Jump to content
Krelion

Седмична среща СЛИВЕН

Recommended Posts

Живички ли сте бе фенове? Айде да си направим една среща на Сливенските Минерални Бани, вместо да се събираме за по едно кафе на Еко :) тъкмо да се разхладим в жегите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм кандидат за собственик на Хонда, искам малко помощ и съпорт, за което предварително благодаря!Значи в Сливен съм си харесал един Акорд в автокъща - дотук добре, но:1. От Италия е - досега съм карал 2 коли от Италия и двете излязоха с много проблеми и "омагьосани";2. Дали тази автокъща е читава?;3. Бих дошъл в Сливен да я погледна, но не познавам никой, а ми се иска да я погледнат колата в сервиз, където да ми кажат реални неща, хора които разбират от Хонда, а не в някой сервиз където са братовчедите на продавача;Общо взето това са нещата - дайте акъл ... :)Пак благодаря!Автокъщата е Комерсиал Груп.Това е линк към колата:http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?topmen...&f1=details Пак благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Oderus, баща ми работи в автокъща и кара коли от Германия и Италия и колите от Италия са много зле там хората изобщо не пазят колите си затова ти предлагам да огледаш на други места и гледай да не са италиански. А относно автокъщите позаинтересовай се на кой каква слава му се носи, по-добре е да си вземеш кола от автокъща със добро име или поне собствениците да са с дългогодишен опит в тоя бранш :) Сервиз също мога да ти предложа в кв. Клуцохор зад Девата добри са момчетата там, но ако искаш да разбират от японски коли потърси специално такъв сервиз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Oderus, баща ми работи в автокъща и кара коли от Германия и Италия и колите от Италия са много зле там хората изобщо не пазят колите си затова ти предлагам да огледаш на други места и гледай да не са италиански. А относно автокъщите позаинтересовай се на кой каква слава му се носи, по-добре е да си вземеш кола от автокъща със добро име или поне собствениците да са с дългогодишен опит в тоя бранш :) Сервиз също мога да ти предложа в кв. Клуцохор зад Девата добри са момчетата там, но ако искаш да разбират от японски коли потърси специално такъв сервиз :)

Наде, това че колата е от италия не означава че е лоша. имал съм 2 коли от италия и 2те бяха перфектни. Нека колегата да види колата и да прецени на място.цената е добра за тази кола. гледай купето, салона и окачването да са ОК , пък за двигателя е скрита картинка. могат да го прегледат да замерчт компресия и т.н., но това не е гаранция.колега от понеделник до четвътрък съм в сливен. ако решиш да идваш ми звънни и ще вземем майстор да я види на място.0888 496189 Ицо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, обади се с Облака ще е удоволствие да ти помогнем :worthy: Аз имам две хонди, и двете от италия в идеално здраве :dry: Така, че не слушай всеобщи мнения.От кола до кола има разлика.Ела като ти е удобно.Не знам къде е тая автокъща, но ще я открием.Между другото от къде си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички за бързите отговори и за желанието да помогнете!Да май наистина ще е най-добре да дойда до Сливен (иначе аз съм от София), и ще звънна да отидем заедно да видим колата (пък после естествено ще се почерпим :)).Ще звънна предварително да се разберем дали ще ви бъде удобно ...Пак благодаря и се надявам да се запознаем скоро - дори да не е тази кола 100% съм решил новата ми кола да е Хонда така, че ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги да ви дам едно предложение ама дали е осъществимо ще кажете вие влезте тук и четете :unsure:http://forums.hondabg.com/index.php?showto...rt=#entry339418

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , съгласни ли сте да променим часа на седмичната среща за 20:00 ч , поголямата част от отбора са съгласни , но нека го оповестя и тук . Предната среща дойдох късничко и нямаше как да се запозная с всички (нали сам нов) аз съм Марин :)До неделя :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз съм занека и другите да пишат таман ще е и по хладно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз вече казах, че нямам нищо против... пък и за лятото е супер да се събираме в 20.00, а и все пак като ще се събираме, да можем всички да се събираме :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съграждани от колко часа е срещата , нали неделя беше на екото :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да какво стана ,срещата остава ли за 20:00 в неделя или..........?Колеги драснете по един ред !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно в 18:30 или в 20:00, или от 18:30 до 22: + :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

последно като говорихме всички бяха сълагсни за 20:00ч , така че и аз незнам да ти кажа с точност :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом сте казали в 20:00 да е :) Ей Oblaka шпионира сливенската тема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, на мене 20:00 ми е късно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно 20 ч ли е :o не съм идвал от 3 мес

миналата седмица бяхме от 20:00 ч и се събрахме доста хора , но за тази не знам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека срещата да си остане от 18:30 .На доста хора включително и на мен не ми е удобно, така че си остава стария час на срещата а именно 18:30.Това не е само мое мнение говорил съм и с други колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха щом ша има прасенце а пала и да идва набързо а?:puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, тъй, тъй,...след Барбркюто на карандила и после картинг срещата нещо мисля, че трябва по-често да се събираме на такива поводи бригадата!Какъв е плана за тази седмица!Събота следобед се тръгва за гр.Гурково (45км. от сливен) на двудневен риболов! Има идеални условия за преспиване с палатки!Борова горичка, голям навес с маси и камина, хамаци....абе живот.Лови се ЯКО шаран между 600 и 1200 гр.Досега сигурни сме Аз, Вили, Иво и Облака! Казвайте кой ще идва да се позабавляваме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е за ядене и пиене и аз съм навит :) само трябва допълнително да се разберем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един, не съм 100% но ще направя всичко възможно.Нещо повече за язовира?

Колега, 0878 62 32 32 ми е телефона.Обади ми се ако ще идваш :lol: Язовира е в много приятна борова горичка, има си навес, барбекю и т.н. Лови се на "дъно" на царевица най-вече.Излизат приятни шарани от 600 до 1200 г. Има почти всякаква риба, зависи какво ти се лови!Намира се на 2 км. от центъра на Гурково.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма драгняма ралино вижте какво ни предстои на 6-ти "gumball 3000" в бг вариант през сливен http://www.supercarsrally.com/2009/bg/ аз мисля да се запиша, стига сам крил бугатито в гаража :huh::P

Редактирано от ando

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как бе драг ще има на 13.09.2009 .......няма ли да има?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мяма драг отменен :huh: догодина

Редактирано от ando

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мяма драг отменен :P догодина

За съжаления драг нямааааа.Карай, ще се напием по случая! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбрах в последствие, но едно момче от организаторите Христо Кабаджов каза,че днес софиянци са пристигнали с техниките и ги оправят долу на летището и утре най- вероятно ще има drag dayЗа сега се знае (май), че ще има 10-тина коли да се пуснат просто ей така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някаква сигурна информация дали наистина ще има утре драг , поне да дойдем да си замерим колите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да е имало вече ще е свършило

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичеата ето и последната актуална информация отностно драга: Драг не е имало и няма да има.... Цялата работа е била в това, че вече си имаме собствена замервателна техника. Вчера софиянци са я донесли и са показали на нашите момчета от Drag Racing Team Sliven как се работи с нея. Да ни е честита и да не показва време над 12сек :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата Неделя сме канени в Ямбол приятели!И е крайно време да върнем жеста на колегите!Тъй, че стягайте се за разходка :mellow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замря нещо темата... За информация срещи си има всяка седмица в Неделя 18:30 на ЕКО (До КАТ).ПП: Още нови Хонди се разкарват из града.Засякохте ли черния Дел Сол с вейл-сайд бронята отпред?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая неделя черния дел сол ще намине :) колега п.с. аз сьм Жоро с червената миата :P

Редактирано от Joro Peev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая неделя черния дел сол ще намине ;) колега п.с. аз сьм Жоро с червената миата :)

А, браво брат.Миатата с кристалните стопове?Ти да не я продаде?Чакаме те неделята да го видим тоя черен красавец :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...