Jump to content
Krelion

Седмична среща СЛИВЕН

Recommended Posts

тая неделя черния дел сол ще намине :) колега п.с. аз сьм Жоро с червената миата ;)

А, браво брат.Миатата с кристалните стопове?Ти да не я продаде?Чакаме те неделята да го видим тоя черен красавец :)
сьщата дрифтачката си замина ;) неделя ще намина с новото возило ще разправям ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемате ли и Ямболски новоизлюпени Хондички тази неделя? :):)

Редактирано от BARONA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемате ли и Ямболски новоизлюпени Хондички тази неделя? ;):)

Естествено, и други колеги от Ямбол ще дойдат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееей, сливналии, какво ни става бре, колегите от Ямбол бяха повече от нас! Слаба ракия сме станали, добре че са те, иначе нямаше да се разбере за хонда срещата !!!Айде със здраве и следващия път по сериозно :thumbs1:

Редактирано от ivch0ni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес неразбрах,какво стана?!!?Освен мен и "снежният човек" друг нямаше на екото :ranting:....Тъкмо щях да се очитам на Iceman4o с нови капачки на джантите за да не ям бой но и той записа неприсъствие ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее;)Ама много несериозни хора в тоя Сливен! :)Жива душа нямаше на т'ва ЕКУ,бях там в точният час ама.... нъццц :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, банда. На 16-ти в понеделник ще ходя най-накрая да си взимам книжката и мисля да се докарам още в неделя, че да ви видя. Та нали няма промяна - в 18:30 е срещата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре и аз ще прескоча ма по късно че сам на работа че вече ва забраех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най накрая се реших да дойда на срещите но не разбрах какво стана.......миналата седмица кам 19 ч. минах от там и имаше само БМВ-та ,тази седмица минах точно в 18,30ч.и пак съшото.....да не би да има промяна?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най накрая се реших да дойда на срещите но не разбрах какво стана.......миналата седмица кам 19 ч. минах от там и имаше само БМВ-та ,тази седмица минах точно в 18,30ч.и пак съшото.....да не би да има промяна?????

Няма промяна :drunk: Миналата седмица бяхме четирима с една кола само.Тази колегите отидоха към 7 :love:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най накрая се реших да дойда на срещите но не разбрах какво стана.......миналата седмица кам 19 ч. минах от там и имаше само БМВ-та ,тази седмица минах точно в 18,30ч.и пак съшото.....да не би да има промяна?????

Няма промяна :drunk: Миналата седмица бяхме четирима с една кола само.Тази колегите отидоха към 7 :love:
май съм карък.......другата седмица 3-ти опит......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте сливенска банда! Днес се наложи да опозная дупките из града ви (които са конкурентни на нашите :D) заради посещение на добрата ви акушеро-гинеголожка болница :cool: Дано следващото идване съвпада с някоя ваша среща :beer: Много ви поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука сме бре :D След малко сме на среща :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И незабравяйте по една туба с антифриз да си носите! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Догодина живот и здраве и аз сам там :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как сме бе колеги, ще има ли някакво мероприятие до края на седмицата, че съм си малко в нашия прекрасен разкопан Сливен и се радвам, че дойдох без Хонда-та :) чакам да пишете тука, за да се видим до края на седмицата. Някой от вас ми имат и номера, звънете, пишете да се видим. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весела коледа и честита нова година! ХО.ХО.ХОУ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак никой не писа, никаква организация :D Калоянски, щеше да ги организираш и да ми звъниш и пак нищо...... както и да е, честита ви коледа на всички и весело посрещане на новата година. Аз от 1-ви до 3-ти януари съм си в Сливен, пишете тука, ако имате идеи да се събирате. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето ли ни спира, че сме толкова несериозни пак разочароваме TANKISTA :( daniel_gazq винаги приемаме нови хонди и шофьорите им в отбора също

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер :( като гледам явно заради празниците няма много активни но след нова година се надявам да се запозная с вас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха добър ви вечер градски, от града на разкопките ;) Тая неделя съм си в Сливен и мнооооого ми се иска да се съберем да се видим. Постарайте се тоя път да успеете да се организирате, а не като предните няколко пъти :P смятам да мина в 18:30 през Еко и се надявам да среща някой да одарим един мохабет и да се видим. Нещо се пречупи в душата ми и въпреки разкопките този път съм решил да си дойда с мойта си кола и ще се радвам на паркинга на екото няколко сливенски хонди да красят с присъствието си пловдивската ми регистрация :D :D :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Аз от две години не сам си идвал в Сливен,но като гледам снимките в нета,улиците са заприлича ли на бойно поле.Ще се радвам да доида на някои от вашите срещи да си полафим. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ето,че от най-дълбоката и черна дупка на форума изплува сливенската тема! :) Довечера да не пристигнете с един час закъснение,както можеби аз щях да направя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги -някой може ли да ми помогне ''търся--IAT - intake air temperature sensor--за D16Z9/6--прдполагам са еднакви ,ако някой има излишен не за проба тел.0898517494-Стоян.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги -някой може ли да ми помогне ''търся--IAT - intake air temperature sensor--за D16Z9/6--прдполагам са еднакви ,ако някой има излишен не за проба тел.0898517494-Стоян.Поздрави

Здрасти колага, добре дошъл! Ще намерим такъв сензор, нямаш грижи ;) Моя също е заминал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сам войнът е войн! :)

Тази седмица няма да те оставим пак сам с една дузина БМВ-исти :) Аз съм на линия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове и пички, днеска срещата ще е от 17:00 часа! Колегите от Ямбол Ще гостуват, тъй, че всички да сме на линия :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната среща със специялното участие на ХОНДА ФЕН КЛУБ ЯМБОЛ мина чудесно! Някои правеха глупости, други се подиграваха на колата му :D (той пак ще му каже "хайде да ходим на риба но с твоята кола" :huh: ) и т.н. Тъй като бяха направени и доста снимчици, а между 0 и 5 от тях ще бъдат публикувани, ми се ще всеки с фотоапарат или читав телефон да ми ги прати МОЛЯ :D. Пакетите приемам на скайп ivch0ni, или директно на адрес. За вторите ще има ракия ^_^ Благодаря предварително :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната среща със специялното участие на ХОНДА ФЕН КЛУБ ЯМБОЛ мина чудесно! Някои правеха глупости, други се подиграваха на колата му :P (той пак ще му каже "хайде да ходим на риба но с твоята кола" :D ) и т.н.

Срещата беше супер :) Ама вие гадове като почнахте със снимките и ме депресирахте излишно само :D определено липсваше "стъкломатен" автомобил в черно-бял цвят там между хондите :)

Ето я,стои си там самичка и си чака частите :(

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...