хората. по празниците предполагам доста народ ще се приберекойто има предложения да казвадали в Сливен, Ямбол, на Екатерината или на летището, аз съм там :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойто мнение е че ще е много готино в неделя да се съберем на пистата да съберем погледите на хората там и после да си напражим едно кафенце в сливен :( като се изтупаме 20 коли :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, ще се събирате ли неделята, че утре се прибирам към Сливен и да дойда да се видим най-накрая :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз съм от Бургас ,но по празниците ще съм близо до Сливен и най-вероятно ще дойда ако се съберете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ми момчета да ви кажа дайте да се уговорим нещо че много народ се събрахме ми се струва :P предлагам в неделя на пистата става ли ??? или ако има някой други идей :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе знам че тука сме доста ама точно колко наброй поне 30 имаме ли :( до няколко дена още 1 ще има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се много че пиша тук но не намерих темата и по-точно място от това да питам ... може ли някои колега да каже каде в Сливен има магазин ли е цех ли е не знам кво е за брони прагове и тем подобни джадджи (оптичен тунинг) координати и така на татак на ЛС ... ще съм много благодарен ... даже предварително благодаря и още веднъж се извинявам за безпокоиството ... :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами има до електротехникума(Марчо) , има и в речица(Толйо), има и други но не ги знам къде са

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове ко става никой не пише вече тука. някой ще ходи ли до писта варна тази седмица? ако някой ходи моля д ами се обади да го помоля за една малка услуга. тел :0878 496189 - христо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, до колкото занам май никой няма да ходи :worthy:А за Националната.Ако някой не знае още, тръгваме групата на 12-ти (Петък) 09:00 - 10:00 часа най късно!Пишете тук кой ще идва и кой не, и кой е съгласен за часа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...